Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10565) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

PanenkaMalenka
70 příspěvků 12.08.18 19:12

@Yaay
Mě se v sukni líbíte, sluší vám, ale už nevypadá jak největší výkřik módy. Rozlučka je správné rozhodnutí.

Yaay
32 příspěvků 13.08.18 16:28

@Mirt Dakujem, tiez sa mi moje nohy celkom pozdavaju :) @BeKaa @PanenkaMalenka Sukna je v tom fakt nevinne, na niekom kto ma o 10rokov a najmenej o 5 kil menej by vyzerala ovela lepsie.

Pimon
50 příspěvků 15.08.18 23:37
@Yaay píše:
@Mirt Dakujem, tiez sa mi moje nohy celkom pozdavaju :) @BeKaa @PanenkaMalenka Sukna je v tom fakt nevinne, na niekom kto ma o 10rokov a najmenej o 5 kil menej by vyzerala ovela lepsie.
Škoda, že není kratší (samozřejmě kvůli posouzení těch krásných nohou)
Kila jsou v pohodě, ale střih není in.

Veronika P
300 příspěvků 16.08.18 10:26

Trochu sem to s tou modrou přehnala, že…

misionářka
247 příspěvků 16.08.18 11:44

@Veronika P Proč? Jako vždy Vám to sluší. Je to jemné, decentní. Já bych jen přidala výraznější líčení a možná nějaký náramek.

Veronika P
300 příspěvků 16.08.18 13:10

@misionářka Děkuji Vám za milá slova.

Neferek
86 příspěvků 21.08.18 22:20

Není to tak úplně z dneška, ale dřív sem se k tomu nedostal. Letní svatba na palouku, rozkaz zněl „smart casual“ tak ta kravata byla možná trochu moc, ale mě to přišlo vhodné. Spíš mně překvapilo, v čem jsou někteří schopní dorazit na svatbu (byť je neformální venku u lesa)

barvinok
614 příspěvků 21.08.18 22:23

@Neferek ste fešák.
Tromfol niekto z hostí biele tielko? Lebo to v mojich svadobných zážitkoch zatiaľ kraľuje (pravda, nebol to príchod, dotyční sa do tielok, kraťasov a gumených šľapiek prezliekli až cca o deviatej večer. Ale zato to nebola neformálna svadba, práve naopak, bolo to na zámku).

JarkaJ
396 příspěvků 21.08.18 23:23

@Neferek oblek dobry, modrá košile mi bohužel moc připomíná svazáckou a kravata příliš pestrá. Klobouček se mi nelibí vůbec, a to jsem pro klobouky. Vypadá malý (vysoko posazený) a tvarově takový tralaláček. Klasická dobre padnoucí fedora (snad se v typu nepletu, viz Tonak) by bylo jiné kafe. Tak se omlouvám, že jsem vás tak rozebrala, ale oblek super.

Neferek
86 příspěvků 29.08.18 18:18

@barvinok Díky :) Pche, bílé tílko. To já viděl věci, že až oči krvácely. Překvapivě ale hlavně na lidech mého věku, ti starší byli oblečení velmi vhodně.

Neferek
86 příspěvků 29.08.18 18:24

@JarkaJ Co je na té košili svazáckého? Jako ta barva nebo co myslíte? A kravata mi nepřijde pestrá, je tmavě modrá s bílými květy. Moje oblíbená, tak klidně půjdu do defenzívy:)

No a ten nešťastný klobouk:) když sem ho kupoval tak mi přišel v pohodě (spadnul mi až na uši), akorát sem se po tom vašem komentáři na to mrknul a asi máte pravdu. Když sem si pořádně podle návodu na netu změřil hlavu tak mi vyšla 58,5 a na klobouku je cedulka 57. Navíc dost zkresluje jak ho mám naražený hodně vzadu

Ono původně sem si chtěl koupit nějakou fedoru třeba od Tonaku, ale usoudil sem, že si napřed koupím nějaký slamák za pár kaček (tenhle stál myslím 150 Kč), abych si vyzkoušel, že ho budu vůbec nosit. Nějak se mi nechtělo dát za klobouk 2000 abych pak zjistil, že ho vlastně nosit nebudu

Temperance
881 příspěvků 29.08.18 18:52

@Neferek Košile i kravata dobrý; co si myslím o klobouku, už víte z dřívějška ;-) Rozhodopádně to chce ho nosit víc do čela (fotka náhodně z netu).

JarkaJ
396 příspěvků 29.08.18 22:10

@Neferek ta modrá barva, ale je to moje asociace. Kravata spíš není pestrá, ale tmavá, dost nápadná, že přebije vše ostatní, upoutá na sebe pozornost.Košile s kravatou mi prostě přijdou do jiného stylu než do přírodního lněného obleku. Asi bych si představovala do obleku něco přírodnějšího, světlejší, tlumenější barvy. A o klobouku nejsem jediná, kdo ho vidí kriticky. Záměr koupit nejdřív na zkoušku něco levného je dobrý, tomu rozumím. Ale chtělo to zkusit jiný tvar, jinou velikost. A možná byste si mohl pořídit nové boty, tyto působí dost opotřebovaně (ale možná to jen tak vypadá.

Yaay
32 příspěvků 01.09.18 13:35

Ja som teda dnes pri pohlade na teplomer vytiahla zimnu, ergo vlnenu, suknu.

Uživatel je onlinerozmlsaná
362 příspěvků 04.09.18 09:30

Moje srpnová módní rezignace. Lněnou sukni jen na večer mezi lidí, bohužel vysedí se. A do ruky k ní beru spíše pašmínu než svetřík.

Temperance
881 příspěvků 04.09.18 13:57

@rozmlsaná Hezké. Já bych vyměnila obuv mezi č. 1 a 3.

AgeMiddle
108 příspěvků 04.09.18 14:12

Dnes overal

Temperance
881 příspěvků 04.09.18 14:16

@AgeMiddle V té tmavé barvě toho není moc vidět, ale za lodičky tleskám :-)
PS Ještě bych si vzala nějaký delší náhrdelník.

Příspěvek upraven 04.09.18 v 14:18

misionářka
247 příspěvků 04.09.18 14:18

@rozmlsaná Oboje modré šaty moc pěkné a sluší Vám!

Uživatel je onlinerozmlsaná
362 příspěvků 04.09.18 14:34

@Temperance Děkuji Já to tak i střídám, záleží na tom jakou tašku si k tomu beru.

@misionářka Děkuji Ty dlouhé šaty jsem si pořídila z loňského výprodeje v Řecku a když jsem letos zvažovala zkrácení tak jsem si uvědomila že by to šaty značně prodražilo :) A na druhé fotce mám lněnou sukni a nátělník s prádlovou krajkou. Do kanceláře by to bylo asi v mém věku nevhodné, ale já se v tom courám mezi turisty a potkávám starší dámy i více odhalené.

misionářka
247 příspěvků 04.09.18 14:36

@rozmlsaná Aha, vypadalo to jako šaty. A s Vaší štíhlou postavou, proč ne? Zvláště v horkých dnech.

AgeMiddle
108 příspěvků 04.09.18 14:43

TEMPERANCE:
Souhlasím, foceno před odchodem, řetízky, šátek nebo náhrdelník k tomu nosím. Botek jsem vyzkoušela víc.
S focením mám trochu problém, málo zaostřeno.

MP blanka
1347 příspěvků 06.09.18 14:59

Dnes som nemala na sebe nič nové,a ani si nenárokujem,že by to bolo bohviečo úžasné.Ale po dvoch týždňoch,keď som / rada /zariaďovala a spoluprežívala všetko okolo návštevy vnukov u nás a po troch dňoch,čo som nutne potrebovala na to, aby som sa po ich odchode spamätala ja aj dom,sme si vyšli s kamarátmi na dopoludňajšiu kávu.Milujem tie deti,ale ísť takto bez nich,nemusieť myslieť na nič potrebné, nestrážiť čas, dopriať si ten priateľský nerušený pokec v príjemnom prostredí / žiadne OC, boli sme „na káve “ v prírode/ teda to je pocit slobody !

DKU
86 příspěvků 06.09.18 15:02

@MP blanka sluší Vám to

benyka
6304 příspěvků 06.09.18 15:15

@MP blanka Skvělé.

Stránka:  « Předchozí 1 4382 4383 4384 4385 4386 4387 4388 4389 4390 4391 4392 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Barbara Nesvadbová vydává knihu o módě, stylu a trendech

Barbara Nesvadbová vydává novou knihu s názvem Síla stylu. V ní... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama