Úroveň článků na prozeny.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 17:30

Jak to tak vidím, tak už mám také svého osobního ramínkovače. Jinak si neumím představit, že by někdo tak hrooozně nesouhlasil ani s jedním mým příspěvkem v tomto tématu a s ostatními ano :-). Nechť se dotyčná/dotyčný přihlásí a vyřídíme to ručně stručně :-D.

JTina
7 příspěvků 30.11.12 09:49

Je jen málo ženských portálů, které se dají číst :-) A teď mě zrovna žádnej dobrej nenapadá :-D

JTina
7 příspěvků 30.11.12 11:57

Tak fakt nevim…asi na netu sem tam čtu něco na dama.cz, ale bude to spíš tím, že jsem zvyklá tam sem tam jít a zvyk je jak známo železná košile :-) A spíš si pokecat než číst články. A pak spíš čtu asi atualne.cz a tak…takže ne vyloženě ty „ženské“.
A jaký časopis se vám libí v té „tištěné“ formě? Ono se to liší asi podle věku a „zaměření“ :-) když jsem byla těhotná, tak jsem třeba ráda četla časopis Maminka, logicky…prostě zrovna jely témata, která mi byla blízká :-)
Ale obecně mám ráda časopis Moje psychologie, žádnej bulvár, zajímavá témata fakt „psychologická“, k zamyšlení…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek