Co děláte s vlasama?

Fotoalbum tématu (671) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mimi
205 příspěvků 6.11.19 21:42

@lorens
Diky za osvetu! Dobre vediet. Idem to prestudovat (aj ked moja maska a sampon by mali byt bez).

lorens
2247 příspěvků 6.11.19 23:58

Problém může být i nadužívání proteinových přípavků, pokud je vlasy nepotřebují. Ty taky dělají roští. Zdravé vlasy nepotřebují co týden keratinovou masku. Jenže když to člověk slyší ze všech stran, težko se odolává.

Dear_me
190 příspěvků 1.12.19 19:20

Prosím, má někdo osvědčený nějaký kvalitní šampon ideálně bez silikonů pro citlivou pokožku? Mám teď problém skoro s každým šamponem, svědí mě pořád hlava a začaly se mi dělat i lupy. Vždycky šampon po pár umytích odložím a už to celkem leze do peněz, proto bych uvítala nějaký tip od zkušenějších :-)

BeKaa
483 příspěvků 1.12.19 19:42

@Dear_me Az budete mít nekdy vic casu, zkuste myti vlasu moukou. Hodně rychle mi to vyléčilo svědění hlavy i lupy a pak jsem zase přešla na normální šampon. Používám teď šampon i balsam od Rituals.

Anwen
689 příspěvků 1.12.19 23:28

@Dear_me sestra měla podobný problém, kožní ji doporučila Vichy Ultra Soothing, je sice dražší, ale pomohlo ji to skoro okamžitě. A po dvou baleních se v pohodě vrátila zase k obyč šampónu.

Uživatel je onlinexSx
754 příspěvků 2.12.19 08:22

@Dear_me co treba zkusit nejaky brezovy nebo lopuchovy sampon?

Ophelie
750 příspěvků 2.12.19 08:28

@Dear_mám ráda šampon od Nuxe, úžasně voní. Hlava po něm nesvědí, ale popravdě nevím, jestli jsou v něm parabeny. Co vzorek v lékárně?

Judy24
1025 příspěvků 2.12.19 08:56

@Dear_me Mně teď na rozjeté lupy pomáhá konopný šampon od Ryoru . Ale nevím, jestli na tom na něj nejste už trochu moc špatně, jestli už jste jich vyzkoušela tolik, tak možná raději něco z lékárny.

jaksitaksi
85 příspěvků 2.12.19 12:19

@Dear_me Mně na obdobný problém pomohl šampon od Urtekram, ten s hnědým cukrem. Zmizelo to urputné svědění i lupy. Je ale třeba si zvyknout na „jiné“ vlasy, je to přírodní šampon.

radmila.k
143 příspěvků 2.12.19 17:17

@Dear_me
Mně na citlivou pokožku hlavy s ložisky exému pomáhal Klorane pivoňkový šampon z lékárny, teď mám už poněkolikáté Natura Siberica šampon proti lupům na citlivou pokožku a nemůžu si ho vynachválit. Ložiska exemu zmizela, hlava nesvědí, není drahý jako Klorane a nevysušuje vlasy. Kupuji v bio obchodech.

Dear_me
190 příspěvků 2.12.19 20:59

@BeKaa @Anwen @xSx @Ophelie @Judy24 @jaksitaksi @radmila.k Děkuji moc všem za tipy, některé ty šampony vypadají fajn, tak postupně vyzkouším :-)

Stránka:  « Předchozí 1 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek