Co byste si nikdy na sebe nevzala

Fotoalbum tématu (50) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
real.blond
6690 příspěvků 17.3.14 08:38

@budox nasravaci kalhoty jsou fakt solidni peklo! O vikendu jsem je videla na mladem muzi, pohled pro bohy

iga
1470 příspěvků 17.3.14 08:55

@budox
ty šaty jsou drsné. No tak se k nim musím podělit s historkou. Mám kamaráda, který je profesionální tanečník a má takový intimní problém. Zkrátka u něj nedojde k erekci, pokud jeho partnerka na sobě nemá ten velký taneční make-up a taneční šaty. Takže my, kteří je známe, jsme už celkem zvyklí, že jeho přítelkyně chodí dost výrazně nalíčená i v situacích, kdy to není úplně běžné (třeba při splavování Vltavy) a ty šatečky maskáčové, tak to jim doporučím, protože - v jejich případě - se ideálně hodí kupříkladu právě na vodu:-)

iga
1470 příspěvků 17.3.14 08:57

@PartyLover
Slečna evidentně absolvovala nácvik pohřbu žehem.

Oldyn
6401 příspěvků 17.3.14 12:29
@iga píše:
@budox
ty šaty jsou drsné. No tak se k nim musím podělit s historkou. Mám kamaráda, který je profesionální tanečník a má takový intimní problém. Zkrátka u něj nedojde k erekci, pokud jeho partnerka na sobě nemá ten velký taneční make-up a taneční šaty. Takže my, kteří je známe, jsme už celkem zvyklí, že jeho přítelkyně chodí dost výrazně nalíčená i v situacích, kdy to není úplně běžné (třeba při splavování Vltavy) a ty šatečky maskáčové, tak to jim doporučím, protože - v jejich případě - se ideálně hodí kupříkladu právě na vodu:-)

A k čemu je při sjíždění Vltavy dobrá erekce? Chudák partnerka!

budox
619 příspěvků 17.3.14 12:43

@iga
a to té partnerce nevadí?
Mě by to asi dost ponižovalo a rozhodně bych se poohlídla po partnerovi, kterému způsobí erekci pohled na mě

sandrinn
961 příspěvků 17.3.14 12:51

Já bych si na sebe nikdy nevzala cokoliv značky Desigual. Mám ráda minimalismus a kdykoliv jdu kolem jejich výlohy, tak jsem naprosto konsternovaná…

AnoNe
884 příspěvků 17.3.14 16:10

@sandrinn : Nadávno jsem šla kolem jejich obchodu a působil jako temná upíří kobka. Měli v něm tmavé stěny a červený koberec a do toho ty vzory. :-D

Ale pár vzorů mi přijde i celkem fajn, třeba:
http://s7e3a.scene7.com/…41C2203_1015?…
http://s7e3a.scene7.com/…41J2130_5074?…

iga
1470 příspěvků 17.3.14 16:26

@budox
Nevadí, jí to vyhovuje.

iga
1470 příspěvků 17.3.14 16:32

@Oldyn
Erekce je dobrá všude tam, kde se chce muž pomilovat:-) I při trampování, na vodě, na houbách v lese nebo jen tak výletě lze ukradnout vhodnou romantickou chvilku. Chudák partnerka? Proč? Ona je naprosto spokojená, jen má vždy o jeden kus v zavazadle navíc:-)

Oldyn
6401 příspěvků 17.3.14 17:47

Vždycky jsem říkala NIKDY bych… a čas ukázal opak. Jako třeba pomalované tričko s lebkou, barevně lesklou divočinou a podobné a nedávno jsem si koupila šíleně ulítlé triko Ed Hardy, které má pomalovaný nejen přední díl, ale i ten zadní. Na svoji obhajobu musím říct, že v něm chodím jen na zumbu.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.14 17:49

@Oldyn a ono se nesmí nosit pomalované tričko, že je nutný to nějak obhajovat? :-)

iga
1470 příspěvků 17.3.14 17:55

@stricc
Nó, tak přímo obhajovat ne, ale samozřejmý kousek šatníku normální dospělé ženy to zrovna není:-), takže takové nějaké spíš soukromé vnitřní vysvětlení - tomu docela rozumím.

Matmys
2595 příspěvků 17.3.14 18:27

@iga
Normální dospělá žena ať si vezme to, v čem se aktuálně cítí dobře. A když má chuť na zběsile barevné triko a nejde dítěti na promoci, tak ať si do toho nenechá kecat :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.14 18:38

@iga No jo, to téma, co musí mít v šatníku každá normální dospělá žena, tady někde běhá a pomalované triko tam není, to je fakt. Na druhou stranu být imrvére normální dospělá žena musí být děsná otrava

iga
1470 příspěvků 17.3.14 18:44

@Matmys
Chrańbůh já jí do toho nekecám, jen rozumím té potřebě to vysvětlit. Já netvrdím, že to triko tam být nesmí, ale že to není běžné. Já bych taky našla doma věci, které to soukromé vysvětlení potřebují a dokonce i takové, které by ho asi potřebovaly, ale já nemám jiné, než že jsem při jejich koupi trpěla asi nějakou (možná v mém případě laktační) psychózou:-)

Mylady2
12413 příspěvků 17.3.14 18:58

Tak a nášup je tady :-D
Velmi mne pobavila fotografie zátiší bundy adidos+ubrus+luxusní vůz :-D
Sexi kostýmek :-) zaručuje že dáma nebude moci využít žádné neoprávněné ženské zbraně
Obleček ala postavička z doktorky Qinnové
No a borec na konec

007bohunka
658 příspěvků 17.3.14 21:53

@Mylady2 Vážně úlet a modní peklo.

real.blond
6690 příspěvků 17.3.14 21:55

@sandrinn ja jsem fanda kyce a minimalismus u me moc nefrci, jak kdy.. Ake desigual je i na me moc, mam z nej migrenu :D @AnoNe jejich obchody jsou fakt strasidelne!

dost_bot
2071 příspěvků 17.3.14 21:59

Nikdy bych si na sebe „ven“ nevzala nic bez podprsenky, max ve věku do 25, nanejvýš 30.

Morže
1094 příspěvků 17.3.14 22:02

@dost_bot Tak je mi 23 a bez podprsenky bych vypadala jak indiánská babička :)

bestia
2300 příspěvků 17.3.14 22:03

Za seba by som povedala leginy
ale potom som si uvedomila, ze existuje dokonca fotodokaz, ze som ich na sebe mala. vtedy sa tomu sice hovorilo elastaky, snad je to polahcujuca okolnost :D ale zas poslednych 20+rokov som ich neobliekla a ani sa nechystam

budox
619 příspěvků 18.3.14 07:24

@iga
Proti gustu žádný dišputát

@bestia
nedávno jsem při velkém úklidu našla krvavě rudé elasťáky Jitex Písek, nutno uznat barva stále skvělá, i po 25 letech elastické, neodolala jsem a hned je vyzkoušela. Co budu povídat, peklo, ale pobavila jsem se, stejně nechápu, kde přežily 25 let a dvoje stěhování.

Marbuša
245 příspěvků 18.3.14 07:40

Nikdy neříkej nikdy, ale já fakt nesnáším netopýří rukávy. A taky kalhotové sukně. Ale třeba je to tím, že mně to fakt nesluší.

sandrinn
961 příspěvků 18.3.14 08:04

@real.blond Přesně, na mě to působí úplně stejně…z jejich výloh se mi motá hlava a kdybych byla epileptik, tak z těch jejich vzorů určitě dostanu záchvat…

Anorka
27 příspěvků 18.3.14 08:43
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek