Co byste si nikdy na sebe nevzala

Fotoalbum tématu (50) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 09:43

@czDanda já vám ho rozhodně brát nebudu :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 09:49

@stricc Haute Couture 2016. Ani žlté šaty? :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 09:56

@Giulietta Ne. Žlutá barva je asi moje nejneoblíbenější, tyhle šaty jsou sice dobré, ale barva je pro mě výrazné mínus, v jakékoliv jiné by se mi líbily. A taky mi vůbec nesluší. Dostala jsem kdysi ke čtyřicátinám od babičky výrazný jantarový náhrdelník s náramkem. Mám to pečlivě uložené v šuplíku a vůbec to nenosím, protože mi to vůbec nesluší. Jen to občas vezmu s sebou k našim a navléknu si to těsně předtím, než jdu za babičkou, aby měla radost, a pak to zas hned sundám, protože si v tom připadám blbě. Škoda, no. Jednou to zdědí vnučka (a co si s tím počne, to už nebude můj problém)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 10:01

@stricc Mne žltá fakt pristane a mala som už niekoľko šiat v rozných odtieňoch žltej. A jantár v zlate som si raz chcela kúpiť v Poľsku v nejakom vychytenom zlatníctve, ale moj bývalý priateľ mi to odmietol zaplatiť. :-D Takže keďže vnučka bude určite po tebe a žltá jej nepristane, tak pošli šperk od babičky mne. :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 10:28

@Giulietta píšu si tě do pořadníku :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 10:41

@stricc Fujtajbl, tak to sa asi načakám. :-D
Chcem niečo také. :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 10:50

@Giulietta tak to naštěstí nemám :-)
ten můj vypadá zhruba takhle, ale je dvojitý
http://www.paua.cz/…10-53-05.jpg

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 11:24

@stricc Aha. Tak tento typ šperkov mi nepristane, nech už sú kamene akokoľvek ušľachtilé. Ja v tom vyzerám, alebo si aspoň tak pripadám, že som si to navliekla sama doma na kolene. Ako sú tie kamienky nerovnakej veľkosti, v nepravidelnom usporiadaní, tak ma to rozčuľuje. :-D
A nech nie som tak príšerne OT, tak ja by som si na seba nedala hijáb a burku, abaju kľudne, ale zahalenú tvár nie.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 11:38

@Giulietta No. Mně nepravidelnost nevadí, mívala jsem něco podobného z malachitu a to jsem nosila ráda. Ale ten jantar prostě nejde, přitom teoreticky se mi líbí, ale nosit to nemůžu. Jednak ta barva a navíc ty moje korále jsou takové barbarsky hrubé a mně to zkrátka nejde. Nejsem sice zrovna éterická bytost, ale myslím, že na to je potřeba právě takový typ všestranně obdařenější dámy, jako bývala babička. Já jsem průměrná a to nestačí, je mi prostě velký a ta barva dílo zkázy spolehlivě dokoná.

Lettie
426 příspěvků 14.8.16 18:49

@mutziputzi Klidne si tak chodte, pokud se vam to libi, ale za mne tohle ne, v zadne podobe, tj ani na 30 kilove dvoumetrove holce. Je to pro mne esence nevkusu a lacinosti.

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.16 19:55

@Lettie No jo, kdyby si člověk nechtěl vzít něco co zde bylo označeno jako esence nevkusu a lacinosti, skončil by v rouše Evině :-)

Campanelle
1991 příspěvků 15.8.16 09:14

@mutziputzi Ukazovat nahé tělo je taky esence nevkusu, ne? :)
Navrhuji zůstat doma a zatáhnout rolety.

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.16 09:29

@Campanelle No ne, esence nevkusu je to jenom když máte strie nebo je naopak nemáte, protože mít je je „normální“, potom je nepřirozené málo tuku na břiše, zde potom přichází „vyžilost“ nejlépe patrná v obličeji, jen ale u místně prohlášených nesympatických celebrit. Prsa no, no je lepší přirozeně u pasu než silikony, to je jasný, co ještě bych tak…prostě je to taky složitý :-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.16 05:04
@Lettie píše:
Tohle, ani kdyby mne mucili. Pripadne doplneno kabelkou Michael Kors a naramkem z Pandory.

ale když se to umí, tak to vypadá docela dobře…

Amun
888 příspěvků 17.8.16 16:45

Nikdy bych si na sebe nevrala „boyfriend“ dziny. A k tomu ksiltovku. Ten styl se mi straslive nelibi, cimz ale nerikam, ze jini ho nosit nemuzou.

rusalienka
6 příspěvků 18.8.16 17:02

Ja by som si na seba nikdy nevzala príliš tesný overal. Taký, čo vám zaručí camel toe, aj keď nechcete.

anatidae
1 příspěvek 20.10.16 22:39

Vyděsil mne tento outfit na malé a plnoštíhle postavě, včetně účesu.
Uff, takhle ne, kila navíc se maskují určitě jinak, než halenou narvanou do kalhot.
Připadá mi, že se paní zapomněla v 80 letech nebo bůhvíkdy…

EJK
270 příspěvků 20.10.16 23:37

@anatidae Tá pani je plnoštíhla?

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.16 23:00

Harémové kalhoty se sníženým sedem. A kdyby to na mně někdo natáhnul po smrti, sešlu na něj fialové kouzlo a budu ho v těch kalhotách chodit v noci strašit.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.16 23:43

@MP scully fialové kouzlo??:-) co to je…nesnáším fialovou, tak si představuju něco děsivýho

EmilyG.
2149 příspěvků 22.10.16 00:04

@vlm fialová je barva hysterie, to jsem četla kdysi v nějaké knize ( Morley, Slečna Kitty, tuším) a fakt jo.
I když, oblibuje ji moje vnučka předškolního věku. Asi to mám za trest. Co je fialový, to se jí líbí.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.16 07:39

@EmilyG. tak hysterická snad nejsem :-),fialová je strašná barva, nesnáším ji v interieru, fialovobílá nebo fialovočerná ložnice je hrozná představa, ale někdo to má rád. Vzpomínám na dobu dávno minulou, kdy kluci a muži nosili doma pletené svetry šílených barev a fialový crilan byl nejděsivější…(nic proti domácímu pletení, když se to umí…)a vaši vnučku to snad přejde, všechny holčičky mají rády růžovou a fialovou, ve třinácti chtějí koně a přejde je to :-)

EmilyG.
2149 příspěvků 22.10.16 10:41

@vlm úplně jste mě vrátila do mládí, crilan, to bylo něco, hlavně ta fialová a tyrkysová, ty byly u nás na venkově oblíbené. :-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.16 14:36

@EmilyG. jj tyrkysová ta taky byla :¨) na tu bych zapoměla

macko.pu
792 příspěvků 22.10.16 15:33

http://mydapperself.com/…ks-shoes.jpg?…… neviem prečo by som si nemal dať k takémuto typu topánok ponožky, môže to byť akokoľvek módne, ale popravde, je to nechutné…
P. S. minule som niekde v tv videl svadbu, myslím cibulkovej, tenistky, a všetci chlapi takto obutí…no čo vám poviem, šašovia, (polovica z tých chlapov bola hipsteri, veľkí to frajeri :) hlavne aby bylinky na balkóne neskapali, a nakupovať len na farmárskych trhoch, fuj lild, fuj kaufland)

Příspěvek upraven 22.10.16 v 16:27

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek