Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10634) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Veronika P
363 příspěvků 17.10.18 21:21

@Janiac Kde to bylo a proc to koncilo tak brzy? To by chtelo jeste nekam zajit :-)

nylons6
50 příspěvků 17.10.18 22:07

tak dneska sem si vyrazil asi takhle. je triko černé :-)

laislabonita
127 příspěvků 18.10.18 03:20

@Janiac a to ma po operaci hlasivek. Klobouk dolu!

Janiac
701 příspěvků 18.10.18 06:37

@laislabonita Já vím, poslouchám ji pár let, na její koncerty chodím pokaždé, když je v Plzni. Loni to bylo o nervy, jestli vydrží do konce, hlas jí selhával, i když se šetřila, nemohla se o hlas opřít. Teď byla prostě zase plná energie, hrála si s tím, šla z toho síla.

@Veronika P Noooo. Ono to tak rychlé nebylo. Nakonec jsem ještě skončila do půlnoci v klubu, kde hrál Oskar Petr :D Když už jednou za uherský rok vyrazím, nikdy nevím, kdy táhnout domů :D

pavka_l
723 příspěvků 18.10.18 09:04

@Janiac Moc hezké, sluší Vám to velmi.

BeKaa
313 příspěvků 18.10.18 09:42

@Janiac Moc vám to sluší, připadá mi, že jste zhubla… nepletu se?
Celé se mi to moc líbí, hlavně šátek. Trochu mi k tomu nesedí boty, ale rozumím, že boty na nízkém podpatku by Vás zarazily do země a na vysokých lodičkách se celý večer pohodlně vydržet nedá.

julie74
2397 příspěvků 18.10.18 09:54

@Janiac taky se mi moc líbíte, kolik jste zhubla? I když teda trochu se bojím začínat tady řeči o hubnutí :))) moc se mi líbí ten satek.
vtipné je, že o Radúze zas tak často neslyším, a včera dvakrát. Kamarádka bude doprovázet děti co budou na vánoční besídce pět Radůzy písničky. Budou to pětileté skolkove děti a obávám se ze to bude nezapomenutelné… :))))

mikita.miki
1935 příspěvků 18.10.18 10:12

@nylons6 hmm… micánek! :-D

Janiac
701 příspěvků 18.10.18 13:40

@BeKaa @julie74 Jestli jsem zhubla, tak o tom ani nevím :-) Nosím pořád stejné věci, tak si přijdu tak nějak stejná, ale je fakt, že syn nastoupil do první třídy a začal trénovat gymnastiku 3× v týdnu dvě hodiny (postoupil do závodního týmu), takže v té době místo sezení na šmoudeli courám venku s psiskem a zbytek času doháním resty z časové ztráty :-)

Šátek je super, je to dárek od bývalého manžela, asi sto let stará výšivka na šátku, který je jinak součástí chodského kroje. Je to tlustý těžký satén, ručně vázané třásně. Krásně hřeje a je to těžký jako bejk. Ale ta kvalita toho materiálu, jak se to řasí a leskne, to je prostě neopakovatelné. Nosím ho moc ráda, ale opravdu jen svátečně.

Edit: Co se bot týče, tak souhlas. Zapomněla jsem si vysoké lodičky doma, tak jsem šla v pracovních lítačkách na klínku. Klasický vyšší podpatek by byl mnohem lepší.

xSx
434 příspěvků 18.10.18 13:46

@Janiac mi hlavně přijde, že vám hrozně prospěly ty delší a tmavší vlasy. Sluší Vám to.

Janiac
701 příspěvků 18.10.18 14:07

@xSx Moje vlasy, to je kapitola sama pro sebe :-) Na konci roku jsem měla vlasy pod lopatky a 75 kg. Pak jsme se rozešli s manželem, v lednu jsem měla na hlavě drn, na konci ledna 68 kg. To trvalo do léta 2017, kdy jsme se rozešli s novým partnerem, odbarvila jsem drn na polární lišku, a během zimy nabrala na 80 kg. Věrna heslu, že ženy, které mění účes, mění svůj život, jsem se na štědrý den 2017 nabarvila zpět na tmavě hnědou (stále ten drn) a od ledna 2018 jsem se přestala stříhat a pro jistotu i měřit a vážit a nechala účes jenom dvakrát porovnat do nějakého tvaru :-) Takže na vlasech se pracuje a zbývá jen ta váha :-)
Každá sranda něco stojí a regenerace těla i duše prostě chvilku trvá. Všechno má svůj vývoj, co kreace, to životní postoj.

julie74
2397 příspěvků 18.10.18 16:07

Ty džíny nemají vytahaná kolena, ale já se neumím postavit a pak vše „nějak“ uhladit,urovnám kalhoty, vyhrnou se mi rukávy, naboucá něco někde u krku a pořád dokola. Dneska jsem podupávala v osm před drogerií, abych si koupila punčochy, podařilo se mi rozedřít paty než jsem přešla ten kousek od metra. Jinak by to bylo naboso. :)))

julie74
2397 příspěvků 18.10.18 16:12

a teda, když už nahrávám, říkaly jste že černý kabát to chce uhlazeněji, tak jsem ho uhladila. Myslím…

Veronika P
363 příspěvků 18.10.18 17:00

@julie74 Mne se u prvniho modelu moc libi to sako a myslim, ze Vam moc slusi. A obecne se mi na Vas libi tenhle uvolneny styl. Zajimalo by me, jak by to vypadalo s jinyma kalhotama. Nebo s jinou barvou kalhot. A na te druhe fotce se mi moc libi Vase boty.

Veronika P
363 příspěvků 18.10.18 17:06

@Janiac To je jeste ta lepsi varianta. Ja nevim kdy tahnout domu mnohem casteji :-) A jeste do toho mame ty dobre sousedske vztahy… je to boj :-)

Jordaan
8275 příspěvků 18.10.18 21:07

@Janiac

Moc Vam to slusi a ten satek je nadherny.

julie74
2397 příspěvků 19.10.18 10:05

Tsss, jsem ráda že jsem červenými netrumfla místního silonkového guru… :)))
Ale vo prsa…

if5
182 příspěvků 19.10.18 15:00

Jedno červené jsem k prvnímu outfitu přidala já. Za kabelu. Jako byste ji sebrala někomu jinému. Hlavně s tou šálou se tluče. Jinak ten zbytek je za mě fajn.

Janiac
701 příspěvků 19.10.18 15:05

@Jordaan Ó děkuji, pochvaly si cením :-)

Děkuji všem za milé komentáře, takový poměr zelených k červeným jsem tu snad ještě neměla, moje ješitnost si přede blahem.

julie74
2397 příspěvků 19.10.18 15:27

@if5 no to mi trochu mluvíte z duše, taky ji podezírám, že není ta správná. Navíc ona je víc hořčicová,na těch fotkách vypadá jako vytažená z babičky skříně. Budu jí sledovat, díky. :))) Pro mě je konkrétní připomínka hrozná pomoc …

Chobotníček
20 příspěvků 19.10.18 17:15

Niečo z tohto týždňa.
1.

Chobotníček
20 příspěvků 19.10.18 17:17

2.

giuliettka
2254 příspěvků 19.10.18 17:19

@Chobotníček Tak tá 1, ten nemocničný andělíček, to je teda síla. :-D

Chobotníček
20 příspěvků 19.10.18 17:33
@giuliettka píše:
@Chobotníček Tak tá 1, ten nemocničný andělíček, to je teda síla. :-D

netuším čo to je, ale aspoň pobavilo

benyka
6505 příspěvků 19.10.18 21:37

Dneska jsem vyrazila podle teploměru (21°C) v plátěných kalhotách, tričku s krátkým rukávem a sandálech, takže jsem si mezi těmi všemi černými prošívanými bundami s kožešinovými lemy kapucí a kozačkami připadala dost nepatřičně. Poté jsem zjistila, že chtít koupit v obuvi něco jiného než kozačky a kotníkové boty na zimu, je už marnost nad marnost.
@Chobotníček Nemocniční andělíček je bílá plátěná košile pro ležící pacienty, tzn. rozstřižená vzadu a zavazovací na tkaničky. Její nejdůležitější vlastnosti jsou: 1. Je každému krátká, 2. člověk si ji nemůže obléct a zavázat sám, takže 3. když vstane z postele, je mu zezadu vidět… celý nahatý rozpůlený člověk.

Stránka:  « Předchozí 1 4399 4400 4401 4402 4403 4404 4405 4406 4407 4408 4409 4413 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek