Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10662) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
catherinne
13497 příspěvků 04.08.19 23:05

Rodinná oslava

catherinne
13497 příspěvků 04.08.19 23:08

Do práce

Paris1789
3855 příspěvků 05.08.19 07:58

@catherinne vaše outfity jsou formálně dokonalé, ale v tom narozeninovém vzbuzujete (alespoň ve mně) regulérní hrůzu. Od volby nesedících brýlí, přes nevhodně zvolené visací náušnice až po tu černou barvu, kterou byste dávat k obličeji neměla. Kombinace je to pěkná, ale z vás osobně jde strach. Červená ramínka ale nedávám, jen vám cítím potřebu říct, že vypadáte jako jezdkyně z apokalypsy a vzbuzujete dojem trestající budoucnosti, nenoste to, lidi k vám budou nepříjemní a ani vám neřeknou, proč, jelikož to sami nebudou vědět.

marikahr
948 příspěvků 05.08.19 10:54

@catherinne najviac sa mi pacite v cervenych satach :-)

PanenkaMalenka
243 příspěvků 05.08.19 15:18
@catherinne píše:Pořád mě hezké věci baví, ale můj život se teď točí trochu jiným směrem.

Gratuluji ke změně směru, myslím, že je to k vašemu dobru. Nebudu se tady rozepisovat proč a tak, stejně by to vyznělo blbě, ale myslím to vážně, bez ironie. A taky vám chci napsat, že obdivuji, jak jste se v běhání vypracovala z ničeho k takovým výkonům, že máte takovou vůli a vytrvalost. Jo, a tmavé vlasy se mi líbí, kdyby byly o něco kratší, líbilo by se mi to ještě víc. Ale to je jen můj subjektivní dojem.

catherinne
13497 příspěvků 05.08.19 17:51

@Paris1789 To se teda neděje, ale chápu, že se každému se líbí něco jiného.
@marikahr děkuji
@PanenkaMalenka díky, debaty okolo běhu jsou stejně zajímavější :-)

Oldyn
6131 příspěvků 05.08.19 18:03

@catherinne
Mně se líbíš ve všem. A ta barva vlasů je tvoje přirozená, ne? Si někde v začátku psala, že musíš zesvětlovat, jestli se nepletu. Tak nevím co se řeší.

pavka_l
920 příspěvků 07.08.19 12:26

@catherinne Oblečení je krásné, ale ty brýle jsou zbytečně velké a v těch tmavých vlasech mi připadáte tvrdá a starší. Na narozeninový model mám stejný názor jako @Paris1789 .
Dřív jste byla jemnější, to se mi líbilo víc.

vlm
4598 příspěvků 07.08.19 12:33

@catherinne mě se líbí všechny odstupnovane přesně tak jak jdou za sebou nejvíc ta dole. U té poslední, kdybych nevěděla kolik vám je bych tipovala o hooodne míň.

antox
288 příspěvků 07.08.19 14:01

@vlm filtry?

Paris1789
3855 příspěvků 07.08.19 14:53

@pavka_l
Poslední dobou mám opravdu velice nízký tlak, než jsem to zjistila, žila jsem týdny v domnění, že je se mnou konec, byla jsem jako zombie, upadala jsem do podivných komatózních stavů během dne, cítila jsem, jak ze mne vyprchává život. Pak jsem teda sáhla po našem domácím tlakoměru, který si původně koupil můj muž (a tlak si neměří).
Na tyhle stavy skoro nic nepomáhá, pokud vyloučím jedy jako alkohol, nikotin apod. Tak jsem zašla sem na MP, protože to mi kdysi zvedalo tlak spolehlivě, a hle, zde C v ustrojení, „jsem tvé černé svědomí ze záhrobí“.
To byl příspěvek z leknutí.

Temperance
1622 příspěvků 07.08.19 16:17

@Paris1789 A co kafe, to je taky jed?

porjk
2746 příspěvků 07.08.19 16:36

Nízkotlaká jsem taky a rychleji než kafe mi pomůže sůl. Nic zdravýho to není, o tom žádná, ale než fláknout hlavou o schody, raději si dám brambůrky. Stačí hrst, není třeba slupnout pytlík.

Paris1789
3855 příspěvků 07.08.19 17:02

@Temperance @porjk
Kafe, brambůrky a obecně slané věci mi nedělají moc dobře, ale kamarádka mi poradila nějaké jednoduché cviky, tak zkouším, jestli to zabere.
Můj muž mi doporučuje sport, ovšem to je pak ještě horší. Patrně následek dilatace cév v těchhle teplech, mám hodnoty 75/48 a podobné.

Paris1789
3855 příspěvků 07.08.19 17:06

Ale popravdě mne téměř uzdravila četba bajky o jokršírovi, boxerovi, orlovi a mraženém kuřeti :-))

benyka
7250 příspěvků 07.08.19 17:59

@Paris1789 Nízký tlak jsem měla dřív hodně často, standard 85/65. Od té doby, co (z jiných důvodů) piju jako duha (teda vodu - 4 až 5 litrů denně v pravidelných intervalech, tzn. i v noci, a ráno začínám cca 1 litrem na lačno), se to během asi tří let ustálilo na cca 105/75 a mdlobné stavy mám už jen výjimečně.

julie74
3133 příspěvků 07.08.19 18:36

@benyka samozřejmě prd o tom vím, ale známá lékařka, pravda kozarka, když zjistila že jedna dívčina na koních vypije k pěti litrum vody, velmi ale velmi ji to rozmlouvala, s tím že názor čím víc vody vypijes, tím zdravější to je, už je dávno pase.

benyka
7250 příspěvků 07.08.19 18:45

@julie74 Mám to schválené urologem. A když budete mít nízký tlak a každé dopoledne půjdete padesátkrát do mdlob, tak taky budete kašlat na to, jestli je to zdravé nebo ne. Tady byla řeč o tom, jak na nízký krevní tlak, ne jestli je to obecně zdravé.

Edit: Jo, a dneska jsem na sebe hodila ty nové červené sportovní šatičky, co jsem si koupila na dovolené, a jsou tak neuvěřitelně příjemné, že mi ani nevadí, že jsou nad kolena, a pravděpodobně i průsvitné proti slunci. (Asi už ta rezignace na vzhled.) :-)

porjk
2746 příspěvků 07.08.19 18:57

@benyka Vypít takové množství, bylo by mi mdlo už jen z potřeby se vyčurat :wink: a nemít hned kde. Dám litr a půl, dva a i to mi dá zabrat. Nechci se hádat o přiměřenosti, každý to máme jinak. Jen si myslím, že při takovém průtoku tekutin je potřeba hlídat si nějaké minerály apod.,ne? Je to jen laická úvaha, nevylučuje se pak z těla víc, než je zdrávo?

benyka
7250 příspěvků 07.08.19 19:01

@porjk Nevím. Je to možné. Čurání už dneska není problém, hajzlíky jsou všude, a kde nejsou, je les nebo kukuřice.

Temperance
1622 příspěvků 07.08.19 19:03

Tak to je dobré, sotva jsme se zbavily OT v celebritách, máme tu zdravotní okénko v CJMDNS :-D

benyka
7250 příspěvků 07.08.19 19:07

@Temperance A co jste teda dneska měla na sobě?

Temperance
1622 příspěvků 07.08.19 19:41

@benyka Mám volno, takže dopoledne pyžamo z Lidlu (bílé tílko a kraťásky bílé s modrým vzorkem), pak jsem šla na poštu a na nákup v bílých lněných propínacích šatech s dlouhými barevnými korálky a v růžových žabkosandálech Crocs, po návratu se převlékla do domácího (tyrkysová bavlněná sukně a vzorované tílko). Fotky nemám.

benyka
7250 příspěvků 07.08.19 19:55

@Temperance Škoda fotek, nová krev by určitě potěšila.

VeronikK
1099 příspěvků 08.08.19 11:02

@Temperance @Paris1789 moje máma taky trpěla nízkým tlakem, pokud jí už bylo mdlo, kafe nepomáhalo a bylo jí z něj spíš špatně. V souvislosti s tlakem jí klesala i teplota, jednou měla 34,2. Byla jsem s ní doma a byla jsem docela vyděšená. Volala jsem její lékařce, tam záznamník - dovolená. Tak jsem zkusila zavolat jiné praktickou lékařku v okolí, no musela jsem se vnutit, aby mě vyslechla. Poradila jen nohy nahoru, a když je blbě z kafe, tak kolu. Musím říct, že jsem se fakt bála, a ten pocit, že je to vlastně každému jedno…
Držím palce, ať to zvládnete, tyhle „neviditelné“ potíže jsou o to horší, že si to okolí často neumí představit. Já mám tlak jen mírně nižší, jak říkala moje doktorka „dívčí“. Při některých situacích mi přesto taky bývá mdlo…

Stránka:  « Předchozí 1 4433 4434 4435 4436 4437 4438 4439 4440 4441 4442 4443 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek