Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10820) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Nkem
124 příspěvků 6.11.19 13:25

@matkaspratka @Iv_Sm :grin: V té mé větě mě to tedy vůbec za nic netahalo, takže jsem si v klídku napsala chybu, asi po hovorovém vzoru,,… s červenýma šatama…,,, ačkoliv bych už samozřejmě psala,, s těmi šaty,,… No, je to přitom stejný pád :see_no_evil:. Slovenština je sice pěkný jazyk, ale můj rodný ne, takže ani takovou omluvu nemám :grin:… Jinak na,, dvě pěkné křesla,, apod. jsem pes taky…

matkaspratka
179 příspěvků 6.11.19 13:25

@Vinca_minor VY JSTE MI DALA ČERVENÉ RAMÍNKO??? :) :) :) nu, máte to u mne :)

Nkem
124 příspěvků 6.11.19 13:35

@Fabienne_m Roláky z docela příjemné příze s trochou elastanu mívají v různých barvách a provedeních např. v Mohitu, Camaieu, Orsay, Lindexu apod. od xs, v ceně kolem 500,–. Mám s nimi zkušenost, že dobře sedí, nevytahávají se ani při praní nějak necuckují…

VeronikK
1162 příspěvků 6.11.19 13:54

@Vinca_minor jako že před obrozením se nepoužívaly tvary středního rodu? Vím, že se dávno pradávno více používal duál například, ale toto jsem netušila…

Temperance
2006 příspěvků 6.11.19 14:05

@Fabienne_m Příliš dlouhé rukávy se dají řešit (pravda, ne vždy…), horší je, když jsou příliš krátké ;-)

Matmys
2411 příspěvků 6.11.19 14:18

@Temperance A co pacifik? :)

Vinca_minor
1129 příspěvků 6.11.19 14:19

@VeronikK Střední rod se používal, ale v množném čísle ten střední rod byl „ty“. Takže to pěkné křeslo, ty pěkné křesla.

Příspěvek upraven 06.11.19 v 14:21

Vinca_minor
1129 příspěvků 6.11.19 14:20
@matkaspratka píše:
@Vinca_minor VY JSTE MI DALA ČERVENÉ RAMÍNKO??? :) :) :) nu, máte to u mne :)

Já vám né! Někdo dal červené ramínko mně k mému příspěvku, tak jsem si ho chtěla obhájit.

Fabienne_m
22 příspěvků 6.11.19 19:22

@Dalmitka Děkuji za pochvalu, ale zároveň se musím ohradit - boty sice nejsou nové, ale čisté jsou docela určitě, den předtím jsem je čistila i natírala krémem.
@Nkem Děkuji za tip, jde mi hlavně o ty rukávy, asi do budoucna zvolím 3/4, @Temperance má sice pravdu, že s dlouhými rukávy něco dělat lze, ale já jsem zatím svou zručnost na šicím stroji neobjevila a švadlenu po přestěhování nemám.(

Porkpiehat
1587 příspěvků 6.11.19 20:14

@Fabienne_m Na černé hladké kožené boty se mi nejlíp osvědčil krém na vojenské kanady. Dá se sehnat v Army shopech. To jen kdybyste chtěla vyzkoušet i něco jiného.

Nkem
124 příspěvků 7.11.19 00:20

Dnes na pracovní cestě… Šaty jsou pudrový lurex, šátek mám přes ně přehozen, aby mi nebyla ve vlaku zima, jinak je nosím bez něj… Nevím co se na boku kabátu udělal na fotce nějaký záhyb jako zmuchlání :thinking:, ale ve skutečnosti tam nic takového není, ten materiál se naštěstí vůbec nemačká…

Pocit chladu
147 příspěvků 7.11.19 06:25

Malomestska panicka

Vinca_minor
1129 příspěvků 7.11.19 06:58

@Nkem Kabát vypadá moc hezky, šaty se taky zdají být pěkné podle toho, co z nich je vidět. Guess Guess leopard je šílený, kabelka vypadá laciná a beztvará a pásek bot přes kotník vám nedělá dobrou službu. Takže základ dobrý, ale chtělo by to doladit doplňky.
PS: Kdybych někoho viděla v Regiojetu, jak si dělá selfie, tak si o něm budu myslet své…

Kryptozoo
330 příspěvků 7.11.19 08:08

@Nkem Ha! Máte, zdá se, stejný kabát jako já a šaty skoro také-nemůžu než pochválit :)Šátek beru, že je to holt váš styl.Ale představa jak se štelujete na ten stolek mě po ránu pobavila :)

porjk
2846 příspěvků 7.11.19 08:39

@Nkem Já budu kritická, té zdobnosti je tam tolik…Šátek přebije úplně všechno, ale i kdyby nebyl, plizé na sukni, zavinovaci efekt na topu, prstýnky, pásečky a navrch kabelka s řetězy a nápadným přívěskem, to z vás fakt dámu nedělá. Vy jste nápadná sama o sobě, máte ženské tvary, krásné vlasy, z toho, co je vidět, usuzuji, že jste atraktivni. A když na to naložíte vaši plnou polní, tak to zabijete. Všechno, co považujete za násobení vaši krásy, křičí laciností.

Nkem
124 příspěvků 7.11.19 09:03

@Vinca_minor ta kabelka je Guess taky, takže úplně laciná nebyla a má docela pevný tvar, akorát jsem v ní měla dost věcí (ale ten tvar to právě neruší, má vevnitř,, přihrádky,, ), asi jsem se do ní trochu opřela… Jsem se fotila jen pro potřeby MP :slight_smile: a byla samozřejmě sama v kupé…
@Kryptozoo Já sedím na okraji sedadla :slight_smile: abych se vůbec mohla vyfotit @porjk Děkuju za kompliment i za kritický názor

Porkpiehat
1587 příspěvků 7.11.19 09:13

@Vinca_minor Jste nějaká vědma nebo co, vyfoukla jste mi větu s dobrou službou :-)

@Nkem Proti šátku jako takovému (ani leopardovi) nic nemám, ale ten nápis tam hrozně řve. Vadil by mi i kdyby hlásal takhle velkými písmeny Louis Vuitton. Pásek u bot vypadá, že vás škrtí. Nevím, jestli jste se fotila o půlnoci (kdy jste přidávala fotky), ale pokud to bylo večer na zpáteční cestě, tak chápu, že nohy mohou po celém dni otéci a pásek, který je ráno tak akorát/trochu volnější, se pak zařezává.
Jak píše @porjk - ubrat na zdobnosti a bude to fajn.

Porkpiehat
1587 příspěvků 7.11.19 09:17

Můj hlavní problém s Guess a Michael Kors pramení nejspíš z doby, kdy na slovenské televizi běžely Nákupné maniačky (nevím, jestli ten pořad stále funguje) a tam se výrobky (kabelkami, hodinkami, pásky) těchto značek snažily soutěžící navodit dojem luxusu. A výsledek byl tristní.

Birdonawire
244 příspěvků 7.11.19 11:02

Kdybych napsala svůj názor na značku Guess, tak mne odsud admin vyhodí. Pokud teda ještě funguje.
Obecně nechápu značky, které své výrobky označují velkými nápisy. Necítím potřebu hlásit světu, že jsem si mohla dovolit koupit kabelku od té a té firmy.

Nkem
124 příspěvků 7.11.19 12:13

@Porkpiehat Díky za ohodnocení. No jo, všimla jsem si toho na fotce sama, že to vypadá, že se ten páseček kolem kotníku zařezává, nevím čím to, protože ho mám kolem nohy tak akorát volně pořád (to by se v těch botech jinak nedalo chodit, au)… Šátek jsem si koupila asi jako takový trochu úlet-jinak s velkými logy a nápisy nic nenosím, ale docela se mi na jednoduché černé oblečení líbí (jako na ten kabát, případně +černý úzký kalhoty a rolák), k těm šatům ho nenosím (sundala jsem s kabátem), ale jak jsem psala, na cestu byl fajn i na zahřátí a barevně se nimi taky netloukl. Jinak bych musela vzít s sebou přes ty šaty svetřík a to se mi nechtělo-nevynikly by mi pod ním na jednání a nebo bych zas svetr strkala do kabelky a to ji zas tak nacpanou taky nechci.

Nkem
124 příspěvků 7.11.19 12:35

@Birdonawire Já mám design kabelek a věcí Guess zas ráda, většina se mi jich prostě líbí. Ne, že bych byla jejich sběratelka, kupuju si věci podle designu ať už,, značku,, nebo,, neznačku,,. Kvůli značce s velkým Z bych musela zabrousit už do podstatně dražších vod (to mám akorát jeden dárek)…
Ta moje kabelka nemá žádný velký nápis, je na ní kovová černá cedulka cca 2×3cm se jménem značky a přívěsky takové to G a ještě něco. Materiál černá syntetika s vyleptanými (nebo jako technikou to dělají) těmi malými géčky…

Acrobaleno
964 příspěvků 7.11.19 12:40

@Nkem Nemôžem si pomôcť, ale tie topánky sa Vám nehodia. Robia Vám prasačiu nôžku..bez urážky.

K Guess debate, ono to závisí od toho, či to vyzerá ako gýč alebo nie. Väčšina vecí tak vyzerá. Avšak musím sa priznať, že existuje zopár topánok, ktoré sa mi páčia :D.

Birdonawire
244 příspěvků 7.11.19 13:13
@Nkem píše:
@Birdonawire Materiál černá syntetika s vyleptanými (nebo jako technikou to dělají) těmi malými géčky…

Můj osobní názor: materiál (lesklá) černá syntetika s vyleptaným / vytlačeným cokoliv je děs a hrůza. Jestli se Vám to líbí, OK. Netuším, jak podle Vašich představ chcete působit na okolí. Dojem elegantní sofistikované ženy (což asi na pracovní jednání chcete) Guess doplňky prostě nevyvolají. Jste podle fotek krásná a oceňuji Vaši odvahu dávat sem svoje fotky, ale Guess jako značka Vám nepomáhá. Jednoduchá neznačková hladká kabelka a šátek bez nápisů nestojí předpokládám víc než Guess.

Lizbeth
1016 příspěvků 7.11.19 13:22

Hodně věcí, které nejsou laciné lacině vypadají a tato značka na mě vždycky působila jak od kolotočů.

Nkem
124 příspěvků 7.11.19 13:31

@Acrobaleno :grin: :grin: nechci abyste si myslela, že jsem fakt třeba urazila, rozesmálo mě to. Tak radši odpovídám… Snad tu botu asi ještě někdy zas na sobě vyfotím, že to fakt prasečí nožka není :rolling_eyes: :grin:

Stránka:  « Předchozí 1 4468 4469 4470 4471 4472 4473 4474 4475 4476 4477 4478 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek