Co byste dělaly, kdybyste potkaly Adu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
MP Barbucha
3716 příspěvků 1.1.13 18:05

@chinin
Určitě, tohle platí 100%.

chinin
2788 příspěvků 1.1.13 18:18

Jj. :-)

Ja ho mam rada jako zpevaka a necekam od nej, ze „se mi da cely“. :-)

P. S. Jednou do me v klubu vrazil, zlil me svym pivem a zahlasil: Sorac… Budes smrdet.... A mel pravdu. :-)

@uu píše:
@chinin Nebyl to Daniel Bárta? Ten je svým arogantním chováním k fanouškům pověstný… Pro mě důvod už nikdy na jeho koncert nejít, úplně se mi tím znechutil.
uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.13 18:24

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:15

MUDr.Lant
389 příspěvků 1.1.13 18:46

Nevím proč, ale mám pocit, že v okamžiku, kdy se někdo stane známým, tak lid začne mít pocit, že jim ona známá osoba patří a musí se jim vydat zcela, tak nějak zapomínají na to, že to je jen člověk.
V případě, že bych potkala Adu (a zaregistrovala ji), tak by si ji jen letmo a nenápadně prohlédla, nesnažila bych se navazovat rozhovor, ne snad, že bych se bála, že mě vyfotí na MP, ale protože respektuji každého soukromí.
Add zpěváci, třeba jsou jen po koncertě ztrhaní, jasně, z reklamního hlediska a v rámci služby fanouškům by bylo fajn, když by byli milí, usměvaví a pod. Nicméně, věřím tomu, že jsou tak vyfluslí, že se jim třeba nic nechce. Sama jsem nechápala kolegyni, když po osmi hod výuky v kuse byla tak ztrhaná, že říkala „počkej, já jsem tak unavená, že musím nabrat síly, abych se mohla převlíct a vůbec odjet domu“, až když jsem začala učit sama, tak jsem pochopila…

Sára
34 příspěvků 2.1.13 23:40
@MUDr.Lant píše:V případě, že bych potkala Adu (a zaregistrovala ji), tak by si ji jen letmo a nenápadně prohlédla, nesnažila bych se navazovat rozhovor, ne snad, že bych se bála, že mě vyfotí na MP, ale protože respektuji každého soukromí. .

Reagovala bych asi taky takto, pár celebrit jsem potkala, z několika jsem se potkala díky práci i koníčkům a někdy jsem tvrdila manželovi, že tu paní co jí teď vídám každý týden a už si týkáme od někud znám a ať mi pomůže odkud, že je mi to až trapné jestli si ona třeba vzpoměla a já ne a pak nakonec jsem zjistila, že jí znám z televize:
Ale jinak ikdyž vím, že jde o někoho slavného a musím s ním třeba hovořit tak se chovám jako když jde o normální osobu, mám totiž pocit, že ti hodně známí to ocení a bylo by mi to i nějak tak trapné se chovat nějak jinak ale chápu, že někdo je zase více bezprostřední a má to jinak a samozřejmě to neodsuzuju, každý je hold jiný.
Jak psala Barbucha taky jsem třeba napsala člověku, kterého obdivuju pro jeho blog (není ale o módě) ale to nepovažuji za zásah do soukromí a navíc má ten člověk na výběr jestli si to chce přečíst a jak s tím naloží, jestli odpoví ne bo, na ulici nebo v kavárně bohužel takovou možnost když se na něj někdo vrhne nemá.

BOBB
4 příspěvky 3.1.13 00:09

Adi bych se ji vysmal a rekl holka ty to tady radsi zabal protoze nemas vubec tuseni co se k sobe hodi. Neumis kombinovat barvy tvoje vystupovani je smesny a radsi se vykasli na modu a jdi delat neco co ti jde a budes v tom aspon trochu dobra

Enka_N
328 příspěvků 19.1.13 14:50

@ BOBB: Škoda, že asi nebudu mít šanci potkat vás- mnohla bych se vám vysmát, a říct: chlapče, ty to radši zabal a nikam už nepiš, protože nemáš vůbec tušení o gramatice. Neumíš napsat smysluplnou větu, tvůj písemný projev je směšný a radši se vykašli na ty internety a sedni si nad učebnici češtiny, třeba v tom za čas budeš aspoň trochu dobrej.

ilnyia
57 příspěvků 14.3.13 21:15

Kdybych potkala Adu? Asi bych chvilku přemýšlela jestli je to ona, pak se usmála (když někoho znám alespoň od vidění úsměvu se neubráním.)A pak ji třeba chvilku sledovala jestli nejde do nějakého tajného krámku s krásným oblečením. =)

žahavá kopřiva
183 příspěvků 14.3.13 21:33

Já jsem Adu asi tak před měsícem v Brně potkala. Mám docela dobrou paměť na obličeje a také měla na sobě to samé, co v jednom pořadu v televizi, tedy krémový zavinovací kabát, modrou kabelku a širší tmavé kalhoty.
Neudělala jsem nic.
Asi bych se styděla jít za ní a nevím ani, co bych jí řekla. Leda tak, že peklo je zajímavé, že má dobrý kabát… a toť vše.
Podpis na prsa, nebo kadeř vlasů asi neee :D

Lachenauerin
544 příspěvků 14.3.13 21:51

Co bych udělala? Asi totéž, co udělám, když potkám kohokoli mediálně známého: Řekla bych si: „Aha, to bude asi ona.“ Víc nic.

HertaDeOran
866 příspěvků 15.3.13 08:58

Nic - mám takovou zásadu, že na ulici „celebrity“ neotravuju. Zaprvé asi proto, že jim opravdu nemám co říct - vždyť jsou to vlastně cizí lidé a já pro ně taky a zadruhé proto, že jsem vypozorovala, že jim to není příjemné a mnohem víc ocení, když budete dělat, že je neznáte a chovat se k nim normálně. Já tohle celkem úspěšně aplikuju na pana Dominika Haška, kterýho často potkávám a vzhledem k obřímu rozdílu v našich povoláních, věkovému i genderovému rozdílu, mi to úspěšně „žere“. Když jsme se ale potkali poprvé, opravdu jsem ho nepoznala a musela si ho pak vygooglit, abych porovnala podobu:) No jo - já a sport:)
Ada ale není klasická „celebrita“, určitě by jí velice „potěšila“ reakce typu „Co to máš na sobě?“ to potěší každého, ha ha:)

misial
1396 příspěvků 9.11.13 15:48

K tématu - byli jste včera někdo na otevření Re:Parády? :)

budox
619 příspěvků 11.11.13 12:30

Nic. Nejspíš by mi nedošlo, že jde o známého člověka, pokud ano stejně bych směr chůze nezměnila.
Nedávno jsem šla galerií Harfa a proti mě šla nějaká povědomá ženská, tak si říkám, že má stejný kabát jako já a pak jsem vrazila do zrcadla. Asi tak.

emuna
108 příspěvků 13.11.13 16:56

Vtipné, potkala jsem jí asi před týdnem. měla na sobě červenou softshellku a zelené kalhoty, k tomu myslím modré baleríny. abych pravdu řekla, docela zklamání :-D

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 13.11.13 22:22

@emuna Jaképak zklamání, to bude colorblocking, ne?

Sekáček
73 příspěvků 13.11.13 23:25

Potkala jsem ji kdysi v sekáči na Josefské. Řekla jsem si, že je to Ada, ale jinak mi to bylo docela jedno. Ani si nepamatuju, co měla na sobě. A za celebritu ji nepovažuju.

real.blond
6688 příspěvků 14.11.13 06:58

@Ikeya-Seki colorblocking :D

zwedavka
1274 příspěvků 14.11.13 07:27

Asi bych prostě pozdravila, můj zvyk vesničanky - zdravit každého, koho jsem už někdy viděla.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.13 07:34

@zwedavka to mi připomíná, jak jsem kdysi chodila z práce na oběd každý den jednou ulicí a potkávala dva pány, co mě zdvořile zdravili. Byli mi trochu povědomí, tak jsem si myslela, že měli nějaké jednání u nás v práci. A oni se mě jednou zeptali, jestli pracuju v jejich podniku. Takže jsme zjistili, že se známe jen od vidění z té ulice :-)
Kdybych potkala Adu, tak bych ji pravděpodobně nepoznala, pokud bych ji vůbec zaregistrovala. Já moc po lidech nekoukám.

emuna
108 příspěvků 14.11.13 14:23

@Ikeya-Seki vlastně ani nevím proč zklamání. možná proto, že vypadala naštvaně a nekoukala po okolních outfitech :-) (což samozřejmě chápu, já už bych toho taky měla plný zuby, být na jejím místě). a taky jí nepovažuju za celebritu.

Syslik1
95 příspěvků 14.11.13 20:03

Asi bych se normálně usmála a pozdravila - obětí focení bych asi nebyla, protože by to pro Adu byla nuda- žádný extrém ani na jednu stranu.

sarinka.v
426 příspěvků 14.11.13 20:07

…nedělala bych nic :D

Ada Pekelná
973 příspěvků 14.11.13 22:57
@emuna píše:
Vtipné, potkala jsem jí asi před týdnem. měla na sobě červenou softshellku a zelené kalhoty, k tomu myslím modré baleríny. abych pravdu řekla, docela zklamání :-D

A pres rameno takovou velkou pytlovitou tasku :)
Bylo to uprostred stehovani. Umazatelne pracovni veci podminkou. Cimz se zaroven omlouvam za delsi absenci clanku a slibuji, ze uz brzo napravim.

Ach_můj_bože_1
13 příspěvků 15.11.13 08:27

@Ada Pekelná Jojo, takových lidí „uprostřed stěhování“ tu je vyfocených… Jenže ti nedostali šanci se obhájit ;-)

Ada Pekelná
973 příspěvků 15.11.13 10:36
@Ach_můj_bože1 píše:
@Ada Pekelná Jojo, takových lidí „uprostřed stěhování“ tu je vyfocených… Jenže ti nedostali šanci se obhájit ;-)

Proto je taky kritika anonymní, protože nikdy nevíme, jestli paní XY takhle chodí pořád nebo jde zrovna na zahrádku okopávat mrkev.
Ale určitě uznáš, že v momentě, kdy jsou ulice plné lidí, kteří jdou podle oblečení okopávat mrkev, asi nebude všechno v pořádku.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek