Co děláte s vlasama?

Fotoalbum tématu (657) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
2823 příspěvků 03.01.19 16:53

@Judy24 Ak sa vám to nepodarí podtočiť tým kartáčom, tak vyfénujte hlavu v predklone a to podtočenie do tváre urobte tým nástavcom čo vyzerá ako hrebeň. Na videu 1:12 minuta.
https://www.youtube.com/watch?…
Obrázok č.3
 *]

Pozorovatel
477 příspěvků 03.01.19 17:44

@Temperance @Panditka na šampon se zkusím podívat, s čajem nevím nevím, asi bych byla líná to vařit. Jinak našla jsem fotky sice pár let starý, rozdíl 3 měsíců (duben-červenec), mezitím byla měsíční dovolená v Asii, žádné barvení/odbar­vování. Teď mě tak napadlo, šampon s UV ochranou sem si asi měla vzít!

Temperance
1217 příspěvků 03.01.19 18:53

@Pozorovatel Je k němu i kondicionér.

BeKaa
358 příspěvků 03.01.19 22:39

Tak dnes jsem zažila velké překvapení, byli jsme na návštěvě v jednom menším městě a syn se tam nechal ostříhat, když jsem viděla, jak je kadeřnice šikovná, zeptala jsem se, jestli by mě nevzala taky. Poprvé jsem se nechala stříhat nasucho…výsledek je, že tak dobře jsem snad ještě ostříhaná nebyla, trvalo to 20 minut a chtěla po mě 80, Kč!!! Nechala jsem jí 200 Kč, protože jsem stejně zaplatila o 1800 méně než obvykle :-)

VeronikK
908 příspěvků 04.01.19 08:40

@BeKaa mě nikdy nechtěli v pánském vzít, a ukecala jsem je jen, když jsem chtěla vzít komplet strojkem…

Ghost B.C.
3724 příspěvků 04.01.19 09:02

@giuliettka Vy tenhle „rotační kulmofén“ z videa máte, že jo? Jestli si dobře vybavuji, tak už jste o něm psala, jen si nepamatuji, jestli dobře nebo špatně.
Je vhodný na vlasy delší než na ramena? Ta paní z videa mě moc nepřesvědčila, spíš jsem čekala, kdy se jí tam namotají vlasy tak, že už je vymotá jedině nůžkami.
Pořád po nějakém takovém přístroji pokukuji, ale obávám se toho, že nakonec zůstane ležet stejně jako žehlička, kulma, vlnkovačka a jim podobné. Vždy u těchto vynálezů zjistím, že mám vlasy delší a je jich víc, než si myslím a nejdéle u poloviny účesu mě to přestane bavit.

andano
733 příspěvků 04.01.19 09:16

@BeKaa To znám! Před několika lety v létě jsem se nechala neplánovaně ostříhat v kadeřnictví na periferii malého městečka, bylo to raz dva, z mého pohledu dokonalé a když mi kadeřnice řekla cenu 120 Kč, taky mi tam chyběla nula :-)
(Následně to přišlo na přetřes na nějakém polorodinném setkání s místními a jedna teta mi naznačila, že jsem rozhazovačná, protože ona se nechává stříhat nasucho a pak to stojí jen 80 Kč.)
Prostě jiná cenová hladina, ovlivněná spoustou dalších faktorů (nebylo to strojkem a nebylo to pánské kadeřnictví).

viktorias
216 příspěvků 04.01.19 13:23

@Ghost B.C. ja som mala rotačný kulmofén od rowenty, ten fialový, bol skvelý. Keď sa pokazil - už mal na to nárok- kúpila som si rotačný kulmofén z lidla - vtedy to bola kolekcia britney spears, teraz christiny aguilera, a ten z lidla mi vyhovuje viac. a rozdiel v cene - 40 eur vs 20 eur. Mám vlasy po plecia. Fúkam si vlasy tak, ako to robia kaderníčky, po vrstvách. Výsledok vyzerá veľmi profesionálne. Ten smer otáčok sa dá meniť len stlačením gombíka, takže jedným gombíkom natočím, druhým odtočím. Chce to len trochu praxe. Výkonný fén je pre mňa príliš ťažký. rýchlo ma začnú bolieť ruky.

giuliettka
2823 příspěvků 04.01.19 15:47

@Ghost B.C. Ja som s ním spokojná a mala som vlasy aj po lopatky a nikdy sa mi nič nenamotalo. Ono jak píše @viktorias stačí stlačiť to druhé tlačítko a on sa začne točiť do protimeru a vlasy sa odmotajú. A on nemá na tých dvoch kefách, pri ktorých sa dá zapnúť rotácia moc štetín, to má len tak, aby to vlasy udržalo, aby sa neklzali po tej poloche na ktorú natáčate, takže sa vlasy nemajú do čoho zamotať. Ja práve mám žehličku, kulmu a čo ja viem čo, a odkedy mám ten Babyliss, tak všetko ostatné stojí a používam len ten. Sprchujem sa ráno a s kartáčom a klasickým fénom mi to trvalo dlho. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že to má veľmi jemné štetinky, takže som si jeden už pred rokmi zničila tým, že som ho len tak v rýchlosti hádzala do toho púzdra čo k tomu patril a nedávala do toho plastového krytu, ktorý ten kartáč má. Teraz už poctivo plastový kryt zakladám a nedávam ho do tašky, ale vešiam na to pútko čo má na rukoväti, a tento čo mám mi drží už 5 rokom. Používam ho denne, okrem víkendov. A kúpila som ho svokre a je s ním spokojná a minulé Vianoce si ho pod stromček od manžela, na moje odporúčanie, vypýtala kolegyňa a chváli si ho tiež.

giuliettka
2823 příspěvků 04.01.19 16:01

@Ghost B.C. Na tomto videu https://www.youtube.com/watch?… ten chlapík ukazuje ako s dlhšími vlasami. Rotáciu zapínate len na končekoch, potom sa dostanete ku korienkom a už knoflík na rotáciu nedržíte, počkáte chvíľku a odmotáte. Pri dlhších nerotujete furt, len vám pomože natočiť prameň.

Ghost B.C.
3724 příspěvků 06.01.19 12:39

@viktorias @giuliettka Díky moc za informace! :)

romuška
5 příspěvků 08.01.19 09:35

Čauky, já chodím pravidelně jednou měsíčně ke kadeřnici. Po dvou měsících měním značku šamponu a používám zábaly na vlasy.

Matmys
2015 příspěvků 08.01.19 11:48

@romuška Čauky, zapomněla jste zmínit jaké značky vlasové kosmetiky používáte ;)

sirena007
1034 příspěvků 08.01.19 13:13

@Matmys Třeba je to myšleno jako upřímná odpověď na otázku a žádná reklama nepřijde ;-)

kobylkalucni
153 příspěvků 09.01.19 17:38

To je jen oťukávání si terénu. Uživatel Romuška sem během pár dní napíše x příspěvků do náhodných témat, aby vypadala „ověřeně“ a reklama jí proklouzla. Je leden, okurková sezona, nikdo nenakupuje, zásoba peněz nahrabaná z Vánoc mizí a grafy strmě klesají a toto jsou typické činy ze zoufalství :-).

profesorka
73 příspěvků 10.01.19 10:00
nic

S vlasama nedělám nic, jen je umývám a vysuším. Od té doby, kdy jsem měla nohu v sádře a byla nepohyblivá, mi narostly delší, přijde mi škoda je ustřihnout; jako malá jsem je měla dlouhé do pasu. Moje bezvadná kadeřnice mi chodí zarovnat konečky a upravit ofinu, manžel mi je ráno stáhne do culíku. Protože mi funguje jen pravá ruka, sama si to udělat nezvládnu. Jako černovláska melírově šedivím, vypadá to hezky.

Stránka:  « Předchozí 1 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283
Váš příspěvek

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek