Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10823) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Susan111
2 příspěvky 23.10.19 07:11

Sedí skvěle. A zúžit rukávy? Blbost.

Byljednoujedenživot
137 příspěvků 23.10.19 08:13

@Fabienne_m Vršek je sako nebo svetr? Nosíte v zimě na kolo kabát nebo bundu? Také bych ráda někdy vyjela, ale zatím mám v městském provozu obavy. Nosíte na kolo i výraznější barvy, aby vás řidiči lépe viděli?

Fabienne_m
22 příspěvků 23.10.19 09:36

@Byljednoujedenživot Vršek je svetr, ale běžně na kolo nosím i sako, džínovou bundu a když prší, tak parku (za hezkého počasí jsem vídala i cyklisty v obleku). Přiznám se, že v zimě jsem zatím nejezdila, v plánu mám kabát. Podle mě celkem záleží, jaké máte kolo, pokud vlastníte nějaké od pohledu sportovnější, tak bych na něj asi volila spíš bundu. Výraznější barvy nenosím, ale musím dodat, že ve městě, kde bydlím, je cyklistů opravdu hodně, takže jsou řidiči zvyklí, berou poměrně ohledy a pruhy pro cyklisty na frekventovaných silnicích také nejsou výjimkou. Kdybych jezdila někde, kde tolik cyklistů nebývá, tak bych výrazné barvy asi volila.

Vinca_minor
1145 příspěvků 23.10.19 12:31

@Byljednoujedenživot Naše třídní jezdila do školy na kole celoročně, v zimě zachumlaná v kabátu, čepici, šále, ale hlavně v dobrých teplých rukavicích.

dajakbol
80 příspěvků 24.10.19 18:20
@Neferek píše:
@Nkem Sako je manšestrové, 100% bavlna. Je ušité na 3 knoflíky (mám zapnutý prostřední) s tím, že horní je skrytý na zadní straně klopy. Proto se to tak muchlá pod rameny, když ho zapnu je to OK. Rukávy trochu zúžit chci.

Z ležérního postoje moc nejde poznat, jak sako sedí, ale vzhledem k charakteru látky i šití (manšestr, bez vycpávek…) bych na tom zúžení nějak netrval, ale přece jen se za něj přimlouval. A rukávy se mi zdají i poněkud delší, což tady nepadlo. Pokud je sako na tři knoflíky, tak ten horní jistojistě není určený k zapínání. To si ani neumím představit, co by to udělalo se siluetou, uf. Ale jinak oukej, a nejen proto, že jsme asi posledni dva, co to tu ještě nevzdali:sweat_smile:

Temperance
2028 příspěvků 24.10.19 18:34

@Neferek Tak jsem si Vás konečně zvětšila, a nemyslím si, že by rukávy byly moc dlouhé, jak píše „dajakbol“. Vzhledem k tomu, že to není oblekové sako, tak mi tato délka rukávů nevadí (jejich šířka taky ne, jak už tu někdo psal, aspoň se Vám tam vejde i tenký pulovr). Nechala bych ho, jak je, až vyndáte ruce z kapes, bude líp vidět, jak Vám sedí přes boky. Džíny se mi na Vás taky líbí; celé to působí moc příjemným dojmem.

benyka
7664 příspěvků 24.10.19 18:46

@dajakbol Zrovna včera jsem koukala na film z roku 1958 a tříknoflíkové sako tam pánové měli zapnuté na dva horní knoflíky. Tak jsem si říkala, co by k tomu řeklo MP. Ale je fakt, že to vypadalo divně. Jako kdyby ten spodní knoflík byl rozepnutý jenom proto, aby si mohli strčit ruce do kapes. :-)

Neferek
128 příspěvků 24.10.19 19:53

Tak ona ta fotka je k saku relativně milosrdná :)

V reálu zas tak dobře nesedí, trochu se to bachratí v podpaží, trochu víc odstává přes boky a rukávy opravdu potřebují krapet zúžit. Ne moc, ale i tak. Rukávy na délku dobry, jsou tak o cm delší než mám u ostatních sak ale tady mi to přijde spíš jako bonus.

PS Já to tu nevzdám nikdy! Kam bych šel? Co bych dělal? Samé otázky..

giuliettka
4928 příspěvků 24.10.19 19:55
@Neferek píše:
…so mnou na pivo, spolu potom zhasneme a zamkneme. :-D
Porkpiehat
1632 příspěvků 24.10.19 19:58
@giuliettka píše: …so mnou na pivo, spolu potom zhasneme a zamkneme. :-D

Jako že se spolu zamknete v prázdné zhasnuté hospodě???

giuliettka
4928 příspěvků 24.10.19 20:00

@Porkpiehat Tu zhasneme a zamkneme, až tu zostaneme sami, a pojdeme na to pivo. :-D

Neferek
128 příspěvků 24.10.19 20:00

@Porkpiehat Samozřejmě. A zvenku!

JarkaJ
970 příspěvků 24.10.19 21:12

@giuliettka @Neferek Optimální by bylo, kdyby všichni z MP šli spolu na pivo a všem bylo jedno, co mají dnes na sobě :joy:- teď mě napadá, @giuliettka mě zvala na přípitek, vás zase na pivo, co si o tom myslet?

Porkpiehat
1632 příspěvků 24.10.19 21:26

Já jsme chtěla v Paříži kontaktovat @Birdonawire, ale pak jsem si řekla, že by sem mohla napsat, že ta fotka čarodějnice v šátku mi ještě lichotila :-D

Birdonawire
251 příspěvků 24.10.19 21:34

@Porkpiehat Neblbněte, ráda Vás kdykoliv uvidím. Já taky nejsem úžasná fotogenická bytost 90-60-90.

Porkpiehat
1632 příspěvků 24.10.19 21:45

@Birdonawire To se mi ulevilo, že nemusím žádat Děda Vševěda, abych měla zas zlatý vlas, maličkou nožku a útlý pas, okrouhlý bok a ňadra dmoucí - no a teď si to zrýmujte, protože mě nic nepadá, neb se jdu dívat na hodinový pořad o kabelkách :-)

dajakbol
80 příspěvků 24.10.19 21:47
@JarkaJ píše:
@giuliettka @Neferek Optimální by bylo, kdyby všichni z MP šli spolu na pivo a všem bylo jedno, co mají dnes na sobě :joy:- teď mě napadá, @giuliettka mě zvala na přípitek, vás zase na pivo, co si o tom myslet?

Rád se přidám.

Nkem
125 příspěvků 24.10.19 23:01

@dajakbol naprostý souhlas… Delších rukávů jsem si nevšimla, spíš mi přišly takové volnější, starší střih než se šijí teď… Ale toho horního knoflíku jsem se taky lekla… :slight_smile: Doufám, pánové, že zas něco ale postnete, ať je to tu rozmanitější…

Nkem
125 příspěvků 24.10.19 23:05

@Porkpiehat @giuliettka :grin: :grin:

Nkem
125 příspěvků 24.10.19 23:47
@Neferek
@Neferek píše:
Tak ona ta fotka je k saku relativně milosrdná :)

V reálu zas tak dobře nesedí, trochu se to bachratí v podpaží, trochu víc odstává přes boky a rukávy opravdu potřebují krapet zúžit. Ne moc, ale i tak. Rukávy na délku dobry, jsou tak o cm delší než mám u ostatních sak ale tady mi to přijde spíš jako bonus.

Jestli Vám do toho můžu kecat, tak bych se přimlouvala za to nekupovat oblečení v second handu, pokud to není opravdu top kousek. Na Václaváku, jak jste se fotil, je třeba velký M&S, kde mají zrovna velké slevy na pánská saka, kalhoty atd., mají různé střihy- Slim Fit, Regular Fit atd a mám zkušenost, že vesměs vše dobře sedí a jsou celkem kvalitní materiály. Nějaké pěkné vlněné sako v moderním střihu byste mohl pořídit pod 1000,– a udělalo by Vám lepší službu materiálově, stylově i s těmi pěknými jeans…

Porkpiehat
1632 příspěvků 25.10.19 00:01

@Nkem Vlněné sako pod 1000 Kč? Jako 100% vlněné nebo jen třeba 40% nebo i méně?

Nkem
125 příspěvků 25.10.19 01:16

@Porkpiehat To nevím, předpokládám, že to bude směs, tentokrát jsem na pánské až tak nekoukala, jen procházela kolem stojanů… Spíš jsem příspěvkem chtěla @Neferek říct, že za mne nové, moderně střižené, z pěkného materiálu, za dobrou cenu (co se třeba v tom M&S dá najít) mu udělá lepší službu než o něco levnější ze second handu, na kterém většinou je prostě vidět, že dle střihu či něčeho jiného to bylo ušité už před delší dobou.

VeronikK
1162 příspěvků 25.10.19 07:32

@Nkem musím říct, že jsem svoji pubertu a dospívání zvládla nějak těsně po revoluci. Takže mě ještě zasáhla taková ta somrácká moda, střihnutá vzhledem „intelektuála“. Miluju teda manžestrová saka, roláky, polobotky… Líbí se mi u manžestrového saka, když vypadá lehce nošené, je to takové ležérnější :-)

Porkpiehat
1632 příspěvků 25.10.19 09:36

Já velice oceňuji, že si @Neferek to manšestrové sako vzal. A klidně by mohl mít i sametové (třeba v tmavě modré). Manšestr byl hitem loňské sezony, na sakách, kalhotech. Nezkoumala jsem detaily na tom hnědém saku, ale to béžové manšestrové na druhé fotce je Polo Ralph Lauren. Neznalý by také řekl, že je to sako po strýcovi :-)
Chce to trochu odvahy, ale výsledek stojí za to, člověk nesplyne s davem. Jsem na tom stejně jako @VeronikK, mám pro manšestr slabost (a s rolákem mi to připomíná Bodieho z Profesionálů). @Neferek, nechcete to zkusit i s tím rolákem? Je to „So British“ ;-)

Neferek
128 příspěvků 25.10.19 11:32

Já mám pro manšestr taky slabost. Žena ho zase pro zněnu nesnáší, tak se snažím krotit :)

A do roláku mě nikdo nedostane. Pro vás je to „so british“, pro mě jento „so německý kanibal“ :D

Stránka:  « Předchozí 1 4460 4461 4462 4463 4464 4465 4466 4467 4468 4469 4470 4478 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek