Co byste si vzkázaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 05:20

1. Uč se pořádně jazyky a mazej pracovat někam do světa!
2. Nesnaž se zavděčit všem, nemá to cenu.
3. Nechoď s tím debilem, který ti jenom komplikuje život a sráží sebevědomí (každý si holt na ty horký kamna musí občas sáhnout).
4. Važ si toho, že ti život seslal to, co máš (skvělej manžel a děti, kamarádi, fajn kolegové v práci…)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 08:30

Měl bych obavy mu něco vzkazovat, ještě by mi vyhověl a změnil tak jednou provždy sled událostí. Ještě dnes je pro mne vcelku zajímavé, jak ty průsery nakonec dopadnou. Navíc žiji přesvědčením, že ke všemu co se děje jsem přispěl, takže bych neměnil ani svůj antifanclub, nepřátele a podrazáky. A fakt si umím zařídit aby něco nebo někdo nebyl :).

Sibyla
2646 příspěvků 28.3.13 08:45

„Rabbi, proč jste tak moudrý?“ - „Na základě dobrého úsudku.“ - „A jak jste ho získal?“ - „Mnoha životními zkušenostmi.“ - „A jak jste získal ty zkušenosti?“ - „Špatným úsudkem.“ Čili: ony i ty kopance můžou být k něčemu dobré. Viděli jste Peggy Sue Got Married? Jak se nešťastně provdaná žena středního věku přenese zpět na střední školu a může vše řešit znovu: ví, že z populárního zpívajícího spolužáka bude lůzr, šikanovaný šprt se stane milionářem… Pokouší se i ovlivnit osud: radí složit píseň I Wanna Hold Your Hand, radí investovat do punčocháčů a moderních technologií… ale všechno jde podle svých zákonů, a ona skonči znovu se svou středoškolskou láskou, jen možná smířlivější.

Matmys
2595 příspěvků 28.3.13 09:05

Taky se obávám, že bych se neposlouchala.
Nedělám to totiž ani dnes :)

Sibyla
2646 příspěvků 28.3.13 09:12

Jo: Nicholas Cage jako středoškolský idol, zpívající ve stylu ranných šedesátých stojí za shlédnutí:
http://www.youtube.com/watch?…

kofila
102 příspěvků 28.3.13 22:35

Asi bych sama sobě řekla všechno o tom, co prožívám teď, o tom, co mě trápí i mi dělá radost. A doufala, že to nějak pozitivně ovlivní moje kroky. Protože v té době jsem neposlouchala nic a nikoho :)

valery
1587 příspěvků 29.3.13 14:16

@Sibyla
ach jo, až se mi chce říct : proč jsem se jen nenarodila dřív? ;-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek