Co byste si nikdy na sebe nevzala

Fotoalbum tématu (50) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 12:06

@Go-lightly ono jde hlavně o to, že to mají oblíknutý blbě a chybí k tomu příslušná stylizace. Viděla jsem spoustu holek, co taky nebyly Indky, a slušelo jim to moc. To je jako se vším, i v kostýmku od chanela lze vypadat jak idiot

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 12:07

@stricc To mi pripomenulo toto. :-D
http://www.youtube.com/watch?…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 12:13

@Giulietta :-) to je dobrý

Mylady2
12413 příspěvků 16.3.14 12:15

Vybrala jsem vhodnější stylizaci :-D

Denyna
4105 příspěvků 16.3.14 12:16

@stricc taky hlasuju za kraťasy a kožené kalhoty. Potom ještě zcela určitě ne nasrávačky. I kdybych byla ve finančním srabu, jak tu někdo psal, přešiju ty nasrávačky na sukni.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 12:18

@Denyna no jo, na to jsem si nějak ani nevzpomněla. Ale já obecně nenosím kalhoty, takže to je mi jedno. I když nikdy neříkej nikdy, teď jsem si po děsný spoustě let jedny objednala (ne nasrávačky!) a jsem dost zvědavá, jak to bude vypadat a jestli to skutečně budu nosit.

Denyna
4105 příspěvků 16.3.14 12:29

@stricc to máme podobně, i když u mě se na oblibě sukní z velké části podepsala moje postava. Líbí se mi šedesátkové linie s úzkýma kalhotama a košilí nebo volnější halenkou, přičemž postavu mám spíš na styl let padesátých. Potřebuju vršek spíš upnutý a nejužší sukně snesu áčkové. Jsem typ přesýpací hodiny, vysoká s vysokým pasem a velkým rozdílem mezi pasem a boky. Což u mě většinu kalhot vylučuje - jsou mi krátké nohavice, táhnou v sedu a odstávají v pase. Se sukněma to nehrozí.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 12:35

@Denyna já ani nevím, já mám postavu tak nějak normální bez nutnosti nějaký zásadní korekce, kdysi jsem kalhoty nosila, občas taky džíny na doma, ale pak jsem tak nějak bez nějakýho konkrétního důvodu přestala, prostě mě nějak nikdy nenapadlo ani po kalhotech koukat, natož si nějaký pořídit. No ale te´d jsem viděla takový a la Marlene Dietrich, ty se mi líbily, tak uvidím

Mylady2
12413 příspěvků 16.3.14 12:45

Doplním o nějaké ty střevíčky…a kabeličky

Příspěvek upraven 16.03.14 v 12:54

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 12:49

@Mylady2 ty kozačky jsou boží

Xennie
187 příspěvků 16.3.14 13:05

Nikdy bych si nevzala nic v tomhle stylu

Xennie
187 příspěvků 16.3.14 13:06

@Mylady2 Ta poslední kabelička je dost děsivá :)

iga
1470 příspěvků 16.3.14 13:17

@Mylady2
Já nechci tuto kabelku z Fleru krásnou, vínovou, pletenou se zapínáním na patent. Jedním z mnoha důvodů je i to, že k ní (naštěstí) nemám ten ladící háčkovaný „topík“.

cryptoprocta
179 příspěvků 16.3.14 13:20

@Mylady2 není to náhodou chlap? :-)

Violetina
177 příspěvků 16.3.14 13:26

@Mylady2 Haha, ty první riekery mám. Vím, že tu k nim panuje obecná nechuť, ale s urvaným knoflíkem (ten mi tam fest vadil) je nosím v tétě často - do práce nemůžu mít pohodlnější botky…

Morže
1094 příspěvků 16.3.14 13:30

Nikdy, ale fakt nikdy v životě si na sebe nevezmu špičaté boty v tomhle stylu: http://modnipeklo.cz/…1/boty92.jpg

Ale obecně bych si jen tak nevzala žádné špičaté boty, protože se mi ty špičky fakt nelíbí. Čím kulatější, tím lepší.
http://1.bp.blogspot.com/…/s1600/1.JPG  http://img.alibaba.com/…oes-free.jpg

nanjua
1153 příspěvků 16.3.14 13:36

Nikdy bych si nekoupila nic „od této paní“ :-).

continuity
5853 příspěvků 16.3.14 14:28

No jelikoz se do situacii, ve kterych musim vzit zavdek i spinavemu nebo sepranemu obleceni, dostavam docela bezne, tudy cesta nevede. (vetsinou nekde v prirode na cestach).

ale pravdepodobne mne nic tak lehce neprinuti vzit si sukni pod zadek a jeste navic malou. na druhou stranu, kdyby mi nekdo miril pistoli na hlavu, skousla bych opravdu lecos :D zas TAK zasadova, co se oblekani tyce, nejsem.

catherinne
13518 příspěvků 16.3.14 14:34

@Morže ale tak snad je rozdíl mezi první a druhou fotkou a tím zbytkem, ne?

iga
1470 příspěvků 16.3.14 14:45

@continuity
Tak to je správný přístup! Ovšem možná by se tu našly i natolik zaryté estétky, které by se nechaly raději zastřelit:-)

Morže
1094 příspěvků 16.3.14 17:01

@catherinne První je čiré peklo. Na tom se shodneme předpokládám většina. Další obrázky jsou jen ilustrace, jaké boty se mně osobně nelíbí a prostě bych si je nevzala a o kterých vím, že ostatním lidem se líbí.

Denyna
4105 příspěvků 16.3.14 20:36

@Morže ach, ty béžové lodičky vlevo by se mi fakt hodily!

PartyLover
153 příspěvků 17.3.14 00:24

@nanjua Z „téhle paní“ mi naskakuje husí kůže pokaždé když ji spatřím (je hodně vtírává, hlavně v reklamách na fb).
Nejvíc mě irituje její make-up - hnědý ksicht, fialová či černá víčka a bílá lesklá pusa. (Zvracící smajlík.)

budox
619 příspěvků 17.3.14 07:37

Já bych na sebe nikdy nevzala ( za normální situace, aby někdo zas neměl nutkání poučovat, že v určitých situacích na sebe člověk vezme cokoliv, ano, pro jeho klid, kdyby mi někdo mířil Glockem 34 na hlavu, ráda si to vezmu)
nic z army stylu (jsem s to pochopit trampy, ale že by musela trampka nosit tohle

a harémky

007bohunka
658 příspěvků 17.3.14 07:58

@Morže Ty špičaté ne br.Ty černé dole ano.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek