Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10823) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Dogmeat
214 příspěvků 21.10.19 12:39

@Nkem Nechtělo by se vám vyfotit detail bot a kabelky? Mám tušení, že ty boty budou krásné :)
Bez ramínek by to bylo určitě lepší, víc by vynikly průstřihy na rukávech. Chtělo by to prádlo bez ramínek, ale nějaké hodně pevné, podprsenka bez ramínek někdy stáhne prsa trochu dolů a to by byla škoda, takhle máte hodně dobrou siluetu.
Myslím, že guma na sukni trochu ubírá na eleganci. Kdyby byla sukně v pase hladká, vypadala byste víc slavnostně.
Dávám zelené, zaměřila jsem se na problémy, takže hned kritizuji, vaše oblečení se mi ale líbí a zaujaly mě i vaše krásné vlasy. Změnila jste barvu vlasů nebo je to světlem?

Temperance
2028 příspěvků 21.10.19 14:23

@Nkem Lodičky vypadají luxusně, na mém monitoru mě trochu ruší různé odstíny černé top vs. sukně.
(A tahá mě za oči ten koberec, na něčem víc neutrálním by Vám to slušelo víc.)

Nkem
125 příspěvků 21.10.19 15:27

@Dogmeat Ó, děkuji za komplimenty, potěšily… Ty ramínka mě tam taky trochu ruší, hlavně teď na fotce, v reálu se mi tam nějak víc ztratily… A to normálně taky nemám ráda aby ramínka vykukovaly pod průhledným nebo v šatech na ramínka (:see_no_evil: mea culpa). Zkusím to příště bez ramínek, ale s podprsenkami bez ramínek to je přesně, jak říkáte- nosím je docela dost do letních šatů, dle střihu, a tam mi drží dobře…ale ještě jsem ji radši neměla takhle do celkem hladkého topu… Aby to pak nebylo horší než vykukující ramínka (viz silueta) :grin:.
Jinak tedy fotky asi fakt zkreslují- ta sukně nemá vůbec žádnou gumu, ani skrytou. Je pouzdrová, s pevným pasem ozdobeným tenoučkou asi 1-2 mm černou kůžičkou a stejné lemování je na bočních kapsách
P. s.:večer tedy vyfotím zvlášť psaníčko+ boty.
Hezký den.

Nkem
125 příspěvků 21.10.19 15:36

@Temperance Ty kousky oblečení jsou všechny černo-černé, samozřejmě různé materiály - sukně pouzdrová z tesilu, top je mírně elastický polyester, boty černá reliéfní, mírně lesklá jakože hadí kůže, bych tomu asi řekla. Ale opravdu se v reálu ty odstíny od sebe, kromě kabelky (viz popis k fotce) - a tam je to schválně, aby to nebylo až tak vyladěné, neliší…

LorelaiH.
3307 příspěvků 21.10.19 15:54

@Temperance tak to nejsem jenom já, kdo viděl různé odstíny černé! Říkala jsem si, že nemůžu být takový hnidopich a poukazovat na to! :D

Nkem
125 příspěvků 21.10.19 17:24

@LorelaiH. Když to vidíte, tak to klidně řekněte :grin:. Ale fakt je to celé černo-černé… Akorát se samozřejmým rozdílem v materiálech, viz výše…

Nkem
125 příspěvků 22.10.19 00:04

@Dogmeat Tak tady je detail toho psaníčka a lodiček z včerejší fotky : kabelka na fotce vypadá trošku víc lesklá než je ve skutečnosti- je to takový černý polomat, lodičky jsou reliefní, jakoby hadí kůže

irma73
465 příspěvků 22.10.19 08:54

@Nkem Teda klobouk dolů, jestli v těch botách zvládáte chodit. Já bych se v nich jistojistě přerazila :D

Dogmeat
214 příspěvků 22.10.19 09:55

@Nkem za tu gumu se omlouvám, na fotce to tak vypadá. Lodičky se povedly :)

Ghost B.C.
3847 příspěvků 22.10.19 10:50

@Nkem Lodičky se mi moc líbí. Pro hada na malé ploše mám slabost. Ale jinak bych řekla, že těch vzorů a reliéfů na sobě máte moc. Kamínky a průhledná část na topu, kůže na sukni, hadí vzor na botách, polomatná kabelka s řetězem. Oči přechází. Ubrala bych. Spoustu věcí by zjednodušily nějaké šik „malé černé“. Ale ztlumte tu ozdobnost. Buď kamínky, nebo průhledné rukávy, ne obojí najednou. Pak byste si klidně mohla dovolit psaníčko sladit s botami úplně, čiliže také had, nebo naopak úplně jiné - třeba zlaté.
Pokud ozdobné šaty, které budou kombinovat rozdílné materiály, kroťte doplňky.
A mnohem víc, než spousta různých výrazných materiálů najednou, udělají třeba barevné nehty nebo vhodně zvolené šperky. Dle mého názoru je to lepší třešnička na dortu, než další vzor třeba na psaníčku.
Jinak se mi v tomto outfitu moc líbí vaše silueta, proto bych příště volila šaty (ve vašem stylu, klidně hodně obepnuté, ale délku pod kolena), určitě by to bylo ještě o kus lepší.
Obrázek pro představu, ale jednoduché šaty a výrazné doplňky, funguje to skvěle a vám by to určitě sedlo (samozřejmě slavnostnost je třeba volit dle situace, tohle je fakt jen pro představu).

Fabienne_m
22 příspěvků 22.10.19 17:55

Dnes takto - do práce. Jezdím na kole (takový ten klasický city bike), proto batoh.)

Ivana32
167 příspěvků 22.10.19 18:18
@Fabienne_m píše:
Dnes takto - do práce. Jezdím na kole (takový ten klasický city bike), proto batoh.)

Téda- pod ty kalhoty vám musí fičet! :-)

Fabienne_m
22 příspěvků 22.10.19 18:57

@Ivana32 Není to tak hrozné:) ale musím uznat, že přes léto to mělo své nevýhody, ráda nosím šaty a to to tedy fičelo hodně:D

Neferek
128 příspěvků 22.10.19 21:04

Vidlák ve velkoměstě. Sakokabát mám ze sekáče (119,–) a na pár místech chce trošku upravit. Pořeším až bude čas

Nkem
125 příspěvků 22.10.19 21:14

@Neferek Nevypadá to špatně, možná by to sako sneslo trošku,, vyštíhlit,,, přijdou mi malinko volnější rukávy… Ale asi není podmínkou :slight_smile:… Jenom ta horní část klop není trochu krátká oproti standartu (nebo se mi to jenom zdá?)… Z jakého materiálu to sako je? Pěkná barva džín a dobře Vám sedí :thumbsup_tone1:…

Neferek
128 příspěvků 22.10.19 21:25

@Nkem Sako je manšestrové, 100% bavlna. Je ušité na 3 knoflíky (mám zapnutý prostřední) s tím, že horní je skrytý na zadní straně klopy. Proto se to tak muchlá pod rameny, když ho zapnu je to OK. Rukávy trochu zúžit chci.

Ivana32
167 příspěvků 22.10.19 22:49
@Neferek píše:
Vidlák ve velkoměstě. Sakokabát mám ze sekáče (119,–) a na pár místech chce trošku upravit. Pořeším až bude čas

Je to takové… zajímavé:-) Ale dívám se se zalíbením, rozhodně vypadáte sympaticky. Slovo „vyštíhlit“ nějak špatně snáším, ale rukávům by zúžení prospělo. Oceňuji, že jste zvolil to sako a ne nějakou tuctovou bundu. Na takovou podzimní procházku pod koněm v pohodě. :-)

JarkaJ
970 příspěvků 22.10.19 23:18

@Neferek Ja jdu asi proti proudu, ale mne se přílišné “vystihleni” oděvu na mužích nelíbí, za mě je to cajk :smiley:, jak to je, nevidím potřebu to nějak upravovat.

Nkem
125 příspěvků 22.10.19 23:19

@Ivana32 :grin: Jsem taky proto dala to slovo,, vyštíhlit,, do uvozovek. Nenapadl mě vhodnější výraz co bych s tím celkově (možná- netroufla jsem si z fotky úplně odhadnout, jestli to fakt zužovat potřebuje) chtěla udělat :grin:

benyka
7663 příspěvků 22.10.19 23:25

@Neferek Taky mi to připadá takhle dobré, nic bych nezužovala. Rukávy jsou správně ležérní a určitě je to pohodlnější a hezčí než když jsou těsné a na drobno navarhánkované.

Porkpiehat
1635 příspěvků 22.10.19 23:33

@Neferek Přidávám se k tem, které by nezuzovali, ani sako, ani rukávy. Sedi vam dobre v ramenou, takže velke vam není.

Nkem
125 příspěvků 22.10.19 23:36

@Neferek Aha, jsem si myslela, jestli to není nějaká hrubší vlněná látka (přiznám se, že to by se mi asi líbilo víc než manšestr)… Tak to se asi opravdu nehodí,, zeštíhlovat,,… Ty rukávy asi rozhodnete sám, jestli zužovat či ne - myslím, že sako (sakokabát, jak jste nazval) určitě unosíte teď i s pulovry, třeba i hrubším rolákem, tak aby se Vám pak pod rukáv v pohodě vešly… Trochu mi tedy ještě překvapuje ta druhá kapsa nad tou levou, úplně se mi to nehodí ke sportovnějšímu typu saka (viz materiál)…

Nkem
125 příspěvků 22.10.19 23:48
@irma73 píše:
@Nkem Teda klobouk dolů, jestli v těch botách zvládáte chodit. Já bych se v nich jistojistě přerazila :D
:grin: Já už jsem zvyklá takhle hopkat každý den po kočičičích hlavách (podpatky jsou takový můj,, osobní dress code,, :grin:). Ale posledně jsem vyběhla na chvíli v nových botaskách a měla jsem táák lehké nožky :slight_smile:…
Nkem
125 příspěvků 23.10.19 00:04
@Ghost B.C. píše:
@Nkem Lodičky se mi moc líbí. Pro hada na malé ploše mám slabost. Ale jinak bych řekla, že těch vzorů a reliéfů na sobě máte moc. Kamínky a průhledná část na topu, kůže na sukni, hadí vzor na botách, polomatná kabelka s řetězem. Oči přechází. Ubrala bych. Spoustu věcí by zjednodušily nějaké šik „malé černé“. Ale ztlumte tu ozdobnost. Buď kamínky, nebo průhledné rukávy, ne obojí najednou. Pak byste si klidně mohla dovolit psaníčko sladit s botami úplně, čiliže také had, nebo naopak úplně jiné - třeba zlaté.
Pokud ozdobné šaty, které budou kombinovat rozdílné materiály, kroťte doplňky.
A mnohem víc, než spousta různých výrazných materiálů najednou, udělají třeba barevné nehty nebo vhodně zvolené šperky. Dle mého názoru je to lepší třešnička na dortu, než další vzor třeba na psaníčku.
Jinak se mi v tomto outfitu moc líbí vaše silueta, proto bych příště volila šaty (ve vašem stylu, klidně hodně obepnuté, ale délku pod kolena), určitě by to bylo ještě o kus lepší.
Obrázek pro představu, ale jednoduché šaty a výrazné doplňky, funguje to skvěle a vám by to určitě sedlo (samozřejmě slavnostnost je třeba volit dle situace, tohle je fakt jen pro představu).

Díky za inspirativní nápady a fotku (ty střevíčky Dity jsou teda úplně top!)a kompliment, je to milé. Šaty trošku podobné mám taky, tak zas příště :slight_smile:… Jinak myslím, že v celkovém kontextu celočerného outfitu se ty materiály snesou (ta tenounká kožená lemovka i ty černé kamínky na vsadce byly defakto ve stejném lesku jako lodičky) - tak ňák jsem na to koukala :slight_smile:, je to samozřejmě subjektivní… Jinak u barevnějšího oblečení jsem na mix barev/materiálů myslím celkem pinktlich…

Susan111
2 příspěvky 23.10.19 07:10
@Neferek píše:
Vidlák ve velkoměstě. Sakokabát mám ze sekáče (119,–) a na pár místech chce trošku upravit. Pořeším až bude čas
Stránka:  « Předchozí 1 4459 4460 4461 4462 4463 4464 4465 4466 4467 4468 4469 4478 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek