čistírna v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jacq
68 příspěvků 5.3.12 20:15
Ahoj,
potřeboval bych dát do čistírny svých pár obleků a po zimní sezóně též kabát. Máte nějaký tip?

díky…

ps. v Brně ;)
Reakce:
Konvalinka
244 příspěvků 6.3.12 20:42

Zatím nikdo nereaguje, je to nějaké podezřelé. Že by to bylo s čistírnami vážně tak špatné? Já mám s čistírnou dost negativní zkušenosti, ale bylo to na venkově. Taky by se mi hodil nějaký brněnský tip…

Karoleenah
2322 příspěvků 6.3.12 20:49

Já moc čistírnu naštěstí nepotřebuju, ale kabát a plesové šaty si nechávám vyčistit v té vietnamské čistírně ve Vaňkovce. Jestli je to levné nebo drahé nevim, jinde jsem nikdy nebyla, ale věci jsou vždycky vyčištěné pěkně a vietnamky jsou milé a ochotné, i když jistá jazyková bariéra tam je. Jo a za příplatek 30,– čistí do druhého dne, jinak většinou do dvou. Ovšem jestli někdo přijdete s lepším tipem, ráda ozkouším…

MP lucille
12 příspěvků 7.3.12 08:49

Zkušenost s čistírnou zatím také nemám, ale před časem jsem našla čistírnu u Skácelky, mám to tam relativně blízko, takže kabát po zimě poputuje nejspíše tam. Mají i internetové stránky (www.ceskavlastovka.cz/), kdyby měl někdo reference, byla bych ráda.

Sekhmet
1918 příspěvků 7.3.12 13:57

A nemá někdo tip na čistírnu v centru Prahy?

jacq
68 příspěvků 2.4.12 18:44

nakonec jsem to odnesl do cistirny do campusu, jsou tam taky takove male a mile vietnamky, zitra si pro ne pujdu, tak dam vedet, jak to tam dopadlo :)

jacq
68 příspěvků 3.4.12 16:57

a dopadlo to dobre, vsechno vycistene, vyzehlene, zadny problem :)

bagrushka
6 příspěvků 3.4.12 19:53

lucille: tu čistírnu u Skácelky nedoporučuju. Byla jsem si tam jednou nechat vyčistit kabát, při přebírání paní telefonovala a vůbec mi nevěnovala pozornost, jen řekla, že to za týden bude hotové. Když jsem za týden přišla, oznámila mi, že nejde vyčistit, protože má potrhanou podšívku (což mi samozřejmě během svého telefonátu zapomněla sdělit). Když jsem to pak vzala do zmiňované Vaňkovky, nebyl s tím sebemenší problém a do dvou dnů to bylo hotové.

Pavel
106 příspěvků 12.4.12 18:40

Ja pujdu taky o vikendu zkusit male mile Vietnamky v Campusu, potrebuju vycistit bavlnene sako z Tatuumu, tak budu napjat jak to dopadne.

anleda
1 příspěvek 1.5.15 17:57

Já mám vyzkoušenou čistírnu Manela na Charbulové/Jiránkové. Je to pobočka z Vyškova a měla jsem tam mimo jiné i plesové šaty s ozdobami. vše dopadlo skvěle. vřele doporučuji.

hesan
1 příspěvek 1.6.20 06:11

Velký pozor na čistírnu Laundry (Lidická)!! Můžete mít štěstí, že vás řádně obslouží brigádnice, ale pokud se v čistírně objeví sama majitelka, zažijete opravdové peklo. Pro vyzvednutí prádla si můžete jít i několikrát, protože na dveře nevyvěsí, kdy se dostaví (!), uvedené otvírací hodiny tedy neplatí, ale to vy zpočátku ve své důvěře nemůžete tušit. Kdo nemá možnost si zavolat a zeptat se jí telefonem, jestli se někdy dostaví, musí zkoušet opakovaně, nebo je jednodušší jí prádlo prostě nechat. Když se však po čase přeci jen dostaví, je neuvěřitelně drzá, a to nemluvím aspoň o náznaku omluvy. Tato čistírna opravdu nemá obdoby.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek