Chtěly byste, aby tohle nosili muži?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
benyka
7907 příspěvků 18.6.13 01:15

Myslím si, že stejně příšerná se zdá většina ženských modelů z přehlídek mužům. Přiznám se bez mučení, že i já, když se chci škodolibě pobavit, pustím si Fashion TV.

Malvin
309 příspěvků 18.6.13 07:14

Já myslela, že by tohlo mohlo být sranda vlákno. A ono se to bere tak vááážně.

ariesek67
277 příspěvků 18.6.13 07:27

Mno ani mě co by muži se ani jeden model tedy nelíbí uf.

Tleilaxan
241 příspěvků 18.6.13 08:30

@hippieboy Souhlasím s tím, že tato „aristokratická a pompézní“ kolekce má něco do sebe. Nikdy by mě nenapadlo, že to řeknu, ale opravdu se mi na ní líbí spousta prvků a i některé modely jako celky.

Morže
1094 příspěvků 18.6.13 09:28

Koukla jsem a mě se ty fotky zase naopak líbí. Je to neobvyklé, nezvyklé, ty střihy, to zpracování, je zajímavé sledovat, jak některé ženské prvky vypadají na mužích a třeba ten top, co se váže za krkem mi připadá dost luxusní a pěkně to zvýrazňuje ramena.
Ovšem u našich českých chlapů a pánů si to představit nedokážu a obecně muži dle mě neradi vyčnívají od ostatních pánů a nedej bože, aby vypadal jako buzna. Kdyby tyhle fotky viděli chlapi, co znám, kteří se o módu nijak nezajímají, s 95% by prohlásili, že jsou to buzny. A ono ani u toho svého chlapa bych nechtěla, aby tohle nosil. Je dost velká konzerva.
Ale modely se mě líbí. Je to zajímavé.

Amberka
23 příspěvků 18.6.13 14:43

Docela jsem se pobavila. :D A ne, nechtěla bych, aby tohle nosili muži běžně na veřejnost (k čemuž tyhle oděvy ani nejsou určené). Je to ale zajímavý námět na ulítlou noční můru. :D

Oveeec
2268 příspěvků 18.6.13 18:17

Bože, tohle už je jako ta diskuze na FB o tom, jak nějaká holčička o Malichovo modrý čáře řekla, že to není obrázek, ale čára. To aby se člověk bál říct, že se mu něco nelíbí, protože se mu dostane poučení, že je to umění a že by si měl trochu rozšířit obzory a začít nad tím áchat. Nápady jsou to řekněme zajímavý, ale prvotně (říkám prvotně) to ve mně vyvolá negativní emoce, protože vidím chlapa v ženským oblečení. A koneckonců, otázka zněla, jestli chcem, aby tohle chlapi nosili. Já to nechci. Jsem proto omezená, nekulturní a nevzdělaná?

andreama
228 příspěvků 19.6.13 16:14
@Chany píše:
Při prvním pohledu mi přišlo, že má kolem ramen partnerčinu sukni, i ty boční rozparky tomu odpovídají… :-D

Prostě multifunkční kousek…

ravsaprav
19 příspěvků 26.6.13 17:28

Ten modrý oblek od Versaceho na přední straně toho webu nebyl špatný, ale jinak bych do toho svýho chlapa neohákla.

Goku
411 příspěvků 16.2.14 22:21

Vetsina tech veci mi tam teda nepripada vubec jako zensky obleceni, maximalne ten top s americkyma pruramkama. A i tam se staci zamyslet - proc vlastne? Protoze to nosi jenom zensky. Zadnej jinej duvod nevidim. Takze proc by to vlastne nemohli nosit i chlapi? Je to stejny jako se suknema. Sukne s volankama a kvetinkama vy na chlapovi vypadala divne, ale treba nejaka rovna sukne s odpovidajici barvou a vzorem by mi vubec zzenstila nepripadla. Takze treba ten zlutej top se mi na tom chlapovi i docela libi. A jestli bych chtela, aby tohle nosil muj pritel? Vlastne je mi to docela jedno. Je to vsechno jenom o zvyku.

Ymber
98 příspěvků 16.2.14 23:10

Ne, nechtěla bych, aby tohle muži nosili. Úplně stejně jako bych nechtěla, aby ženy zcela běžně nosily věci z přehlídkových mol (samozřejmě kromě prêt-à-porter, tam by to naopak často bylo fajn). To nejsou věci určené k běžnému nošení - to je umění (v nejlepším případě), tedy má to být zajímavé, nové, neotřelé, provokující, má to posouvat hranice vnímání estetična a tak dále… ale skutečně to nosit na sobě v běžném životě by mi přišlo strojené, přepísknuté, nepraktické a vůbec veskrze šílené.
A genderově nekorektně přiznávám, že muž, který by tohle měl na sobě, by mi přišel v nejlepším případě směšný. Hlavně bych si asi pomyslela, že pokud si dává tolik záležet, aby vypadal takhle (nemluvím záměrně o penězích, protože i zcela klasická pánská móda něco stojí), tak je s ním něco v nepořádku - ne že je gay, ale že asi nemá opravdové starosti a nedochází mu, že by se čas, péče a energie na takto vypiplaný výstřední zevnějšek vynaložené daly investovat mnohem užitečněji. Sedmnáctiletý kluk ať se tak klidně oblékne, to už je koneckonců jedno, jestli nosí barevné číro, emáckou černou a tragický výraz anebo nějakou takovouhle módu, ale dospělý muž prosím ne-e.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek