Co je pro Vás "babkovské"?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 21:39
@Sibyl píše:
Všechno je o kombinacích, a ještě víc o osobnosti nositelky. Ciť se jako baba/mladá-stará a budeš taková.

Pod to se podepisuji. Vím, že mě tu dost lidí má za starou mladou, ale já tak nějak vím, že to unosím, a že tak reálně nepůsobím, což je ale něco, co fotka nezachytí.
A čím dál tím víc si to myslím, co tu sleduji diskuze, že mladá a sebevědomá holka unese kdeco. Když má tu osobnost a jistotu v tom, v čem je.

saryvary
681 příspěvků 22.8.12 07:44
@Veryberry píše:
@saryvary zkuste se podívat v RENO. Mám je odtud. :)
Velikost jsem si vzala mou obvyklou 40. Nohu mám úzkou, sedí mi dobře, ale myslím že i s širší nožka se do nich vejde.

Díky, omrknu to tam :-)

katango
1356 příspěvků 22.8.12 10:57

@Ani Jak jsem vás viděla, nepůsobíte rozhodně jako stará mladá.

majam
271 příspěvků 22.8.12 15:58

@Pink_lemonade01 Botky se mi moc líbí určitě bych je zařadila do běžného provozu :-), pár takových podobných vlastním, dobře se v nich chodí. Při čtení diskuze jsem si vzpomněla, jak mi je kolegyně chválila: jé ty jsou hezký zrovna takový nosila kdysi moje maminka /kolegyni je přes padesát :-)

chinin
2788 příspěvků 22.8.12 21:26

Znacku s'Oliver prodavaji napr. i v Salamanderu nebo Leiseru.

@saryvary píše:
Jej, tak ty chci taky. Ale protože nikde v okolí je v obchodech SO nemají (boty nevedou vůbec), musela bych je objednat z netu. Jak je to s velikostí? A co šířka boty?
Calis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 21:37

Boty se mi moc líbí. Babkovské jsou podle mě hlavně ty neforemné, tmavé sukně, co některé starší dámy nosí. Sukně, co vypadá, jako kdybyste ji ušily ze čtverce nepoddajné látky. Dále mi připadá babkovské nošení silonkových ponožek/podkolenek k sukni tak, že jsou vidět. Samozřejmě, že to tak nenosí jenom staré ženy.
Co mi přijde babkovské, je spíš styl života.

Rapidez
3 příspěvky 4.2.17 14:13
@Pink_lemonade01 píše:
Přiznám se rovnou, že toto téma mě napadlo v souvislosti s dotazem, který na Vás mám. Nejde mi vložit do poradny fotka, takže bych se ráda zeptala zde a proč při té příležitosti nerozvinout téma:)
V sekáči jsem si doslova za pár korun koupila podobné boty, jsou téměř totožné, jen celé v červeno vínové barvě, broušená kůže. Měla jsem představu, nosit je na podzim k šedé, vlněným věcem atd. Kamarádka mi na ně řekla, že jsou takové „babkovské“, obuté o něco lepší, ale žádný hit. Vynechejme prosím polemiku, že i babičky se mohou oblékat moderně. Ano, samozřejmě, ale všichni víme, co je tím slovem myšleno. Takže první dotaz, nosily byste tyhle boty, nebo je vyhodily? A druhá otázka, co je pro Vás nenositelné, protože byste si v tom připadala jak vlastní babička, popřípadě stará - mladá?

Tak. Já osobně bych je nenosila. Toto není můj styl, ale pokud se Vám líbí a dobře to ladíte, tak je jenom na Vás, zda si je vezmete. Pokud se Vám líbí, tak je určitě noste, bez ohledu na okolí. Jen pokud Vás zajímá můj názor, já bych si je nekoupila. Ale je to jen Vaše a Vaše volba! :)

Jordaan
8869 příspěvků 4.2.17 14:29

@Rapidez

Myslim, ze tazatelce ke to po tech letech uz celkem jedno.

Rapidez
3 příspěvky 4.2.17 14:33

@Jordaan
To je pravda, ale celkem to tu koluje(ne jen tato otázka) a třeba (netvrdím, že ano) to zajímá jiné…

Jordaan
8869 příspěvků 4.2.17 14:50

@Rapidez

Jine zajima, ze byste si nekoupila boty z pet let stare fotky? :-D

Rapidez
3 příspěvky 4.2.17 15:04

@Jordaan
Když se to vyjádří takhle :D Ale fotka může být stará jak chce, takové modely jsou stále k vidění.

Jordaan
8869 příspěvků 4.2.17 15:09

@Rapidez

Vzdycky zalezi na kombinaci a stylu, na tech botach nevidim nic spatneho, proste se to jen musi umet.

Katyush
100 příspěvků 4.2.17 18:54

Já myslím, že ty boty jsou v pohodě. Jde hlavně o to dobře je zkombinovat. Já se ve svým okolí setkávám spíš s výrazem „usedlý“. Pro někoho budeš usedlá třeba jen když nahodíš košili místo trička nebo svetřík místo mikiny s kapucí. Btw, trochu s tím souvisí o dotaz v mnou založeném tématu „Změna stylu: holka do nepohody vs. dámička“, tak kdyžpak odpovězte, docela mě zajímá váš názor: http://www.modnipeklo.cz/…amicka-3996/

Sailorette
1594 příspěvků 5.2.17 15:51

Teď jsem se opravdu pobavila, dívám se do diskuze, říkám si, ty červené boty mi něco říkají, aha, ten dotaz jsem psala před sto lety já pod starým nickem:D Tak jen pro doplnění, boty jsem na sobě nakonec neměla ani jednou, myslím, že jsem je tehdy udala na votoči.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek