Co byste si nikdy na sebe nevzala

Fotoalbum tématu (50) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Go-lightly
3429 příspěvků 18.3.14 09:10

Ale ta pláštěnka, co sem dala @Mylady2 není peklo, je to takové retro a nijak po tom netoužím, ale umím si představit, že někdo ji umí nakombinovat.

Mylady2
12413 příspěvků 18.3.14 09:18

@Go-lightly otázka zní co byste si na sebe nikdy nevzala :-) takže jsem odpověděla!

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.14 09:46
@budox píše:
@iga
a to té partnerce nevadí?
Mě by to asi dost ponižovalo a rozhodně bych se poohlídla po partnerovi, kterému způsobí erekci pohled na mě

zase na druhou stranu.. výhodu to má… když se jí nechce, nemusí se vymlouvat na bolest hlavy, jen se odlíčí a vezme si normální oblečení :-)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.14 09:54
Potrefenáhusa
10057 příspěvků 18.3.14 09:58

Já mám strašný problém s tělovými silonkami, a hlavně s tělovými silonovými ponožkami, takže ty bych si na sebe nikdy nevzala, do balerin a s džínami je to pro mě zhmotnění pekla, když to nejde naboso, beru jiný model. S punčocháčema jsem se nebyla schopná překonat ani na svoji vlastní promoci (ale sukně byla dlouhá, takže to skoro nebylo vidět ;-), kamarádce na svatbu minulý podzim s šaty ke kolenům už ano, ale trpěla jsem celou dobu, vidím to i na fotkách, a to jsem se hodně snažila vybrat neviditelný odstín :-) Jinak barevné punčocháče mi nevadí a nosím je skoro pořád, ale s tělovými nějak ne a ne sžít.

Danilae
23 příspěvků 1.4.14 12:33

Nikdy to na mých nohou nikdo neuvidí :-D

Pirek
7064 příspěvků 1.4.14 13:29

Jsem si myslela, jak není trapné nosit na veřejnosti taková ta fanouškovská trika kapel a bác! Dělám to taky. To mé tedy není takový ten bezvtvarý unisex, je dámské v příslušné velikosti, ale v odstínu „tmavěšedý teplákový melír“ a s netopýřími rukávy. Ale strašně mi sluší, takže všechny skrupule šly stranou.

budox
619 příspěvků 1.4.14 13:34

Tak tyhle bych si nevzala, i kdybych v nich vypadala k sežrání

http://kalhoty.zoot.cz/…iss-go-fries

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.14 13:42

@budox Tak v tom nebude vypadat k sežrání NIKDO :-)

surrik
2607 příspěvků 1.4.14 13:55

Já už nosila lecos, ale tohle bych nemohla.

Danilae
23 příspěvků 1.4.14 13:58
@budox píše:
Tak tyhle bych si nevzala, i kdybych v nich vypadala k sežráníhttp://kalhoty.zoot.cz/…iss-go-fries

Do těch bych taky nikdy nešla :-)

078796
270 příspěvků 1.4.14 13:59

@Potrefenáhusa

To chápu. Já punčochy nenosím vůbec, jakékoliv. Jednak se mi to nelíbí a jednak bych je vůbec nevyužila, protože většinu roku nosím kalhoty nebo kraťasy a k nim v létě boty naboso. Na slavnostnější události, což jsou pro mě v současné době možná tak zkoušky ve škole a blížící se promoce, nosím kalhotový kostým, který jsem si nechala ušít na míru…

Milli
2524 příspěvků 1.4.14 14:00

@Danilae - to jsem si taky říkala a jak jsem byla ráda, když mi je v nemocnici půjčili, než mi rodina donesla vlastní přezůvky.

Danilae
23 příspěvků 1.4.14 14:06
@Milli píše:
@Danilae - to jsem si taky říkala a jak jsem byla ráda, když mi je v nemocnici půjčili, než mi rodina donesla vlastní přezůvky.

Tomu rozumím, ale jedná se opravdu o nouzové erár řešení. Kdybych si měla představit, že v nich půjdu po ulici, tak zvolím raději variantu bosky.

Zebra33
2038 příspěvků 1.4.14 14:11

Ja si asi pred tremi lety rikala, kdovijak neni infantilni kdyz dospela zena nosi tricka s obrazkem (nejlepe nejakych postavicek z kreslenych serialu) a ze ja neco tak infantilniho nikdy nosit nebudu a bum, dnes mam ve skrini dve tricka s Mickey Mousem (nebo teda s tou pani Mickeymousovou). Nikdy nerikej nikdy :) Treba nekdy dojde i na spodni pradlo se Snoopym, i kdyz to by to hnuti mysli muselo byt fakt zasadni.

Afiag
272 příspěvků 10.8.16 17:58

Nikdy bych si nevzala legina a krabicoidni dzinovou sukni, ani zvlast ani dohromady :))

Lettie
426 příspěvků 12.8.16 20:04

Tohle, ani kdyby mne mucili. Pripadne doplneno kabelkou Michael Kors a naramkem z Pandory.

Afiag
272 příspěvků 12.8.16 21:20

http://famfam.cz/…-krajkou.jpg @Lettie

dneska jsem viděla naživo, ale mělo to ještě krajkové vsadky na boku, spíš jak na obrázku :)

Lettie
426 příspěvků 12.8.16 21:32

@Afiag Taky moc pekny. Zarazuji do antirepretoaru.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.16 21:40

@Lettie a naplete vlasy a gelove nehtiky, co? :D

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.16 21:44

@lioncity A nekonečně dlouhé umělé řasy. :-D

Lettie
426 příspěvků 12.8.16 23:07
mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.16 09:40

@Lettie Ale tak když se to umí, napsala bych ještě v kombinaci s dokonalou postavou, ale holky by mě osočily, že jsem vypasená :-), ne že bych to úplně viděla jako svůj vkus, ale dá se.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.16 23:12

@mutziputzi zrovna tahle vypadá, že už se neudrží na nohou ani dvě vteřiny :-)
Ale jinak obecně souhlas, ale otázka zněla, co byste si na sebe vy nikdy nevzaly, nikoliv co by si nikdo neměl vzít na sebe. Nejen dokonalá postava je rozhodující, záleží i na jiných faktorech, mimo jiné vkusu každé soudružky.
Já bych si na sebe například nikdy nevzala žluté tričko :-)

czDanda
656 příspěvků 14.8.16 06:24

@stricc mám na sobě žluté tričko. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek