Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10867) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlinejulie74
3663 příspěvků 25.11.19 16:50

@giuliettka a co vyleštěné lakýrky a kravatu? Taky? U nás ve škole chodí jeden z předních pomologu této země taky v obleku, ale se společníkem v advokátní kanceláři by si ho nikdo nespletl.

3663 příspěvků 25.11.19 16:52

@JarkaJ jak to tu někdo psal o převlecích na danou roli. Nemůžeme se vzájemně mast, že? Hezký jste to řekla… Napsala…

giuliettka
5576 příspěvků 25.11.19 16:53

@julie74 Boty neviem, ale kravatu mal. :-D
A kým neprehovoril, že kto je a načo prišiel, tak by som sa od neho kľudne nechala poistiť, aj obhajovať. :-D

giuliettka
5576 příspěvků 25.11.19 16:58

@julie74 Od ktorého by ste si nechala navrhnúť záhradu a od ktorého sa nechala obhajovať? :-D

Nkem
152 příspěvků 25.11.19 17:29

@Saphena @Yaay Díky za milý koment
@PanenkaMalenka Já se neoháním ani podnikáním ani komplimenty okolí (myslím, že tak o 2 stránky zpátky bude stále Váš koment, na který jsem odpovídala, k dohledání) ani ničím jiným. Dokreslovala jsem pouze své životní situace ke kterým se oblékám, a reakce okolí, protože to má zajisté souvztažnost ke stylu oblečení každého… A pokud konstatování faktu co kdo dělá nebo čeho pozitivního se mu dostane pro Vás znamená,, ohánění se,, tím i ve Vašem reálném životě, tak-,, potěš pánbu,,…
@Acrobaleno Bylo to jen dokreslení, že mé pracovní prostředí (zrovna tak jako spousty jiných podnikatelů) zřejmě neodpovídá nějaké neurčité představě MP,, jak mají podnikatelé/ky vypadat a co dělat,,. Vkus profi sportovců se utváří jejich věkem, profesí, výdělkem a okolím. Pokud jste překvapená co nosí, tak až přijede nějaká slovenská repre tam kde jste, tak se můžete posadit v lobby jejich hotelu a jo- budou to ti chlápci v Gucci, Phillip Plein a jiných značkových,, handrách,,, doufám, že jim pak nepřestanete fandit :grin:… A nemohu si být bohužel jista, že jste Vy (a obdobně jiné diskutující) arbitrem tak dokonalé elegance, ať značkové či neznačkové, abyste si mohla nazývat Gucciho modely,, hadry,, ( a já rozhodně fanynka, zejména dámské módy, nejsem), protože jsem od neviděla žádnou fotku Vašeho oblečení…
@julie74 :grin: Myslím, že by se mne ani v BCBG stylu snad obchodní partneři nezřekli. Twinsety, jako sem asi @porkpiehat? postla, jsem kdysi jeden čas nosila, obdobný perlový náhrdelník či náramek nosím občas k něčemu taky.
@květušína Souhlasím. A neskromně si myslím, že na mne obchodní partneři/klienti oceňují 1. znalosti, schopnosti a důvěryhodnost 2. aspoň trochu líbivý vzhled. V tomto pořadí.

Temperance
2270 příspěvků 25.11.19 17:41

@Nkem Technická: Mohla byste prosím používat uvozovky a nenahrazovat je dvěma čárkami? Děkuji :-)

Nkem
152 příspěvků 25.11.19 18:05
@julie74
@julie74 píše:
Teď budu hnusná, ale vím o tom, netřeba mě upozorňovat. Ale když si nechá někdo v teplácích Gucci koupit agentkou mercedes vyšší třídy, nečekala bych intelektuala která má nějaký velký zájem o interiér vašeho mozku. ( A tím se vůbec nevyjadřují k samotné Nkem)

Nenapadlo Vás, že to bude tím, že třeba potřebuje šetřit čas kvůli závodním povinnostem, není stabilně v ČR či jiný relevantní důvod než okamžitě, rádoby vtipně, odsuzovat v intencích svých předsudků, které, tak jako mnohé jiné předsudky, spíš vypovídají o mozkové kapacitě odsuzujícího - neslyšela jste patrně nikdy o sportovcích, kteří ještě během závodní kariéry vystudovali vysokou školu-jo, opravdu vystudovali, ne koupili…
@Porkpiehat Velmi vtipný příspěvek- nemyslím si, že je Váš manžel profi sportovec pod 30 let, že?… Vybrala jste, nevím za jakým účelem, jedny z,, nejdivočejších,, fotek modelů z kolekce, které si tedy dotyčný pán ani nikdo jiný koho znám, fakt nekupuje, ty značky mají pochopitelně dost širší spektrum výrobků i umírněnějších, mezi kterými si dotyční umí vybrat. Samozřejmě je to styl hodně specifický, jak jsem uvedla…
Prosila jsem, aby nebyly posměšným tónem komentovány,, nevinné osoby, které jsem sem zatáhla svým příspěvkem,,, zřejmě to některým, které se zřejmě rády považují za velkého znalce skvělého vkusu, elegance a módy (dost možná bezdůvodně), nedá a baví je povzneseně se tvářit a rýpat…
To all : Ráda bych tímto,, své téma,, konečně uzavřela a nadále spíš jen sledovala jiná snad zajímavá témata zde a outfity jiných přispěvatelek/lů… Díky

Sheba
359 příspěvků 25.11.19 18:16

@Nkem Vy se musíte strašně nudit, když máte stále čas na takové sáhodlouhé příspěvky… :-). Nesmíte MP tak prožívat… :-)

Oveeec
2297 příspěvků 25.11.19 19:37
@Sheba píše:
@Nkem Vy se musíte strašně nudit, když máte stále čas na takové sáhodlouhé příspěvky… :-). Nesmíte MP tak prožívat… :-)

Tady se asi nudí strašná spousta lidí. O co mají příspěvky kratší, o to je mají četnější.

Porkpiehat
1876 příspěvků 25.11.19 19:57

@Nkem Safra ženská, když už sem házíte názvy takových „slovutných“ značek, tak je aspoň napište dobře (tu značku Philipp Plein už jste podruhé napsala špatně, tu Dsquared2 jste také trefila jen okrajově), kdo to má potom hledat, aby se poučil, jak se oblékají profi sportovci v ČR. O roztrhaných džínách jste psala vy.

Jdu si spravit chuť koukáním na pořádně oblečené sportovce.

Birdonawire
370 příspěvků 25.11.19 20:34

Módní peklo čtu dost dlouho, i když přispívat jsem začala až nedávno. Nepřipadá mi, že by to tady bylo někdy příliš korektní, nebyl problém označit něco za ošklivé, pamatuji například termín „hnusoboty“. Takže bych uvítala, kdyby mi někdo vysvětlil, co je teda v diskusi přípustné. Zajímalo by mne to.

Nkem
152 příspěvků 25.11.19 20:44

@Sheba Máte pravdu, to bych rozhodně neměla a zařídím se tak :grin:… Díky.
@Porkpiehat :grin: Máte asi pravdu, psala jsem to už pěkně nepozorně k detailům :see_no_evil:, díky… Jo, roztrhané džíny, ale o dost lepší než jste postla :grin:, samozřejmě nosí… Ad foto, ten,, můj,, sportovec samozřejmě na slavnostní akce obléká taky dobrý oblek, to doufám je snad jasné, popisovala jsem denní oblečení, které ti kluci z Vaší fotky naopak v běžném životě nosí taky…

květušína
357 příspěvků 25.11.19 21:09

@julie74 mohu se zeptat, zda podnikáte nebo jste někdy podnikala a nebo jste vždy pracovala jako zaměstnanec? Zdá se mi spíše to druhé.

květušína
357 příspěvků 25.11.19 21:14

@Nkem já taky doufám, že na mě klienti oceňují znalosti a zkušenosti. Jestli na mě oceňují vzhled, je mi jedno a pokud ano, spíš si nepřeji, aby mi to dávali najevo.

Oveeec
2297 příspěvků 25.11.19 22:02

@Birdonawire Říct o něčem, že je to ošklivé nebo dejme tomu laciné, asi není takový problém. Hnusoboty bych použila obecně, ale o konkrétních botách, které má na sobě někdo, s kým mluvím, bych to neřekla. Možná je to pokrytectví, ale pak bychom pokrytectvím mohli nazvat i obecnou lidskou slušnost. Co podle mě přípustné není jsou argumenty ad hominem, urážky někoho, kdo na nikoho nepříjemný ani útočný nebyl, jenom za to, že se mi nelíbí, jak se obléká a že píše příliš dlouhé/příliš ukecané/já nevím jaké komentáře. Byla bych řekla, že se taková věc mezi dospělými lidmi rozumí samo sebou.

Birdonawire
370 příspěvků 25.11.19 22:08

@Oveeec Vnímám to podobně, ale už jsem si tady přečetla, že označit něco za ošklivé není v pořádku.

3663 příspěvků 25.11.19 22:14
@květušína píše:
@julie74 mohu se zeptat, zda podnikáte nebo jste někdy podnikala a nebo jste vždy pracovala jako zaměstnanec? Zdá se mi spíše to druhé.

Chi zaměstnanecké výhody nepoužívám už asi tak dvacet let. Ale je pravda že nepodnikam ve smyslu koupím výrobní prostředky, dám práci lidem, to ne. Jsem krutě neambiciózní a s divnymi prioritami. Proč vaše poznámka? A to není výzva k hádce, to mě vážně zajímá.

Nkem
152 příspěvků 25.11.19 22:29
@květušína píše:
@Nkem já taky doufám, že na mě klienti oceňují znalosti a zkušenosti. Jestli na mě oceňují vzhled, je mi jedno a pokud ano, spíš si nepřeji, aby mi to dávali najevo.

Mně na tom taky extra nesejde a nejedu na jednání s tím, že by mi neměl protějšek zapomenout pochválit vzhled :grin:, ale když tak někdy zdvořile učiní, tak mi to nevadí až potěší… Myslím, že si rozumíme. Ale doufám tedy, že kdybychom se náhodou někdy pracovně sešly a já něco na Vás pochválila, tak že mne nepraštíte šanonem po hlavě :grin:.

ellou
250 příspěvků 25.11.19 22:50

@Nkem zhasněte.

benyka
7961 příspěvků 26.11.19 01:14

@Birdonawire Jaké máte například oblíbené jídlo? Že bych je třeba označila za blivajz.

giuliettka
5576 příspěvků 26.11.19 05:30

@benyka Moje je luchmeat. :-)

Ophelie
759 příspěvků 26.11.19 07:02

@Porkpiehat s tou zkratkou nám to kdysi říkala francouzská lektorka. Předtím jsem to znala jen v tom původním významu.

Birdonawire
370 příspěvků 26.11.19 07:06
@benyka píše:
@Birdonawire Jaké máte například oblíbené jídlo? Že bych je třeba označila za blivajz.

Vegetariánský parmentier. Poslužte si.

květušína
357 příspěvků 26.11.19 08:28

@Nkem možná jste to nezamýšlela, ale manipulujete mě do role nějaké hysterické ženské, která neví, jak se má chovat a nutíte mě bránit se. Jistě, že nikoho nijak nenapadám, když mi zákazník pochválí vzhled, ale myslím si, že to do obchodního jednání nepatří. I když to být pravda nemusí, působí to na mě tak, že za jeho laskavost očekává zase laskavost/výhodu z mé strany a to už jsem tlačena do pozice, kde být nechci. Samozřejmě, že není nutné při jednání vést suše obchodní rozhovor, ale nic osobního. Tedy z mé strany, ze strany zákazníků někdy některé osobní věci vědět musím.

květušína
357 příspěvků 26.11.19 08:31

@julie74 usuzovala jsem z vašeho předchozího příspěvku, kdy mi vysvětlujete, že je jasné, že o zakázku musí stát, když v oboru podniká. Já naopak z vlastní zkušenosti vím, že není nic neobvyklého některé zakázky odmítnout, důvod může být různý. Takže mi připadalo, že nevíte, o čem píšete.

Stránka:  « Předchozí 1 4479 4480 4481 4482 4483 4484 4485 4486 4487 4488 4489 4497 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek