Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10661) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
PanenkaMalenka
243 příspěvků 09.08.19 10:27

@Paris1789 no to rozhodně nezavazuje! Žádný z vašich názorů. A nějakou takovou reakci jsem předpokládala.

Paris1789
3851 příspěvků 09.08.19 10:35

Hele, co po mě chcete? Nějak tápu.
Jestli chcete, abych se nevyjadřovala, tak to vám nedokážu slíbit.
Ale mám takový myslím výrazný a rozpoznatelný avatar, takže můžete mé příspěvky přeskakovat, já to taky dělám s několika uživatelkami.

PanenkaMalenka
243 příspěvků 09.08.19 10:48

@Paris1789 ale naprosto nic po vás nechci, jak vás to vůbec napadlo?! Jen se vyjadřuji k vaším příspěvkům, stejně, jako se vyjadřujete vy k jiným příspěvkům. Proto je nejspíš diskuze. A také občas tápu a nevím, co jste konkrétně měla na mysli. Holt ta nižší inteligence. Moje, samozřejmě.

Paris1789
3851 příspěvků 09.08.19 10:55

@PanenkaMalenka
nikdy jsem netvrdila, že jsem inteligentnější než někdo jiný, poněvadž si to nemyslím. Popravdě jsem i v myšlení dost pomalá a vím to sobě.
Takže je celkem pravděpodobné, že u testů byste mi to natřela s přehledem a já bych vám to ještě přála.

Paris1789
3851 příspěvků 09.08.19 11:14
@vlm píše:
@Paris1789 píšete že máte nějaké cviky na zvýšení tlaku. Můžete napsat jaké?

Asi to nejsou cviky, kamarádka radí lehnout si na zem a dát nohy do vzduchu, což se v práci občas asi blbě dělá, že. Takže já volím variantu chodit několik minut do schodů, což ale má ten negativní efekt, že po tom rozdýchání mi tlak klesne ještě níž.
Musím se pořád nějak vrtět, což je asi příčina mé celoživotní hyperaktivity, v klidu neposedím, ale já jsem vlastně nemocná!

VeronikK
1086 příspěvků 09.08.19 11:30

@Paris1789 to je fakt, přitom si myslím, že by to kolikrát stačilo jako prevence různých zdravotních potíží, kdyby si člověk mohl dám na chvíli nohy nahoru nebo cokoliv jiného, určitě to nezabere víc času než kuřácké pauzy apod. Já měla celkem štěstí, že jsem si v těhotenství mohla chodit po obědě na chvíli lehnout k hlavní vychovatelce na kanape. Asi bych jinak usínala po cestě domů :-) Takže taková malá zdravotní pauza by určitě byla fajn…

Matmys
2272 příspěvků 09.08.19 13:11

@VeronikK Krátké ulehnutí bych v práci taky uvítala. Ale… máme takového šéfa, který do evidence docházky nechal doplnit přerušení práce - kouření. Přerušení práce - gauč - nevím, jak by skousnul. A taky by to vedlo k nebezpečné kombinaci (ale to až po 22:00 :) )

vlm
4592 příspěvků 10.08.19 10:16

@Paris1789 díky,

mimi
128 příspěvků 10.08.19 10:55

Som tiez nizkotlakova, a obcas je to pekny problem. Rano vela vody/caju a po jedle hned kava. Po ceste do prace ako tak obzivnem, po obede pride druha vlna, kedy mi pada hlava do klavesnice, tak preventivne pride druha kava. Cvicit cvicim, ale zeby to pomahalo, neviem.

dajakbol
70 příspěvků 10.08.19 22:33

Dnes jsem měl na sobě neteřky… A košili Olymp, což je značka, která mě teší kvalitou materiálů i zpracování v poměru k ceně, a také tím, že nabízí i střih body fit s extra prodlouženými rukávy (73 cm, nikoliv 69, jak mylně uvádějí prodejci! ). S jistou - značnou - nevolí vnímam jen fakt, že odpovední návrháři nemají nižádného povědomí o zelené barvě, kteroužto mám rád a obecně mi připadá nedoceněna; no a vyloženě mě štve, že u volnočasových košil nedovedou potlačit obsesi vybavit je kontrastními vnitřními stranami límců a manžet, někdy i légy. Proooč? Kdo je o tuto nadpráci prosil? Jakoby tlumočili „k naší košili už nepotřebujete žádny doplněk, vyřešili jsme to za Vás“. No ne, děkuji, nemám pro to pochopení - protože rád nosím v létě šátky… Naštěstí tato košile má vnitřní stranu límce jen v hnědé barvě čtverečků, tak - snad - šlo doladit i ten šátek.

_______
Včera jsem byl u obvoďačky - tlak 130/77, pak na očním - mínus 3,25 obě oči.

Příspěvek upraven 12.08.19 v 14:59

Moudd
96 příspěvků 10.08.19 23:51

@dajakbol Neteř roztomilá, hodně vám ten outfit vylepšila :-)

porjk
2742 příspěvků 11.08.19 07:12

@Moudd Holčičky vás sledují velice pozorně, že vy jim vykládáte záludnosti oděvní výroby :)? Šátek mi přijde navíc, ale jinak se mi váš outfit líbí.

Porkpiehat
662 příspěvků 11.08.19 08:29

@dajakbol S těmi kontrastními vnitřky košil s vámi soucítím. Já jsem to také nepochopila. Když jsem to poprvé zaregistrovala v jedné televizní šicí soutěži, tak jsem to považovala za známku nevkusu (nevím proč do vzorované košile přidávat kontrast úplně jiného vzoru v naprosto odlišných barvách). Potom jsem zjistila, že se košile takto opravdu prodávají.

Dani17
454 příspěvků 11.08.19 10:19

@dajakbol Opět Vám to moc sluší :-D Přála bych si takového stylově oblečeného muže též. A moc se mi líbí, jak něžně svou neteř držíte, jak na ní hledíte a ona se zájmem na vás. Okouzlující :-D

mimi
128 příspěvků 11.08.19 15:43

Ale oni su dve tie neterky, nie jedna :-D

Dani17
454 příspěvků 11.08.19 18:48

@mimi To jsem zachytila :-D Ale mně přišli jako jedna ;) Takže dvojčátka? Jsou nádherný :-D

dajakbol
70 příspěvků 11.08.19 20:32

Děkuji, dámy. Ten šátek… Já prostě musím mít něco extra :D Ale beru, že už to na někoho může působit přestylizovaně.

Neteřky jsou dvojčátka dvojbáječná, takže se nepodobají, ale z fotek to asi nejde hned poznat :)

mimi
128 příspěvků 11.08.19 22:45

@dajakbol
Daju sa rozoznat, jedna je trosku vlasatejsia nez druha :-D. Ale v kazdom pripade takto kultivujete uz od malicka ich vkus! ;-) len tak dalej.

JarkaJ
700 příspěvků 11.08.19 23:01

@dajakbol S tou zelenou barvou, že je nedoceněná a málo využívaná, mate pravdu. Co má různých odstínů! Nejraději mám tlumené odstíny a nějak mi pasuje nejvíc k podzimu, v kombinaci s hnědou, vinovou… Výrobci ji používají, jen když je nějaká módní vlna. Například lahvově zelené šaty by nebyly zcela marné :wink:

LorelaiH.
3214 příspěvků 12.08.19 14:22

U nás už první školní den - byla jsem samozřejmě jako vždy overdressed (jo i v takovéto nudné kombinaci lze být overdressed, když místní matky znají jen legíny, mikiny a botasky) a za dvě hodiny jsem byla parádně zmoklá slepice
EDIT: ta původní fotka z mobilu byla hodně tmavá, tak jsem ji trochu zesvětlila, aby bylo vůbec něco vidět

mimi
128 příspěvků 12.08.19 20:01

@LorelaiH.
Tak u vas zacala skola, hmm… tak hadam nie je 30 stupnov, to by ma ako skolaka nastvalo :-D. Ale podla oblecenia zjavne nie. Paci sa mi vasa „nudna“ kombinacia, kiez by takych po uliciach behalo viac a nie teplakov, legin a (v poslednej dobe nejako vela) „crop“ topov. Aj na dovolenke, najprv som myslela, ze to dama ide behat a potrebuje sa po mestskom bulvari do parku dostat a ajhla, to ruska matka, co pred obchodom drapla kociar a isla na prechadzku, mimochodom chlap bol obleceny bezne - kratke nohavice ku kolenam, bezna kosela a nie sportove tenisky.
Tak som premyslala cim to je ta teplakova moda. Akoze povysim pohodlie nadovsetko, alebo sa tvarim ako radoby sportovec alebo je to moderne a pohodlne (ale o pohodlnosti sa da v 38 stupnovej horucave pochybovat), tak cely zivot uz nic ine len tenisky a teplaky/leginy? To je len recnicka otazka, prosim nemusi na nu nikto odpovedat. Koniec vylevu.

Bugatti
4086 příspěvků 17.08.19 19:49

Kdo sem již chodíte léta, vzpomeňte prosím na MP Barbucha. Byla na začátku této diskuse. Nechť odpočívá v pokoji.

mimi
128 příspěvků 17.08.19 20:43

@Bugatti
Spominali sme na nu intenzivne niekolko dni v teme Stiznosti… :-(

Stránka:  « Předchozí 1 4432 4433 4434 4435 4436 4437 4438 4439 4440 4441 4442
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek