Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10822) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
7662 příspěvků 17.10.19 19:13

@Ivana32 Připomněla jste mi, že jsem si dneska v béžovo-rezavé kombinaci připadala v ulicích jako minoň na pohřbu. Všichni v černém, nejodvážnější měli štředně šedou šálu. A to byl státní smutek už v sobotu.

julie74
3446 příspěvků 17.10.19 19:20
@Ivana32 píše:
Aha. V tom případě by se mi nezdála ta žlutá kabelka. Ale to by se muselo vidět. :-)

Moc se nezdála ani mě. Ale ve svetru jsem v, držela hodinu, pak už to bylo barevně/černé v pohodě.

Porkpiehat
1632 příspěvků 18.10.19 14:33

Dnes jsem měla na sobě tento náhrdelník (jeden z mých nejoblíbenějších, přestože váží asi tunu), a od okamžiku, kdy jsem vešla do práce (do školy), tak mi ho chválili jak dospělí, tak hlavně děti. Některé si na něj chtěly sáhnout, některé mi jen přišly říct, že mám krásný náhrdelník. Je pravda, že přehlédnout nejde.
Koupila jsem si ho před skoro dvěma lety na Aliexpress.

Temperance
2027 příspěvků 18.10.19 14:40

@Porkpiehat Krásně kubistický :-)

benyka
7662 příspěvků 18.10.19 15:07

@Porkpiehat To je teda parádní kousek!

Porkpiehat
1632 příspěvků 18.10.19 15:11

@Temperance Když ho takhle vidím na fotce, tak mám chuť se porozhlédnout po nějakém dalším, podobném (ne že by tehdejší objednávka byla skromná, další z mých oblíbených je tenhle orel).
Teď jsem ho vážila, váží deset deka. Naštěstí si vzhledem ke své výšce a váze (teplotě, tlaku a rosnému bodu) můžu masivní šperky dovolit.

julie74
3446 příspěvků 18.10.19 15:16

@Porkpiehat Ty jsou pěkné, dobrý. Co jste měla k tomu kubistickému?

Temperance
2027 příspěvků 18.10.19 15:18

@julie74 @Porkpiehat Já mám dnes nějakou zlobivou, chtělo se mi odpovědět: nic.

Porkpiehat
1632 příspěvků 18.10.19 15:47

@julie74 Už jsem tu několikrát zmiňovala, že nakupuji téměř výhradně v SH… Takže jsem dnes měla:

• pánské kalhoty s jemným vzorem rybí kost (jsou už moje třetí pánské vlněné a všechny sedí jak šité na mě), 100% vlna, nejsou to ty samé jako na fotce, ty dnešní mají jemnější vzorek a dole mají manžetu, akorát jsem je ještě nevyfotila, z francouzské charity za 0,75 euro
  • růžový tenký svetřík s výstřihem do V (akorát překrytý tím náhrdelníkem), 80% viskóza, 20% elastan, nějaký český SH, nejspíš Textil house, cenu tipuji na 100-150 Kč
  • černé sako (ale silné jako kabát), 80% vlna, 20% kašmír, získané zdarma na grafiferii

K tomu černé kožené polokozačky na širším, středně vysokém podpatku a černou větší tašku DIY. Jemně růžové tahitské perly jako naušnice, ty nosím skoro pořád

Ráno jsem měla místo toho saka tenké pončo (pléd/přehoz) z Orsay, překřížené vpředu a přepásané v pase široký ocvočkovaným páskem :-), což je do práce nepraktické, protože několikrát svlékám a oblékám kabát (svrchní vrstvu).

Sice si každý den fotím OOTD, ale ze zásady sem svojí fotku nedávám.

Porkpiehat
1632 příspěvků 18.10.19 15:54
@Temperance píše:
@julie74 @Porkpiehat Já mám dnes nějakou zlobivou, chtělo se mi odpovědět: nic.

V tom případě myslím, že náhrdelník by bylo to poslední, čeho by si dnes v práci na mně všimli :-D

Porkpiehat
1632 příspěvků 18.10.19 18:48

Chtěla bych vzkázat těm s červenými ramínky, že takhle vyfoceným věcem bych dala také červené :-D

julie74
3446 příspěvků 18.10.19 19:53

@Porkpiehat Všechno pořád dobrý, rozplývám se a poslední větou, i když je mi to jasný, jste mě těžce naštvala. Vy možná máte velmi živou fantazii, ale já ne! Třeba to pončo s páskem s cvočky vůbec nedavam. :grinning:
Edit tssss

Porkpiehat
1632 příspěvků 18.10.19 20:30

@julie74 Já vlastně nevím, jak se to pořádně jmenuje, já tomu říkám různě - pončo, přehoz, pléd. Měla jsem ho stejně jako na téhle fotce (dokonce má moje černé pončo i stejné třásně). Akorát ten pásek byl černý, široký (tak 7 cm) a je celý pocvokovaný. Střed je jako na tom na obrázku (oka) a nahoře a dole jsou ještě po jedné řadě plné cvočky.
Baví mě zkoušet nosit věci, které nejsou úplně tradičními kombinacemi. Žijeme jen jednou :-) Mým hlavním arbitrem je můj manžel, když se to líbí jemu, tak v tom můžu ven ;-)

Nkem
125 příspěvků 18.10.19 23:58

@Porkpiehat To zní dobře… Ten náhrdelník v tom výstřihu svetříku musí vypadat moc pěkně. Bez toho přidaného oblečení jsem k němu měla v poledne trochu rezervovaný,, vztah.. :slight_smile:, (nedávala jsem žádné ramínko), neuměla jsem si ho moc představit s oblečením, jak to není můj styl (byl by na mne asi moc masívní a hranatý), ale s Vaším outfitem je super.

julie74
3446 příspěvků 19.10.19 08:25
@Porkpiehat píše:
@julie74 Já vlastně nevím, jak se to pořádně jmenuje, já tomu říkám různě - pončo, přehoz, pléd. Měla jsem ho stejně jako na téhle fotce (dokonce má moje černé pončo i stejné třásně). Akorát ten pásek byl černý, široký (tak 7 cm) a je celý pocvokovaný. Střed je jako na tom na obrázku (oka) a nahoře a dole jsou ještě po jedné řadě plné cvočky.
Baví mě zkoušet nosit věci, které nejsou úplně tradičními kombinacemi. Žijeme jen jednou :-) Mým hlavním arbitrem je můj manžel, když se to líbí jemu, tak v tom můžu ven ;-)

Jo tuhle fotku s po čem mám, pásek si taky umím představit. Ale ten součet, to je to. No nic… To je fajn, s tím manželem. Znalec, no

benyka
7662 příspěvků 19.10.19 08:45

@Porkpiehat To je zajímavá kombinace. Trošku mi k tomu chybí kůň. :-) Já takové věci nosit nemůžu, vypadala bych jako Clint Eastwood v kovbojce.

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 10:29

@julie74 Ráno jsem ten náhrdelník k pásku neměla, ale když jsem se chystala do práce (s vlněným sakem), tak mi to přišlo „chudé“. Zalovila jsem v zásobách a vytáhla tenhle náhrdelník.

giuliettka
4944 příspěvků 19.10.19 10:30
@Porkpiehat píše:
Chtěla bych vzkázat těm s červenými ramínky, že takhle vyfoceným věcem bych dala také červené :-D

Naaranžuj to na pannu celé. To by sa mi páčilo. :-)

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 10:40

@benyka Ne, jako Clint Eastwood byste vypadala v tomhle ponču :-) Řekla bych, že s takhle ocvočkovaným páskem tomu spíš chybí bičík (ale ne pro koně ;-) ).
Loni jsem ten pásek měla i k tomuto přehozu (domácí název Sherlock, takhle na ramínku vypadá dost uondaně), akorát celý zbytek byl kompletně černý (černý rolák, černé džíny, černé kožené boty).

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 10:45
@giuliettka píše:
Naaranžuj to na pannu celé. To by sa mi páčilo. :-)

Ty mi vidíš až na dno mé černé duše. Přesně tohle jsem si říkala :-) Všechny ty fotky jsou z doby, kdy jsem si ty věci koupila/získala. Proto jsou ty fotky tak různorodé. Ten svetřík na panně vypadá dost narvaný, ale to bude tím, že přilnul k látkovému povrchu. Já pod něj nosím jen hladkou podprsenku, takže je tam přesně ta mírná volnost, která se mi líbí. Akorát jak naaranžovat kalhoty na krejčovskou pannu?
Dnes nám začaly prázdniny, navíc se chystáme na pár dní pryč, takže aranžování bude nejspíš až v druhé polovině prázdnin nebo až po nich.

Stará zebra
32 příspěvků 19.10.19 11:04

@Porkpiehat Oba dva náhrdelníky jsou úžasné. Taky mám ráda masivní šperky. K tomu prvnímu Vám chybí kabelka. Koukněte na video Ruská kabelka
Kabelku berte s rezervou, rusové jsou kýčovití.
Váš přístup k oblékání se mi moc líbí, jste inspirativní.

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 14:14

@Stará zebra S tou kabelkou bych skončila u toho obložení, barva je už navíc. Ukázala jsem manželovi kus videa (je velmi zdatný truhlář) a jeho reakce byla, že se začal smát. Chtěla jsem vědět proč, tak mi řekl, abych video o kus vrátila a ukázal mi, že pánovi chybí dva články prstů (respektive jeden a půl článku). Tu truhlařinu sledovat nemusel, protože je jak Lucifer v S čerty nejsou žerty „Mrknu a vidím“. Já jí znám z internetu jen z verze s CD.
Nad podobnou kabelkou (clutchem) jsem už přemýšlela. Že bych si koupila nějaký plastový korpus nebo dřevěnou krabičku a popustila uzdu fantazii :-) V době, kdy byly populární průhledné kabelky, jsem uvažovala i nad takovou.
Ale u takových kabelkek je nutno hodně dbát na detaily, aby se někde něco neodchlipovalo, vše bylo souměrné atd.

Stará zebra
32 příspěvků 19.10.19 14:29

@Porkpiehat Já toho pána z Positive couple sleduji už dlouho a vždy obdivuji nápad a zručnost, abych nakonec kroutila hlavou jak to pos…
Ten nápad ze starých CD není špatný, kdybych jej viděla v mých sedmnácti letech, určitě bych to zrealizovala.

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 14:38

V té zásilce jsem měla i tyhle. První dva nosím, ten duhový páv čeká na svou příležitost. Ale myslím, že do školy bude s bílou halenkou, přes rolák nebo k jednobarevnému topu nositelný.
Mám doma dost šperků vyrobených mým manželem (dřevo, peří z papouška Ara, dráty), jsou to unikáty podle jeho fantazie, dělal mi je postupně jako překvapení nebo na mojí objednávku. Nepoužil na to žádný kupovaný komponent, takže i ten oblouček, co se protahuje ušní dírkou dělal sám. Vymyslel sám jedinečný způsob dřevěného zapínání náhrdelníků. Dřevo je z tropických stromů. Z „Bois-cathédrale“ mi udělal jako dekoraci iniciálu mého křestního jména. Nevím, jak se ten strom jmenuje česky (ani latinsky), ale roste křivolace a není jediný strom stejný. Kmen má v sobě různé skuliny a dutiny, na fotce je jen ukázka z internetu, takhle se fakt nejmenuji :-D
Nejraději mám prsteny z rohoviny (rohy Zebu), velkých mušlí, dřeva. Mám sice i spoustu kovových, ale srdcovky jsou ty přírodní. Několik jsem si jich pořídila v jednom přímořském letovisku na nočním trhu. Některé velikosti mi neseděly (chtěla jsem je na prostředníček), pán měl s sebou i brusku na zvětšení obvodů, ale manžel mi je doma v klidu upravil.

giuliettka
4944 příspěvků 19.10.19 14:45
@Porkpiehat píše:
Mám doma dost šperků vyrobených mým manželem (dřevo, peří z papouška Ara, dráty), jsou to unikáty podle jeho fantazie,

Toto ti robil manžel? Ak áno, tak to chcem tiež, pošlem ti kĺudne svoju adresu, zaplatím vopred precodom z banky, ako chceš. Ten sa mi strašne páči.

Stránka:  « Předchozí 1 4456 4457 4458 4459 4460 4461 4462 4463 4464 4465 4466 4478 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek