Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10858) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Fabienne_m
75 příspěvků 26.11.19 18:01

@Ophelie @Ivana32 Velice děkuji.) A @Ivana32 se ještě musím zeptat, jak jste ty své barvy našla? Máte pravdu, že s tím bojuji - snažím se mít šatník pokud možno menší na počet, ale dobře kombinovatelný. Bohužel se mi často stává, že sklouznu hodně k černé, tmavě modré, přes léto k bílé. Třeba zkombinovat barvy bez toho, aniž bych použila tmavé neutrální, jako to měla na jednom podzimním outfitu @MP blanka, to je pro mě v podstatě sci-fi.

Ivana32
220 příspěvků 26.11.19 19:16

@Fabienne_m
Já se nepovažuji za znalkyni módy, to předesílám. Víceméně tuto oblast vnímám intuitivně- u sebe se řídím barevnou typologií, což funguje. Jsem podzimní typ, tudíž často nosím oblečení v těchto barvách: žlutá, červená, zelená, rezavá, mahagonová, rákosová zelená. Vyhýbám se už černé, protože co ve dvaceti tvář unesla, teď už ne, prostě mi nesluší- vypadám pak jako zaměstnankyně místního pohřebního ústavu Pieta. :-)

ertz
169 příspěvků 26.11.19 19:17

@Fabienne_m Šaty Vám ohromně sluší. Pokud chcete dodat barvy, zkuste nejdřív vybrat nějakou, jaká je v tom vzoru. Pokud jste kontrastní ve tváři (tmavé vlasy+světlá pleť(, bude Vám slušet i kontrast v oblečení ( př. bílá, světle modrá+ tmavá modrá). Pokud máte snědší pleť a ne moc tmavé vlasy, vyberte si barvy, které nedělají velký kontrast ( např. středně modrá+ tmavě modrá).

Birdonawire
363 příspěvků 26.11.19 19:57
@květušína píše:
Jé, to neznám. Můžete mi prosím dát recept, ať si u muže šplhnu?

Ráda, ale dejte mi ještě chvíli. Zatím jen nadšeně ochutnávám v restauracích, už jsem zkusila několik variant, teď musím prozkoumat internet a zjistit, který recept bude fungovat.
Nejvíc mi zatím chutnala verze s vrstvou hub.
Chtěla bych to mít jako recept pro případ nutnosti připravit jídlo pro kamarády vegetariány ve verzi „dá se připravit dopředu, dát do lednice a až bude potřeba, dopéct“. Nějak se mi v okolí vegetariáni množí. Nic proti, já už taky nejsem tak masožravá.

květušína
309 příspěvků 26.11.19 20:34

@Birdonawire to budete moc hodná. Já jsem se zběžně mrkla na nějaké recepty na web a jsou tam vejce a smetana, to muž nejí, to budu muset něčím nahradit. Houby jsou fajn. Já nejsem vegetariáka, ale muž ano a vaříme doma i obědy do práce bez masa, takže moc maso nejím, jen občas si dám s dcerou rybu. Ale to už spíš patří do gurmánského vlákna.

Porkpiehat
1868 příspěvků 26.11.19 20:53

@květušína Zas tak úplně mimo téma nejste, pouhá záměna předložky a je z toho „Co jsem měla dnes v sobě“ :-)

xSx
755 příspěvků 27.11.19 00:49

@Porkpiehat nebezpecne tema. Se uplne bojim, co bychom se mohli dozvedet :D

Porkpiehat
1868 příspěvků 27.11.19 07:12
@xSx píše:
@Porkpiehat nebezpecne tema. Se uplne bojim, co bychom se mohli dozvedet :D

No, na tak vás užije! Takové myšlenky po ránu…

PS: Chtěla jsem přidat fotku Johna Hurta z Vetřelců, jak se mu klube ten malý vetřelec z těla (pro téma „Co jsem měla dnes v sobě“), a pak když je přilepený na obličeji dalšího člena posádky (k tématu „Co jsem měla dnes na sobě“). Ale ty fotky jsou po ránu trochu unappetitlich, tak si musíte vystačit se slovním popisem ;-)

Judy24
1026 příspěvků 27.11.19 09:49

@Birdonawire Tohle mám na Módním pekle moc ráda já; jen díky vašemu příspěvku jsem se právě vzdělala o Antoine-Augustin Parmentierovi . :) Takový zajímavý kus historie!

Fabienne_m
75 příspěvků 27.11.19 18:29

@ertz Moc děkuji.) Světle modrou bych zkusit mohla, to máte pravdu, celkově tíhnu k černé - šedé - modré - bílé, tak by se mi to ani nemuselo tak tlouci.
@Ivana32 Tak tam bude zakopaný pes, já svůj barevný typ zatím s jistotou neurčila a že jsem si o tom načetla řadu článků :D

ertz
169 příspěvků 27.11.19 19:16

@Fabienne_m Tak to máte stejné barvy jako já, akorát světle modrou nemůžu, vypadám v ní nemocně, potřebuji větší sytost barev.
Od šedé je kousek k šedozelené nebo levandulové/šeříkové. Místo černé zkuste antracitovou, někdy je to lepší.

Lizbeth
1117 příspěvků 27.11.19 22:29

Pokus o přidání fotek.

To je můj popisovaný outfit do práce..umělé světlo vydělilo šesti všechny barvy..tak si to domyslete..
Boty mi prosakují a nosím je jen, než začne padat sníh - ale nedokážu se s nimi rozloučit (tolik ještě k dotazu co s botama, které prosakují - já říkám nosit )
Kabelka je od vietnamce a to proto, že byl po cestě z práce a nejsou na ní cvoky, třásně, drahokamy, řetízky, nápisy, aplikace, více barev a všechno to, co teď všude v obchodech je.

Iv_Sm
1537 příspěvků 28.11.19 16:41

Zkouska nove sukne, mam z ni radost :grinning:

porjk
2923 příspěvků 28.11.19 16:53

@Iv_Sm Zkouška na výbornou :)

VeronikK
1169 příspěvků 28.11.19 17:02

@julie74 na moji první fotku se snesla taková kritika, že už ne… Ba ne, nechce mi nějak spolupracovat ani foťák, ani pořítač, vyfotit se umím blbě a máme navíc doma dost tmu. Jinak vlastní názory na kritiku mne samotné od ostatních si nechávám pro sebe :-)

Temperance
2167 příspěvků 28.11.19 17:13

@Iv_Sm Tleskám :-)

julie74
3632 příspěvků 28.11.19 17:21

@Iv_Sm zelené jsem dala ale musím to i dopsat. Moc se mi to líbí. A jak se nám to tady rozjelo, pěkný.

mimi
205 příspěvků 28.11.19 19:36
@Lizbeth píše:
Pokus o přidání fotek.To je můj popisovaný outfit do práce..umělé světlo vydělilo šesti všechny barvy..tak si to domyslete..
Boty mi prosakují a nosím je jen, než začne padat sníh - ale nedokážu se s nimi rozloučit (tolik ještě k dotazu co s botama, které prosakují - já říkám nosit )
Kabelka je od vietnamce a to proto, že byl po cestě z práce a nejsou na ní cvoky, třásně, drahokamy, řetízky, nápisy, aplikace, více barev a všechno to, co teď všude v obchodech je.

Boty dnes putovali do opravy :-) a budem nosit dalej, len do sucha.

Iv_Sm
1537 příspěvků 29.11.19 10:53
Dalmitka
1730 příspěvků 29.11.19 11:21

@Iv_Sm - ako z módneho časopisu; niet čo dodať, len - dokonalé.

MP Edina
122 příspěvků 29.11.19 13:39

@Nkem stejně chválím, že jste to vydržela tak dlouho, já to vzdala hned po první fotce..

giuliettka
5381 příspěvků 29.11.19 17:08

@mp Edina…pretože útek je lepší ako zmena?

Karihorka
5 příspěvků 30.11.19 09:58

Dobrý den milé dámy, docela dlouho sem chodím pro inspiraci, ale nikdy jsem nenašla odvahu sem taky nějakou tu fotku vložit a poprosit o radu. Příští týden mám ale pohovor, jednalo by se o asistentské místo v kanceláři, a tak přemýšlím, co na sebe. Zkoušela jsem různé kombinace, se sakem i bez, ale sako jsem pak zavrhla, protože se v něm necítím a ani mně moc nesedí. Nakonec jsem vymyslela černé kalhoty a k tomu bílou košili, ale nevím, zdá se mi to takové strohé, tak bych se chtěla pozeptat, co by šlo třeba ještě vylepšit a změnit, doufám, že nedostanu moc velké kapky. :)

Armida
67 příspěvků 30.11.19 10:37

@Karihorka Myslím, že strohé to není, jen vám to asi připadá trošku „holé“? Se šperky, hodinkami, brýlemi… to bude takové víc dooblečené, myslím.

Stará zebra
45 příspěvků 30.11.19 10:56

@Karihorka Já bych měla strach, že než dojdu k pohovoru, košile se pod oblečením pomačká a nebude to vypadat upraveně. Sako by to zamaskovalo.

Stránka:  « Předchozí 1 4481 4482 4483 4484 4485 4486 4487 4488 4489 4490 4491 4495 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek