Chování personálu v restauracích

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
continuity
5853 příspěvků 22.8.13 17:38

Jo a popravde mam k tomu cukru indiferentni postoj. sama to nedelam (stejne ho vetsinou vyzerou mladata), ale mela jsem za to, ze tyhle veci jdou do kose, i kdyz jsou nepouzite a ne ze se to za barem probere a co vyhovuje a neni polite kafem se da na talir dalsimu hostovi.

Rosalyn
925 příspěvků 22.8.13 17:47

V jedné restauraci bylo WC pro zákazníky zdarma a pro ostatní za 10 Kč. Taky řešení.

Sekhmet
1918 příspěvků 23.8.13 09:04

@continuity Taky to můžete brát tak, jako že jste to zaplatila, tak je to vaše. Já si třeba čas od času nechávám zabalit jídlo sebou. Porce jaké dávají současné restaurace, prakticky není možné sníst.

Coraline
1980 příspěvků 23.8.13 09:27

@continuity Teda to jste ale hodně naivní, když si myslíte, že nepoužíté a nepolité cukříky nepošlou dál, já si myslím, že v restauracích dělají daleko větší zvěrstva. A teda upřímně řečeno mi na tom ani nepřijde nic špatného, proč by to proboha měli vyhazovat?

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.13 09:45

Voda- K jídlu by mohla být zdarma, ale za vodu z kohoutku jsem ochotná přiměřenou cenu zaplatit, ideálně si představuji cca 1/2 litru až 1 litr v karafě s plátkem citronu za 20 kč?
WC- pro hosty restaurace samozřejmě zdarma, pro lidi z ulice klidně za poplatek- funguje to tak někde i v Rakousku. Restaurace má náklady za toaletní papír, vodu, mýdlo, úklid, tak nechápu, proč by mělo být použití toalety pro kolemjdoucí z ulice zdarma. Za čistý záchod si ráda připlatím.
Cukry od kafe- vrácené s nepoškozeným obalem klidně dál použít, je to zbytečné plýtvání, ale když si je někdo vezme, tak mně to nevadí kdyby je nasypal do kafe, tak to vyjde nastejno, má je v ceně kávy.
perlička na závěr, byli jsme na slavnostním obědě po promoci syna a k účtu bylo na tácku asi 30 takových těch malých bonbónků, nikdo si je nechtěl vzít, tak je tchýně jedním rychlým pohybem vysypala všechny! do kabelky pro malá vnoučata. No, jen jsme po sobě koukali, ale nikdo to neměl odvahu komentovat.

edit: cukry jsem myslela ty dva, co dostanete na talířek ke kafi, ne ze zásobníku na stole :-)

Příspěvek upraven 23.08.13 v 09:58

666mahu
1490 příspěvků 23.8.13 09:56
@continuity píše:
Jo a popravde mam k tomu cukru indiferentni postoj. sama to nedelam (stejne ho vetsinou vyzerou mladata), ale mela jsem za to, ze tyhle veci jdou do kose, i kdyz jsou nepouzite a ne ze se to za barem probere a co vyhovuje a neni polite kafem se da na talir dalsimu hostovi.

Myslela jsem, že jde o cukry volně k dispozici, které mají někde v nádobkách na stolech, bývají tam až 3 druhy balení - bílý, tmavý třtinový a ovocný, jinde, třeba v bufetech, ve velké nádobě na pultu (podobně jako ubrousky nebo brčka), aby si každý vzal na oslazení, kolik potřebuje apod. Předpokládá se, že jsou určeny ke konzumaci v podniku, ne že si je lidé budou brát ve velkém domů jako tchyně Bertulky. :-)

TinkaH
917 příspěvků 23.8.13 11:26

@continuity Tak nevím jak kde, ale ještě jsem se nesetkala s tím, žeby se v restauraci vyhazoval nepoškozený cukr jen proto, že už na jednom podšálku byl (na mysli mám samozřéjmě balený cukr)

NoQuestion
161 příspěvků 23.8.13 21:24
Ad cukr...

…my ho třeba na popud majitele restaurace musíme při velké inventuře přepočítávat. Je to na palici, jasně. Na druhou stranu @TinkaH, víte, kolik to ušetří času, když byste mohla z tácku na kafe cukr sméct do koše s ubrouskem, ale takhle ho musíte předělat zpět do nádobky na cukr?:)

bestia
2300 příspěvků 23.8.13 22:36

Existuje dokonca klub zberatelov cukru, na slovensku su to taki dvaja postarsi pani (ten klub :D) a maju strasne tisice roznych sacikov. celkom mila zaluba (:
kedysi som ich videla v telke a obcas mi napadne kdesi na konci sveta, ci uz taky exemplar maju, zeby som vzala a poslala im do zbierky

Bugatti
4086 příspěvků 23.8.13 22:46

@bertulka Právě jsem se vrátila z dovolené a v hotelu nabízeli 1/2 litru kohoutkové vody s ledem a citrónem za 15 Kč, což mi přišlo přiměřené.
Sama vůbec nesladím, ale občas si vezmu cukr, který dostanu ke kávě, pokud má nějaký zajímavý nebo cizojazyčný obal. Tedy ne že bych to sypala doma do cukřenky; nosím je kamarádce, která pořádá kurzy pro děti, vaří jim čaj a děti si mohou za odměnu vybrat exotické balení.

Garfie
4456 příspěvků 24.8.13 06:55

@bestia Můj bratranec taky sbírá balené cukry…tedy spíš sbíral jako malý, teď je mu dvacet-a jak mě minule roztomile upozornil, jsem jeho jediný zásobovatel :-). Ale když mi to nedá, nechat nějaký exotický obal na talířku (zvlášť když vůbec nesladím).

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.13 19:03

@NoQuestion Cukr se přepočítává hlavně z toho důvodu, aby majitel věděl, kolik se ho za ten měsíc spotřebovalo a on si popřípadě udělal obraz, kolik ho bude potřeba objednat na příští měsíc a jestli aspoň počet spotřebovaných odpovídá aspoň trochu realitě a někdo si popřípadě nebere krabice cukrů domů. Aspoň co já vím.
Ale ano, počítání těch malých pytlíků je na hlavu.

Eset
127 příspěvků 25.8.13 20:42

Když už jsme u toho dobrovolného placení, tak v Praze je hospoda (naprosto obyčejná, žádný luxus), kde každý za jídlo i pití platí dle svého vlastního uvážení. Co vím, tak zatím stále funguje, ale zajímalo by mne vcelku, kolik jim tam lidé průměrně za pivo a jídlo dávají.

La_Crime
601 příspěvků 25.8.13 22:52

Ad voda, já ji dávám vždycky a k vínu ji ochotně sama nabízím. Vedení je navíc toho nazoru, že pokud si člověk něco da (ať už kávu, džus nebo jídlo), máme vodu bez řečí nalít. Koná-li se vetsi akce typu svatba, na stolech jsou automaticky dzbanky s vodou, ledem a citronem. Jen obdivuju lidi, kterým není hloupe sedet u jednoho stolu s někým, kdo si dá jedno espresso, a za víc jak hodinu a půl si od obsluhy vyzadat 3 sklenice vody s ledem a citronem. Na slecnach jsem pak pro podnik vydělala 26 kč za to kafe a pro sebe ani děkuji a nashledanou.

Karja
4837 příspěvků 26.8.13 00:23

@Sekhmet Ja jsem byla v Praze v jednom lokalu, kde se ridi heslem, zaplat, kolik chces. A myslim, ze to funguje docela dobre. Ja osobne jsem to dost preplatila, ackoliv jindy mam utraty v hospodach fakt nizke, moc toho nevypiju. Platilo se zvlast za kazdou objednavku a ono je fakt blby nechat si vratit na pivo 5 korun, to same za dvojku vina. Tak jsem vzdycky zaokrouhlovala dost nahoru s obavami abych nedala nejak vyrazne min. Tahle hospoda to navic mela „osetrene“ heslem, nejsou ceny-nejsou miry, kamaradi mi rikali, ze kdyz nekdo plati malo, obsluha mu donese pak podmiraka.
Je to na Jirim z Podebrad a je to vazne dira, dvoupatrova s nizkym stropem, kazdou chvili to vypada, ze ro spadne. Takze i pres nevsedni zpusob placeni to moc nedoporucuji, proste studentska putyka.

Ps: pisu z mobilu, snad to ma hlavu a patu: -)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.13 00:47
@bestia píše:
Existuje dokonca klub zberatelov cukru, na slovensku su to taki dvaja postarsi pani (ten klub :D) a maju strasne tisice roznych sacikov. celkom mila zaluba (:
kedysi som ich videla v telke a obcas mi napadne kdesi na konci sveta, ci uz taky exemplar maju, zeby som vzala a poslala im do zbierky

Můj bratr taky sbírá cukry, zásobíme ho celá rodina :).
Když mi v restauraci/kavárně dají ke kávě nebo čaji cukr/sušenku, nevidím důvod proč ji tam nechat, pokud ji nechci zkonzumovat hned v tu chvíli - je započítána v ceně toho, co jsem si objednala.

jas21
1 příspěvek 22.4.14 16:40
Dotazník

Dobrý den,
rád bych poprosil v vyplňení tohoto dotazníku. Je to na pár sekund a velice mi to pomůže. Děkuji.

https://docs.google.com/…nBE/viewform

Oldyn
6156 příspěvků 22.4.14 19:04

Cukry nesbírám, bezedný kelímek je peklo a dotazník mi nevadí. :D

Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek