Chválíte oblečení lidem na ulici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.12 10:18

@pehot
to s tim chvalenim mame spolecne, bylo mi tim vypestovana sebejistota a vedomi toho, ze jsem dobra tak, jak jsem. Takze jestli nekdy budu mit dite, tak ho budu chvalit taky. @Sibyla - a chodila jsem dokonce i do vyberove zakladky, na vyberovy gympl, manzelstvi mi vyslo, bydlim v Nemecku a myslim, ze je to bezvadna zeme a tu vysokou jsem taky dala (dokonce v jine reci) :-D.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.12 10:27

Kdyz se mi neco skutecne libi, tak to pochvalim, musi to ale byt vhodna prilezitost. Dokonce jsem se takhle seznamila s jednou kamaradkou. Stala jsem pred skolou, na nekoho cekala a zirala po okoli. Kousek ode mne stala holka v jasne cervenem kabate, ktera byla trochu napadna - barva kabatu, vyska pres 1,8, velice hezka a tak trochu nadvaha. Takze jsem na ni zustala koukat a ona si toho vsimla, takze jsem musela neco rict. Tak jsem ji pochvalila kabat, s tim, ze me tesi videt nekoho v cervenem kabate, v cernem davu. Tim to zhaslo. Asi rok po tom jsem pracovala v jednom knihkupectvi a u vedlejsi kasy stala tahle holka, ktera me poznala a rekla mi, jak ji to tenkrat potesilo a ze si na to obcas vzpomene, kdyz si potrebuje zlepsit naladu. Coz zase ohromne zlepsilo naladu mne :-)

Linie
2020 příspěvků 3.11.12 10:35

Asi před 30. lety mne jednou pochválila prodavačka v parfumerii v Tuzexu. Dodnes si to pamatuji a těší mne to. Sukni, kterou jsem tenkrát měla, jsem si nedávno upravila a nosím ji stále - vždy si na tu dámu vzpomenu.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.12 15:49

Jednou mi jedna malá holka pochválila klipsy, a pak si o ně rovnou řekla…

Eset
127 příspěvků 3.11.12 17:39

Já chválím oblečení (ale i vlasy atp.) přátelům, spolužákům či kolegyním v práci. Na ulici jsem se k tomu ještě neodvážila, na to se bohužel příliš stydím.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 3.11.12 18:29

@pehot ale tohle už tu taky bylo: na pochvalu se odpovídá „děkuji“+hezký úsměv. omluvy a pochyby si nechte pod vousy;-)
II. level (jen u kamarádů a rodiny): „tobě to dnes tak sluší!“ - ano, já vím, díky))

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.12 18:59

Chválím ale ne úplně cizí lidi na ulici, ale třeba zákaznice a v poslední době se mi stalo několikrát, že pochválili cizí lidé mě a potěší to. Třeba když jsme sháněly svetr pro dceru, tak mi prodavačka ve Van Graafu řekla, že ten co hledáme už nemají-dceři ho ukradli, ale že já mám moc hezký svetr na sobě. Nebo prodavač v Desigualu mi pochválil kabelku DG.

fel
136 příspěvků 4.11.12 09:37

Cizí nechválím, na lidi moc nekoukám. Kamarády chválím ráda.
Sama občas nějakou pochvalu schytám. Ale ani ne moc na ohoz, spíš mi pochválí vlasy a hodně pozitivních reakcí sem měla na mimino v šátku.
I antipochvalu sem slízla :) Nějaká malá holčička koukala na naše psy, ptala se, odkud jsou a když se dozvěděla, že jsem si je vzali z útulku, tak se zeptala proč jsme si nevybrali nějaké hezčí :)
Jo a muži nějaká Norka řekla, že vypadá jako Brad Pitt. Akorát to bylo asi ve 4 ráno a slečna byla poněkud společensky unavená.

uzik
1 příspěvek 4.11.12 14:30

Ja pochvalim usmevom :)
mne vacsinou chvalia vlasy…uz viackrat ma oslovili s otazkou ci su moje

Sibyla
2646 příspěvků 5.11.12 09:24

@Šošana Ale to jsem pořád já - z jiného počítače mi to nechtělo povolit starý nick, že je obsazený. Teď už mi to admin sloučil.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek