Co děláte s vlasama?

Fotoalbum tématu (657) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
sirena007
1126 příspěvků 27.03.19 14:03

@Paris1789 Jo jo, taky jsem si jen díky cizímu neštěstí uvědomila, že strkat do myčky svícen se zbytky vosku je pěkná blbost…

Ghost B.C.
3776 příspěvků 29.03.19 09:14

@Armida Jestli je to stále aktuální, tak na stažení barvy by měla fungovat směs z vitaminu C (v prášku) a nějakého čirého šamponu (čirého z toho důvodu, aby vlasy naopak nenasákly barvivo ještě z tohoto).
Prostě smícháte vit. C se šamponem na hustou pastu, nanesete na hlavu (na vlhké vlasy) jako barvu a necháte pod fólií 30 minut působit. Co jsem tak viděla na youtube, tak to celkem funguje a vlasy jsou pak OK. Já to teda i zkoušela, vlasy jsou potom fakt v pohodě, ale jelikož mám hennu, tak výsledek není moc výrazný. Myslím, že na klasickou barvu to funguje líp.

edit: Koukám na vlasy za denního světla (zkoušela jsem včera na večer totiž a ještě dávala na vlasy přes noc olej, takže jsem pořádně neviděla barvu za sucha) a opravuji větu - funguje to dost dobře i na hennu. Takže určitě budu dávat ještě jednu dávku.

Vitamín C byl obyčejný z DM asi za 60 Kč.

Matmys
2147 příspěvků 29.03.19 10:41

@Ghost B.C.
To je zajímavé, můžu osobní dotaz? Proč stahujete hennu?
Já ji mám odjakživa za prostředek na vylepšení vlasů.

Ghost B.C.
3776 příspěvků 29.03.19 11:03

@Matmys Je to prosté, ztoužila jsem po zrz a protože jsem nechtěla chemickou barvu, sáhla jsem po henně. A vyprchalo prvotní nadšení… Jelikož jsem přírodní nenápadná blondýna s chladným podtónem, tak čím dál víc vidím, že to „před tím“ prostě bylo lepší. (Ale co se týče vylepšení vlasů, tak to bylo hodně znát.)

Aurugon
7 příspěvků 29.03.19 11:18

Já chodím pravidelně ke kadeřnici na zastřihnutí konečků a někdy sama doma lehce experimentuju. Často vyvádím blbosti a divím se že ještě nejsem plešatá, ale mám na experimenty věk, je mi 16 a hlavně mě to baví. Nepotřebuju vypadat dokonale, a nebojím se toho, když se něco nevyvede, vždycky se najde něco čím se to zlepší, a nebo prostě zatnu zuby, zvyknu si na to a vemu si z toho poučení. Ale s experimenty nekončím, chci si to užít dokud můžu, pro ostatní jsem přece jen bláznivá puberťačka která která jedná v dětské nerozvážnosti, nikdo mě v mém věku nebude ani nemusí brát vážně, tak si můžu dovolit chodit venku jak blázen bez stylu :D Dávám si pozor abych si vlasy zbytečně příliš neničila, ale zkouším co se dá. Teď mám pár dní na hlavě modrou, která se má po 15 umytích vymýt, pak plánuju vlasy zastřihnout, dát jim chvilku na regeneraci a už vymýšlím další barvu. Jsem přírodní blondýna, tak jsem myslela že vyzkouším hnědou, nebo růžový ombre. Co se délky vlasů týče, teď už si je delší dobu udržuju pod ramena, ale na prázdniny půjdu určitě do nějakýho krátkýho střihu.

Matmys
2147 příspěvků 29.03.19 11:30

@Ghost B.C.
Aha, tak to chápu.
Já jsem tmavovláska, takže u mě je henna plus mínus jen drobná změna odstínu.

xSx
590 příspěvků 29.03.19 11:39

@Matmys @Ghost B.C. divne, mne henna nikdy vlasy nezlepsila, bud je to stejne, nebo naopak pak vic elektrizuji :(

Matmys
2147 příspěvků 29.03.19 12:40

@xSx Třeba není co zlepšovat? ;)

xSx
590 příspěvků 29.03.19 13:50

@Matmys haha :D kez by

LesniJahody
3 příspěvky 30.03.19 00:32
Stylingove pripravky

Muzete mi prosim doporucit stylingovy pripravek/pripravky ktere udrzi neposedne vlasy v pozadovanem tvaru?
Mam huste ale jemne vlasy, ani rovne, ani vlnite, ostrihane do klasickeho mikada, ted nove se stredne hustou ofinou. Po prirozenem uschnuti jsou vlasy strasne - frizzy a beztvare. Jsem schopna si je relative pekne upravit, bud vyfoukat do hladka nebo naopak navlnit za pomoci difuzeru, oboji dokoncuji chladnym vzduchem. Bohuzel vlasy nezvladam zafixovat a tak se ma tvarovaci snaha po nekolika hodinach zmeni v nepekne vrabci hnizdo, kdy se vlasy stoci jak chteji a trci do vsech stran. Ofina mi slusi a citim se v dobre ale za par hodin si take zije svym vlastnim zivotem a ja ji musim sepnout sponkou. Jak docilit toho, any uces vydrzel dele?
Pouzivam tuzidlo do vlhkych vlasu a po vytvarovani prestrikam sprayem na vlasy (nejlepsich vysledku jsem zatim dosahla s Living proof ale porad to neni ono a tak zkousim co se mi dostane pod ruku, namatkou Kerastase, Aveda, Shu Uemura, Percy & Reed z tech drazsich, ted mam Wella Shockwaves z drogerie coz poputuje do kose, vysledky priserne).

Co delam spatne? Pokud mate tip na konkretni vyrobek tak se prosim podelte. Momentalne mam zalusk na Kendra volume spray 25 + penu, ale vaham jestli to zase nebudou jen vyhozene penize…

porjk
2662 příspěvků 30.03.19 06:38

@LesniJahody Určitě jsou rozdíly mezi přípravky,ale spíš v použití surovin,které jsou více či méně ohleduplné k vlasu a pokožce. Jinak bych zázraky nečekala od žádného. Na vlasy působí vlhko,sucho,mráz a další vlivy a s těmi neuděláte nic. Tedy pokud chcete,aby vaše vlasy zůstaly ještě pořád vlasy. Jinak je zafixujte několikanásobnou vrstvou styling.přípravků,aby na ně nemohlo nic. Takovou helmu,která bude za všech okolností stejná,nebude mít pohyb a vzhled ani omak lidského vlasu. Pak možná je už lepší volit paruku,bude vypadat přirozeněji. Já vím,je to boj,taky zuřím,když si dám práci s účesem a za několik minut mám nad čelem vrtuli,ale co naplat.

Venda79
551 příspěvků 03.06.19 16:22

@LesniJahody to mám trošku podobné, jen ty vlasy nemám husté…
někdy mi pomůže - když se vlasy po nějaké době po upravení rozletí, přestříkat je olejem na vlasy a hřebenem umravnit

Stránka:  « Předchozí 1 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek