Co děláte s vlasama?

Fotoalbum tématu (689) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lakerol
166 příspěvků 2.7.20 21:36

@EmilyG. Myslela jsem bez údržby jako bez toho odbarvování. Zastřihnout samozřejmě ano.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 21:48

@EmilyG. Ehm, tam chodím:)

květušína
517 příspěvků 2.7.20 21:51

@Lakerol to nevypadá špatně.

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 22:02

@květušína no jo, ale jednou za rok?

květušína
517 příspěvků 2.7.20 22:02

@EmilyG. Já si nemyslím, že mi úplně rozumíte. Máte svůj zažitý postup a ten vám vyhovuje. Mně zase vyhovuje mít jemný melír a chodit na něj méně často (a že ho tam opravdu umí udělat tak, že odrůstání je opravdu přirozené, jestli se to tak dá napsat). Dříve ( v jiném kadeřnictví) jsem ty odrosty taky za tu dobu samozřejmě měla hrozné, ale tady mi to udělali opravdu, jak píšu.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 22:05
@EmilyG. píše:
@květušína no jo, ale jednou za rok?

Jednou za půl roku. Teď jsem tam nebyla víc jak rok, jelikož jsen nejprve nebyla schopná se objednat a pak se to prodloužilo kvůli coronaviru. Teď už to mám opravdu hrozné.

Příspěvek upraven 02.07.20 v 22:11

květušína
517 příspěvků 2.7.20 22:08

@Oveeec děkuji za milý kompliment. Ano, já před 20 lety.

isko
1854 příspěvků 2.7.20 22:12

@giuliettka
Jo, Loreal, tak ten to byl. Trochu jiný, ale tahle firma.

EmilyG.
2068 příspěvků 2.7.20 22:20

@květušína chpu ze melir vam delaji jednou za pul roku, taky mi ho nedelaji kazde 3 tydny. ale taky uz roky chodim do kadernictvi a pani ktera prijde jednou za pul roku, popripade za rok, moc kadernicke terno neni, no.
Kdysi jsem ve Zline byla na praxi, tehdy jeste bylo kadernictvi Elitka, tam opravdu ty kadernice umely.
Taky to tam stalo 50 korun jen za strih, tehdy, kdyz okudlani serezavacem stalo v cele republice 3, 50 Kcs!

isko
1854 příspěvků 2.7.20 22:21

@květušína
Máte opravdu jemné vlasy a není jich tolik.
Ale máte moc krásnou tvář.
Kdybych byla krásná jako vy, tak bych nosila pixie.

Já nosím mikáda (různě prostříhaná) kratší než obličej, když to začíná být delší, tak už to není ono. Plus pokud nemám ofinu, tak mi vlasy padají do obličeje, pak si je dávám za uši a pak vypadám jak mařena.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 22:44

@EmilyG. Přestávám rozumět, o co vám jde. Už jsem tu psala, že sami mi vzhledem k mým vlasům a střihu doporučili melír jednou za půl roku, střih jednou za 3 měsíce.

@isko děkuji. Ale víte, už to není, co bývalo, tahle fotka je pro mě velmi lichotivá a pixie střih mi přijde málo ženský k mému typu. Mám křivky a chci nosit i romantické oblečení. A vím, že když jsem měla ty krátké vlasy, tak mi to k sobě nešlo.

isko
1854 příspěvků 2.7.20 23:01

@květušína
Jj.
K tomu stárnutí - máte krásnou kostru obličeje a to se neztratí v žádném věku. Např. Judi Dench je s pixie kočka dodnes. Ale to jen tak na okraj, vím, že člověk se musí především cítit sám.
Taky samozřejmě pokud to neladí k vašemu stylu, tak to se nedá nic dělat, to chápu.
Popravdě já už taky byla párkrát nalomená, že pixie spáchám, ale vždycky jsem nakonec couvla z podobných (byť na první pohled opačných) důvodů, totiž že vzhledem k tomu, že nosím spíš jednoduché a málo ženské věci, tak bych byla fakt už za chlapa.

květušína
517 příspěvků 2.7.20 23:32

@isko já si vzpomínám, jak moc zevšedněla Pamela Anderson, když si před několika lety nechala ostříhat vlasy na krátko. Taková obyčejná Mařka z ní najednou byla. Ale ono to asi bude i tím, že Judi Dench má charisma, když to Pamela je jen sex symbol bez nějaké hloubky myšlení.
No, však uvidíte, jestli se k tomu pixie střihu někdy odhodláte. Zase je asi potřeba se k tomu hezky namalovat, aby žena působila žensky.
Já k němu možná stejně časem dospěju. Mám vlasy po mámě a vidím, jaké je má teď, ve stáří, prostě chmýříčko jak dvouleté dítě, tam už nic jiného než krátký střih nejde.

giuliettka
7309 příspěvků 3.7.20 05:44
@květušína píše:
@EmilyG. Přestávám rozumět, o co vám jde. Už jsem tu psala, že sami mi vzhledem k mým vlasům a střihu doporučili melír jednou za půl roku, střih jednou za 3 měsíce.

Skúste v tom kaderníctve nepovedať, že chcete niečo, čo bude prirodzene odrastať, čo nebude potrebovať častú navštevu kaderníka, nech sa v tom stratia odrosty… a uvidíte ten rozdiel k prístupu k vaším vlasom a navrhovanemu počtu návštev. Niečo iné vám doporučí človek ak vie, že prídete zase až o pol roka a niečo iné, ak vie, že sa budete o vlasy starať. A osobne si myslím, že návšteva kaderníka 2 krát v roku, je málo. Na akýkoľvek druh účesu. Preto vám potom vlasy plihnú a strácajú tvar, lebo strih už nedrží. A viem o čom hovorím, preto som bola nakrátko, preto dorastám a mám tých vlasov ovela menej ako vy na tej fotke, ale vyzerá to, vďaka strihu, že ich mám viac.

Ghost B.C.
3932 příspěvků 3.7.20 08:30

@květušína Už jsem se trošku ztratila v překladu, takže jestli se budu opakovat, tak se předem omlouvám za kolovrátek.
Jakou máte přírodní barvu? Jemné vlásky a melír totiž zní dost děsivě, tak jestli by nestála za úvahu třeba nějaká medová blond či plavá barva, která by (snad) byla trochu šetrnější. Na druhou stranu by se nejspíš musela častěji obnovovat, takže se asi dostáváme k prašť jako bouchni.
Jinak bych si k opravdu jemným vlasům troufla navrhnout ještě o fous kratší mikádo, než se zde zatím vyskytuje. Pokud možno žádné špičky po vzoru Victorie Beckham, žádný nahoněný „nádor“ dozadu na hlavu, čisté linie.
Fénujete po umytí?

EmilyG.
2068 příspěvků 3.7.20 08:36

@Ghost B.C. přesně tyhle obrázky mám stažené z IG, teď si trochu říznu a odpoledne jdu ke kadeřnici!
Já mám teď opačný problém, mě strašně rychle rostou vlasy a mám je hodně husté, musí se to prostřihávat.
Přitom by neměly, jsou starý. Asi to je stravou, jím trochu jinak než většinou lidi mého věku.
Jsem zvědavá co kadeřnice vykouzlí, v nejhorším to do měsíce doroste.-)

isko
1854 příspěvků 3.7.20 10:00

@květušína
Jo, to máte pravdu, Pamele to dost ublížilo. Ale když se dívám na její fotky, tak myslím, že to má jednak špatně ostříhaný, jednak ji lidi hodně vnímají jako sex-b, jak píšete, takže je jasné, že ztrátou vlasů utrpěla.
(Teď už se teda bavíme bez návaznosti na vaše vlasy.)

květušína
517 příspěvků 3.7.20 11:20

@Ghost B.C. přírodní barvu mám takovou myší hnědou, sem tam protkanou šedinami. Sluší mi studené, světlé a takové jakoby popelavé barvy. Kdysi jsem si přála být platinová blond, ale nikdy jsem na to nenašla odvahu. Ona ta moje přirozená barva mi samozřejmě sluší, jen je sama o sobě jaksi mdlá. Melír ani odbarvování samozřejmě k jemným vlasům moc nejdou a proto nyní zvažuju, že bych ho tentokrát vynechala. Děkuju za obrázky. Délkou se mi líbí ten poslední, ale ještě vůbec nevím, jestli mám odvahu to až tak moc střihnout.

Ale abych vás uvedla do reality, to vzadu nikdy z mých vlasů nepůjde střihem a foukáním udělat ani v nejdivočejším snu. :)

@EmilyG. myslím si, že typ a kvalita vlasů především velmi ovlivněna geneticky. Vidím to u sebe v rodině a například měla jsem srovnání u obou svých babiček, které měly stravu víceméně stejnou a jedna měla ve stáří vlasy pořád husté a pevné a druhá právě to jemné chmýříčko.
Nechce sem taky pak dát fotku?

Vinca_minor
1826 příspěvků 3.7.20 13:05

@květušína Taky myslím, že je to dáno hlavně geneticky. A hormonálně. Já mám vlasy taky hodně jemné, ale přitom rostou jak blázen, a to se nějak extra nestravuji. Blondýny mají nejvíc vlasů na počet, ale tenké, tmavé vlasy jsou zase silnější, ale je jich míň. Vlnitost je zase dána průřezem vlasu.

Jana
61 příspěvků 3.7.20 15:39

@Vinca_minor Souhlasím s tím, že kvalita vlasů je dána hlavně geneticky. Já mám vlasy tmavě hnědé, lehce zvlněné a velmi husté (kadeřnice si často přidělávají barvu - prý mám vlasů na dvě hlavy). Několik kadeřnic jsem vyměnila z důvodu, že měly snahu mi vlasy „pořádně prostříhat“, potom jsem vypadala jak oškubaný tenisák. Moc se mi líbí rovně zastřižené mikádo, ale ta rovná linka mi vydrží tak hodinku, potom se vlasy začnou vlnit podle svého.

giuliettka
7309 příspěvků 3.7.20 16:48
@Ghost B.C. píše:
@květušína Jakou máte přírodní barvu? Jemné vlásky a melír totiž zní dost děsivě,

Povodnú farbu mám šedivú a vlasy nielen jemné, ale „šedivé kvalitou“. Na dofarbenie idem 11.7. Fakt to nemusí byť melír typu, pruhy z čiapky. :-)

porjk
3114 příspěvků 3.7.20 17:09

@giuliettka Chci takové vlasy! Ty šedé.

giuliettka
7309 příspěvků 3.7.20 17:10

@porjk Idem sa utopiť! :-D Jak to, že nie tie svetlé? :-)

EmilyG.
2068 příspěvků 3.7.20 17:11

@květušína jsem ostříhaná! asi tak jak na tom obrázku. Ale prostříhávala fest, až mi to bylo líto. Genetika jak u koho působí, stres, hormony, strava, péče.
Fotku nedám, tak moc návštěvnost nechci zvyšovat :
@giuliettka -) máš to krásné!

giuliettka
7309 příspěvků 3.7.20 17:12

@EmilyG. Dík, idem to zmazať. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek