Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10666) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ATEH
71 příspěvků 14.12.18 18:26

Mimochodem, milé dámy, je pro vás skutečně tak důležité, kolik stojí zakázkový oblek, když si jej nechcete pořídit? Pán oblek chtěl, měl přesné představy a podle jeho reakcí se je povedlo vyplnit. Není snad toto to podstatné, o co tady šlo? Někdo potřebuje každý rok k moři, někdo potřebuje drahé kolo, někdo jiný špičková vína… Každému dle libosti.

julie74
2576 příspěvků 14.12.18 18:30
@giuliettka píše:
@VeronikK Ježišmárja ten oblek stojí okolo 50 tisíc komplet. Ak je za tu cenu auto, tak je to fakt stará, hnusná, hrdzavá šunka. A kto nezarába ten priemer, tak je blbec, čo robí za pár šupov a závidí blbý oblek. Sakra ženské, každá máte 5-6 kabeliek v hodnote toho obleku, (nie jednu v tejto cene, ale viac kabeliek v tejto konečnej sume má každá z nás) tak čo tu meditujete, ako keby vaším deťom @dajakbol od huby utrhol. Keby tie prachy prechlastal, tak je to ok, ale ke´dže sa za ne obliekol, tak je to trestuhodné? Toto MP je fakt zlet slepíc a áno, rátam sa medzi tie slepice, lebo reagujem tiež.

Budu mírná…
Ne, ten kdo " nezarába ten priemer, tak je blbec, čo robí za pár šupov a závidí blbý oblek" není vždy blbec a ne vždy závidí na míru šitý oblek. Jsou lidé co mají prestižní práce, nemají doma několik kabelek v celkové ceně padesát tisíc a dokonce někteří z nich, což si jistě neumíte představit, se dají považovat za elitu tohoto národa. Například http://a2larm.cz/…-pracovniku/, hudebníci z našich nejprestižnějších orchestrů, váš názor na imbecilitu sociálních pracovníků už jsme probrali, tak ty vynechám, víte kolik bere začínající lékař ?
Je mi jasné, že je vám tento příspěvek ukradený a svůj názor na inteligenci závisející na výši příjmu, a samozřejmé závisti která z toho plyne, se nikam hýbat nebude, ale kdo by něčemu takovému odolal …

giuliettka
2527 příspěvků 14.12.18 18:32

@julie74 No a ľudia o ktorých vy píšete sa naozaj vyjadrujú k obleku na mieru.

julie74
2576 příspěvků 14.12.18 18:32

mmch předchozí příspěvek se nijak netýká pánů nebo i dam co si pořizují zakázkové obleky, počin Dajakbola nadále považuji za okouzlující. Celý ten počin, ne konkrétně jenom oblek…

dagino
751 příspěvků 14.12.18 19:03

Uff, debata o obleku je teda sila. Ja to vidím tak, že niekto si kúpi drahšiu dovolenku, niekto drahšie auto, niekto väčší dom a niekto oblek na mieru.
A toho čo si kúpil nové porsche a býva s manželkou a dvoma deťmi v paneláku v dvojizbovom byte, toho by mali asi zavrieť do blázninca ( inak je to normálny človek a rodina vyzerá šťastne ) ?
Každá vec, ktorá nie je čisto účelová a praktická je vyhadzovanie peňazí, ale asi by sa nám nepáčilo mať doma miesto lustra holú žiarovku, aj keď funkčne je to to isté.
A čo všetci tí, čo majú nejaké hobby a utrácajú naň peniaze?

Oblek je parádny, užite si ho v zraví !

porjk
2509 příspěvků 14.12.18 19:21

Ten oblek si prezentaci zasloužil, @dajakbol má z něj radost a nemyslím, že je slušné řešit, kolik za něj dal. Jeho věc. Někdo dá takovou částku za čtrnáct dní dovolené, jiný si pořídí vysavač, další zaplatí dětem jazykovku…no a co? Nechte těch hořkých lamentací, že vy byste to nedali/y. Nekazme ničí radost a naopak se radujme, že ještě někomu stojí za to, dát sem obrázek.
edit @dagino byl jste rychlejší

Demode
1932 příspěvků 14.12.18 19:24

Ještě pár jalových komentů a už se tu žádný zajímavý outfit ( tohle slovo nemám ráda, ale nenapadá mě žádné výstižné české slovo) neobjeví. Budou tu jen samé tuctové vohozy ani ryba ani rak, jako ten poslední.

Lizbeth
571 příspěvků 14.12.18 19:28

Pán si rve vlasy, že se odvážil..

Demode
1932 příspěvků 14.12.18 19:31

@Lizbeth":https://www.modnipeklo.cz/profil/lizbeth/ Jojo, uhodila jste hlavičkou o hřebíček.
mou hlavičkou :-)

Adeena
1301 příspěvků 14.12.18 20:31

Kde jinde by mohl člověk očekávat pochopení pro svou specifickou vášeň, než na módním serveru? Pán si našetřil peníze na to, aby si splnil sen v podobě perfektně padnoucího do detailu vypilovaného obleku. Což mu vyšlo na jedničku, v obleku je ztělesněním elegance. Přijde mi nevhodné hodnotit, kolik za něj utratil a jestli je to ještě „rozumné utrácení“, za vrchol však považuji upozorňování, že muž takto oděn a s takovou zálibou by nebyl hoden našeho milostného zájmu.

holly.golightly
26 příspěvků 14.12.18 21:52

Jakkoliv ten oblek není něčím, co by ulahodilo mému vkusu, mám pochopení pro to, z jakého důvodu se pán rozhodl si jej pořídit a nosit přesně tak, jak jej nosí. Takhle si to představoval, měl možnost si na to ušetřit, tak proč ne? Lidi mají různé životy, touhy, záliby a priority. Jak už bylo výše uvedeno, někdo si za takovou částku pořídí dovolenou, sportovní vybavení, jídlo, a někdo zkrátka výstřední oblek na míru.
Sama vlastním kabelky, z nichž každá je v hodnotě několika desítek tisíc, a přitom jezdím hromadnou dopravou, na dovolené mě neužije, nevěnuju se žádným sportům, a je to pro mě zkrátka „investice“, která se mi vyplatí, potěší mě a hlady kvůli ní taky neumřu. Jo a naprosto pekelně ty kabelky tahám s oblečením z HM.

Paris1789
2957 příspěvků 14.12.18 22:34

Nechte toho nebo vám sem napíšu, kolik jsem letos nechala u zubaře, aniž by to bylo vidět.

Panditka
16 příspěvků 14.12.18 22:49

Obecně proti kalhotám pod šaty nic nemám, ale zrovna tato kombinace je taková nijaká. Buďto pod šaty kalhoty dlouhé, rovné nebo „bootcut“, ideálně splývavé, nebo džíny slimky, úzké přes lýtka i kotníky, klidně ohrnuté, ale bez toho odstávajícího rantlu u kotníku. @julie74

czDanda
598 příspěvků 15.12.18 06:18
@Lizbeth píše:
Pán si rve vlasy, že se odvážil..

Ale kdepak. :-)
Svérázný originální retrometrosexuál @dajakbol sem vkládá fotky už několik let - a veškeré diskuze zvládá s přehledem a noblesou.
A jeho adjunkt konečně dokráčel do galerie.

PanenkaMalenka
175 příspěvků 15.12.18 06:41

Mě se oblek dajakbol, vlastně celá jeho tady prezentovaná stylizace tedy vůbec nelíbí, ale řešit, kolik platů na něj musel šetřit, nebo vůbec tu finanční stránku propírat, mi teda přijde děs.
Jestli dotyčný bude kvůli své zálibě o hladu, nebo vše zaplatí bez mrknutí oka - tak do toho nám tady opravdu nic není.
Vlastně nikde nikomu do toho nic není, zvlášť tady bych čekala, že hodnocení bude o vizuální stránce a ne té finanční.

giuliettka
2527 příspěvků 15.12.18 06:56
@PanenkaMalenka píše:
Já bych zase napsala, že by mi neseděl chlap, který je parádivější než já.
Ne že by ošacení dajakbol bylo špatné, ale za mě je to moc jako divadelní kostým. Mám u chlapů radši takovou nenucenou přirozenost, a ta mi tady chybí, je to moc na efekt.

Prehovorila tá čo sa predtým vyjadrovala namiesto k oblečeniu k tomu, aký chlap jej sedí.

PanenkaMalenka
175 příspěvků 15.12.18 07:09

@giuliettka
No ano, nesedí mi marniví a více parádiví chlapi, tím se nijak netajím. Byl to příspěvek jako reakce na Janiac, že měl chlap oblek dražší než její auto.
A někde jsem psala, že mi vadí že za parádu utrácí peníze???
Marnivý může být i v džínách, ne v obleku na míru.
A dajakbol se mi podle své prezentace tak jeví.

giuliettka
2527 příspěvků 15.12.18 07:24

@PanenkaMalenka Janiac je ženská, čo si myslí, že každý chlap po nej túži, lebo má prdel jak Kardashianka a mať ženu s nadváhou je predsa snom každého muža a tak sa vyjadrí aj k tomu, že by nechcela chlapa u chlapa, ktorý by si o ňu ani kolo neoprel. Veď aké ľahké je povedať, to hrozno je kyselé.
A čo je nás v tejto téme po tom aký chlapi vám sedia? Rovnako nič, ako po tej cene. Je to rovnaké peklo. Mimochodom predstavte si, že napíšem, že @Janiac mi nesedí ako žena, mám radšej ženy čo majú na sebe oblečenie drahšie ako káva čo som si dala k snídaní. Čo myslíte, je to vhodný komentár?

PanenkaMalenka
175 příspěvků 15.12.18 07:38

@giuliettka
Je to váš názor.
A nevhodných komentářů tady máte sama víc než dost - viz ten poslední - blbec, co dělá za pár šupů.
Váš názor na Janiac nesdílím.

giuliettka
2527 příspěvků 15.12.18 07:43
@PanenkaMalenka píše:
@giuliettka
Je to váš názor.
A nevhodných komentářů tady máte sama víc než dost - viz ten poslední - blbec, co dělá za pár šupů.

Ty jo, to je ale argument, keď možete vy, tak aj ja. Tak až niekoho zavraždím, tak vy si pojdete vyhliadnuť dajakú obeť tiež? :-D
Mimochodom moj blbec nie je konkrétný, kdežto vy sa vyjadrujete ku knkretnej osobe.

PanenkaMalenka
175 příspěvků 15.12.18 07:46

@giuliettka
Určitě se u vás budu inspirovat, neb vy jste zářný příklad všech cností.

giuliettka
2527 příspěvků 15.12.18 07:50

@PanenkaMalenka Svatá pravda! Konečne to niekto uznal.

giuliettka
2527 příspěvků 15.12.18 08:01
@PanenkaMalenka píše:
Váš názor na Janiac nesdílím.

Fakt nie, naozaj je obézna žena krajšia ako hubená? :-D

PanenkaMalenka
175 příspěvků 15.12.18 08:13

Janiac je ženská, čo si myslí, že každý chlap po nej túži, lebo má prdel jak Kardashianka a mať ženu s nadváhou je predsa snom každého muža

Myslím, že Janiac je normální ženská, která zná své klady a zápory, s normálním sebevědomí.

To s tím, jestli je krásnější tlustá nebo hubená, nemá nic společného.
Netušila jsem, že vaše hodnocení je zúženo na toto kritérium. Pak tedy ano, zhubnout by jí neškodilo, ale to ona určitě ví sama i bez rad na MP.

giuliettka
2527 příspěvků 15.12.18 08:23
@PanenkaMalenka píše:
Myslím, že Janiac je normální ženská, která zná své klady a zápory, s normálním sebevědomí.To s tím, jestli je krásnější tlustá nebo hubená, nemá nic společného.
Netušila jsem, že vaše hodnocení je zúženo na toto kritérium. Pak tedy ano, zhubnout by jí neškodilo, ale to ona určitě ví sama i bez rad na MP.

Len som chcela vedieť váš názor na rozdiel oblečenia hubenej a obeznej. Preto som dala jednú ženu v tých istých šatách v roznej váhovej katégorii. To čo by prospelo janiac je mi šumafuk. Hodnotila som oblečenie na jej postave, narozdiel od vás, ktorá si myslíte, že by jej prospelo zhubnúť.

Stránka:  « Předchozí 1 4412 4413 4414 4415 4416 4417 4418 4419 4420 4421 4422 Další »
Váš příspěvek

Británie začíná řešit fast fashion

Velká Británie se dlouhodobě potýká s obrovskou spotřebou oblečení.... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Češi a obleky: Proč plesová sezóna bolí

Autor: Matouš

Jak to, že čeští muži nemají úctu ke společenskému oblečení a k... Celý článek