Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10858) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
porjk
2923 příspěvků 30.11.19 16:08

@Karihorka Vzala bych to trochu ležérněji, rozepnout knoflík, lehce ohrnout manžetu. Ale jinak OK.

Karihorka
5 příspěvků 1.12.19 12:07

@Armida Budu mít hodinky i brýle, tak se to tím snad trochu rozbije.
@Stará zebra Toho pomačkání se taky bojím, ale žádné použitelné sako bohužel nemám.

Každopádně všem děkuji za příspěvky.

Karihorka
5 příspěvků 1.12.19 12:08

@porjk Moc ležérně právě působit nechci, ale rozepnout knoflík asi ještě vyzkouším.

Roxxanna
90 příspěvků 1.12.19 15:08

@Karihorka možná bych zkusila košili zastrčit do kalhot a mírně vykasat…

giuliettka
5381 příspěvků 1.12.19 16:40
@Karihorka píše:
Toho pomačkání se taky bojím, ale žádné použitelné sako bohužel nemám.

Musela by ste v tej košeli narúbať siahu dreva, aby to pokrčenie bolo problém. Žiaden knoflík nerozopínajte, Choďte tak ako je to na tej fotke, je to super. Nič viac neriešte a ak okuliare nie sú vaším bežným doplnkom, tak aj na tie sa vybodnite. Za mňa na pohovor akurát a super, ja by som Vás prijala. Držím palce.

Karihorka
5 příspěvků 1.12.19 18:33

@giuliettka Děkuji za podporu a povzbuzení, budu to potřebovat, protože jsem strašná trémistka. Ještě jsem vyzkoušela malou obměnu, košile je stejná, ale zastrčená do kalhot a rozepla jsem si knoflík u krku, akorát teď teda pořád nevím, co by bylo lepší. :)

vlm
4828 příspěvků 1.12.19 18:44

@Karihorka může být, ale já jsem pro první verzi

giuliettka
5381 příspěvků 1.12.19 19:23
@Karihorka píše:
@giuliettka Děkuji za podporu a povzbuzení, budu to potřebovat, protože jsem strašná trémistka.

Ja nie som moc trémistka, ale raz som mala urobiť niečo pred 10 chlapmi, z toho jeden bol šéf, jeden tlmočník, jeden kameraman a 7 Arabov v tých ich kaftanoch. Z tých Arabov sršalo také pohrdanie, že som tu trému dostala. Málem som si cvrkla do textilu. Dokončila som to trasúcimi sa rukami a spotená až na riti. Na druhý deň som sa šéfovi ospravedlnila, za mizerný výkon a on mi povedal, že tréma nikdy nikomu nevadí. Že ak má niekto trému, tak to ten druhý vidí, ale že aj napriek tréme sa dá dobre určiť, kto je v tom dobrý a kto nie. Takže kľudne tam choďte aj s tou trémou a nič si z toho, že ju máte nerobte. Aj na druhej strane je len človek. :-)

Ophelie
750 příspěvků 2.12.19 08:17

@Karihorka mně se líbí druhá verze se zastrčenou košilí, má to větší šmrnc. Přeji vám, ať uděláte ten nejlepší dojem, zapůsobíte a minimální nervozitu. (Trému nemá jen psychopat)

Porkpiehat
1868 příspěvků 2.12.19 09:37

@Karihorka Líbí se mi víc varianta se zastrčenou košilí. Na pracovní pohovor se mi to zdá vhodnější, upravenější, tu variantu přes kalhoty bych nechala až na chození do kanceláře až vás přijmou :-). Rozepnutý límeček mi nevadí, naopak to vyrovná to zastrčení košile do kalhot, aby to nebylo moc upjaté. Jestli dobře vidím, tak ta košile je lehounce růžová, to zmírňuje strohost.

Když jsem se hlásila na práci v kanceláři (s kontaktem s veřejností), tak jsem na chodbě čekala, až na mě přijde při pohovoru řada. Měla jsem jako jediná kabát, kalhoty, košili/halenku a sako, většina žen byla oblečená tak, jak já bych se neoblékla ani na vyběhnutí do večerky (legíny teda neměla asi žádná, ale různé vytahané svetry apod.). Samozřejmě v mém přijetí hrály velkou roli moje znalosti, ale už při čekání na té chodbě jsem se cítila dobře a na pohovor jsem dorazila uvolněná.

Temperance
2167 příspěvků 2.12.19 17:01

@Karihorka Taky se mi víc líbí varianta 2. Přidala bych dlouhý řetízek. Hodně dlouhý.

Karihorka
5 příspěvků 2.12.19 17:22

Děkuji všem za úžasnou podporu, hned jsem o něco míň nervózní. :)
@Porkpiehat Zastrčená košile asi zvítězí, taky se mi to teď líbí víc. Límeček ještě nevím, ten se mi naopak líbí víc zapnutý, mám pocit, že když ho mám rozepnutý, tak ta košile vypadá nějak moc obyčejně. A máte pravdu, košile je lehce dorůžova. Kdybych byla suverén, tak oblečení nejspíš vůbec neřeším, ale nechci kvůli nepatřičnému oblečení zažívat další nejistoty, už tak jich mám víc než dost. :)

MP Edina
122 příspěvků 3.12.19 08:23

@giuliettka Přispěla jsem do diskuze Co jsem měla dnes na sobě ne do změny

giuliettka
5381 příspěvků 3.12.19 15:14

@MP Edina ok.

Debbie092
1 příspěvek 8.12.19 16:08
Na pracovni pohovor

Ahoj, co říkáte na tuhle kosili? Chtela bych si ji vzit na pracovni pohovor. Je vhodná? :wink:

MP blanka
2163 příspěvků 8.12.19 18:48

@Debbie092 - prepáčte názor starej ženy, ale mne tam vadia tie vrecka. Normálne mám tik - brnknúť prstom do tých patiek, čo sú na nich našité. Na normálne nosenie by som to tak prísne nevidela.

Temperance
2167 příspěvků 8.12.19 19:13

@Debbie092 Mně se ta košile nelíbí. Kapsičky, límec…

giuliettka
5381 příspěvků 8.12.19 19:23

@Debbie092 Vymente knofličky na kapsách za červené a možete ísť na pohovor.

Lizbeth
1117 příspěvků 8.12.19 20:06

Jedná se o volnou pozici KOJNÁ.

Iv_Sm
1537 příspěvků 8.12.19 20:35
@Debbie092 píše:
Ahoj, co říkáte na tuhle kosili? Chtela bych si ji vzit na pracovni pohovor. Je vhodná? :wink:

Čichám, čichám trolla.

MP blanka
2163 příspěvků 12.12.19 11:52

Vrátim sa k problému s darovaným oblečením, čo sa tu preberal koncom augusta. Vtedy som sa priznala, že myšlienku vnímam pozitívne, dokonca som mala jednu peknú skúsennosť. A teraz niečo z druhej strany.
Kamarátka mi chcela darovať nohavice, ktoré sú jej malé, ale mne sa vôbec nepáčili. Niekedy v minulosti by som si ich možno zobrala, aby som neurazila, a po čase vyhodila, a nič jej nepovedala. Ale teraz to vidím už inakšie, a tak som jej - veľmi opatrne som volila slová - povedala, že jej síce ďakujem, ale ja také nenosím. Hneď som videla, že to zobrala príliš osobne aj keď som jej dobrý úmysel ocenila, a argumentovala som množstvom vastných nohavíc atď. Cítila som sa až previnilo. Ale dobre mi tak, to mám za to, že s každým hovorím priamo, neklamem, nepredstieram. Nie každý to unesie. Nerozkamarátili sme sa, tak moc o život zasa nešlo, ale mňa to mnrzí.

Ophelie
750 příspěvků 12.12.19 13:38

@MP blanka rozumím vám, ale to je čistě kamarádčin problém. Vy jste jednala na férovku.

Příspěvek upraven 12.12.19 v 17:41

MP blanka
2163 příspěvků 12.12.19 13:51

@Ophelie - ďakujem za podporu, potrebovala som si uľaviť, a k tomu je PM ako stvorené.

Porkpiehat
1868 příspěvků 12.12.19 14:01

@MP blanka udělala jste dobře. Řeknete „Jé, děkuji, já si je ráda vezmu“ a bude k vám valit všechno nepotřebné. Řekla jste jí to slušně, teď už je na ní, aby si to v hlavě přebrala. Může je zkusit věnovat do charity, třeba se někomu budou líbit.
Když moji přátelé a známí zjistili, že šiji, tak se mi snažili v dobré víře věnovat každou látku, která se jim doma válela. Ale už jsem teď daleko tvrdší, se slovy „Děkuji, ale já pro takovou látku nemám využití“ zdvořile odmítám. A nepřesvědčí mě ani vychvalování, jak byla látka drahá a jak hrozně se jim líbí :-) V létě jsem vynesla několik pytlů podobných látek (spíš zbytků, větší kusy jsem nabídla na gratiferii, kde je to na úvaze každého, co si vezme). Byla to krásná očista, protože jsem někdo, kdo věci vyhazuje jen když pro ně opravdu není využití.

julie74
3632 příspěvků 12.12.19 14:06
@MP blanka píše:
@Ophelie - ďakujem za podporu, potrebovala som si uľaviť, a k tomu je PM ako stvorené.

Já jsem dostala od tetičky kabát. Je cca 20 let starý, vlneny s trochou polyamidu. Jenomže z doby kdy se nosilo oblečení mnohem větší, tetičce musel být po kotníky, a je mnohem drobnější než já, a na mě to vypadalo jako by byl od rumburaka. Tak jsem sebrala všechnu asertivitou a rovnou jí řekla že beru, ale úplně ho předělám. Remcala že je ho škoda, ale i její dcera ji ujistila že buď já nebo kontejner, tak jsem ho dostala. Už je i předělán na úzko, akorat se ho bojím MP ukázat. :grin:

Stránka:  « Předchozí 1 4482 4483 4484 4485 4486 4487 4488 4489 4490 4491 4492 4495 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek