Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10721) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
JarkaJ
923 příspěvků 8.10.19 20:41

@giuliettka Ja jsem zase byla rychlá s tím nápadem na usiti :grinning:Na to mě napadá jediné: Ale vždyť tady o tom už dobrou čtvrthodinu hovoříme :grinning:

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 20:49

@giuliettka No asi jo… :grin:… Možná je to tím, že se znám i mám nějakou zpětnou vazbu z okolí naživo, ale to bych se taky pro všechny otravně opakovala… Jinak jak jsem říkala, názorů zde si vesměs vážím (+ navíc Vaše i některé další jsou i vtipně podané) a přeji všem hezký večer…

JarkaJ
923 příspěvků 8.10.19 20:59
@Nkem píše:
@JarkaJ Díky za koment i pochvalu. Akorát boty jiného typu teď na mne asi neuvidíte, protože prostě nosím na podzim lodičky :slight_smile:

Ale tohle nejsou lodičky, to jsou strevice s plnou špičkou a patou a ještě paskem kolem nártu. Lodičky si představuju plné a nazouvaci, proste klasické lodičky. Taky jsem dnes měla, vinove s vysokými podpatky, klasickou černou pouzdrovou sukni a bílou halenku s vazackou. A Vaše neustále obhajovani té jediné spravne velikosti je už trapne. Podívejte se na sebe znovu, kriticky, ja mít oblečení na sobě takhle nasponovane, tak bych ho vytridila ze skrine jako malé. Jste hezká žena, zvolené barvy jsou správně, ale v tom oblékání, aby to vypadalo atraktivne, moc tlačíte na pilu.

giuliettka
4483 příspěvků 8.10.19 21:00
@Nkem píše:
Možná je to tím, že se znám i mám nějakou zpětnou vazbu z okolí naživo,

Podledná otázka, povedala by ste do očí niekomu známemu, v reáli, si v tom napresovaná jak jaternica? Ja nie a predpokladám, že to tak má väčšina. Keby ste sa ma pýtala, tak vám poviem, že ste oblečená zaujímavo. To trepem vždy, keď nedokážem povedať človeku, Bože ty si sa nahastrošil. Ale len keď sa ma na názor pýta, alebo ak mi niečo pochváli a ja nedokážem povedať aj tebe to pristane, ak to nie je pravda. Ináč sa k oblečeniu známych nevyjadrujem. A myslím, že to tak má väčšina, vpáliť niekomu do tváre, kristepane kúp si o číslo väčšie oblečenie, vyueráš ako hastroš, dokáže málokto. A preto máte kladné hodnotenie. Takže budťe úprimná, povedala by ste vy svojej známej, že má na sebe špatnú veľkosť?

Kryptozoo
319 příspěvků 8.10.19 21:24

Zrovna dnes jsem viděla ve vlaku slečnu, tak 17 let silnější postavy, v minisukni z nějakého absolutně neelastického materiálu. Lem končil přesně pod zadkem, v pase ji to štípalo vejpůl a když si sedla vyhrnula se jí ta handřička až na bedra-seděla tam regulérně ha holých půlkách. Nevzdávala to a vždy po minutě vstala a narvala zadnici zpátky, bylo to docela komické představení :) Můj převládající pocit byla lítost, jak jí to musí během sezení příšerně bolet.
Abych byla k tématu @Nkem Váš styl se mi líbí i když se přidávam do zástupu „ráda bych viděla i o chlup volnější verzi“.

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 22:08

@Kryptozoo Díky za pochvalu stylu a doufejme, že se najde třeba něco jiného z mé garderoby, co se Vám bude zdát už volnější :pray_tone1: :slight_smile:

Ivana32
87 příspěvků 8.10.19 22:16

@giuliettka To je pravda, v reálu má člověk zábrany říct tak nějak svůj skutečný názor. Ale- mám pár kamarádek, se kterými si říkáme, jestli je vše o. k. a nijak se neurážíme. Je to fajn, když máte takovou kamarádku nebo kolegyni v práci, která vás nenechá jít někam v něčem, co vypadá fakt blbě- a taky vás vidí ze všech stran a tedy i to, co vy v zrcadle třeba nepostihnete. Ovšem- jednou jsem suplovala na 1. stupni u druháčků. Vešla si tam pro něco kolegyně, která chodí „odvážněji“ oblékaná a bohužel si zřejmě nevšimla, že má průhlednou sukni a ta tanga pod ní zezadu prostě vůbec neexistují, takže děti měly celý den výhled na (do) pozadí paní učitelky. Ale to jsem tedy tu odvahu nenašla tohle říct- ona je taková celkově nepřístupnější a nechtěla jsem riskovat dotčenou reakci.

Ivana32
87 příspěvků 8.10.19 22:18

Při té příležitosti jsem si vzpomněla, jak mi jedna starší kolegyně kdysi vyprávěla, že ji jednou (v hluboké totalitě) poslal ředitel školy převléknout, protože jí v dlouhé sukni byly při chůzi vidět (ó považte) celé nohy!! :-D

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 22:24

@giuliettka No přesto, že raději říkám lidem hezké věci a komplimenty, než nepříjemné, možná jste si všimla :wink: (dle pořekadla,, když máš co říct pěkného, tak to řekni, když ne, tak raději mlč,,), tak bych v té situaci kamarádce či sestře řekla, ne že vypadá jak jitrnice/hastroš :grin:, ale, že jí je to trošku těsné tady či tam… Anebo protože je mám ráda celkově a zdají se mi hezké tak jako tak, tak bych si toho nedostatku možná ani nevšimla :thinking:…

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 22:47

@Ivana32 :grin: Tak to už je potom její chyba, že působí tak nepřístupně, že jste se jí to neodvážila, jak vidím určitě slušnou formou, říct… Akorát si neumím představit, jak ta sukně mohla vypadat, jestli byla až tak průhledná…

Nkem
69 příspěvků 8.10.19 23:55

@JarkaJ 1) Já nevím, proč bych měla říkat lodičky jenom přesně tomu co Vy… A opravdu mám i jiné boty, i ty co jsou pro Vás,, pravé lodičky,,, když mi dáte čas, tak je taky k něčemu obuju a třeba i postnu… 2) Já neobhajuji,, jedinou správnou velikost,, (tzn. neříkám, že mají ostatní nosit napreslé oblečení taky), obhajovala jsem pouze svou velikost, která MNĚ vyhovuje (nechci se znovu opakovat). Pokud to bylo otravné, tak jsem za reagovala opakovaně, protože mi přišlo nezdvořilé reagovat jen na někoho a dalšího ignorovat (ještě jsem se nikdy neúčastnila internetové diskuse) a také jsem již předtím psala, že je to únavné dokola rozebírat, naposledy že děkuji za pochopení, čímž jsem chtěla své reakce ukončit a dovolím si dále na to nereagovat… Popsala jste své dnešní oblečení, v kontextu Vašeho komentu zřejmě jako vzor pro mne- zní to pěkně, ale protože jste ho nevyfotila, tak bych si klidně mohla říct: třeba v reálu, vzhledem k Vaší postavě, kdoví jestli jste zvolila správnou velikost atd. to zas tak dobře nevypadá - kdybych pouze popsala své oblečení slovy a bývala nefotila tak by se Vám třeba taky zdálo naprosto fajn… Nabádala jste mne celkem tvrdě (viz i Vaše předchozí reakce ke mně) ke kritickému zamyšlení, (ačkoliv jak jsem dřív zmiňovala, mám celkem dost životních zkušeností, dostávám celkem dost pozitivních reakcí na svůj vzhled i chování), s tím, že byste být mnou moji velikost oblečení vyhodila- asi bych se celkově měla taky zamyslet, jak vlastně diskutující samy chodí oblékané, vzhledem k tomu, že se mi zdá, že tady málokdo z nynějších přispívajících presentoval své oblečení, tak nevím koho brát pro sebe jako arbitra vkusu (ať má styl jakkýkoliv, mám na lidech ráda různé styly oblékání) a koho za nepříliš relevantního kritika… Samozřejmě, jak jsem říkala, si vážím názorů myšlených v dobrém a u kterých nemám pocit, že se mi dotyčná snaží podsouvat určité chování, aniž by mne znala a pozeptám se ještě ve svém reálném okolí, zda a co mi opravdu není až moc fest… A tím bych za sebe toto téma už opravdu uzavřela.

JarkaJ
923 příspěvků 9.10.19 01:32

@Nkem Prosím, přečtěte si me příspěvky pozorneji. 1) Nenabadala jsem vás tvrdě, v polovině mých příspěvku jsou zmíněny pochvaly a klady. 2) Zadne chování vám nepodsouvam, komentuji pouze oblečení, jak na mě působí, co vypovídá. Nejvíc jste toho o sobě rekla sama. 3) mě za módního arbitra rozhodne považovat nemusíte, ale ani zadnou jedinou z nás. Měřítkem hodnocení budiž spis názor většiny, opakující se a ne ojediněle kriticke názory, počet červených raminek. 4) Nikde nevidím. ze bych napsala, ze být vámi, tak bych oblečení vyhodila. Psala jsem, ze kdybych JÁ měla oblečení na sobě tak napresovane, tak bych ho vytridila jako malé. 5) Souhlasím s vámi, je to únavné. 6) Jsem stará zapšklá bába a kritika je ze závisti ( občasný argument na MP), proto Vás už kritizovat nebudu. Dobrou noc.

Nkem
69 příspěvků 9.10.19 02:19

@JarkaJ Všechny body 1)-5) Vašeho příspěvku akceptuji, ad bod 6)- nikdy mi nic takového na mysl nepřišlo a takový ten argument o závisti, pokud někde zahlédnu, sama dost nesnáším, takže bych si vůbec nedovolila něco takového naznačit směrem k Vám… Spíš se mi zdálo, že se třeba prostě úplně míjíme stylem či osobností, takže Vás možná nějak podvědomě automaticky irituji… Každopádně z mé strany žádná antipatie k Vám už absolutně není (Váš poslední příspěvek mi zní nějak úplně jinak než některé předchozí) a budu ráda, když se k nějakému mému možnému budoucímu příspěvku jakkoliv vyjádříte… Dobrou noc.

giuliettka
4483 příspěvků 9.10.19 05:40
@Nkem píše:
@JarkaJ 1) Já nevím, proč bych měla říkat lodičky jenom přesně tomu co Vy…

No pretože sa tak volajú a kvoli tomu vznikli tie názvy. Ak chcete vravieť ruži kapusta, tak až si ju budete objednávať v kvetinárstve, tak k nej radšej nečuchajte.

@Nkem píše:
asi bych se celkově měla taky zamyslet, jak vlastně diskutující samy chodí oblékané, vzhledem k tomu, že se mi zdá, že tady málokdo z nynějších přispívajících presentoval své oblečení,

Tak zrovna @JarkaJ sa vyfotila a mala na sbebe perfektne padnúce oblečenie, ktoré malo cez 100 zelených, malo to šmrnc, a na rozdiel od vás, ktorá to o sebe len vyhlasujete, aj štíhla v skutočnosti je. A viete, že už viem odpoveď na vašu otázku, či m zmysel prispievať. Za mňa je odpoveď, nie.

Saphena
41 příspěvků 9.10.19 07:39

@Nkem i extrémně štíhlá postava bude vypadat blbě, když si vezme malé oblečení. To pnutí vznikne i kvůli šířce pánve, zad… Tj rozměrech daných kostmi. Jinak já to vnímám tak, že Vy jste si pro radu/kritiku nepřišla, své oblečení měnit nechcete, jste s ním spokojená, tak s poznámkami k němu končím ;-) Nic ve zlém, hlavní je, že se cítíte dobře Vy.

Porkpiehat
1244 příspěvků 9.10.19 08:02

Já už jsem své také řekla, osobně nepovažuji za elegantní nosit napresované a krátké sukně/šaty v podnikání, tím spíš pokud se má dotyčná osoba prezentovat jako seriózní podnikatelka. Na pláž nebo diskotéku ať si každý nosí, co chce. U první fotky v červeném kostýmu jsem se hned v začátku zeptala manžela, jaký má názor. I v mém případě chci, aby mi vždy upřímně řekl, co si myslí, nechce žádné mazání medu kolem pusy. Právě proto, že člověk má tendenci se vidět trochu jinak a opravdu upřímný komentář je k nezaplacení. Podle něj je oblečení malé a sukně příliš krátká. A to není žádný puritán.

Nkem
69 příspěvků 9.10.19 08:38

@giuliettka Myslím, že pojem,, lodička,, není naprosto striktně vymezený technický pojem z matematiky či fyziky apod.. Pro mne znamená dámskou botu subtilního tvaru, s uzavřenou špičkou, vyšším užším podpatku, dál může být s uzavřenou patou, ale i volnou patou, případně i taková ta peep toe, v různých barvách, dezénech a světe div se i s navíc páskem okolo kotníku, což různé části z této mé definice lodiček moje boty z fotky rozhodně splňují víc než pojem,, páskové boty,, (to mně evokuje sandálky), který k nim použila v jednom svém předchozím příspěvku JarkaJ, s tím, že by na mne chtěla vidět jiné boty než páskové a já jí odpovídala, že to asi nepůjde, že na podzim nosím lodičky…
Já, při pročítání tohoto vlákna než jsem přispěla fotkou, jsem zaregistrovala pouze jeden postnutý outfit JarkyJ a to již celkem dost dlouho zpět, kde má na sobě nějaké oversized, světlé kostkované dvouřadé sako do půli stehen zkombinované pro mne! nepochopitelně a neslušivě s volnou černou sukní pod kolena, černými tlustšími punčochami a nějakými botami na nižším podpatku. Pokud bych tehdy přispívala, zelené ramínko bych já! ji za to nedala. Nechtěla jsem to vytahovat a rozepisovat se nad míru ve své odpovědi JarceJ proto jsem jen napsala, že bych se měla rozmyslet koho zde brát pro sebe jako důležitého rádce vkusu, když někoho nevidím a s někým se naprosto míjím stylem a pravděpodobně i osobností (viz pro mne její předchozí komenty zněly dost ostře). Její štíhlost na fotce nerozporuji, pokud zde JarkaJ přispěla i jinými outfity, které jsem nezaregistrovala, tak se omlouvám za ukvapený názor… Jiným kritizujícím zde jsem děkovala za názor na mne, jak jste si jistě všimla :slight_smile:, případně odpovídala, myslím si, i s humorem vůči sobě, aby bylo z psaného textu poznat, že se neurážím apod..
A děkuji za Vaši odpověď v posledních dvou větách Vašeho komentu :slight_smile:… Hezký den.

Nkem
69 příspěvků 9.10.19 08:43

@Saphena @Porkpiehat Děkuji ještě jednou za Vaše postřehy v komentech. Přeji hezký den.

LorelaiH.
3255 příspěvků 9.10.19 08:46

@Nkem prosím buďte tak hodná a furt nedupejte tou nožičkou, jak malé ukřivděné děcko. Škodíte tak pak sama sobě (koukněte na červená ramínka u svých příspěvků). A pokud opravdu chcete relevantní názor, už ho prostě od nikoho nedostanete, protože každého brzy přestane bavit se s vámi dohadovat. Tady jsou dámy, které ví, že lodičky a střevíce s plnou špičkou a patou a páskem okolo nártu opravdu nejsou to samé. Stejně jako ví, co to znamená, když se řekne sukně v délce dlaň nad kolena nebo pod kolena. O správné velikosti ani nemluvě.

irma73
457 příspěvků 9.10.19 08:57

@Nkem Ad lodičky - již z toho názvu vyplývá, že to jsou boty připomínající lodě. Tedy plná špička i pata a obě boční strany. Jinak by vám do lodi nateklo a šla by ke dnu… :D

MP blanka
1966 příspěvků 9.10.19 09:32

@Nkem - pozrite, mne sa vaša postava páči, aj keď si myslím, že by jej prospelo, keby sa v oblečení nemusela tak tlačiť. Vy, aj tunajšie prispievateľky sme tu už k vašim fotkám povedali všetko. Buď sem dajte ďalšiu, ak naozaj stojíte o koment, alebo to už skončime, lebo to už nie je diskuzia, ale mlátenie prázdnej slamy.

Matmys
2378 příspěvků 9.10.19 11:08
@giuliettka píše:
@Nkem Kristova noha, ak ešte raz poďakujete za koment, tak sa odsťahujem do Pakistánu.

@Nkem prosím poděkujte ještě :)

Nkem
69 příspěvků 9.10.19 11:54

@MP blanka Naprosto souhlasím
@Matmys Už ne :grin:

Porkpiehat
1244 příspěvků 9.10.19 12:47

@Matmys Posílat @giuliettka do Pákistánu je jako defenestrace v zemljance :-) @giuliettka je věčná jako Lenin, jen nám jí tu pěkně nechce, co bychom si tu bez ní počali? Zakládám petici proti odstěhování @giuliettka kamkoli, kde nebude mít přístup k internetu. A jdu vyrábět potisk na trička: GIULIETTKA FOREVER ;-)

Matmys
2378 příspěvků 9.10.19 12:48

@Porkpiehat To byl fór :) Však víte, že co se škádlívá …

Stránka:  « Předchozí 1 4451 4452 4453 4454 4455 4456 4457 4458 4459 4460 4461 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek