Chůze "bosky"

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
bestia
2300 příspěvků 31.3.13 23:54

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:29

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 00:14

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:58

bestia
2300 příspěvků 1.4.13 00:21

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:29

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 00:28

@bestia šmarijá…vidím, že praha nabízí netušené možnosti!!! :-D

bestia
2300 příspěvků 1.4.13 00:32

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:28

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 00:45

@bestia tak hlavně že důkaz není v podobě zakrváceného blinkru a zmačkaného nárazníku :-)

bestia
2300 příspěvků 1.4.13 00:57

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:28

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 02:30

Vo vacsom meste chodim vylucne v topankach, na dovolenke v neprilis vychytenych destinaciach, v niektorych malych mestach a dedinach chodim bosa, je to uzasny relax.
Zacalo to niekedy v dvanastich, ked sme boli zo ZUS v jednom malom mestecku v Taliansku v horach a zrovna sme sa vracali od vodopadov, pod ktorymi sme sa boli kupat. Kamarat si zobral akusi palicu do ruky, vyzul sa a po neskutocne rozpalenom asfalte sa vybral naboso do mesta veselo tvrdiac, ze uz vie, aku masku si vezme na karneval. My teda, ze to skusime tiez, asfalt strasne palil, ale bolo to zabavne, sutazili sme, kto bude mat po tych par kilometroch najmenej spalene chodidla. :D Zvladli sme to bez ujmy na zdravi. (kamarat bol nakoniec naboso s tou palicou aj na karnevale ako Gandhi)
Dalsi skvely bosy zazitok som mala pred necelym rokom v lete, ked sme sli z fakulty na plener do istej dediny na Vysocine. Skautsko-informaticko-vytvarnicka spolocnost nikdy nevesti nic normalne, takze sme sa vybrali v totalnom lejaku prebehnut naboso k blizkym jazeram a po dedine, zaskakat si v mlakach a nahlas sa zasmiat na celu dedinu. Premocene sme mali uplne, uplne vsetko, ale stalo to zato. Iny den sme sa zase v noci vybrali naboso k jazeram, ktore boli trocha dalej, lebo na jednom z nich bol pofiderny kajak, tak sme ho samozrejme museli vyskusat. Cesta spat bola este zaujimavejsia, lebo o polnoci nam zhasli aj to mizerne poulicne osvetlenie.
No a co sa tyka spinavosti noh, snad nikdy neboli omnoho spinavsie nez po treningu karate, takze who cares. A vobec, nie je nic jednoducsie, ako ich umyt. A ludia sa pozeraju divne vzdy, bez ohladu na (ne)nosenie topanok. Teda aspon na mna, a to fakt v meste nevyzeram a nespravam sa ako exot :D ok, to mi po tomto prispevku asi neuverite, ale je to naozaj pravda :D

Hed
48 příspěvků 1.4.13 15:15

@Borůvka19 Ano, v dešti rocházky miluju!! Když jdu, tak vidím ty vyvalené bulvy lidí skrývajících se pod nějakou stříškou a popř. staré paní šeptající si něco ve smyslu: „Vidíte jí?? To je blázen! Proč se nejde schovat?? A podívej!! Vždyť je bosa! To nemá na boty??“ :D A vlastně mi to dělá radost :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 2.4.13 15:56

@Papla To je něco přesně pro nás, nenapravitelné romantické duše :-) ještě aby nám u toho pořádně zapršelo.

yanulienka
382 příspěvků 2.4.13 19:01

@Papla Tak to možná začnu chodit bosky, když tady na to budeme mít speciální stezku :-)

erinayet
48 příspěvků 3.4.13 11:17

Jak začne být teplo, chodím bosky ráda a často.
Většinou mi nevadí ani kamínky, jen teda rozpálená silnice je peklo.

Nohám to určitě prospívá, aj orgánům. Taková reflexka v praxi :-).

Jinak nemám problém chodit po městě, jen se člověk musí koukat víc pod nohy.
Myslím, že by to obecně prospělo, člověk si pak mnohem víc všímá, co všechno na ulici dělá.

Guinea Pig
1190 příspěvků 3.4.13 11:39
Trocha inspirace..

Kdybyste viděli v brně nějakou praštěnou holku, jak dělá podobné věci, tak se ke mně klidně hlašte :-)

Hed
48 příspěvků 3.4.13 20:07
@Borůvka19 píše:
Kdybyste viděli v brně nějakou praštěnou holku, jak dělá podobné věci, tak se ke mně klidně hlašte :-)

A kdybyste ji viděli v Praze, tak se klidně hlašte taky! :D Nebo radši ne? ;)

Hed
48 příspěvků 10.4.13 17:11

Jupí!! Konečně se blíží tzv. „boské období“ - aneb ještě o pár stupínků tepleji a hurá bosky ven!! :D

Guinea Pig
1190 příspěvků 10.4.13 17:39

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:42

Caralina
916 příspěvků 11.4.13 13:15

Po louce ano, po městě ani náhodou. Jednak jde o hygienu, ale i o zdraví. Poslední rozbitou láhev jsem viděla na zastávce dnes ráno.

Sofia14
74 příspěvků 11.4.13 18:39

Už se mi asi tak dvakrát stalo, že jsem musela chodit na boso po Praze :)A vždy to bylo kvůli botám - jednou jsem si vzala čerstvě koupené a jednou jsem měla takové ty páskové sandálové boty na vyšším podpatku, které se Vám po nějaké době zařezávají a zařezávají do nohou a působí tak ukrutnou bolest…Díkybohu, že se mi to stalo v létě, to se naboso chodit dá..lidi samozřejmě koukali dost divně, ale mně to nevadilo. Nejen, že jsem neměla jinou možnost (už bych v botách vážně neudělala ani krok), ale nakonec se mi to vcelku zalíbilo…Je tedy fakt, že mi vadila potom ta špína a kamínkový povrch..no a samozřejmě v létě se ráda brodím trávou bez bot, jak už na zahradě, tak i někde ve městě v parku..je to moc příjemné :)

LuisaLeelou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.13 22:23
@Borůvka19
@Hed píše:
A kdybyste ji viděli v Praze, tak se klidně hlašte taky! :D Nebo radši ne? ;)

Taky uz se nemuzu dockat, az bosky probehnu par louzi a necham si zmacet vlasy od deste :) Zrovna dneska, jsem si venku uzila prvnich par kapek..

modny guru
280 příspěvků 13.4.13 22:48

Ked som este len „rozchodievala“ nove kozene oxfordky, zo skoly domov som to uz nemohla vydrzat a tak som sa vyzula. Topanky som mala v ruke, neviem, kde som ich mala dat…Ludia pozerali divne, napadlo mi, ze by som im dopriala take otlaky a som zvedava, co by potom robili oni. Bolo to prijemne. Druhy krat to bolo, ked sa mi zlomil opatok, to uz nebola taka sranda, kedze vonku bolo asi 5 stupnov. Aj vtedy som tie topanky nosila v ruke, a divne som sa necitila preto, ale kvoli tomu, ze to bolo vzhladom k pocasiu trochu nevhodne.

Hed
48 příspěvků 16.4.13 19:27

Od včerejška se s onou kamarádkou chodíme po škole procházet bosky :) Konečně! :D Dnešní štreka po štěrku, ale až tak příjemná nebyla… :D

VivaItalia
596 příspěvků 17.4.13 14:41

Já chodím bosky doma a pak klasicky na zahradě (loni jsem takto přišla k prvnímu klíštěti, a to máme trávu stále posekanou)a na pláži. Na dovolené obecně chodím bosa častěji než v ČR… boty si sundávám také, když se procházíme někde kolem řeky, v parku po trávě a tak… po ulicích ale běžně bosa nechodím (jen v nouzových situacích, kdy přecením pohodlnost nového obutí a nemůžu dojít :o)

Sailorette
1594 příspěvků 17.4.13 15:35

Včera jsem viděla bosou holku na Palackého náměstí v Praze, v ruce nesla kozačky, takže jí asi bylo vedro. Paní přede mnou v tramvaji si málem vykroutila hlavu. Já chodím bez bot ráda, ale ve znečištěném městě, kde nevím, jestli se neříznu o střep, to neriskuju, taky mi není příjemné chodit naboso po tvrdých chodnících a asfaltu. Párkrát se mi ovšem stalo, že mi rupl pásek u sandálů a já musela chtě nechtě bosky. Lidi blbě čučeli vždycky.

Jovo
79 příspěvků 22.4.13 16:58

Hrozně rád tlapu naboso po vyhřátém asfaltu nebo betonu. Na trávu bych nevlezl, protože tam si člověk za prvé nevidí pod nohy, a za druhé mám trochu ponětí o tom, co všechno v takové trávě bydlí. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek