Čím ženy škodí své kráse?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Olinka
2582 příspěvků 11.3.15 17:13

@Leather lover Jo, teď jsem koukala na Jak dostat tatínka do polepšovny a František Němec tam má zuby jak noty na buben, přitom to býval můj idol:-) Ale takové ty zářivé se mi taky nelíbí, je to nepřirozené i u těch filmových hvězd, zvláště u některých starších ročníků s vrásčitým obličejem a seschlými rty když vykouknou třpytivé celistvé zářivé raťafáky, tak je to zážitek!

Mofu
1129 příspěvků 11.3.15 19:11

@Giulietta na tomhle jsou nejpekelnější ty křivě napíchany piercingy ://

Kemia
421 příspěvků 11.3.15 19:22

Jeste bych pridala do tematu nektere piercingy v obliceji, napr. Nad rtem, ktery vypada jak bradavice, nebo jsem videla v tramvaji holku s cernym tenkym krouzkem v nose a nejdriv jsem myslela, ze tam ma dlouhy chlup.

koritsi
426 příspěvků 11.3.15 20:01

Já nedávno v tramvaji zaujatě pozorovala kluka (očividně s rýmou) s kroužkem v nosní přepážce při smrkání. No neměla jsem to dělat, oběd jsem málem viděla podruhé.. vzhledem k tomu, že většina toho neskončila v kapesníku.. :-)

Jinak, co se týče těch žen, tak ještě v létě nadměrné opalování. Mám kolegyni cca 50, která od dubna do října má (zejména v dekoltu a obličeji) barvu uzeného hovězího jazyka a je na to náležitě pyšná. Pak v zimní přestávce připomíná sto let starou koženou tašku, načež s prvním sluncem zase najede na tu svou jaterní barvu. No nevím jestli je okolo padesátky normální mít takové ty vrásky (rýhy) kolem celého horního rtu, já to měla spojeno s ženami cca o 25 a více let staršími.

Go-lightly
3429 příspěvků 12.3.15 12:45

@koritsi Tak ty rýhy jsou superošklivé, znám paní, která je má, a vypadá mnohem starší, než je. Ale nevím, čím to je, jestli za to může.

catherinne
13514 příspěvků 12.3.15 13:21

@Go-lightly
A není to hlavně kuřácká záležitost. Jak potahují z cigarety?

z_dediny
1108 příspěvků 12.3.15 13:23

@Go-lightly Nevím, z čeho to mají jiní lidé. Já mám tyhle vrásky od toho, jak špulím ústa, když přemýšlím. Bohužel jsem se přemýšlení při práci nemohla vyhnout. Na čele je zase mám od bolestí hlavy. Začaly se mi dělat už někdy v osmi letech. Ale má to i výhody. Stačí podívat se na otravného fracka a raději přestane zlobit :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek