Co děláte s vlasama?

Fotoalbum tématu (689) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
isko
1854 příspěvků 2.7.20 16:21

@giuliettka
S tou to bude, jako když jsme doma pekli koblihy.
„Mami, uděláme koblihy, v kuchařce máš recept!“
A po akci:
„Mami, ta paní v kuchařce ty koblihy asi taky koupila, že jo?“

(Fakt nevěřím, že si to dělala sama.)

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 16:38

@isko trochu me zmatlo ze Giulli radi jak na strih vlasu a vy o rezave barve, no, nemusim rozumet vsemu. Sikovna kadernice si s rezavou poradi, i kdyby drzela jak helvetska vira.

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 16:42
@giuliettka píše:
@isko Ani ja, zistila som, že nemám vlohy Schillerovej. :-D

Prosim te, ta je pripad spolkne hrebik, vys…vyvrtku. Tohle byla mala ukazka ze se nestydi a nestiti niceho, z ceho ma prospech.

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 16:44

@EmilyG. Ja som cez koronu blbla s farbou z Vietnamskej večierky. :-D

xSx
874 příspěvků 2.7.20 16:46

@květušína pardon, mělo tam být právě NEfouká, protože to potom doma taky neumím (nechci) upravit…

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 16:51

@giuliettka smarja proc, kdyz drogerie byly otevrene? Ty uz samou roztaznosti nevis co bys na tu hlavu dala!

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 16:55

@EmilyG. Počkaj u nás je ta večierka zásobená slušne. :-D Plesla som tam toto. :-)

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 17:46

@giuliettka to tedy ano! Po tomhle ti to chytlo docervena? Nebo jsi mela odstin “ vasniva ruda”?

květušína
517 příspěvků 2.7.20 18:19

@giuliettka ofinu ale opravu ne. Nosila jsem ji asi do dvaceti, pak mi došlo, že z jemných vlasů ofina opravdu není hezká a že mi to víc sluší bez ofiny.

@isko já už se o nějaké zvednutí ani nesnažím. V létě, když je horko se stejně hodně potím a vlasy mám mokré a splihlé.

Pro NEmelír nahrává i doba strávená v kadeřnictví. Já tam tak nerada jsem. Střihání tak hodina, to nějak vydržím, s melírem tak 2,5 - 3 hodiny, to je pro mě vždycky utrpení.

Tss, kam se na mě hrabe vaše domácí barvení. :D Já se kdysi sama ostříhala, chodila jsem tenkrát na gympl. Muselo to být fakt strašné, vím, že se mi to vůbec nepovedlo. No, není divu, když jsem se stříhala obyčejnými nůžkami při slabé žárovce u zrcadla v koupelně. :D. A naši to vůbec neřešili, nechali mě tak chodit a mě ani nenapadlo říct jim, že bych si zašla k nějaké kadeřnici nechat to spravit.

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 18:38

@květušína ono je taky mozne ze jste tam tak dlouho protoze kadernice vase vlasy nezna.
Ta moje si tenhle cas nechava na nove zakaznice, probira s nimi, vysvetluje, takze to trva dele.
Ja barvim a meliruju fest, chodim ke kadernici dobarvovat kazde 3 tydny ale tak dlouho jsem tam byla snad jen poprve.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 19:17

@EmilyG. kdepak, pokud se dělá melír opravdu jemný, tak, aby odrůstání nebylo skoro vůbec poznat, tak to skutečně tak dlouho trvá. Já určitě s mými vlasy nemohu chodit dělat melír co 3 týdny, doporučovali mi tak jednou za půl roku melír a jednou za 3 měsíce střih. Chodit barvit nebo na melír co 3 týdny, tak za chvíli nemám co dobarvovat, protože bych měla všechny vlasy spálené.

Lakerol
166 příspěvků 2.7.20 19:21

@květušína Nemáte už náhodou ombré nebo náběh na něj? To by se dalo domelírovat tak, aby to nezačínalo hned u hlavy a je to pak šetrnější. Hlavně proto, že nevznikají odrosty.

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 19:22

@květušína Nájdite si iné kaderníctvo. Ja teda u kaderníka som dlho, vždy mi dáva aj masku a ja si okrem toho tam idem aj pokecať, ale tiež chodím každé tri týždne. On potom nefarbí všetko znova, ale skutočne vytiahne len zbytok tých pramienkov, čo už omelirované sú. Ale nedávam melír každé tri týždne, strieda to, raz dofarbí korienky farbou, raz to domeliruje. Ja mám už vlastné vlasy šedivé a farbí ma na svetlú hnedú.

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 19:37

@květušína A ofinu som nemala na mysli takú tú, rovno ustrihnutú, ale niečo také, kde si na bokoch necháte dlhšie vlasy.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 20:06

Jestliže nemáte zkušenosti s velmi, ale skutečně velmi jemnými vlasy, nejsem si jistá, jestli tomu úplně rozumíte. Pokud se vytahují ty samé vlasy při melíru a znovu se odbarvují, tak se přece odbarvuje i ta už dříve odbarvená část vlasu (přinejmenším pro zcelení odstínu). Odbarvováním se narušuje struktura vlasu a jemné vlasy jsou pak o to víc náchylné k lámání. K tomu to moje každodenní mytí je asi taky namáhá. No zkrátka, nemyslím si, že zrovna v mém případě je dělání melíru jednou za půl roku něco úplně špatně, když mi navíc vlasy ani nijak zvlášť rychle nerostou. A chodit jednou za 3 týdny ke kadeřnici, na to opravdu nemám čas, respektive tomu ten čas, co mám, nehodlám věnovat. :)
Možná, kdybych si tam chodila pokecat, tak by to bylo jinak, ale mně, jako introvertovi, se to doposud nikdy v žádném kadeřnictví nepodařilo úspěšně realizovat. :D

@Lakerol možná už ano. Ale když se to odstřihne na mikádo, tak většina melíru půjde asi pryč. Já už vám ani nevím, co na té hlavě mám. Konce určitě ten melír, do toho šediny a přes léto se mi vlasy vždycky vyšisují, takže takový miš maš.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 20:17

@giuliettka ano, to je moc hezký střih. Jenže to z mých vlasů opravdu nejde. Helejte se, dám vám sem fotku, jaký střih jsem měla před dvaceti lety (po zrušené ofiny!), a to jsem měla ten den vlasy vyfoukané a asi trochu i natupírované(to jen pro ilustraci s čím celý život bojuju a kvalita se s věkem zhoršuje), což nehodlám každý den dělat. Ovšem do takto krátkých vlasů jít nechci. Chci to mikádo, co si budu dávat za uši, dokud mi nedoroste do culíku.

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 20:40
@květušína píše:
@giuliettka Chci to mikádo, co si budu dávat za uši, dokud mi nedoroste do culíku.

Pozrite si Helenu Vondráčkovú, jak to vyzerá, keď si dá dospelá žena culík, s krátkych vlasov, strašne. :-)
Ak si dáte ten účes, ktorý ste si vybrala, tak sa naučte nosiť také tie šatky v tvare čeleniek. Vyhrajte si s farbami tých šatiek, a vykaslite sa na sťahovanie vlasov do culíku. Tým si ich len namáhate oveľa viac jak denným fukanim a tupirovaním.
(to s tým kecanim som dala ako svoj dôvod, mám chlapa kaderníka, výborne si rozumieme a nemyslela som to tak, že každý musí návštevu kaderníka milovať. Len že mňa to baví. )

květušína
517 příspěvků 2.7.20 20:50

@giuliettka mám do vlasů takovéto spony (samozřejmě ti nejmenší velikost, co vyrábí), takže ty culíky zas tak strašně nevypadají. Každopádně děkuji za čas, co jste mi věnovala.

giuliettka
7309 příspěvků 2.7.20 20:52

@květušína Čo blbnete, mňa debata s vami bavila.:-)
Dajte potom výsledok.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 20:56

@giuliettka já jen, abyste neměla pocit, že na všech vašich radách hledám něco proč ne. Už jsem se Vám i bála napsat, že čelenky ani šátkové na hlavě nemám ráda. :D
V pondělí (za týden) uvídím a jestli se bude čím chlubit, tak určitě sem dám fotku, ale né že mi pak napíšete, že jste mi přece radila, že mám změnit kadeřnictví. :D

Oveeec
2522 příspěvků 1 inzerát 2.7.20 21:13

@květušína To jste teda vy, na té fotce? Jste krásná! :)

Lakerol
166 příspěvků 2.7.20 21:19

@květušína Tak to by mohlo dopadnout dobře. Nedělat ten melír až k hlavě, podpořit ten efekt, který už máte. Šisování tomu prospěje. A hlavně jak to nebude „useknuté“, tak to může zůstat bez úpravy klidně rok. A pak zase to samé. Vlastně si na hlavě vypěstujete to, co normálními postupy trvá několik hodin s mnohem větším poškozením vlasů a méně přirozeným efektem.

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 21:21

@květušína mam to presne co giulli, kazde 3 tydny scelíme barvu aby nebyly odrosty, jednou za vas melir. To co popisujete je kadernicky zasah v dobe totace, a i tehdy byly kadernice, ktere vlasy nenicily :-)
Nevim kam chodite, nasla jsem ze u vas ve meste primo na namesti je salon Paul Allan, delaji s Kerastase a Olaplex, mohli by neco umet.

Lakerol
166 příspěvků 2.7.20 21:28

@květušína Ještě přidávám pár obrázků pro ilustraci:

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 21:34

@Lakerol me se to libí, ale takovy nenuceny uces se z meho pohledu musi udrzovat, pravidelne zastrihavat konecky, aby to nevypadalo jako “ pani nema cas na kadernika”, tim spis ze v odrostu budou sediny.
To bych se do toho nepoustela, pak tam bude odrost patrny.
Neco jako nude liceni, to se taky musi umet, aby clovek vypadal dobre a ne jako tyden stara mrtvola.

Příspěvek upraven 02.07.20 v 21:36

Stránka:  « Předchozí 1 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek