Co děláte s vlasama?

Fotoalbum tématu (657) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
PanenkaMalenka
194 příspěvků 21.08.18 08:06

@Kryptozoo
Tímto velice děkuji za informaci a kontakt na šampony a vodičky Milva. Fakt se tam něco na hlavě ochmýřilo, a to to nejsou ani ty 2 měsíce. Zatím nejlepší, co jsem vyzkoušela. Mám jen tu obyč. verzi, forte doporučují až po návyku na slabší produkt. Používám šampon (max. 2× týdně) a tak obden vodičku. Ještě jednou DÍK!!!

Kryptozoo
243 příspěvků 21.08.18 11:07

@PanenkaMalenka Páni,tak to mám opravdu radost! Zrovna včera jsem si na Vás vzpomněla, jestli už se Vám něco urodilo, nebo mě proklínáte za blbý nápady :D

PanenkaMalenka
194 příspěvků 21.08.18 12:34

@Kryptozoo Nene, žádné proklínání, fakt super. Ani jsem tomu nějak nevěřila, určitě ne víc než čemukoliv jinému. Celkem obyčejný nedrahý výrobek, z Bulharska, a všechny ty serepetičky z lékárny strčí do kapsy.
Aneb nikdy neztrácejme naději. Doporučuji dál, takže děkuji i za ostatní potenciální spokojené plešouny.

xSx
544 příspěvků 22.08.18 15:36

Sháním kontakt na kadeřnictví @catherinne, nemohl by mi někdo poslat SZ? Děkuju

vlm
4392 příspěvků 22.08.18 19:33

@xSx a co napsat SZ přīmo @catherinne se mi zda nejjednodussi

xSx
544 příspěvků 22.08.18 21:12

@vlm já právě vůbec nevím, jestli sem ještě chodí…

vlm
4392 příspěvků 22.08.18 21:25

@xSx to vite,ze chodi

xSx
544 příspěvků 23.08.18 11:19

@vlm ok, díky :)

BarcaAri
607 příspěvků 23.08.18 11:46

@xSx Chodi, take jsem se s ni v minulem tydnu domluvila. Ale ma ted dovolenou.

catherinne
13480 příspěvků 23.08.18 16:34

@xSx
Máte SZ. Budu se těšit.

Oveeec
1974 příspěvků 12.09.18 20:01

Nemáte někdo zkušenost se značkou Manna? Údajně je to čistě přírodní kosmetika. Mám od nich šampon zatím skoro nenačatý a taky kondicionér, a zdá se mi, že ten mi trochu dělá z vlasů seno. Ale netuším, jestli je to tím, že jsem si je nepročesala před uschnutím a proto pramínkovatěly, nebo jestli je to proto, že si musí nejdřív zvyknout na tu absenci chemie. Upřímně, jestli výsledek přírodní kosmetiky je seno, vykašlala bych se na to a kupovala bych si ty silikony, co sice vlasy nakonec zničí, ale aspoň chvíli to vypadá dobře :)

Judy24
796 příspěvků 12.09.18 21:02

@Oveeec Mám čerstvou. :) Trochu jsem to rozepsala před nedávnem v kosmetickém vláknu. Na vlasy mám jejich mýdlo a nedělá mi z vlasů seno. A hodně mě překvapilo, že nemusím používat kondicionér vůbec (jen je pak oplachuji hodně zředěným jablečným octem). Ale tedy nejsem úplně nadšená, abych pravdu řekla. Umyla jsem si tím vlasy zatím třikrát a dost bojuji s tím, že podle mě málo pění. A místo toho, aby se mi mastily vlasy míň (jako tvrdí výrobce), tak mi přijde, že spíš víc. Ale možná je to tím, že si je jen nejsem schopná pořádně umýt (protože to málo pění!!!).

xSx
544 příspěvků 12.09.18 22:19

Za sebe můžu doporučit šampuky Lush. Měla jsem jich už několik a už jsem se k normálnímu šamponu nevrátila. Obvzlášť bomba je Honey, I washed my hair, skvěle voní. Ale kondicioner dávám.

Oveeec
1974 příspěvků 12.09.18 22:36

@xSx Já mám od nich Big a několik let jsem na něj nedala dopustit, akorát občas to pro změnu lehce prostřídám. Kondicionéry střídám víc. Tuhle jsem ale četla na kelímku od toho Bigu (?) složení a bylo tam něco s koncovkou připomínající silikon. Ještě si to ověřím, ale nejspíš se pletu - snad.

xSx
544 příspěvků 13.09.18 10:54

@Oveeec nevidím tam nic, co by měl být silikon. Vůbec jsem nevěděla, že dělají i netuhé šampony :)

Byljednoujedenživot
98 příspěvků 13.09.18 11:16

Dotaz pro ty, které již vyzkoušely: je možné po takovém kolotoči změn vrátit se k původní barvě (cca na 2. obrázku), nebo se musí pak vlasy radikálně ostříhat? Dovolila jsem si uvést příklad na Salmě, aktuálně se řeší její šedivé vlasy. Já jsem na cestě k zesvětlení, sluníčko přes léto pomohlo. Teď nevím, jestli aspoň jednou v životě nevyzkoušet něco netradičního, nebo zda si raději nezachovat kvalitu vlasů. Není mi 20 ani 30, ale můžu mít jakýkoli účes, v pracovním kolektivu to nevadí.

giuliettka
3039 příspěvků 14.09.18 16:37

Myslím, že už nikdy nebudem na afro účes pozerať ako na bezudržbový a pohodový.

Temperance
1311 příspěvků 14.09.18 16:45

@giuliettka Bývalá kolegyně v práci si to kdysi nechala udělat a první dny hodně trpěla. Z toho detailního fota mi je nějak šoufl…

benyka
6911 příspěvků 14.09.18 18:50

@giuliettka Pro krásu se prý musí trpět.
@Temperance Mně je šoufl, když vidím tetování, propíchané uši, bradavky, jazyky a spol. Tohle má aspoň šanci odrůst, i když pár dní to musí bolet pekelně.

DRW
2038 příspěvků 14.09.18 18:58

@giuliettka ta vase fotka je extrem. Byvala kolegyne (misenka) chodila pravidelne a takhle to nikdy nevypadalo.

VeronikK
968 příspěvků 16.09.18 21:17

@giuliettka já jen myslím, že afro je v podstatě pravý opak copánků…

Mokani
2 příspěvky 04.10.18 13:49

Moje vlasy si žijou vlastním životem :D

Veronika P
528 příspěvků 04.10.18 14:32

@Byljednoujedenživot Já jsem před pár týdny začala používat sprej na zesvětlení vlasů od L´Oréal Sunkiss. Vlasy to tak pomalu jakoby vyšisuje a změnu kvality nevnímám.

laislabonita
152 příspěvků 04.10.18 15:00

Rozhodla jsem se darovat vlasy na projekt Nove haro, ktery vytvari paruky pro nemocne deti. Vzdycky, kdyz jsem se ostrihala a pak videla nekoho s hezkymi dlouhymi vlasy, bylo mi to lito a rikala si, proc jsem si je strihala…ted mi to ale lito nebude, kdyz si vzpomenu, jakou radost udelaji :)

Temperance
1311 příspěvků 04.10.18 15:23

@laislabonita Já váhám mezi Novým Hárem a Daruj vlasy. Mám totiž dost šedin - nikdy jsem se nebarvila - což Daruj vlasy berou, jenže pro ně musím ještě chvíli pěstovat.

Stránka:  « Předchozí 1 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 Další »
Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek