Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10926) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lorens
2508 příspěvků 7.11.19 18:28

@Porkpiehat Tyto:

Vinca_minor
1826 příspěvků 7.11.19 18:33

@Neferek První zelené je ode mě! :D

Mám radost, že se mi to konecně povedlo :D

Nkem
195 příspěvků 7.11.19 19:02

@Neferek Taky zelené, hlavně taška a boty jsou fajn a oblečení jako celek je pěkná barevná kombinace

Temperance
2702 příspěvků 7.11.19 19:10

@Neferek Jako jo, ale nějak nemůžu skousnout tu „kabátovitou“ úpravu šály. Možná kdyby byla navrch… Nedávám žádné.

julie74
3791 příspěvků 7.11.19 19:17

@Neferek taky se mi to líbí krom uvázání šály. Kdo vás takhle rano fotí? To je hned jiné, než trapné focení před zrcadlem. Mluvím o svém, ne o vašem focení :grinning:

Neferek
158 příspěvků 7.11.19 19:18

@Vinca_minor @Nkem díky.

@Temperance No tady zvítězil obsah nad formou - byla mi zima:)

Temperance
2702 příspěvků 7.11.19 19:24

@Neferek Ale kdybyste ji dal navrch a utáhl trochu víc, než je na prvním obrázku, posloužila by stejně, sako by nebylo tak nadité a celé by to mělo šmrnc :-)

Porkpiehat
2366 příspěvků 7.11.19 21:14

@Temperance Když je zima, šmrnc jde stranou :-). Oceňuji, že se @Neferek vyfotil tak, jak skutečně byl. Že se nesnažil pro fotku šálu aranžovat.

benyka
8498 příspěvků 7.11.19 22:27

@lorens Ty boty jsou, náhodou, boží. A Rieker určitě nejsou. Hádám, že brzy přijdou do módy.
@Neferek Zateplovací šálu beru, rukavice k saku - no budiž, ale ten mobil nebo co v kapse kalhot, to fakt už nee. :-)

lorens
2508 příspěvků 7.11.19 22:59

@benyka Nedá se přehlédnout, že to je Louis Vuitton, oblíbená značka paní francouzské prezidentové. Já vím, vám lahodí ty pásky. :D

Nkem
195 příspěvků 8.11.19 00:09

@Neferek Ještě se vrátím k Vaší fotce a dovolím si zajít víc do detailu: když si představuji, jak jste v tom oblečení vlastně opravdu vypadal na ulici, tak to nakonec moc dohromady neladí… Pochválila jsem barevnou kombinaci, ale 1) kalhoty vypadají už dost zmačkaně a vytahaně - může být, že jste fotil po celodennním nošení, ale 2) materiálově mi stejně nejdou s vyloženě zimními doplňky (šála a rukavice), vypadají dost letně ani 3) se mi k plátěným kalhotám nelíbí manšestr 4) v té nazrzlé kůži je super ta taška a boty, ty rukavice (přijde mi, že jsou Vám i trochu větší) mi ve stejné, nápadné barvě už přijdou moc urputně laděné (ale moc teď nevím jakou jinou barvu, jestli vůbec se dělají pánské rukavice třeba šedé nebo tmavěmodré-barvy v outfitu), možná, že kdyby to perfektní ladění bylo ke kabátu, tak by nebylo tak nápadné a bylo fajn… Celkově bych se vykašlala na sekáčová manšestrová saka k plátěným kalhotám /džínám (i když tohle tmavomodré bych třeba nechala k těm Vašim džínám + nějaký svetr dovnitř, nebo lněnou/flanelovou košili ne tu květovanou, co jste měl posledně). Manšestrová saka bych nechala třeba k vlněným, tvídovým kalhotám (teda já ne, ale Vy můžete :slight_smile:). V chladnějším počasí, když máte už šálu (je taky pěkná) a rukavice, tak byste mohl obléknout spíš oblek + kabát (že je zima jste věděl, když jste měl s sebou zateplovací doplňky) aby to dávalo taky logiku, popř. samozřejmě třeba svetr apod. dle Vašeho uvážení + kabát… Připomínám, že je to pouze moje osobní úvaha…

benyka
8498 příspěvků 8.11.19 09:30

@lorens Ty boty mi připomínají mládí. :-) Písmenka nikde nevidím a produkty jednotlivých značek nastudované nemám.

Porkpiehat
2366 příspěvků 8.11.19 09:56

@benyka Musela byste se možná trochu plazit v prachu u jejích nohou, ale písmenka tam jsou (vzadu na podpatku).

benyka
8498 příspěvků 8.11.19 11:01

@Porkpiehat A jo, to mě nenapadlo. Jsem stará struktura a písmenka mi stačí na papíře. :-)

Matmys
2595 příspěvků 8.11.19 11:31

@Temperance Děkuji za obrázky. Ty šály nic moc, ale ti chlapi…, mňam :)

Acrobaleno
1004 příspěvků 8.11.19 11:40

@Porkpiehat Páni, to ozaj vyzerá ako Coca-cola :D. Pri tejto, ale aj pri iných „nouveau riche“ značkách ako Desigual, EA, MK a iných sa treba prehrabať k pekným veciam. Ale napr. ja nemám rada logá cez celý produkt a môžu to byť aj high end brands.

Porkpiehat
2366 příspěvků 8.11.19 14:00

@Acrobaleno Kdyby ten nápis byl žlutý, tak jsem měla v záloze ještě McDonald :-)

Myslím, že těm citovaným značkám neprospívá, že si jejich výrobky s těmi největšími nápisy (a nejvíc cingrlátky) často koupí lidé bez trošku vkusu, i co se týká zbytku oblékání. Takže z toho vyjde kolotoč. Ale možná jim to nevadí, hlavně že se zboží prodává.

lorens
2508 příspěvků 8.11.19 14:34

@Porkpiehat Určitě ne, jinak by na to cingrlátka nevěšeli. Chtějí prodat a uspokojit, co nejvíce zákazníků.

Porkpiehat
2366 příspěvků 8.11.19 15:03

@lorens Někdy jsem ovšem schopná cingrlátka akceptovat ;-)

lorens
2508 příspěvků 8.11.19 15:25

@Porkpiehat To ještě jde. :)

Ta první je pro mne krásná kabelka, druhá střelnice.

Porkpiehat
2366 příspěvků 8.11.19 16:08

@lorens Je neuvěřitelné, jak totožný model (na barvě nezáleží) může být tak diametrálně odlišný.

catherinne
13514 příspěvků 15.11.19 23:26

Já se včera asi po čtvrt roce vyfotila, tak to tady šoupnu. Jinak mám spíš fotky v sportovním. :-)

Nkem
195 příspěvků 16.11.19 13:01

@catherinne Jsem ráda, že zas od Vás vidím nějaké fotky :heart_eyes:… Sport. oblečení je fajn, u těch šatů jsem na vážkách, jestli se mi to líbí nebo ne - normálně bych asi řekla, že určitě tenhle,, stanovitý,, typ šatů ne, ale jak jste štíhlounká a máte styl… tak asi se mi to na Vás i líbí :slight_smile:… Ale radši Vás stejně vidím v něčem trošku barevnějším a tvarovanějším… P. s. :myslím, že světlejší vlasy Vám sluší víc než takhle tmavé… Hezký víkend.

Jordaan
9026 příspěvků 16.11.19 21:12

@catherinne

Ty saty jsou skvele a slusi Vam. Mmch., odkud jsou? Jinak se mi tez vic libite blondata, ale na druhou stranu obdivuju, ze ty kontrastni zmeny davate uplne bez problemu.

Violetina
177 příspěvků 17.11.19 19:32

Po dlouhé době sem zkusím přidat dnešní fotku. Zateplila jsem se, ačkoliv to nakonec nebylo potřeba. Foceno po návratu.

Stránka:  « Předchozí 1 4472 4473 4474 4475 4476 4477 4478 4479 4480 4481 4482 4522 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek