Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10719) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2120 příspěvků 27.5.19 15:16

@pavka_l Obecně vzato určitě, ale u ní se mi to fakt tak hrozné nezdá. Naživo jsem ji neviděla, ale tohle se mi pořád zdají být hezky upravené vlasy a pořád relativně přirozené - ačkoli já mám radši ležérnější a nepravidelnější účesy, takže bych do toho rozhodně trochu hrábla :)

Uživatel je onlinegiuliettka
4470 příspěvků 27.5.19 17:30
@tatveruska píše:
Neviem, či OK, ale takto som sa vybrala medzi ľudí:

Chýba mi tam kabelka a ramena na tom saku mi pripadajú moc mohutné, ako keby ste tam mala moc vysoké vypchávky, ale ako celok sa mi to páči a dala som zelené.
Ps, tie vlasy su perfektné.

tatveruska
16 příspěvků 27.5.19 19:37
@giuliettka píše:
Chýba mi tam kabelka a ramena na tom saku mi pripadajú moc mohutné, ako keby ste tam mala moc vysoké vypchávky, ale ako celok sa mi to páči a dala som zelené.
Ps, tie vlasy su perfektné.

Kabelku mám (čierna crossbody s retiazkou) na krku, pod ľavou rukou vidieť kovové zapínanie. A ramená…to je len tým postojom, že som si pridŕžala rukou na bruchu sako, lebo pofukával vietor, inak mi sedí dobre. Vlasy mám vzadu úplne nakrátko (bob),krk vyholený, sú moje, len kaderníčka mi dala farebný šampón, lebo sú strieborné. Na šedivé to dávajú kvôli žltému nádychu, ale ten ja nemám a v podstate to prenechávam na ňu-vlasy mám husté a rýchlo mi rastú a som rada, že ju mám, lebo keby ma zle ostrihala, tak ich lakom nepolepí. Tu som sa zaregistrovala, že tu nájdem inšpirácie a potom som zistila, že ani v nastaveniach už s mojou vekovou kategóriou nerátajú :relaxed: :relaxed: :relaxed: (od r.nar.1959) a ja som 1954 - čo už, odstrelím sa? Ďakujem všetkým za povzbudenie…

mikrob
201 příspěvků 28.5.19 08:14

@tatveruska Vlasy máte opravdu nádherné, doufám, že taky takové budu mít, pracuji na tom :-)

tatveruska
16 příspěvků 28.5.19 09:02
@mikrob píše:
@tatveruska Vlasy máte opravdu nádherné, doufám, že taky takové budu mít, pracuji na tom :-)
Ďakujem, ale pravda je taká, že osobne na tom nemám žiadnu zásluhu okrem návštevy kaderníčky. Zdedila som :relaxed:
mikrob
201 příspěvků 28.5.19 09:48

@tatveruska Zásluhu určitě máte, nebarvíte si je :-)

Ghost B.C.
3841 příspěvků 28.5.19 10:30

Bez jakékoliv ironie, jak by měla weruberu tu princeznovitost odstranit? Jenom v šatech to přeci není a vlasy i obličej má princeznovské od přírody (kudrny nejsou zrovna uživatelsky vstřícné a i všemožné uzly z nich často vypadají jako svatební účesy), takže i kdyby na sebe vzala kožené kalhoty s křivákem, tak „to“ tam svým způsobem pořád bude. Nebo jak to bylo myšleno?

pavka_l
1005 příspěvků 28.5.19 10:39

@Ghost B.C. Těžko říci, když můžeme posuzovat jen fotky :-) mně ta princeznovitost připadá strašně stylizovaná, umělá. Jiný účes (volný uzel, cop, cokoli, ale ne rozpuštěné lokny) by i s těmi šaty působil úplně jinak. O obličeji si netroufám psát, přes ten filtr je těžké určit, jak vlastně vypadá přirozeně a na kolik je „princeznovitá“.

Paris1789
3960 příspěvků 28.5.19 11:33

Jsem ta poslední, kdo by někomu mluvil do stylu, to už je dle mého soudu intimní zóna a nějak nám ostatním do toho nic není.
Jen ty vlasy @weruberu bych zkrátila, kdyby ji to teda zajímalo, co si o tom myslím. Zkrátila bych je pod bradu na mikádo, ty lokny už nejsou cool. Zase chápu, že se jich nositelky nechtějí zbavit (vizte paní Babišová), ale tady si myslím to opravdu pomůže.
Je to i praktické, věkem vlasy už mají v délce u málokoho tu kvalitu, co zamlada, a je zbytečné udržovat něco, co spíše ubližuje, než pomáhá.
Zase chápu, že z mikáda drdol ani cop prostě neuděláš.

Yaay
247 příspěvků 28.5.19 11:53

Dufam, ze vam neusla ta ironia. Na pekle, kde sa vola po pekne oblecenych ludoch a za pekelny styl platia zeny v dzinach, tricku od Vietnamca s mahagonovym karfiolom na hlave Je weruberu uplnym protikladom tohoto stereotypu. A tak to niekto vyhlasi za princeznovske. Tak ja uz neviem.

Paris1789
3960 příspěvků 28.5.19 11:57
@Yaay píše:
Dufam, ze vam neusla ta ironia. Na pekle, kde sa vola po pekne oblecenych ludoch a za pekelny styl platia zeny v dzinach, tricku od Vietnamca s mahagonovym karfiolom na hlave Je weruberu uplnym protikladom tohoto stereotypu. A tak to niekto vyhlasi za princeznovske. Tak ja uz neviem.

Já myslím, že outfity zmíněné uživatelky jsou jen druhou stranou téže mince: na jedné to, co jste popsala a na druhé právě ta mírná křeč, předváděná weruberu. Nelíbí se mi ani jedno a z hlediska stylu ony nejsou v protikladu, tedy že pokud styl „zeny v dzinach, tricku od Vietnamca s mahagonovym karfiolom na hlave“ označíme za hrozný, automaticky z toho neplyne, že styl weruberu je dobrý.

benyka
7473 příspěvků 28.5.19 12:00

Mikádo z přirozeně vlnitých vlasů nefunguje. Zkoušela jsem to, když mi bylo patnáct a zrovna se mikádo nosilo. Dělá si to, co chce, a nejde to nijak zmermomocnit. Když jsem viděla svoji fotku na občanku, roztrhala jsem ji, mazala jsem k holiči, a od té doby nosím klasický krátký účes. :-)

Paris1789
3960 příspěvků 28.5.19 12:17

@benyka
tak zrovna já jsem ten případ, který fungoval. Dala bych sem fotku, ale nechce se mi. To, že si to dělá, co chce, přeci není vada, to je právě tak křeč, o níž píšu. Lidi chtějí mít všechno pod kontrolou a pak to z nich vyzařuje i z fotky.

Uživatel je onlinevlm
4673 příspěvků 28.5.19 12:46

@benyka vlnité mikádo vypadá dobře, nějaké ukázky jsem objevila

benyka
7473 příspěvků 28.5.19 13:31

@Paris1789 @vlm Tak asi si pod pojmem mikádo představuji něco jiného. I když si zadám „fotky“ vypadne jeden vlnitý „neposlušný“ účes na třicet „ukázněných“ hladkých.

Paris1789
3960 příspěvků 28.5.19 13:34

@vlm
já měla asi tu spodní variantu, pravda, vlasy jsem měla tmavě blond, ale při zesvětlení by to bylo asi stejné
Pro weruberu bych volila to, co má SJP, to sluší malým obličejům

Oveeec
2120 příspěvků 28.5.19 14:12

Proboha ale proč by to dělala? Proč by stříhala vlasy, které vypadají kvalitně (leda by samozřejmě sama chtěla)? Kdyby jí bylo padesát, tak neřeknu, ale zdá se mi, že je to mladá ženská. A i kdyby jí padesát bylo, uzel by z takových vlasů byl pořád ještě krásný (rozpuštěné už by byly moc, to je jasné). Teda mně se to vlnité mikádo líbí, na druhou stranu se mi styl weruberu zdá pořád takový moc sladký, ale ten flame na její vlasy moc nechápu :) Babišová, to jsme snad někde úplně jinde.

Yaay
247 příspěvků 28.5.19 14:32

@Paris1789 Ci je niekoho styl dobry, alebo zly o tom by sme sa mohli bavit cely den. Wb je oblecena primerane jej veku, rocnemu obdobiu, hadam aj prilezitosti, bez lezuceho spodneho pradla, oblecenie jej dobre sedi, a nie je to nieco, co vidite na kazdej druhej zene. Okrem toho, ze vam konkretne sa jej styl nepaci, co ine jej mozete vytknut?

Ghost B.C.
3841 příspěvků 28.5.19 14:36

Tak já taky nevím, weruberu už je fakt kategorie, kdy „vlasy s věkem nemají kvalitu co zamlada a spíš ubližují“?
Vždyť má vlasů pro dva, žádné chcíplé myší ocásky nevidím.
(Nevrátila se i SJP náhodou „na stará kolena“ k delším vlasům, protože to kudrnaté mikádo vypadá jak nasazené ovčí rouno?)

pavka_l
1005 příspěvků 28.5.19 14:58

@Oveeec Já nevidím flame na vlasy, jen poznámku, že by bylo méně princeznovské, kdyby vlasy učesala jinak. S blonďatými rozpuštěnými lokýnkami je to prostě princeznovské a sladké. Z princezen se ale i v pohádkách stávaly královny a ty už vypadaly trochu jinak ;-)

Paris1789
3960 příspěvků 28.5.19 15:25

Flame vypadá jinak, flame na MP vypadá ještě úplně jinak než obyčejný flame.
Normálně se o tom bavíme.

4470 příspěvků 28.5.19 15:37
@Ghost B.C. píše:
Tak já taky nevím, weruberu už je fakt kategorie, kdy „vlasy s věkem nemají kvalitu co zamlada a spíš ubližují“?

Ja si nemyslím, že by sa mala ostrihať nakrátko. Ale mala by si hodiť korunu, buď budem mať na vrchu hlavy tu prehadzovačku nahladko a tým pádom vyžehlím aj zvyšok vlasov, alebo to nechám kučeravé celé. Ale bez tých vlniek poskladaných jak podľa pravítka. To vyzerá jak vytiahnuté z Philips Curleru a nečesané, aby to hlavne vydržalo. No a tie oči by som nerozširovala tým fotošopom až tak, vyzerá to jak prefotošopovaná Aziatka. :-D

A áno u tej druhej fotky čo pridala tie ocásky už vidno. Takých 10 cm by to chcelo dole, nerada to priznávam, ale @Paris1789 má pravdu. :-)

weruberu
1257 příspěvků 28.5.19 15:53

Tak tedy, děkuji všem za reakce…ad mikádo, já vím, že to asi myslíte dobře, ale věřte, nesluší mi, nemám na něj obličej, už jsem ho střihnuté měla a fotodokumentaci velice pečlivě zničila. Vlasy mi udělaly asi to, co paní na fotce níže a vzhledem k tomu, že nemám úplně drobný obličej, rozšířily mi ho opticky v té úplně nejnevhodnější části.
@giuliettka fotku jsem fotila se studeným filtrem (jsem studený typ, občas ho použiju, přiznávám), jiné úpravy na ní nejsou, na photoshop nemám licenci ani s ním neumím, oči se opticky dají zvětšit vhodným líčením :-)-jsem ráda, že se mi to tak povedlo

4470 příspěvků 28.5.19 15:59
@weruberu píše: … jiné úpravy na ní nejsou, na photoshop nemám licenci ani s ním neumím, oči se opticky dají zvětšit vhodným líčením :-)-jsem ráda, že se mi to tak povedlo

Tož už verím, že rty Kylie Jenner sú prirodzené a používa len rtěnku. :-D A ja káča som jej neverila. :-D 

weruberu
1257 příspěvků 28.5.19 16:04

@giuliettka nevím jak Kylie, já tyhle úpravy nemám ráda a na sebe je neaplikuji, jelikož bych to pak už nebyla já…ostatně, můžete se přijet přesvědčit, je u nás krásně, i to kafe bych vám udělala :-D

Stránka:  « Předchozí 1 4429 4430 4431 4432 4433 4434 4435 4436 4437 4438 4439 4461 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek