Co byste si nikdy na sebe nevzala

Fotoalbum tématu (50) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
macko.pu
792 příspěvků 22.10.16 16:26

P. S. jediný pravý hipster bol Ľudovít Śtúr, (ale aj ten nakupoval na tých farmárskych trhoch, bisťa mu!!!) http://gaudeo.sk/…cinu.sk_.jpg

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.16 20:00
@vlm píše:
@MP scully fialové kouzlo??:-) co to je…nesnáším fialovou, tak si představuju něco děsivýho

Vy opravdu neznáte Rychlé Šípy a příběh o staré Jeremiášce? „Obestírám vás fialovým kouzlem, až umřu, můj duch vás přijde strašit“…? To je přece klasika, ne?

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.16 20:05

@MP scully neznám :¨) Rychlé šípy od dětství nesnáším, takže neznám..zkoušela jsem číst, bratranec to četl…,jak Jindra Hojer se na třešně napil a div neumřel…mravoučný příběh…ne fakt ne

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.16 00:53

@vlm Rychlým šípům jsem taky nikdy nepřišla na chuť (mírně řečeno :) ). Hojera znám jen Ladislava, masového vraha popraveného v 80. letech.

bluuudicka
1037 příspěvků 23.10.16 09:52

Nevzala bych si na sebe minisukni (nemám na to věk), šaty nebo top s otevřenými zády (nemám na to poprsí) a overal (nemám na to nervy, abych na wc honila celý kus oblečení nad koleny, aby mi nedejbože nespadl kousek na podlahu…). A pak takovou tu milou klasiku, jako jsou nasrávačky (ještě že už to prakticky zmizelo) nebo crocsy do civilizace (někde na chatě nebo při práci na zahradě by teoreticky přišly vhod)… Někdy ale mám při vstupu do nějakého obchodu pocit, že bych si na sebe nevzala 99 % jejich produkce, ale to už je jiný příběh.

EmilyG.
2149 příspěvků 23.10.16 11:13

@Pinot Noir hlásím se do klubu těch, které Rychlé šípy neoslovily. :-) @bluuudicka já bych si šaty s otevřenými zády nevzala kvůli krční páteři. Crocsy do civilizace nenosím, ale v návlekách z nemocnice jsem prošla Palladium a v loveckých gumákách dojela do centra města (samozřejmě omylem, zapomněla jsem se přezout). Od té doby mám pořád v kufru krom pracovních gumáků černé baleríny. :-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.16 11:14

@Pinot Noir no vy teda máte kamarády :-D. Mirek Dušín jsem říkala bývalému šéfovi…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.16 11:22

@vlm To „znám“ jsem myslela jako „vím, o jeho existenci“ :D

@EmilyG. Ježiš, návleky! V těch odejdu od zubařky vżdycky :)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.16 11:33

@Pinot Noir už se nevykroutíte :-),ale jo věřím vám :-)

MP blanka
2994 příspěvků 23.10.16 20:04

Váhala som, do ktorého vlákna tieto novátorské topánky od módneho návrhára vložiť. Mohlo to byť aj Pekelné celebrity, aj Pro lidi, kteří tápou v módě, a iné, ale dávam sem. Ja teda nie, ale nájde sa niekto, komu sa to páči?

macko.pu
792 příspěvků 24.10.16 11:12

Mhhhh, prima „fashion“… ale pre koho to je určené, neviem
http://i.imgur.com/0V0g39Z.jpg?1

MP blanka
2994 příspěvků 24.10.16 12:51

@macko.pu - ja viem, že módny návrhár musí prinášať stále niečo nové, neokúkané, invenčné. Viem aj to, že sa v mnohých prípadoch niečo, čo pôvodne budilo úsmev až pohoršenie, časom ujalo až zovšednelo. Rozumiem tomu, že je to proste vývoj. Ale zrejme sú niekde hranice, keď už sa sám módny návrhár vyčerpal, vyhorel.Ale chce pokračovať a potom zrejme, aspoň ja si myslím, skúša všetky možné neotrelé a prekvapivé kombinácie, zbesilým štýlom toto sem, a toto tam, hlavne nech to ešte zaujme. Čo na tom, že to nebude nič oku lahodiace, nech to aspoň šokuje. Keď sa to oblečie na modelku podobne „ zoškaredenú “ je dielo dokonané. Nehovorím o rôznych okrajových štýloch, kde to sedí, kam to patrí a má to svojich zákazníkov a obdivovateľov. Ale na prehliadkach Haute couture?

macko.pu
792 příspěvků 24.10.16 13:17

@MP blanka ďakujem za príspevok, súhlasím

Christen SEN
140 příspěvků 24.10.16 13:45

Tak toto na mna dnes vyskocilo na istagrame :-D Ten outfit je cely zly, ale ked som videla tagy tak som isla do kolien #artistic #chic #minimal #fur #coat #furcoat #design #lookbook #ootd #style #fashion

umelecka minimalisticka moda. Jedine v Rusku odkial dievcina na fotke pochadza.

chitrá alex
415 příspěvků 24.10.16 14:07
@MP blanka píše:
Váhala som, do ktorého vlákna tieto novátorské topánky od módneho návrhára vložiť. Mohlo to byť aj Pekelné celebrity, aj Pro lidi, kteří tápou v módě, a iné, ale dávam sem. Ja teda nie, ale nájde sa niekto, komu sa to páči?

Jo, mně se to líbí. Sice teda ne na chození (na moje haluxy a spadlou klenbu atd. atd. jsou dobré tak leda dobře rozšlápnuté prestiže), ale na koukání prima. Nechodila bych v nich, ale neodsuzuju.

Kristyanna
28 příspěvků 31.10.16 11:03
Kožešinu

Pravou kožešinu… ačkoliv se mi líbí, tak pomyšlení, že je ze zvířátka by mě strašila ve snech.

Leppäkerttu
642 příspěvků 1.11.16 13:53

Dobrovolne bych si na sebe nikdy nedala - leginy jinam nez na sport, rifle s krajkovou aplikaci, jakykoliv overal (nemam na neho postavu) a taky cokoliv zluteho/oranzoveho k obliceji (satek, kabat atd.).

amyss
102 příspěvků 2.11.16 11:08
@Kristyanna píše:
Pravou kožešinu… ačkoliv se mi líbí, tak pomyšlení, že je ze zvířátka by mě strašila ve snech.

Nechápu tolik červených za tento příspěvek, na druhou stranu to vysvětluje, proč se kožicháři pořád drží, i když by v 21. století už dávno měli zkrachovat.

Dále bych si nevzala legíny jako kalhoty (s vyjímkou tělocvičny), ultrakrátkou minisukni, ultrahluboký výstřih, průhledné krajkové tričko a děvkovité hadry obecně, crocsy, boty s vysokým podpatkem, styl lolita a podobné japonské styly, které nevím jak se všechny jmenují, cokoliv v očirvoucím odstínu růžové alá Barbie…možná mě časem toho napadne ještě víc. :D

Giuli
2931 příspěvků 2.11.16 11:15
@amyss píše:
Nechápu tolik červených za tento příspěvek, na druhou stranu to vysvětluje, proč se kožicháři pořád drží, i když by v 21. století už dávno měli zkrachovat.

Myslím, že tie sú za tú formuláciu „zvířatka čo by ju strašila ve snech“. Ja tiež nenosím kožuchy, ale nie kvoli zvířatkám ve snech, ale preto, že som proti chovu a zabíjaniu zvieraz kvoli kožušine.

weruberu
1261 příspěvků 2.11.16 12:13

Ani na spaní :-D

VandaRybna
3713 příspěvků 2.11.16 14:57

Nikdy bych si na sebe nevzala šaty/sukni a pod ně/ni tříčtvrteční legíny.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.16 15:23

@VandaRybna Tohle nosí hned několik ženských u nás v práci. Nejlíp ještě se sukní, která vypadá jako vystřižená z plechu, nebo naopak se suknicí sestvájící ze tří kanýrů olemovaných jako-krajkou. Vypadá to strašně. Jednu z těch paní jsem snad nikdy neviděla v jiném oblečení (a to tam pracuju skoro 10 let :) ).

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.16 15:48

@Pinot Noir Taky to u nás nosí jedna kolegyně z práce. Bílé legíny pod kolena a přes to šedivou kapsáčovou krabicoidní sukni. Hrozný.

dagino
872 příspěvků 2.11.16 18:25

Asi by to chcelo definovať z akého zvieraťa je kožuch. Ovca, lama a králik mi nevadia.

amyss
102 příspěvků 4.11.16 08:15
@dagino píše:
Asi by to chcelo definovať z akého zvieraťa je kožuch. Ovca, lama a králik mi nevadia.

Jako kožich se bere stažená kůže se srstí (aspoň v češtině, nevím jestli ve slovenštině se to nerozlišuje). Kabát z vlny (ostříhaných chlupů) je prostě vlněný kabát. Bohužel i angorští králíci se týrají při získávání srsti - škubou to z nich zaživa, takže angorské svetry taky nebrat. :-(

A jak jsem mohla zapomenout na „nasrávačky“! Nechápu jak to někdo může považovat za pěkné.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek