Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10721) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pocit chladu
142 příspěvků 8.10.19 18:05

@Nkem
Vyzerate ako teta od kolotoca nasukana v malych handrach po dcere.

Staci, ak mi prasknete cervene, nemam chut sa tu dnes vykecavat

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 18:17

@Ivana32 Díky za koment. No jo, teplé barvy na podzim i jindy se mi sice líbí, ale na někom jiném - já jsem zimní typ, takže rozzařuju :slight_smile:hlavně výraznými barvami, a hlavně na vnitřním oblečení, na venkovním spíš jen šátky… Chtěla jsem si koupit v takové té cyklámen růžové kabát, ale zatím jsem nenašla s páskem, projmutý, jen takové ty oversized… Sukně nemá vůbec žádné zapínání je mírně elastická, takže to znamená, že na fotce asi vystrkuju břicho…

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 18:22

@JarkaJ Díky za koment i pochvalu. Akorát boty jiného typu teď na mne asi neuvidíte, protože prostě nosím na podzim lodičky :slight_smile:

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 18:25

@Nkem Kristova noha, ak ešte raz poďakujete za koment, tak sa odsťahujem do Pakistánu.

porjk
2818 příspěvků 8.10.19 18:25

@Nkem Já bych k tomu taky něco měla. I když máte pocit, že vám je oblečení akorát, podívejte se na nějakou módní přehlídku. Ne nějakých trendy úletů, ale na formální oděvy renomovaných světoznámých značek. Uvidíte, že modelky nemají obtažená saka a sukně, přestože jsou modely vypasované a přiléhavé. Nemám na mysli oversize módu, jen klasické oděvy. Píšete, že upřednostňujete dámský zjev (to vám fandím, moc se to už v ulicích nevidí),ovšem dáma má málokdy dohromady krátkou sukni, našponovaný top a nápadné doplňky. Jestli fakt chcete kratičkou sukni, pak to musíte kompenzovat zbytkem. Abyste byla za dámu.

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 18:27

@Pocit chladu :grin: Nedala jsem Vám žádné (a nedávala bych žádné, ani kdyby Váš koment obsahoval jen první odstavec)

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 18:33

@giuliettka :grin: :grin: Tam bych Vás nerada přestěhovala (jsem chtěla bejt zdvořilá, protože každý koment nějaký čas stojí), takže oficiálně s děkováním končím a každá si prosím poděkování domyslete, protože jak jsem to myslela tak jsem to psala…

Saphena
41 příspěvků 8.10.19 18:41

@giuliettka @Nkem Mně nikdo za koment nepoděkoval, cítím se opomenuta :smile: (prosím neberte mě vážně)

julie74
3337 příspěvků 8.10.19 18:42

@Nkem Taky jsem zimní typ, takže s teplými barvami opatrně. A daleko od obličeje, to je jasný. Jen upřesňují abych byla přesnější než ramínka. Mě se líbí svetr i kabát, velmi se mi nelíbí sukně. A je moc dobrá myšlenka, že málokdo umí nakombinovat všechny svršky dlouhé a plandave, stejně tak všechny obtažené a krátké… Takže svetřík sám o sobě je „dost“, klidně bych k němu dala něco usedlejší ho.

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 18:49
@Saphena píše:
@giuliettka @Nkem Mně nikdo za koment nepoděkoval, cítím se opomenuta :smile: (prosím neberte mě vážně)

Tak ja vám postnem ako si predstavujem to čo popisuje @porjk :-D Má tam varhánky? Nemá? Je v tom napresovaná? Nie je. Kurnik idem dať svoju večeru bezdomovcom. :-D

benyka
7477 příspěvků 8.10.19 19:05

@giuliettka Souhlas. Já to vždycky tvrdím, že sukně je sukní od toho, aby skryla takové to svislé i vodorovné dělení šasi. Když to chci naopak zdůraznit, obleču kalhoty. :-) Mimochodem, ta barevná kombinace je přímo uchvancancující (moc se mi líbí).

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 19:07

@benyka Aj mne, ale tá sukňa je úžasná. Škoda, že je od nej, to bude drahé jak fras.

benyka
7477 příspěvků 8.10.19 19:17

@giuliettka Tak, střih je jednoduchý, materiál předpokládám nějaký hedvábný buret nebo něco takového (nejsem žádný expert přes látky), a stačí jedna délka…Nemuselo by to vyjít tak draho ani by to nemuselo být náročné na ušití. Že tam někde uvnitř visí cedulka V. B., tak už nikdo nemůže nic takového mít?

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 19:20

@benyka Na ušitie nie, ale myslím, že ten materiál nebude len tak nejaký hodvábný buret, že celé to robí práve ten materiál a že bude zrejmne utkaný na jej kolekciu.

benyka
7477 příspěvků 8.10.19 19:21

@giuliettka Myslíte, že to někdo na ulici pozná? A do jejích kruhů nás nejspíš nikdo nepozve. :-)

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 19:23

@benyka Tak dobre, až nájdete odtieň, tak dajte echo a ja pohľadám ihlu a niť. :-D

Porkpiehat
1244 příspěvků 8.10.19 19:26

@giuliettka Jo, Victoria ví jak na to. Když úzké (až obtažené), tak v délce aspoň ke kolenům, spíš pod ně. Když krátké, tak vždy splývavé, volnější.

benyka
7477 příspěvků 8.10.19 19:30

@giuliettka Takové šaty jsem kdysi měla a moc ráda jsem je v této barevné kombinaci s doplňky nosila. Odstín ano, ale materiál by se Vám asi nelíbil. :-) Pohledám jindy, dneska musím už jít plnit společenské povinnosti (TV s manželem).

Saphena
41 příspěvků 8.10.19 19:45

@giuliettka Tohle je jiné kafe. A přitom i Victoria by mohla vypadat hůř, kdyby si vzala o velikost menší oblečení. Ale ona má perfektně padnoucí oblečení, taky je samozřejmě šité na míru no. Já si dovedu představit, že @Nkem oblečení sedící přes boky bude odstávat v pase, tak je těžké správně vybrat velikost.

Saphena
41 příspěvků 8.10.19 19:48

@giuliettka Bezdomovci se ve vašem okolí mají dobře, že? Člověk koukne na pár obrázků a o teplou večeři mají postaráno :smile:

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 19:50

@giuliettka Jen technická - já na tý sukni mám ty varhánky či vrapy napevno od toho našitého volánu, jak jsem už psala… nerozporuju, že je napreslá, je mírně elastická… Jinak Victoria nemůže být napresovaná pravděpodobně v ničem už z podstaty věci-útlounké až vyhublé postavy, jak je všeobecně známo,..A tenhle outfit na ní je moc hezký, oblíkla bych to hned taky, akorát v trošku jiných barvách, jsem zimní typ.

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 20:04

@Saphena :thumbsup_tone1:To je přesně vono s těmi velikostmi a protože mi nevadí mít věci na fest na sobě (někdo to třeba vůbec nesnáší), tak vezmu to co mi sedí hezky přes zadek, přesně v ramenou a v zádech a v pase a oželím ráda to, že na MP zejména :slight_smile: to vypadá napresnutě a jsem ráda, že mi to neodstává v pase, neztrácí se mi v tom třeba zadek, není mi to velké v ramenou… Protože všechny tyto věci se v malém měřítku třeba ztratí na postavě cca 170 cm, ale ne na výšce 160cm (moje kupované vel. 32-36, jak co, dle výše uvedeného…), mám opravdu vyzkoušeno… Děkuji všem za pochopení :slight_smile:… (zase jsem to poděkování udělala @giullietka :grin: :see_no_evil: sorry, sorry)

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 20:08
@Nkem píše:
@giuliettka Jinak Victoria nemůže být napresovaná pravděpodobně v ničem už z podstaty věci-útlounké až vyhublé postavy, jak je všeobecně známo,

Ale može, pozrite si tie katalogy s rádoby sexi odevami. Aj tyčka može byť v oblečení narvaná. Ono stačí ak si pozriete Victoriu keď bola Spice.
@Saphena Nemajú ja úri pohľade na tanier usúdim, že som krásna taká aká som a zožeriem to všetko. :-D

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 20:10
@Nkem píše:
@Saphena :thumbsup_tone1:To je přesně vono s těmi velikostmi a protože mi nevadí mít věci na fest na sobě (někdo to třeba vůbec nesnáší), tak vezmu to co mi sedí hezky přes zadek, přesně v ramenou a v zádech a v pase a oželím ráda to, že na MP zejména :slight_smile: to vypadá napresnutě a jsem ráda, že mi to neodstává v pase, neztrácí se mi v tom třeba zadek, není mi to velké v ramenou… Protože všechny tyto věci se v malém měřítku třeba ztratí na postavě cca 170 cm, ale ne na výšce 160cm (moje kupované vel. 32-36, jak co, dle výše uvedeného…), mám opravdu vyzkoušeno… Děkuji všem za pochopení :slight_smile:… (zase jsem to poděkování udělala @giullietka :grin: :see_no_evil: sorry, sorry)

@Nkem Ďakujem za koment, ale my o koze vy o voze… hrach na stenu… idem sa realizovať inam. :-D

JarkaJ
923 příspěvků 8.10.19 20:36
@giuliettka píše:
@benyka Aj mne, ale tá sukňa je úžasná. Škoda, že je od nej, to bude drahé jak fras.

Ale spichnout byste si ji mohla, ne? Klasická úzká sukně a efektní je ta látka. Sakrys, taky bych si mohla něco usit, snad jsem to nezapomnělo úplně.

Stránka:  « Předchozí 1 4451 4452 4453 4454 4455 4456 4457 4458 4459 4460 4461 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek