Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10605) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
2920 příspěvků 18.02.19 16:43

@Veronika P Niečo tam nájdete. :-D
Takúto farbu, ale klasickú lodičku.

nylons6
57 příspěvků 18.02.19 17:10
@giuliettka píše:
@Veronika P Niečo tam nájdete. :-D
Takúto farbu, ale klasickú lodičku.

tak ty sou hustý! supr!

Paris1789
3225 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 17:16
@julie74 píše:
není to úplně do téhle rubriky, ale koupila jsem si jarní džínové šaty, a ještě nevím s čím je budu nosit, ale mám z nich radost …

ty vám vůbec nesluší, omlouvám se, ale úplně jimi ničíte svůj přirozený půvab a stáváte se tuctovou Mařkou z jézédé. Prosím vás nenoste tyhle hábity, možná je to pohodlné, ale není to pro vás.

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 17:24

@julie74 Fakt jste tu sukni nějak zabila. Červenočerná kombinace je jak za čertici, ty robustní boty a silné punčocháče k tomu nejdou vůbec. Možná máte pravdu i v tom, že ten střih (vypadá jako dolů se zužující) není optimální pro Vaši postavu. S ohledem na širší ramena a mohutnější vršek (opakuji, co sama o sobě tvrdíte) potřebujete spíš vyvážit siluetu sukní dolu se rozšiřující. Nebo kombinovat elegantně, jak píše @giuliettka. Zkuste i černý rolák nebo tričko na tělo, pokud černé punčocháče, tak průhledné a kozačky vysoké, třeba bez podpatků. To by byla jemnější verze červenočerné kombinace.

Paris1789
3225 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 17:26
@julie74 píše:
a ještě jsem slíbila červenou sukni pro Benyka :))

Takovou podobnou mám, černou, nosím ji s tričkem s obrázkem. Pořiďte si k tomu bílé triko s nějakým potiskem, černým, modrým, šedým… Já bych si k tomu vzala třeba tohle:

JarkaJ
592 příspěvků 18.02.19 17:27

Naprostý souhlas s @Paris1789, @julie74 zkuste šaty vrátit nebo poslat dál, vůbec Vám nesluší a kazí postavu tím, jak jsou až ke krku a bez rukávů, tak je to neforemná tuba.

Paris1789
3225 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 17:28

@JarkaJ
souhlasím, ty černé nohy k tomu nevypadají dobře, je to tím úplně zabité.

julie74
2767 příspěvků 18.02.19 18:25

S punčocháči máte asi pravdu, fakt jsou takhle na fotkách pěkně tvrdé, boty nejsou humpolácké, jsou to moje botky s krásnou špičkou které jste mi ty vždy pochválily, ovšem v tomto úhlu je naprd, Ta sukně nevím nevím, protože jak rolák tak tričko, zejména s čímkoliv na prsou, by problém co mi sukně vyrobí s prsama rozhodně dost nazvětšoval, zkusím něco do V a jinak… taky může jít dál, že …
a ty šedé šaty - obvykle mi nikdo moc oblečení nekomentuje ale tyhle mi byly pochválené, ty bych asi uzavřela tak že naživo jsou jistě mnohem krásnější :))) …ne, ale proberu se tím ještě jednou, díky za komentáře

Dogmeat
107 příspěvků 18.02.19 18:32

@Paris1789 Asi bych si ho zrovna k téhle sukni nevzala, ale to tričko mě dostalo :D

julie74
2767 příspěvků 18.02.19 18:56
@Paris1789 píše: …, možná je to pohodlné, ale není to pro vás.

Strašně by mě zajímalo, co by bylo ve vašich očích to - je to pro vás. To teď nemyslím nijak hádavě, to je doufám jasné, vážně by mě to zajímalo. Udělejte si chvilku, kafe a .. pište… :)))

Byljednoujedenživot
98 příspěvků 18.02.19 19:39

@julie74 Ta červená sukně není špatná. Mohla byste zkusit ještě nějaké další kombinace. Červená s červenou se špatně kombinuje, s červenou by šla ještě béžová, ale béžovou si k vám moc představit nedokážu. Ty černé punčochy jsou zrovna k téhle sukni divné, už bude jaro, tak je nebudete potřebovat :) Už máte ušité to pončo? Přepásané pončo by k pouzdrové sukni jít mohlo. Nezkusíte ještě nějaké kombinace sukně s něčím dalším? Dejte klidně do „tápajícího“ vlákna.

Byljednoujedenživot
98 příspěvků 18.02.19 19:40

@julie74 Džínové šaty jsou fakt divné, s čím je chcete nosit? A proč jste si je vůbec vybrala? To je skutečně prapodvný kus, kdyby aspoň měly nějaký límeček, knoflíky na rozepnutí výstřihu, nebo 3/4 rukávy - kdyby prostě byly úplně jiné, tak by se daly :)

julie74
2767 příspěvků 18.02.19 19:54

@Byljednoujeden­život já se musím smát, mě se ty šaty strašně zamlouvají. No nic… to je marný.Jo a poslala jsem tu fotku kamarádce a ta nechápe proč mi nadáváte. :))) :))) takže ještě divní kamarádi. Pončo ještě nemám, chystám se teprve příští týden na nákup látky. Přesně béžová by k tomu byla krásná, jenomže béžová není pro mně. Obávám se , že ani ta sukně není pro mně, ona mi opravdu dělá divnou postavu…

Byljednoujedenživot
98 příspěvků 18.02.19 20:00

@julie74 Myslím, že vám nikdo nenadává. Ty šaty jsou divné, je to taková masa, roura.
Nepomůže jim ani pásek.
Délka je ok.

Byljednoujedenživot
98 příspěvků 18.02.19 20:05

@julie74 Sukně bych se - být vámi - nezbavovala. Zkuste nějakou jarní kombinaci, bílá barva vám sluší, tak třeba s bílou (s bílou, ne nějakou krémovou). Bez černých punčoch a bez kotníkových bot.
To pruhované triko je divné, má divné řasení u výstřihu.
Nosíte někdy kardigany přepásané úzkým páskem?

giuliettka
2920 příspěvků 18.02.19 20:12
@julie74 píše:
Strašně by mě zajímalo, co by bylo ve vašich očích to - je to pro vás. To teď nemyslím nijak hádavě, to je doufám jasné, vážně by mě to zajímalo. Udělejte si chvilku, kafe a .. pište… :)))

Nemám kafe, ale napadlo ma, že ste čiernovláska ako Eva Longoria, ja viem, že ona je malá a vy vysoká, ale aj tak, skúste si pozrieť jej outfity. Jo a našla som na nej aj sukňu, ale ona ju má od VB. :-D

julie74
2767 příspěvků 18.02.19 20:47

@Byljednoujeden­život to nadávání byla samozřejmě jenom nadsázka, aby to neznělo, že si stěžuji …to vůbec

julie74
2767 příspěvků 18.02.19 20:52

@giuliettka díky moc @Byljednoujeden­život když mě je jasné, že ta sukně chce něco zasoukat a ne přes, ale jakmile tam něco zasoukám, tak prostě mám strašně vysoko pas a pak hned začínají prsa, což je jev co normálně nepozoruji. :))) a nemám z toho radost…
kardigan s páskem můžu zkusit

Paris1789
3225 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 21:50
@Dogmeat píše:
@Paris1789 Asi bych si ho zrovna k téhle sukni nevzala, ale to tričko mě dostalo :D

nerozumím

Paris1789
3225 příspěvků 2 inzeráty 18.02.19 21:58
@julie74 píše:
Strašně by mě zajímalo, co by bylo ve vašich očích to - je to pro vás. To teď nemyslím nijak hádavě, to je doufám jasné, vážně by mě to zajímalo. Udělejte si chvilku, kafe a .. pište… :)))

Kafe nepiju.
Vy jste vysoká a nejste úplně hubená, ne tlustá, ale hubená taky ne. Když si na sebe vezmete něco takového, vypadáte jak obryně Stáňa. Ty šaty musí respektovat vaše proporce, popravdě nevím, komu by zrovna tyhle šaty mohly slušet? myslím, že nesluší vůbec nikomu.
Zaprvé by měly být kratší, měly by vám končit kolem kolen. Aby se ta vaše tělesná hmota opticky rozdělila. Jak nejsou vidět kolena, vypadáte jak válec na nožičkách. Musíte mít nohy. Tady v tomto je nemáte
Zadruhé byste měla mít v šatech vidět pas. Opět aby se celá hmota nesoustředila v trupu, který vám tyhle šaty dělají od krku až do půli lýtek.
atakdále
Naopak si myslím, že ta červená sukně je tak akorát, máte v ní pas a jsou vám vidět nohy. Chce to průhledné punčocháče, ale jinak vám fakt sluší.
Já nevím, kdo vám ty šaty pochválil, ale věřte mi, nesluší vám.

Pokud máte velká prsa, chce to výstřih, ne tu omotávku kolem krku, pak máte všechnu hmotu na hrudi, je to neproporční, úplně vám v tom zaniká tvar postavy, krk je strašně důležitý, odděluje hlavu od trupu a vytváří proporce. Opravdu je velmi důležitá souměrnost, tu každý vnímá jako první.
Důležité je vždycky nejdříve poznat, jestli vaše silueta snese ten oděv.

holly.golightly
41 příspěvků 18.02.19 22:55

@julie74 Šedé šaty jsou samy o sobě fajn, ale ta kombinace není moc šťastná. Tyhle šaty přes kolena by chtěly subtilnější obuv, ideálně na podpatku, a jiné punčocháče. Obecně bych řekla, že poloprůsvitné punčocháče 40 - 60 DEN vypadají vždycky líp, než silné neprůhledné.
Ten kabát k tomu až tak tragický není, i když kdyby byl delší, bylo by to určitě lepší. Celkově je ta postava příliš rozdělená těmi různými délkami, navíc ještě s kotníkovýma botama. Ale nejvíc mi k tomu vadí ten šátek v letní barvě.
Letní džínové šaty nejsou špatné, ale samozřejmě v této kombinaci těžko představitelné. Viděla bych k tomu sandály v nějaké příjemné světlé barvě a třeba tenký proplétaný pásek pro zdůraznění pasu. Ačkoliv zkrácení šatů nad kolena by jim prospělo.
Co se týče červené sukně, jak už bylo řečeno, bílá blůza a tělové lodičky budou perfektní.
Ale hlavně se zkuste vyvarovat nošení délek pod kolena v kombinaci s kotníkovýma botama bez podpatku. Zkracuje to nohy, přidává kila, a sluší to málokomu.

benyka
6809 příspěvků 18.02.19 23:12

@julie74 Díky. Zkusila bych tělové punčochy, loďky na podpadku a příléhavý čený/bílý rolák.

isko
1269 příspěvků 18.02.19 23:15

@julie74
Dlouhé šaty: končí vám přesně tam, kde máte nejširší lýtko. Možná že někdo si to může dovolit, ale obecně si myslím, že lepší je, když je vidět ta nejútlejší část - většinou koleno, a u vás to bude platit dvojnásob, a bude to platit i na jaře a v létě. Teď to navíc ještě pohřbily ty boty, v celém tom outfitu není žádná lehkost a jemnost.

Všem těm šatům chybí výstřih.

Kromě toho se musím přiznat, že ta šála na černém roláku mi úplně nevadí, chápu ty důvody, pro které je nosíte. Jo, v podstatě to taky podobně nosím. Ale tak trochu to vypadá i tak, že se svlékáte (došlo na kabát) a zarazila jste se v polovině a čekáte na nějaký pokyn, až budete moct pokračovat dál (ve svlékání šály). Plus s tím pruhovaným tričkem to opravdu vypadá líp. I když musím říct, že ani tam mi to nesedí úplně. To tričko mi nesedí úplně k sukni a k tomu ty nohy s těžkopádnýma nohama to zabíjí. To tričko mi jednak připadá moc casual a jednak by možná sneslo větší výstřih. Ale nevím přesně, z čeho je sukně, takže tipuju jen tak od boku. Nicméně to, co řekla Paris o tom pasu v červené sukni, je naprostá pravda, vaše silueta v ní vypadá mnohem lépe.

K červené sukni bych též dala sněhobílou halenku. Jako „sněhurka“ ji unesete. Dbala bych na to, aby byla z hedvábí (viz G.) anebo z viskózy (utkané), aby to netrčelo, ale splývalo, nicméně neobtahovalo.

julie74
2767 příspěvků 19.02.19 00:07

díky všem, hlavně myslím, že se mám držet pravidla, že věci jsou dlouhé na kolena, to jistě ano. Rolák bohužel k té sukni fakt nejde, kruci, ale zkusím s bílou košilí. Každopádně díky za probrání několika kousků…

catherinne
13479 příspěvků 19.02.19 00:22

Něco z minulých dnů.

Stránka:  « Předchozí 1 4419 4420 4421 4422 4423 4424 4425 4426 4427 4428 4429 Další »
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 důvodů, proč nenakupuji v Primarku

Autor: Adéla

Irský módní řetězec Primark otevře prodejnu v Praze. Přímo na... Celý článek