Co byste dělaly, kdybyste potkaly Adu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
yako
3225 příspěvků 18.12.12 13:17

Ještě dodám - tahle diskuse hodně vypovídá o typickém rysu naší národní povahy…

Kalanka
707 příspěvků 18.12.12 13:35
@yako píše:
Ještě dodám - tahle diskuse hodně vypovídá o typickém rysu naší národní povahy…

Servilita, tipuju!

top topic
967 příspěvků 18.12.12 13:59

Adu jsem potkala a nedělala jsem nic.

yako
3225 příspěvků 18.12.12 14:51

@Kalanka - nee, negativní postoj ke všemu, závist a bacha na to abych nevyčníval. Jestli narážíte na to, že bych chválila peklo, tak nevím co na něm děláte. To, že tu diskutujete, je podstata tohoto webu a Vy ho tím živíte.

defilenaiguille
2824 příspěvků 18.12.12 15:42

@kiwi
Vzhledem k tomu, že byl hostem na komorním koncertu vážné hudby, tak se předpokládá, že tam chodí jen lidé se zájmem o kulturu a ne stádo nevychovaných puberťáků. To, že jsme si zajistili lístky do první řady, také o něčem svědčí. A dodávám, že to nebyla akce organizovaná školou, šlo o naší soukromou iniciativu.
Jsem ráda, že vy jste při setkání s ním měla jiný zážitek. Soudím podle toho, že ho označujete za milého a slušného gentlemana, protože toto se z obrazovky nepozná.

Kalcu
164 příspěvků 18.12.12 17:17

@Kralovna Bitche Proto jsme ani vteřinu neváhali, když jsme se díky MP rozhodli jít do větších prostor a tento volný objevili. Sice je tam pár schodů, ale prostory jsou to nádherné. Stejné to bylo i trochu dříve s pražskou prodejnou.

MPSkrolew
1850 příspěvků 18.12.12 17:35

@Kalcu Dnes jsme navšívili Brno, věděla jsem, že jste se přestěhovali na Kobližnou, ale tam jsme vaši prodejnu ne a ne najít. Je to škoda - když jsme šli na Běhounskou v naději, že tam bude aspoň vaše nová adresa (myslím tím č. p.), žádnou jsme nenašli. Je váš obchod před tím italským občerstvením (směrem z nám. Svobody), nebo až za ním?

Kalcu
164 příspěvků 18.12.12 17:39

@MPSkrolew Jsme v bývalé budově České spořitelny, vchod z nároží ulice Sukova. Bohužel původní nájemce nám neumožnil vyvěsit změnu sídla na Běhounské 3.

MPSkrolew
1850 příspěvků 18.12.12 17:44

@Kalcu Ach tak, to je hloupý, že vám to neumožnil. Děkuji vám, zastavím se u vás po Vánocích - snad není všem dnům konec :-)!

Aramisska
72 příspěvků 18.12.12 20:26

MP Barbucha - Tak to je milé!!! A moc Vám to tam sluší…s Krausem :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.12.12 20:37

@Aramisska
Myslím, že to zveřejnila hlavně kvůli tomu Krausovi :-)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 21:57

@defilenaiguille
O osobnostech, který jsem viděla na obrazovce (případně v bulvárním tisku) nebo jednou potkala na ulici, bych se vůbec neodvážila mluvit :-)

defilenaiguille
2824 příspěvků 19.12.12 06:59

@kiwi
Ale soudit jiné jen z jejich krátkého příspěvku, to by vám šlo :-D Prostě měl špatný den nebo jsme ho svou přítomností zaskočili, to se může stát každému.

chekotay
411 příspěvků 19.12.12 09:11

@Kalcu: Dovolte mi, prosím, tímto poněud netradičním způsobem vám blahopřát ke krásné prodejně. Přestože žena se do ní bojí vstoupit (působí prý „příliš profesionálně“), já ji navštěvuji rád.

bc2
323 příspěvků 20.12.12 11:58

Keby som stretla Adu? No co by som robila, vyfotila by som ju!
A dala by so si pozor, aby ona nefotila mna, aj ked s mojim oblecenim by nemala mat na to ziadny dovod.

scarlete
404 příspěvků 20.12.12 14:40

Adu jsem potkala na křišťálové Lupě (tam kde peklo dostalo cenu českého internetu) vzhledem k tomu, že byla na pódiu a já seděla ve třetí řadě, tak jsem si jí pak už moc prohlížet nemusela, vidět byla dost při svém vstupu (oblečení měla přesně podle dress codu, ostatně, já také :-)) Neměla jsem potřebu ji ani nijak rušit u rautu, takže když jsem jí míjela se svou sklenkou, jen jsem se na ni usmála a to byl vše. Ada je šikovná, ve svém oboru znalá, ale hlavně také obyčejný člověk, jako my :-)

scarlete
404 příspěvků 20.12.12 14:52

@MP Barbucha teď trochu OT, ale nedá mi to nereagovat. Barbu, usedlá ne - dáma, to ano. například ten model od Krause mi teda přišel velmi šmrncovní a elegantní. mě se tento styl také moc líbí, akorát k nám do reklamky se to moc nehodí… jinak moc Ti to tam Barbu slušelo (doufám, že nevadí tykání, ale nějak, jak mám historicky ty diskuze v paměti, mi to přijde přirozené, protože s Tvými příspěvky dost často souhlasím) a navíc jsi opravdu neuvěřitelně příjemná přirozeně krásná ženská.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.12.12 22:28

@scarlete
Díky, tykání mi samozřejmě nevadí, naopak jsem ráda :-) Já ten styl taky nemám moc kam nosit, asi budu na rodinných oslavách letos mírně „overdressed“ abych si to vynahradila :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.12.12 11:14
@yako píše:
@Kalanka - nee, negativní postoj ke všemu, závist a bacha na to abych nevyčníval. Jestli narážíte na to, že bych chválila peklo, tak nevím co na něm děláte. To, že tu diskutujete, je podstata tohoto webu a Vy ho tím živíte.

Musím s Vámi souhlasit. Ale možná je to v mém případě mým přílišným sebevědomím. Mám prostě pocit, že moje pochvala má pro toho člověka hodnotu, že to, že někoho pochválím já ho potěší.

Lanevra
371 příspěvků 24.12.12 11:26

Co bych udělala kdybych potkala Adu? Asi by záleželo na okolnostech. Buď bych si jí vůbec nevšimla a pokud bych si všimla, tak bych utekla. Co kdyby u sebe měla foťák, že ano.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 17:49

Pokud ji potkám pracovně, tak se o ni postarám, aby byla spokojená jako ostatní. Faktem je, že jsem před několika lety potkal pěknou ženu a vypadala, že potřebuje poradit. Nějak jsme zabředli do hovoru a nakonec se loučili skoro jak staří známí. Takové to setkání, co člověka nabije. Viděl jsem sice kolegu, že koulí očima, ale vypadalo to na závist. Pak mi říkal, že to byla Lucie Zedníčková. Jsem docela rád, že mi tento fakt nenarušil nijak komunikaci a ponechal možnost o ní smýšlet jako o fajn ženské, nikoliv celebritě.

yako
3225 příspěvků 1.1.13 02:16

@MP Barbucha tak to Vám Vaše sebevědomí můžu závidět :), neočekávám, že by lidé padali do mdlob z toho, že mluvili právě se mnou. A tak to nejspíš i zůstane, i když se změní okolnosti.

MP Barbucha
3716 příspěvků 1.1.13 14:16

@yako
v některých jiných oblastech tím sebevědomím neoplývám, ale ze zkušenosti mám pocit, že upřímný projev uznání lidem radost udělá, všem. I celebritam. Je celkem jedno, od koho.

chinin
2788 příspěvků 1.1.13 15:15

@MP Barbucha
Souhlasim s tebou, ze uprimny a vkusny (a nevlezly) projev uznani udela vetsinou lidem radost. Jsou ale samozrejme vyjimky (jako z kazdeho obecneho pravidla:-)).

Ja jsem treba opakovane potkala v klubu jednoho znameho zpevaka po jeho skvelem koncerte a z nej naprosto jednoznacne vyzaroval postoj ignorujte me… Samozrejme, ze soudny clovek se na nej maximalne kratce usmeje - a priznam se, ze me stalo nejake to ovladani, abych polkla aspon uznalou vetu, ze jeho koncert byl skvely a uzasne me nabil pozitivni energii.. Ale nasli se i taci, kteri se na nej vrhali, placali ho po ramenou, vykrikovali superlativy (no, spis vykrikovaly:-))… A onen zpevak po chvili mizel ze sveho oblibeneho klubu s otravenym vyrazem…

Tim chci rict to, co jsi zde myslim zrovna ty psala vyse - pri setkani s „celebritou“ nebo clovekem, ktereho znam a obdivuji (typicky nejaky odbornik ve svem oboru), je dulezite vycitit jeho aktualni naladu ke komunikaci s nekym cizim, jakkoli by ta komunikace byla slusna a obdivna..

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.13 17:47

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:16

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek