Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10858) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Acrobaleno
989 příspěvků 26.11.19 09:21

@Nkem Na začiatku by som len chcela napísať, že to neznamená, že keď má peniaze na značkové veci má aj vkus. To len tak na okraj. A prepáčte, ale táto Vaša odpoveď mi prišla až smiešna. „Pokud jste překvapená co nosí, tak až přijede nějaká slovenská repre tam kde jste, tak se můžete posadit v lobby jejich hotelu a jo- budou to ti chlápci v Gucci, Phillip Plein a jiných značkových,, handrách,,, doufám, že jim pak nepřestanete fandit :grin:“ Po tomto argumente asi nemá cenu s Vami diskutovať. Väčšina Gucci vecí sú gýč, ale to asi nepochopíte, keďže za vrchol elegancie považujete Guess kabelku.

Porkpiehat
1868 příspěvků 26.11.19 09:38

@Acrobaleno Nezbývá než doufat, že nám z toho stylu ti profi sportovci jednoho dne vyrostou a dospějí :-) A ty, co je doprovází na jejich životní cestě, si najdou také svůj vlastní elegantní styl.

Acrobaleno
989 příspěvků 26.11.19 09:40

@Porkpiehat Príbeh so šťastným koncom :D.

Venda79
577 příspěvků 26.11.19 09:42
@Nkem píše:
To all : Ráda bych tímto,, své téma,, konečně uzavřela a nadále spíš jen sledovala jiná snad zajímavá témata zde a outfity jiných přispěvatelek/lů… Díky

ježiš vy s tim naděláte - já mám třeba zakázáno do téhle rubriky přispívat, protože se oblékám tak příšerně, že se na to tady odmítají koukat, a hroutím se z toho?

benyka
7889 příspěvků 26.11.19 09:50

@Birdonawire To neznám, nechám to jiným.

Matmys
2531 příspěvků 26.11.19 10:04
@Venda79 píše:
ježiš vy s tim naděláte - já mám třeba zakázáno do téhle rubriky přispívat, protože se oblékám tak příšerně, že se na to tady odmítají koukat, a hroutím se z toho?
:) Jste vtipná, konečně jsem se pobavila.
Ukažte něco, ať vidím, že nekecáte…
(ale ne okolo poledne, aby se někomu neudělalo špatně ;) )
Saphena
93 příspěvků 26.11.19 10:11

@Venda79 Slibuju za outfit zelené ramínko (za odvahu a za odklonění diskuze jinam). Já jsem srab, nebojím se kritiky, spíš že mě někdo pozná. Ztratilo by se kouzlo anonymity.

Ghost B.C.
3867 příspěvků 26.11.19 10:19

Nemůžu se rozhodnout. Už tu totiž bylo i pár outfitů, na které nepřišla reakce téměř žádná. Možná tak jeden-dva příspěvky, a to ještě takové, aby se neřeklo. Tak nevím, jestli bych radši tu smršť, co má Nkem nebo ticho a absolutní ignor. Jako blbý je oboje, ale nevím, co mi přijde blbější (vynechme urážky).
Každopádně to ve mně vyvolává chuť vložit nějaký vlastní veleslušivý outfit. Vadilo by mi víc, kdyby si mě nikdo nevšimnul nebo kritika, aha?

julie74
3632 příspěvků 26.11.19 10:36
@květušína píše:
@julie74 usuzovala jsem z vašeho předchozího příspěvku, kdy mi vysvětlujete, že je jasné, že o zakázku musí stát, když v oboru podniká. Já naopak z vlastní zkušenosti vím, že není nic neobvyklého některé zakázky odmítnout, důvod může být různý. Takže mi připadalo, že nevíte, o čem píšete.

Je, já se těšila na nějaký závažnější rozbor :grinning: no to máte samozřejmě pravdu, já to myslela obecně, že tohle je standardní oblečení a standardní práce.

julie74
3632 příspěvků 26.11.19 10:43

@Ghost B.C. no právě, já sem dávala věci s veselou mysli a stejně vesele je vyhazovala poté co mi bylo vyložene jaké jsou to ptákoviny. Postupně jsem pořídila leccos na čem už mi sejde, a dobře vím, že kdyby to tu bylo prohlášeno za ptákovinu, už by mi to dělalo litostivou. Takže myslím, že je to tu na odpis.
A přitom každou chvilku bych potřebovala něco probrat.

Venda79
577 příspěvků 26.11.19 11:10

@Saphena to nejde, mám prý „se, s prominutím, odklidit do „tápání v módě“ nebo kamkoliv jinam. Tady byly zvyklé koukat především na krásu“ (konec citace)
ale musím říct, že když se na ty svoje tři roky staré fotky dívám, tak se musím dost smát

julie74
3632 příspěvků 26.11.19 11:19

@Venda79 :grinning: :grinning: :grinning:

benyka
7889 příspěvků 26.11.19 11:30

@Venda79 No jo, ale když ty krásné neskously zrušení červených ramínek a zdrhly ke konkurenci, tak co fčíl. :-)

Venda79
577 příspěvků 26.11.19 11:43

@Matmys tak hele (sakra, vyšlo to kolem poledne, tak to se omlouvám slabším povahám :-) )
vnitřní verze mi nepřipadala tak příšerná, tak jsem přidala i venkovní, protože tu bundu určitě nepřežijete :-D

Fabienne_m
75 příspěvků 26.11.19 11:51

@Venda79 Jak vysoká je ta sukně? Napadlo mě zakasat tričko dovnitř a k tomu místo této bundy zkusit křivák, nemuselo by to být špatné.)

Saphena
93 příspěvků 26.11.19 11:56

@Venda79 děkuji! Máte krásné vlasy. Sukně Vám hezky sedí, s křivákem by se mi to taky líbilo víc :-)
A právě obědvám a s žaludkem to nic nedělá :-D

MarryJu
374 příspěvků 26.11.19 12:01

@Venda79 Já se jen modlím, ať se k vašemu outfitu nevyjádří @Nkem

Venda79
577 příspěvků 26.11.19 12:17

@Fabienne_m bohužel ta sukně je bokovka, proto musím mít trička přes ní, do jiných sukní už poctivě zastrkávám :-)
@Saphena díky, vlasy jsou čerstvě vyfoukané, jinak takhle pěkně nevypadají
o zatepleném křiváku uvažuju, pod ten co mám už bych musela mít svetr (to ta bunda je teplá a navíc ji všechny děti co potkám obdivují a hladí :-D ) jenže já mám vlastně různých bund dost, tak čekám, až se něco rozpadne a koupím si ho (pokud to stihnu dřív, než mi manžel zase koupí nějakou bundu)
@MarryJu :-D

květušína
309 příspěvků 26.11.19 13:16
@Birdonawire píše:
Vegetariánský parmentier. Poslužte si.

Jé, to neznám. Můžete mi prosím dát recept, ať si u muže šplhnu?

Nkem
150 příspěvků 26.11.19 13:41

@květušína Ježíšmarjá, to jsem fakt vůbec nezamýšlela!!! Mrzí mě to, jestli to na Vás tak působilo. Vy jste psala fajn a srozumitelně, to já jsem se asi trošku v tom zamotala (nevýhoda psaného projevu). Přitom jsem vlastně s Vaším postojem souhlasila, jen jsem chtěla napsat, že mám možná trošku jiný naturel… A ta moje poslední věta byla samozřejmě žert, která jen říkala, že já klidně ženu sama pochválím (muže v obchodním vztahu za vzhled ne). Ještě jednou se omlouvám.

Fabienne_m
75 příspěvků 26.11.19 14:41

Taky něco přidám, aby se diskuze trochu posunula. Už druhý týden jsme bez pračky, což mě nutí ze skříně brát i šaty, které jinak nenosím tak ráda. Vzhledem k tomu, že vlastním dva kabáty, tak venkovní varianta bude v lehkých obměnách (jiná šála a čepice, případně rukavice) poměrně častá po celou zimu.

Temperance
2167 příspěvků 26.11.19 14:49

@Fabienne_m Ty šaty se mi moc líbí :-)

Fabienne_m
75 příspěvků 26.11.19 16:19

@Temperance Děkuji, mně vzorem a střihem také, bohužel kvalitou jsou docela nic moc.(

Ivana32
220 příspěvků 26.11.19 17:31

@Fabienne_m Šaty se mi líbí a vy máte pěknou siluetu. Ale je to takové celé moc tmavé. Já jsem dřív (čti zamlada) nosila černou a obecně tmavé odstíny hodně, teď už, řečeno s Richardem Mullerem, „mám na čase jít vlastním barvám vstříc“. Tož tak činím. :-)

Ophelie
750 příspěvků 26.11.19 17:35

@Fabienne_m šaty vám sluší, máte hezkou postavu.

Stránka:  « Předchozí 1 4480 4481 4482 4483 4484 4485 4486 4487 4488 4489 4490 4495 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek