Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10682) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
7331 příspěvků 03.03.19 09:36

@Sheba Je tam nějaký podíl vlny (cca 40 %) a nějaká umělina. Cedulku jsem, bohužel, ustřihla a neschovala. Občas pustí nějaký chomáček chlupů, který tam ale nezůstane viset jako žmolek, ale upadne nebo se dá lehce smést, takže na dnešní poměry se chová celkem slušně.
@catherinne Dík. Jen mi trošku vadí zapínání na dva druky. Sice jsou rovné ploché a nerez, ale špatně se to rozepíná. (Za látku tahat nechci a nehty na to nemám.)

wruwru
56 příspěvků 14.03.19 12:51
Jeden nepadnoucí kabát od popelnice

:grinning: :grinning: :grinning:

wruwru
56 příspěvků 14.03.19 12:55
A ještě jeden i s čepkou,

ať se rýpalky pomnějou, než je zazimuju. :yum:

Paris1789
3960 příspěvků 14.03.19 14:15

@wruwru
vy jste tak hezká, že je úplně jedno, co máte na sobě. Klidně od popelnice.

wruwru
56 příspěvků 14.03.19 14:31

@Paris1789 :grinning: Děkuju

giuliettka
4134 příspěvků 14.03.19 15:44
@wruwru píše:
Jeden nepadnoucí kabát od popelnice
@wruwru píše:
A ještě jeden i s čepkou
ať se rýpalky pomnějou, než je zazimuju.

Prečo ste ten kabát nedala bez tých ublížených komentov? Bála ste sa, že vám ho skritizuju znova, čo? Je vám veľký, nech už fńukáte akokoľvek. Ale uznvam, tie ublížené komenty bol od vás dobrý ťah, teraz vám už ho nikto nepohaní a súcit vám pritiahne zelené ramienka.

Sheba
325 příspěvků 14.03.19 17:54

@wruwru Šijete hodně a dobře :-) Měla byste zavítat do vlákna „Burda-domácí šití“,teď to tam zase ožilo.

MP blanka
1902 příspěvků 14.03.19 18:52

@wruwru - v minulých príspevkoch ste tuším písala, že s šitím začínate, a pri všetkej úcte,zatiaľ je to aj vidno. To ale nepíšem preto, aby som vás odradila, naopak. Pri budúcich veciach by som radila trošku viac postrážiť padnutie ,tu napríklad sú to rukávy a celkovo kabát budí dojem, že je vám o dve čísla väčší. Ale pokojne ho noste, vieme, že to bol zámer, chcela ste ho voľnejší .Rozhodne vám držím palce !

wruwru
56 příspěvků 14.03.19 20:49

@giuliettka to mě nenapadlo @Sheba děkuji @MP blanka teď jsou mi velké. Šila jsem si je v těhotenství a těsně po porodu. Nicméně ještě plánujeme druhé dítě, tak se větší budou hodit. :grinning: Pak upravím.

giuliettka
4134 příspěvků 14.03.19 22:11
@wruwru píše:
@MP blanka teď jsou mi velké. Šila jsem si je v těhotenství a těsně po porodu. Nicméně ještě plánujeme druhé dítě, tak se větší budou hodit. :grinning: Pak upravím.

Jak to, že je větší? Veď ste sa tu bila za to, že po vybratí vsadky bude ako uliaty a dala ste nám ho tu, před zazimovaním rýpaliek, ať se pomnějou, aby teda videli, že nemali pravdu. A najednou bác tu máš, on nesedí a je určený na prípadne budúce tehotenstvá a bude sa upravovať? Jak sa vám tie budúce tehotenstvá podpíšu na šírke ramien? A jak na špatnom štepovaní klopy a zlom posadení límca?

@wruwru píše:
Ten kabát má vsadku, která ho zvětšuje a ten pásek slouží místo zapínání, které tam s tou vsadkou není. Je už na něj moc teplo to je pravda. A podle mě je super a bez vsadky ho zase budu nosit. Ušila jsem si ho sama stejně jako kalhoty, rolák a čelenku a jsem na to hrdá. Rozhodně syna nosit do 4 let nebudu. podle fotky je na kabátu vidět každý detail, takže věřím, že máte perfektní představu o tom, jak vypadá, přesto pro úplnost je to tento střih https://www.vseprositi.cz/…-6987-180451?…
Veronika P
541 příspěvků 19.03.19 10:43

Po kolika měsících konečně bez kabátu? Jaro! :)

Janiac
789 příspěvků 21.03.19 13:09

Trochu skot a trochu punk :-)

Vinca_minor
900 příspěvků 21.03.19 19:12

@Janiac Že vy jezdíte s @Neferek stejným výtahem? :D

Janiac
789 příspěvků 22.03.19 14:35

@Vinca_minor Možný to je, ale zatím jsme se nepotkali :-)

Tyana
79 příspěvků 3 inzeráty 22.03.19 14:49

@Janiac nelíbí se mi střih sukně a kotníčkové boty - zkracují Vám nohy. Líbila by se mi na Vás ke křiváku áčková sukně a třeba oxfordky. Btw moc se mi líbí Vaše kabelka. Prozradíte mi kde jste ji koupila?

Janiac
789 příspěvků 22.03.19 19:03

@Tyana V áčkových sukních vypadám jak debil, přesto je občas nosíma už to tu bylo opakovaně předmětem diskuze. To spíš úhel focení zkracuje moje už tak krátké nohy :-)

Kabelka je z kamenného obchodu zde v Plzni, na webu jsem ji nikde nenašla. Původně jsem ji totiž chtěla se strakatou klopničkou, ale než jsem se rozhoupala, měli už jenom černou kravku.

isko
1447 příspěvků 22.03.19 21:37

@Janiac
To ale není pravda, žádný debil, ale přitažlivá ženská. V té áčkové sukni, co jste sem dala minule, vám to strašně moc slušelo.
Spíš mi připadá, že právě tohle - ta kožená bunda a minisukně - k vám nesedí. Ta bunda vypadá, že je hrozně napresovaná, a ta minisukně je jak na pětiletou holčičku. Chápu, že asi něco zdeformoval foťák a je to váš styl, ale musím se přiznat, že mě to nějak nesedí, připadá mi, že si hrozně zdůrazňujete ten vršek.

VeronikK
1125 příspěvků 23.03.19 07:04

@Janiac mně to nevadí, líbí se mi sukně a vlastně i celý outlook, ale je to na pohled takové strašně podzimní/zimní…

Janiac
789 příspěvků 23.03.19 08:51

@isko Vršek nejde nezdůraznit :D

@VeronikK Ona jeste po ránu je zima, škrábala jsem auto :-)

Milé dámy, přiznám tona rovinu (už tu nato narazila i Giuliettka), já proste a jednoduše už jsem napresovaná úplně ve všem (včetně mého milovaného křiváku) a jelikož mám vždycky půlku hmoty na hrudníku, nevejdu se už do jediné košile a do kabátu taky ne. Ono se to zlepší, protože uz jsem na sebe dost naštvaná, ale větší oblečení kupovat nemíním, to by byla cesta do pekel.

isko
1447 příspěvků 24.03.19 14:11

@Janiac
Jako že jste v poslední době přibrala a chystáte se zhubnout? Tak to je dobrý, to pak budou lepší outfity.

No ale stejně vám to v té áčkové sukni slušelo.

Ještě mě k tomu napadá jedna věc - nezkusila jste třeba delší sukni k tomu křiváku? Delší myslím ke kolenům, ne pod kolena, klidně i takovou kostičkovanou. Jde mi o to, že když máte „hodně hmoty nahoře“, tak delší sukní byste mohla mít i víc „hmoty dole“, čili by to bylo trošku víc vyrovnané. To mě napadá jako možnost, ale chtělo by to vyzkoušet, zas aby to nebylo usedlé.

VeronikK
1125 příspěvků 24.03.19 16:38

@Janiac To na jaře bývá, ale barevně je to podzimní…

Janiac
789 příspěvků 25.03.19 08:59

@isko Přesně tak :-)
Musím zase udělat nějakou probírku šatníku. Objevila jsem na pinterestu sukni šitou podobně jako kilt, vepředu zavinovací hladká, vzadu hodně skládaná. Mám v plánu se pustit do šití co nejdříve, délka by byla ke kolenům. Jen nemůžu objevit tu správnou kostku.

@VeronikK Zamyslím se, jak udělat z černé jarní barvu :-)

Janiac
789 příspěvků 25.03.19 09:01

Nástřel velikonoční výzdoby. Asi to bude už diagnóza :-)

Uživatel je onlineMatmys
2315 příspěvků 25.03.19 09:15

@Janiac
Jauvajs, to muselo pří snášení bolet … ;)

Edit : tedy ne vás, abyste si to špatně nevyložila.

Edit 2: někdy je lepší nevysvětlovat :)

pavka_l
941 příspěvků 25.03.19 09:56
Stránka:  « Předchozí 1 4424 4425 4426 4427 4428 4429 4430 4431 4432 4433 4434 4448 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek