Čím nahradit lodičky?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MP_brambora
18 příspěvků 28.3.17 09:04
Čím nahradit lodičky?

Zdravím, na úvod bych chtěla napsat - nenechte se prosím odradit tím, že jsem zaregistrovaná nově, už pár let tady pročítám nejoblíbenější diskuze, ale nikdy jsem neměla potřebu se aktivně zapojit, až teď…

Jde o to, že budu nastupovat do nové práce, kde je zvykem (i když nepsaným nebo o tom zatím nevím) dodržovat dress code, z toho co jsem si stihla všimnout, tak něco mezi business a smart casual. A má otázka zní, čím nahradit lodičky? Myslím tím třeba na cestu z/do práce když je ještě ráno zima nebo zkrátka v případech, kdy jsem celý den na nohou a nevydržela bych v nich. Jediné, co mě zatím napadá, jsou balerínky, ale ty v případě nižších teplot taky nejsou úplně ideání. Teď přes zimu jsem dost nosila kotníkové boty na podpatku, ale ty vypadají teď na jaře dost „mohutně“. Co třeba oxfordky? Hodí se něco takového?

Co se týče mého stylu a postavy, měřím 165 cm, řekla bych, že jsem štíhlá, postavu mám běžnou a konfekční, je mi 26 let. Vyznávám hodně jednoduchý až minimalistický styl, pro ilustraci přikládám několik obrázků toho, co zamýšlím nosit.

Předem moc děkuji za rady.

Reakce:
opal_k
131 příspěvků 29.3.17 12:17

Oxfordky mne napadly jako první. Je jich spousta typů, zejména ty lakové jsou dost formální na to, aby nahradily lodičky. Další varianta jsou lodičky v šuplíku v kanceláři, to se hodí v každém případě.
A osobní, nevyžádaná rada: trochu se odvažte, aspoň v maličkosti, ať to není taková nuda…

Beruska13
173 příspěvků 30.3.17 08:34

Uvažujete správným směrem, oxfordky nebo „perka“ by v pohodě šly, ale…jsou i pohodlné lodičky, ve kterých vydržíte celý den bez problémů, např. Geox, v těch běhám po městě bez problémů celý den, vyplatí se do nich investovat

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek