Úroveň článků na prozeny.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
chuliganka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 12:16
@Nitty píše:
Nedá mi to a ptám se:
Co říkáte na tento článek?
http://www.prozeny.cz/…tsiho-briska-Za mě říkám, chudák slečna, doufám, že ji to moc nepoznamenalo.
,,zkousela jsem vsechno, i bezbolestnou liposukci" - a zkusila slecna uz nekdy cvicit??? :-D
Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 12:31

@chuliganka Nic, standardní hnusoproměna korunovaná „šatovou tunikou“ o velikosti stanu pro čtyřčlennou rodinu. Prostě stylistky Proženy. cz jsou na slovo vzaté odbornice. Doporučuji téma Proměny - k lepšímu?

Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 12:31

http://www.prozeny.cz/…ne-koho-chce

Tak jsem se opět dnes řádně masochisticky povztekala… Mám nebetyčnou radost, že ty ehm, redaktorky z prozeny.cz mají v sobě tolik důvtipu a úcty k vlastnímu pohlaví, že na ženskou stránku nechají psát takového ubohého megalomana, pro kterého jsme všechny tupé zlatokopky, které nemají právo od života cokoliv žádat.

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 12:37

Vždyť je to psina;-) nebo vy se v tom vidíte?:-)

real.blond
6688 příspěvků 29.11.12 12:39

Ja si taky rika, ze to pisou a smejou se, kdo se zase nachyta a bude to myslet vazne..

marca
450 příspěvků 29.11.12 12:42

Jestli se temi promenami zeny, co to ctou ridi, tak to mnohe vysvetluje :) Divim se, ze to ctete, a ze to dostalo tak vysoke misto v ankete lupy. Copak neni nic lepsiho?

Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 13:30

Rozhodně se v tom nevidím a nečtu to často. Když už, tak se sem tam podívám třeba na výběr kabelek/svetrů/… Na tenhle „článek“ jsem dneska náhodou narazila, nevím, co je za problém a proč hned paušalizovat. Prostě mě to rozčílilo, že někdo dobrovolně uveřejňuje co, co bez ostychu degraduje ženy na pomalu slintající idioty s odpuštěním. Kdyby to byl článek s nadhledem, glosující ženský svět očima muže, nemám problém. Tohle je ovšem hnus. Tak jsem se chtěla podělit.

Alizon
1235 příspěvků 29.11.12 14:09
@Kateřina píše:
http://www.prozeny.cz/…ne-koho-chceTak jsem se opět dnes řádně masochisticky povztekala… Mám nebetyčnou radost, že ty ehm, redaktorky z prozeny.cz mají v sobě tolik důvtipu a úcty k vlastnímu pohlaví, že na ženskou stránku nechají psát takového ubohého megalomana, pro kterého jsme všechny tupé zlatokopky, které nemají právo od života cokoliv žádat.

Jo to bude on, ten Ynteligent o kterem jsem psala o par stranek dal a jehoz jmeno jsem si nepamatovala. Na par jeho clanku jsem tam narazila a jen jsem koukala ja tohle muzou na strankach pro zeny publikovat.

@Mylady2 píše:
Vždyť je to psina;-) nebo vy se v tom vidíte?:-)

No me to jako psina moc neprijde, cetla jsem od stejneho (domnivam se ze stejneho, ale sedelo by to) autora i jine clanky a ma proste takove sovinisticko omezene mysleni. Snaha o srandu a nadsazku to u nej zrejme nebude, kdyz se tim sovinismem tak nejak profesionalne zabyva:)

Příspěvek upraven 29.11.12 v 14:17

Pirek
7062 příspěvků 29.11.12 14:11

Já se vždycky vyděsím, když se v takovém článku píše o ženách jako (hanlivě) princeznách. Můj přítel mi totiž zarytě tvrdí, že jsem jeho princezna a já mu to věřím :) Takže jsem pak šťastná, že to někdo myslí i upřímně a pár dní mu snáším modré z nebe já :D

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 14:16

@Alizon já to myslela tak, že se směji jemu;-) asi to má v životě těžké. Nic v tom nehledám…

Alizon
1235 příspěvků 29.11.12 14:19
@Mylady2 píše:
@Alizon já to myslela tak, že se směji jemu;-) asi to má v životě těžké. Nic v tom nehledám…

Jo tak to jo, me taky jako prvni napadlo ze je to vlastne nejaky ublizeny chudacek. Jen opravdu nechapu proc clanky chlapa, ktery se netaji svym sovinismem, davaji na server prozeny. Ale zase nejake kontroverzni tema rozproudi diskusi a zvysi ctivost - takze to vlastne chapu. U recepu na oriskovou babovku by podobneho efektu nedosahli:)

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 14:25

@Alizon no jen jestli on sám nežádal vehementně o to publikovat na těchto www… Dnešní době je mnho takových chudáčků co se chodí rádi realizovat na dámské weby;-D

Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 14:50

@Pirek Tak teď jste mě dost pobavila :-D. Holt není princezna jako princezna :-D.
@Alizon Odteď už vím, že se těm jeho žvástům musím vyhýbat obloukem, pokud si opět nechci zvýšit krevní tlak, jejž budu snižovat skleničkou vína - nebo to je na zvýšení, nevím :-D.

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 15:07

@Kateřina buďte v klidu to je jediné na co se asi panáček vzmůže tady to publikování…
Tito panáčci se k ženě zachovali hůř Láska
A víno asi snižuje ne?

Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 15:20

@Mylady2 Ano, to můžeme být rádi, že tenhle panáček si svoji frustraci vybíjí jen na nějaké hloupé stránce. A nejhorší je, že Evropa (momentálně myslím nejvíc Belgie), je zamořená islamisty.
Proč jste u odkazu použila slovo láska? Ironicky?
Ať už je vínko na cokoliv, dám si ho s radostí :-D.
Edit: uvědomuji si, jak rasisticky to zní, ale bohužel situaci v Belgii je už opravdu strašlivá.

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 15:23

@Kateřina no protože to byla asi vraždy z lásky! A víte co asi ta ironie byla ode mě hloupá…ale co na toto lze říct???
Taky si radši dám vínko.

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 15:25

@Kateřina vubec to nezní rasisticky… Kdyby se na prozeny.cz radši věnovaly tomuto tématu tak by udělaly lépe!

Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 15:26

@Mylady2 Mi ta ironie nepřijde hloupá, chápu její použití. Jen jsem si nebyla jistá.
Dejte si, imaginárně si s vámi přiťukávám, že stále žijeme ve vlastně hodně dobré společnosti :-).

Mylady2
12413 příspěvků 29.11.12 15:29

@Kateřina no to každopádně!!! Na zdraví:-)

Alizon
1235 příspěvků 29.11.12 16:40
@Kateřina píše:
@Mylady2 Ano, to můžeme být rádi, že tenhle panáček si svoji frustraci vybíjí jen na nějaké hloupé stránce. A nejhorší je, že Evropa (momentálně myslím nejvíc Belgie), je zamořená islamisty.
Proč jste u odkazu použila slovo láska? Ironicky?
Ať už je vínko na cokoliv, dám si ho s radostí :-D.
Edit: uvědomuji si, jak rasisticky to zní, ale bohužel situaci v Belgii je už opravdu strašlivá.

Strasliva v jakem smyslu? Ziju v Belgii uz nekolik let a nejak me ta strastliva situace miji. Muslimu tu je hodne (a vetsinou patri do tech nejnizsich socialnich skupin), to je pravda, ale valna vetsina z nich to bere „hodne volne“, mnoho zen uz ani nechodi zahalenych (burku jsem za 7 let videla snad jednou:)… no a par blaznivych extremistu se najde vsude. Vzpominam si ovsem jak jsem byla doma v CR a v televizi zrovna ukazovali nejaka zapalena auta, hrozny humbuk - maminka me ani nechtela pustit zpatky - a tady o tom pomerne nevyznamnem incidentu v nejake okrajove ctvrti nikdo ani nevedel. Media casto zvelicuji.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.12 16:43

Prosím vás, tak si pana Hausmanna progůglujte a budete doma.
Zneuznanej grafoman, vypelichanej šovinista, chudáček, který ty svoje snůšky klišé búhvíproč vydává za literaturu.
Už ho nikdo nechce, jeho takzvané knihy se už asi neprodávají, tak se snaží uchytit, jak se dá.

Alizon
1235 příspěvků 29.11.12 16:47

@DonChichot
Uz jsem to udelala - dokonce kandidoval na senatora:)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.12 16:49

@Alizon
No, a navíc megaloman.

Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 16:53

@Alizon Je fakt, že média zveličují a člověk si třeba i nevědomě pak už nějakou informaci fixuje. Jak proti tomu bojovat :-(? Já si pamatuju, že se hodně řešilo, že v Belgii je situace už neúnosná, protože se tam tvoří velké skupiny extremistů, které vykazují belgičany pryč z jejich země, když se jim to nelíbí. A že nějaká členka napadla policistku, když jí požádala, ať si sejme burku kvůli identifikaci. Mám pocit, že snad burky (říkám to správně?) ani nosit právě kvůli identifikaci nesmějí? Takových věcí bylo víc, už si všechny nepamatuji. Každopádně jsem z toho byla dost vyjevená a znechucená.

Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 16:58

Nádhera, myslela jsem, že si Alizon dělala legraci, když psala, že se pan pisálek šovinismem profesionálně zabývá, ale ona je to pravda. Takže tím pádem mi jde hlava kolem ještě více - názory takových lidí patří do nějakých „odborných“ publikací a článků, kde si to přečte někdo, koho to zajímá, ale ne na takovéhle stránky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek