Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10850) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pýthia
277 příspěvků 7.10.19 20:38

@Nkem Já to úplně nesleduji, ale myslím, že Pehot se neobjevila už dlouho a Catherinne sem tam něco přidá, ale už ne tak často, jako dřív.

LorelaiH.
3311 příspěvků 7.10.19 21:16

@Pýthia protože obě jsou na „vedlejším“ webu (tom, o kterém se nemluví)? ;)

Osuška
102 příspěvků 7.10.19 21:29
@LorelaiH. píše:
@Pýthia protože obě jsou na „vedlejším“ webu (tom, o kterém se nemluví)? ;)

Můžete prozdradit, o jaký web jde? Člověk se pořád učí…

Oveeec
2216 příspěvků 7.10.19 21:30

Já se musím @Nkem trochu zastat, a hlavně toho prvního modelu :) Nemyslím, že když se za ním muži otočí, že to bude v údivu (ve stejném jako ženy), protože oni až na výjimky fakt neřeší, jestli k lodičkám s páskem černé nebo tělové punčochy. Jen bych to spíš než do práce nosila do baru, tam by to podle mě bylo (bez toho saka) super.
Dejme tomu, že by to chtělo trochu větší velikost, ale jinak se mi docela líbí, že je tu taky nějaká ta „sexy samice“, zase pro změnu - poslední dobou tu vídám sportovnější věci, případně hodně elegantní, tohle byla docela příjemná změna. Některé kousky jsou trochu demode, ale cítím z toho takovou sympatickou energii.

Zajímala by mě ale jedna věc - někdo napsal, že když si nositelka vezme tmavé punčochy, protože ve světlých by si přišla moc nahá, tak to automaticky znamená, že sukně je moc krátká. Já teda nevím, ale myslím si, že k některým sukním by byly tělové punčochy opravdu moc nahé, zatímco tmavé k nim jdou úplně v pohodě, a nemusí to znamenat, že je sukně moc krátká. Taky záleží na ročním období, na materiálu…

Edit: Utekl konec věty.

Nkem
144 příspěvků 7.10.19 23:27

@LorelaiH. Dobrý večer. Co to je ten,, vedlejší web, o kterém se nemluví,, :thinking: :grin:?

Nkem
144 příspěvků 7.10.19 23:33

V tomhle jsem dneska zahájila nový týden -,, café office,, (jenom telefony a e-maily) a podvečerní courání.

Nkem
144 příspěvků 7.10.19 23:53

@Oveeec Jej, děkuju za takové milé zastání :heart_eyes:… A special thanks za názor o punčochách, to byl víceméně ten důvod, proč jsem si černé brala (,,… sukně je kratší, jdu přecejen na jednání a,, nahé,, nohy už by byly moc- černé průsvitné punčochy prostě jsou elegantnější..,,)… Jinak teda- ty bláho, to mně nenapadlo, že budu na Módním pekle za,, sexy samici,, :grin: :grin: :see_no_evil:… V reálu jsem pro okolí fakt spíš za dámu, jen s nádechem,, sexy samice,, tak nějak mimochodem… To jsem se teda tím prvním outfitem uvedla :grin:…

Pýthia
277 příspěvků 8.10.19 07:36

@LorelaiH. Jde to možné, mně ta aféra nějak unikla, ale kdysi jsem se tady na to ptala :-)

benyka
7752 příspěvků 8.10.19 08:24

@Nkem Kdybych Vás potkala v tom obchodě, tak by mě asi jako první napadlo, že držíte smutek. Nejspíš to dělá ten tmavý šátek, protože jinak v černé od hlavy k patě chodí kdekdo a nenapadá mě to. Svetřík je fajn - krásná barva. Líbí se mi, že nosíte náhrdelníky, to se dneska málo vidí.

LorelaiH.
3311 příspěvků 8.10.19 08:29

@Pýthia byla to aféra myslím přesně před 3 lety, kdy se zrušila červená ramínka. A velká část uživatelek na protest odešla na web parfumanie.cz

LorelaiH.
3311 příspěvků 8.10.19 08:32

Nákupy, pochůzky, matka taxikář…

Porkpiehat
1770 příspěvků 8.10.19 09:48

@Nkem váhala jsem mezi zeleným a červeným, nakonec jsem dala zelené, protože ta verze s oblečeným kabátem je OK, růžový svetřík se mi líbí. Ale něco mi nesedí u té sukně - délka + šikmý volán. Přijde mi, jako by se část sukně (z pohledu na fotce vlevo) nad volánem ještě zkracovala nebo lezla nahoru. Pokud takhle krátkou sukni, tak raději bez volánu. Pokud ten šikmý volán, tak bych tu sukni viděla spíš v délce ke kolenům, přišlo by mi to harmoničtější, vyváženější. Ale znovu opakuji, že je to jen detail, mravnostní policií bych vás zatknout nenechala :-)

MP blanka
2056 příspěvků 8.10.19 09:58

@Nkem ja som nedala červené, ale malú poznámku by som mala. Tá sukňa s volánom je vám teda skutočne malá. Keď som tu nedávno niekde použila termín mojej kamarátky / to musí byť ako moja druhá koža /, tak potom tá sukňa vyzerá ako koža vašej babičky. :-)

Dogmeat
215 příspěvků 8.10.19 10:18

@Nkem Mně se to dneska líbí a to minulé s trenchem se mi líbilo také. Ale i tahle sukně je o číslo menší, sorry.

Nkem
144 příspěvků 8.10.19 13:27

@benyka Děkuju za pochvalu… Ten šátek tam je i na,, voživení,, - je starorůžový se vzorem černé krajky. No, ale jako profesionální plačka bych takhle asi taky jít mohla :grin:… Teď, jak to píšu, tak jsem si vzpomněla, že vlastně mám jeden šátek se vzorem sytě zelené a té zářivě růžové, přesně jak je ten svetřík, tak příště… Děkuju za inspiraci :blush:…

Nkem
144 příspěvků 8.10.19 13:37

@Porkpiehat :grin:, díky… Ta sukně je trošku elastická, ale nějak se ani nehrne (ty vrapy jsou od toho nabíraného volánu). V různých obchodech měli minulý rok tenhle střih (asi je to obšlehlý od nějaký haute couture značky) všude jen takhle krátký nebo ultra krátký :stuck_out_tongue_winking_eye:… Je taková trochu pipinkovská, ale na nějaké kávičky nebo poflakování si se mnou ještě párkrát vyjde :grin:…

stenla
75 příspěvků 8.10.19 13:38

@Nkem Za mna je ta sukna mala. Vlastne vsetky co ste mali doteraz. A pritom mate velmi peknu postavu, len tym ze nosite male veci tak vyzerate opticky vacsia. Je to skoda.
Kazdopadne som vam dala zelene. Pacite sa mi v tom kabate velmi. A som rada ze postujete.

Nkem
144 příspěvků 8.10.19 13:41

@MP blanka Hm, to jsem ten konec přirovnání nějak nepochopila :thinking:… Jinak ta sukně je mírně elastická a ty wrapy jsou napevno od našitého volánu…

Nkem
144 příspěvků 8.10.19 13:42

@Dogmeat Díky za koment i pochvalu

Nkem
144 příspěvků 8.10.19 13:44

@stenla Děkuji za koment a pochvalu.
A hezký den všem!

Nkem
144 příspěvků 8.10.19 13:48

@LorelaiH. Dala jsem zelené, je to takové,, jakože docela pěkné,, na běžný den bez oficialit… Možná tmavě modré džíny by byly ještě lepší…

MP blanka
2056 příspěvků 8.10.19 13:55

@Nkem - tie faldy na sukni môžu byť zámer, a je možné aj to, že to na nejakom móle vyzeralo dobre, ale úprimne - na vás to pôsobí dojmom, že sa to iba látka naťahuje okolo tela. A s tou kožou, to mal byť iba vtip, nič v zlom, a nič osobné, mala som napísať koža nejakej, nie vašej babičky. Aj ja som rada, že ste rozšírila rady prispievateliek a vnesla čerstvý vietor.

Nkem
144 příspěvků 8.10.19 14:21

@MP blanka To je v poho… Já děkuji za komentáře a přivítání a přeji pěkný den.

Ivana32
184 příspěvků 8.10.19 17:34
@Nkem píše:
V tomhle jsem dneska zahájila nový týden -,, café office,, (jenom telefony a e-maily) a podvečerní courání.

Líbí se mi kabát. Celé je to ale moc tmavé, takové smuteční- podzim spíš zaslouží prozářit teplými barvami:-) Ta sukně vypadá, že je opravdu malá, dělá to nehezké faldy. Barva svetříku je hezká, ale tenčí materiál vepředu v pase dělá ošklivé vybouleniny zřejmě v místě zapínání sukně. Já nosím většinou hladké sukně se zapínáním vzadu nebo na boku, tím se tomu dá vyhnout. :-)

JarkaJ
979 příspěvků 8.10.19 17:42

@Nkem Většina už tu bylo řečeno - líbí se mi kabát v elegantní délce, svetřík, celočerný outfit mi nevadí, ani šátek. Nelíbí se varhánkovatá sukně opět s volánem a kabela (to je má subjektivní averze k takovým typům tašek). Ale co bych na Vás ráda viděla - konečně jiný typ bot než páskové nebo hodně otevřené střevíčky k podzimnímu oblečení.

Stránka:  « Předchozí 1 4450 4451 4452 4453 4454 4455 4456 4457 4458 4459 4460 4488 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek