Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10976) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
catherinne
13515 příspěvků 17.11.19 22:46

@Nkem @Jordaan diky, šaty Zara, ja jsem z nich nadšená.

Jordaan
9111 příspěvků 17.11.19 23:37

@catherinne

Jsou jak na Vas delany :-)

Temperance
2826 příspěvků 18.11.19 16:52

@Nkem Podepisuju :-)

Nkem
211 příspěvků 20.11.19 23:01

Tak naposled letos v baloňáku, zima mi už kvečeru byla dost… Kostým je tmavomodrá hruběji tkaná látka.

porjk
3156 příspěvků 21.11.19 07:24

@Nkem Možná i plné boty by to chtělo.

Acrobaleno
1004 příspěvků 21.11.19 09:36

@Nkem A zase tie lodičky. Nemáte iné topánky? Naozaj Vám nepristanú. Inak také

Nkem
211 příspěvků 21.11.19 11:24

@porjk Při mých krátkých pochůzkách v centru mi ještě v lodičkách zima nebyla. A jak bude zima ještě dlouhá, tak se kozačkám zatím vyhýbám :slight_smile:, dokud nezačnou plískanice nebo nejde teplota odpoledne pod cca 7'.

pavka_l
1227 příspěvků 21.11.19 12:13

@Nkem Lodičky obecně nevadí, ale tyto lodičky Vám opravdu nedělají dobrou službu.

benyka
8710 příspěvků 21.11.19 12:25

@Violetina @Nkem Myslím, že „dobrou službu“ ( :-) ) vám hlavně nedělá způsob focení. Zkuste si stoupnout dál od zrcadla a foťák umístit níž. Focení shora a zblízka deformuje míry.

Nkem
211 příspěvků 21.11.19 12:59

@benyka Jo jo, myslím, že to přesně tak je… Zkusím to napravit.

Pocit chladu
182 příspěvků 21.11.19 14:21

Extra hnusna kabelka

Violetina
177 příspěvků 21.11.19 15:18

@benyka Děkuji za tip. Zkusím se po vyhrabání z rýmiček a zalehlých dutin postavit jinak a dám si ještě jednu šanci. Momentálně chodím jako bábuška, včerejší školení jsem strávila s čepicí na hlavě a zamotaná v obřím plédu.

porjk
3156 příspěvků 21.11.19 17:27

@Nkem No, já teda mezi “lodičkama” a kozačkama znám i mezistupeň. Lodičky jako takové, tzn. uzavřené. A pak taky je dost podzimní obuvi, než přijde čas na kozačky.

Nkem
211 příspěvků 21.11.19 18:22

@porjk :grin:To určitě jo… Já ale nosím jako letní boty sandálky apod., jako podzimní boty lodičky ať s uvozovkama nebo bez (dneska mám klasické lodičky, ty na fotce jsou taky skoro celé uzavřené+ten pásek), jako podzimně-zimní vedu kotníčkové (ty ale nosím jen ke kratším sukním než je klasická pouzdrová z fotky a ke kalhotám-už jsem měla jak byly ty předchozí studené dny) a pak jako zimní kozačky+ kotníčkové… Nenosím nějaké uzavřené šněrovací střevíce, oxfordky apod. (a ani se na to nechystám) a jiná podzimní obuv mě teď nenapadá :thinking:…

giuliettka
7539 příspěvků 21.11.19 18:44

@Pocit chladu A čo tie špičaté boty, tam si sa už zrakom nedostala? :-D

Pocit chladu
182 příspěvků 21.11.19 19:05

Ale dostala..skoda slov..furt ich nosi plus to male kolotocove oblecenie..ale neda si povedadat ta naco?

EllaHolz
17 příspěvků 21.11.19 19:47

@Nkem V oblékání vám naprosto chybí kultivovanost.
Prvoplánová snaha o sexí samici. Oblečení malé, napresované, jak jitrnice. Knoflíci jsou hrdinové. Nevkusná, kolotočová kabelka, stejně tak boty. Ty navíc i mimo sezonu.
Je to strašně laciné. Škoda té absence vkusu a citu pro míru.
Ale abych jenom nehaněla, pěkná barva nehtů.

Nkem
211 příspěvků 21.11.19 23:10

Děkuji za veškerá hodnocení mých outfitů zde, ať pozitivní či negativní. Nicméně evidentně můj styl oblékání absolutně nekonvenuje převážné většině zde diskutujících, takže už sem žádnou fotku nepostnu, pouze možná zhodnotím nějaký outfit či se vyjádřím k nějakému tématu, když už jsem zaregistrovaná… Myslela jsem asi původně, že to bude celkem zábava i když jsem si byla vědoma, že můj styl je odlišný než se tu běžně objevuje neřkuli je kladně hodnoceno. Ale negativních komentářů (rozcházejících se s reakcemi veřejnosti na mne v reálném světě- a opravdu tím nemyslím,, obdivné,, pískání mužů na ulici, aby mi zas nebylo přímo či nepřímo podsouváno), zejména negativních komentářů zabíhajících opakovaně až moc do osobní roviny (na můj vkus) je pro mne už moc, takže nevidím důvod abych nadále pravděpodobně otravovala svým stylem ostatní diskutující, či tu sloužila pro škodolibé povýšené pobavení některých… Zůstanu s módní sebeprezentací raději v reálném světě a u převážně kladných reakcí reálného okolí, tak jako doposud… Omlouvám se všem za dlouhý příspěvek, trošku jsem si to musela srovnat v hlavě. Už se to nebude opakovat…

Oveeec
2583 příspěvků 21.11.19 23:29

@Nkem Mně to přijde škoda, protože z hlediska oblečení rozhodně nejste nějaký ztracený případ. Určitě by tam byl prostor pro vylepšení třeba těch laciněji působících prvků, přidání trochy stylovosti, pro trochu „modernizace“ a mohl by to být zajímavý proces i výsledek (ono by to bylo jiné, kdybyste se byla přišla poradit do tápajícího vlákna). Samozřejmě máte právo si na svém stylu trvat, nikdo neříká, že se sem musíte chodit výhradně měnit, ale komentujícím ty diskuze s vámi přišly asi neproduktivní. Chápu tu vaši potřebu se bránit nebo vysvětlovat svůj postoj (sama mám k nekonečným vysvětlováním sklon), ale taky vím, jak to na okolí občas působí. Ovšem taky je pravda, že některé ty komentáře jsou fakt zbytečně hnusné.

Edit: A když říkám, že nejste ztracený případ, tak to myslím pozitivně - podle všeho dobře vypadáte, působíte žensky, dbáte o sebe, a myslím si rozhodně, že naživo to bude ještě lepší.

Nkem
211 příspěvků 21.11.19 23:54

@Oveeec Děkuji za milý komentář

Birdonawire
520 příspěvků 22.11.19 06:56

@Nkem Škoda, že se nechcete aspoň zamyslet, jestli na negativních komentářích nebylo něco pravdy.

Yaay
386 příspěvků 22.11.19 08:55

@Nkem podla mna urobite dobre. Aj ked suhlasim s mnohymi poznamkami ohladne vasho oblecenia, musim pripustit, ze sa tu dost snazime ludi prerobit “ na nas obraz” na nasu predstavu dobre oblecenej zeny/muza. Niekto ako vy, kto ma iny styl a nemieni ho menit sa vzdy bude stretavat s kritikou. Inak, velmi sa mi paci ako reagujete, a ze sa nenechavate strhnut na uroven niektorych komentatov, ktore su na hranici urazky.

Porkpiehat
2462 příspěvků 22.11.19 09:39

@Nkem Pokud vám váš styl vyhovuje a nechcete na něm nic měnit, nikdo vás k tomu nemůže nutit. Myslím si, že většina komentářů byla vedena snahou vám ukázat cestu, jak působit profesionálněji, důvěryhodněji ve vašem podnikání. Francouzi mají mezi normálním a sexy oblečením (ještě následuje vulgární, ale to je úplně jiná kategorie) ještě mezičlánek „sensuel“ (smyslné). Osobně proti použití „ženských zbraní“ nic nemám, domnívám se však, že větší bomba je splývavá hedvábná halenka než upnutý svetřík. Rovněž výběr doplňků (jejich kvalita) je důležitý. Pokud byste napsala, že děláte na pásu v továrně, tak proti vaší kabelce nikdo neřekne ani ň. Na prezentaci podnikatelky má asi většina z nás větší nároky. Včetně dobře sedícího oblečení z kvalitních materiálů.

Acrobaleno
1004 příspěvků 22.11.19 10:49

@Nkem Mám taký pocit, že ste asi očakávala viac pozitívnych reakcií. A čo sa týka toho, že váš štýl je iný ako tu na pekle…áno je. Je priemerný a ničím výnimočný, taký istý ako xy ľudí na ulici. Preto ste dostali aj červené ramienka. Preto dostávajú aj iní ľudia červené ramienka. Avšak vulgárnosťou by som to nenazvala, len ste netrafili to „rafinované sexi“. Takto to vyznie tuctovo a prvoplánovo.

Dalmitka
1784 příspěvků 22.11.19 13:26

@Nkem - predsa niečo dodám; Váš spôsob obliekania ide mimo mňa a nie je to moja „šialka“ kávy /ako by povedala Darinka R./, ale o inom chcem. Mám dojem, že od úplne prvého príspevku ste sa tu stali akýmsi terčom, do ktorého si s radosťou buchnú viaceré naslovovzaté odborníčky na trendy a štýl a čím viac sú vo vyjadreniach urážlivejšie, tým viac sa „tetelia“ blahom, ako Vám to „nandali“. Obliekajte sa naďalej ako chcete, keď Vám to vyhovuje, ja súhlasím s vyjadrením @Yaay - „inak, velmi sa mi paci ako reagujete, a ze sa nenechavate strhnut na uroven niektorych komentatov, ktore su na hranici urazky.“

Stránka:  « Předchozí 1 4473 4474 4475 4476 4477 4478 4479 4480 4481 4482 4483 4535 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek