Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10822) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Acrobaleno
964 příspěvků 8.11.19 11:40

@Porkpiehat Páni, to ozaj vyzerá ako Coca-cola :D. Pri tejto, ale aj pri iných „nouveau riche“ značkách ako Desigual, EA, MK a iných sa treba prehrabať k pekným veciam. Ale napr. ja nemám rada logá cez celý produkt a môžu to byť aj high end brands.

Porkpiehat
1632 příspěvků 8.11.19 14:00

@Acrobaleno Kdyby ten nápis byl žlutý, tak jsem měla v záloze ještě McDonald :-)

Myslím, že těm citovaným značkám neprospívá, že si jejich výrobky s těmi největšími nápisy (a nejvíc cingrlátky) často koupí lidé bez trošku vkusu, i co se týká zbytku oblékání. Takže z toho vyjde kolotoč. Ale možná jim to nevadí, hlavně že se zboží prodává.

lorens
2172 příspěvků 8.11.19 14:34

@Porkpiehat Určitě ne, jinak by na to cingrlátka nevěšeli. Chtějí prodat a uspokojit, co nejvíce zákazníků.

Porkpiehat
1632 příspěvků 8.11.19 15:03

@lorens Někdy jsem ovšem schopná cingrlátka akceptovat ;-)

lorens
2172 příspěvků 8.11.19 15:25

@Porkpiehat To ještě jde. :)

Ta první je pro mne krásná kabelka, druhá střelnice.

Porkpiehat
1632 příspěvků 8.11.19 16:08

@lorens Je neuvěřitelné, jak totožný model (na barvě nezáleží) může být tak diametrálně odlišný.

catherinne
13499 příspěvků 15.11.19 23:26

Já se včera asi po čtvrt roce vyfotila, tak to tady šoupnu. Jinak mám spíš fotky v sportovním. :-)

Nkem
125 příspěvků včera v 13:01

@catherinne Jsem ráda, že zas od Vás vidím nějaké fotky :heart_eyes:… Sport. oblečení je fajn, u těch šatů jsem na vážkách, jestli se mi to líbí nebo ne - normálně bych asi řekla, že určitě tenhle,, stanovitý,, typ šatů ne, ale jak jste štíhlounká a máte styl… tak asi se mi to na Vás i líbí :slight_smile:… Ale radši Vás stejně vidím v něčem trošku barevnějším a tvarovanějším… P. s. :myslím, že světlejší vlasy Vám sluší víc než takhle tmavé… Hezký víkend.

Jordaan
8825 příspěvků včera v 21:12

@catherinne

Ty saty jsou skvele a slusi Vam. Mmch., odkud jsou? Jinak se mi tez vic libite blondata, ale na druhou stranu obdivuju, ze ty kontrastni zmeny davate uplne bez problemu.

Stránka:  « Předchozí 1 4468 4469 4470 4471 4472 4473 4474 4475 4476 4477 4478
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek