Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10975) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8703 příspěvků 24.10.19 18:46

@dajakbol Zrovna včera jsem koukala na film z roku 1958 a tříknoflíkové sako tam pánové měli zapnuté na dva horní knoflíky. Tak jsem si říkala, co by k tomu řeklo MP. Ale je fakt, že to vypadalo divně. Jako kdyby ten spodní knoflík byl rozepnutý jenom proto, aby si mohli strčit ruce do kapes. :-)

Neferek
164 příspěvků 24.10.19 19:53

Tak ona ta fotka je k saku relativně milosrdná :)

V reálu zas tak dobře nesedí, trochu se to bachratí v podpaží, trochu víc odstává přes boky a rukávy opravdu potřebují krapet zúžit. Ne moc, ale i tak. Rukávy na délku dobry, jsou tak o cm delší než mám u ostatních sak ale tady mi to přijde spíš jako bonus.

PS Já to tu nevzdám nikdy! Kam bych šel? Co bych dělal? Samé otázky..

giuliettka
7535 příspěvků 24.10.19 19:55
@Neferek píše:
…so mnou na pivo, spolu potom zhasneme a zamkneme. :-D
Porkpiehat
2458 příspěvků 24.10.19 19:58
@giuliettka píše: …so mnou na pivo, spolu potom zhasneme a zamkneme. :-D

Jako že se spolu zamknete v prázdné zhasnuté hospodě???

giuliettka
7535 příspěvků 24.10.19 20:00

@Porkpiehat Tu zhasneme a zamkneme, až tu zostaneme sami, a pojdeme na to pivo. :-D

Neferek
164 příspěvků 24.10.19 20:00

@Porkpiehat Samozřejmě. A zvenku!

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 21:12

@giuliettka @Neferek Optimální by bylo, kdyby všichni z MP šli spolu na pivo a všem bylo jedno, co mají dnes na sobě :joy:- teď mě napadá, @giuliettka mě zvala na přípitek, vás zase na pivo, co si o tom myslet?

Porkpiehat
2458 příspěvků 24.10.19 21:26

Já jsme chtěla v Paříži kontaktovat @Birdonawire, ale pak jsem si řekla, že by sem mohla napsat, že ta fotka čarodějnice v šátku mi ještě lichotila :-D

Birdonawire
520 příspěvků 24.10.19 21:34

@Porkpiehat Neblbněte, ráda Vás kdykoliv uvidím. Já taky nejsem úžasná fotogenická bytost 90-60-90.

Porkpiehat
2458 příspěvků 24.10.19 21:45

@Birdonawire To se mi ulevilo, že nemusím žádat Děda Vševěda, abych měla zas zlatý vlas, maličkou nožku a útlý pas, okrouhlý bok a ňadra dmoucí - no a teď si to zrýmujte, protože mě nic nepadá, neb se jdu dívat na hodinový pořad o kabelkách :-)

dajakbol
107 příspěvků 24.10.19 21:47
@JarkaJ píše:
@giuliettka @Neferek Optimální by bylo, kdyby všichni z MP šli spolu na pivo a všem bylo jedno, co mají dnes na sobě :joy:- teď mě napadá, @giuliettka mě zvala na přípitek, vás zase na pivo, co si o tom myslet?

Rád se přidám.

Nkem
211 příspěvků 24.10.19 23:01

@dajakbol naprostý souhlas… Delších rukávů jsem si nevšimla, spíš mi přišly takové volnější, starší střih než se šijí teď… Ale toho horního knoflíku jsem se taky lekla… :slight_smile: Doufám, pánové, že zas něco ale postnete, ať je to tu rozmanitější…

Nkem
211 příspěvků 24.10.19 23:05

@Porkpiehat @giuliettka :grin: :grin:

Nkem
211 příspěvků 24.10.19 23:47
@Neferek
@Neferek píše:
Tak ona ta fotka je k saku relativně milosrdná :)

V reálu zas tak dobře nesedí, trochu se to bachratí v podpaží, trochu víc odstává přes boky a rukávy opravdu potřebují krapet zúžit. Ne moc, ale i tak. Rukávy na délku dobry, jsou tak o cm delší než mám u ostatních sak ale tady mi to přijde spíš jako bonus.

Jestli Vám do toho můžu kecat, tak bych se přimlouvala za to nekupovat oblečení v second handu, pokud to není opravdu top kousek. Na Václaváku, jak jste se fotil, je třeba velký M&S, kde mají zrovna velké slevy na pánská saka, kalhoty atd., mají různé střihy- Slim Fit, Regular Fit atd a mám zkušenost, že vesměs vše dobře sedí a jsou celkem kvalitní materiály. Nějaké pěkné vlněné sako v moderním střihu byste mohl pořídit pod 1000,– a udělalo by Vám lepší službu materiálově, stylově i s těmi pěknými jeans…

Porkpiehat
2458 příspěvků 25.10.19 00:01

@Nkem Vlněné sako pod 1000 Kč? Jako 100% vlněné nebo jen třeba 40% nebo i méně?

Nkem
211 příspěvků 25.10.19 01:16

@Porkpiehat To nevím, předpokládám, že to bude směs, tentokrát jsem na pánské až tak nekoukala, jen procházela kolem stojanů… Spíš jsem příspěvkem chtěla @Neferek říct, že za mne nové, moderně střižené, z pěkného materiálu, za dobrou cenu (co se třeba v tom M&S dá najít) mu udělá lepší službu než o něco levnější ze second handu, na kterém většinou je prostě vidět, že dle střihu či něčeho jiného to bylo ušité už před delší dobou.

VeronikK
1277 příspěvků 25.10.19 07:32

@Nkem musím říct, že jsem svoji pubertu a dospívání zvládla nějak těsně po revoluci. Takže mě ještě zasáhla taková ta somrácká moda, střihnutá vzhledem „intelektuála“. Miluju teda manžestrová saka, roláky, polobotky… Líbí se mi u manžestrového saka, když vypadá lehce nošené, je to takové ležérnější :-)

Porkpiehat
2458 příspěvků 25.10.19 09:36

Já velice oceňuji, že si @Neferek to manšestrové sako vzal. A klidně by mohl mít i sametové (třeba v tmavě modré). Manšestr byl hitem loňské sezony, na sakách, kalhotech. Nezkoumala jsem detaily na tom hnědém saku, ale to béžové manšestrové na druhé fotce je Polo Ralph Lauren. Neznalý by také řekl, že je to sako po strýcovi :-)
Chce to trochu odvahy, ale výsledek stojí za to, člověk nesplyne s davem. Jsem na tom stejně jako @VeronikK, mám pro manšestr slabost (a s rolákem mi to připomíná Bodieho z Profesionálů). @Neferek, nechcete to zkusit i s tím rolákem? Je to „So British“ ;-)

Neferek
164 příspěvků 25.10.19 11:32

Já mám pro manšestr taky slabost. Žena ho zase pro zněnu nesnáší, tak se snažím krotit :)

A do roláku mě nikdo nedostane. Pro vás je to „so british“, pro mě jento „so německý kanibal“ :D

Acrobaleno
1004 příspěvků 25.10.19 11:42
@Neferek píše:
Já mám pro manšestr taky slabost. Žena ho zase pro zněnu nesnáší, tak se snažím krotit :)A do roláku mě nikdo nedostane. Pro vás je to „so british“, pro mě jento „so německý kanibal“ :D

Super epizóda :D.

Pri kombinácii manchestrového saka a roláka sa mi vybaví Michael Fassbender ako Magneto. Takže za mňa jednička. :D

Temperance
2823 příspěvků 25.10.19 14:52

@Neferek @Porkpiehat Manšestr je fajn, dokud nezačne plešatět :-) Co je u řady chlapů sexy, na kalhotách nebo saku moc nefunguje ;-)

Vinca_minor
1960 příspěvků 25.10.19 17:20

Člověk tu den není a hned prošvihne, že tu @giuliettka vábí na pivo. Přitom do @Neferek jsem platonicky zakoukaná já :D

Ivana32
312 příspěvků 25.10.19 17:29

@Porkpiehat
Ach, Bodie a Doyle!:-) Více se mi líbil Doyle, musím přiznat. Vždycky jsem si říkala, že tihle dva by sami zmákli naše město a přilehlé okolí. :-)

Porkpiehat
2458 příspěvků 25.10.19 18:05

@Acrobaleno Co se týká Michaela Fassebendera, tak může nosit cokoli :-) Klidně německou uniformu. Když už jsem u těch uniforem, nezkoušel jste @Neferek hledat nějakou bundu, kabát ve vojenském/námořnickém stylu?

@Ivana32 Jako malá jsem milovala Doyla, jako dospělá jsem usoudila, že Bodie má také něco do sebe. Jo kluci britští, a ten český dabing také nebyl k zahození.

Porkpiehat
2458 příspěvků 25.10.19 18:10

@Temperance Ze všech manšestrových věcí, co jsem kdy měla (kalhoty, sukně, saka) začaly plešatět jen jedny jediné černé kalhoty na stehnech, ale nejspíš proto, že je nejdřív nosila moje sestra a já je pak podědila a utahala do mrtva. Ta černá měla výhodu, že na ní to mírné řídnutí nebylo vidět. Kdykoli v zimě mrznu v džínách, tak vzpomínám na tyhle předrevoluční manšestráky, které v zimě nestudily, a navíc byly ČERNÉ (pro mě tehdy děsně rebelská barva pro holku na druhém stupni základky).

Stránka:  « Předchozí 1 4460 4461 4462 4463 4464 4465 4466 4467 4468 4469 4470 4535 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek