Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10867) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lucinela
15 příspěvků 16.1.20 22:49

Lak i kozačky jsou vínově červené a šperk je poskládaný z několika, vystřídala jsem ten večer na těchto šatech šperků několik. Ale tady nejde o šperky, ale o outfity. To bych prezentovala značku šperků.

Lucinela
15 příspěvků 16.1.20 22:58
Sportovní outfit

Úplně jinak…

Nkem
153 příspěvků 16.1.20 23:24

@Lucinela Ty vínové kozačky se tedy k těm šatům asi opravdu nehodí leda že byste k nim měla i kabelku stejné barvy a materiálu… Ad Váš make-up: dovolím si doporučit lépe zamaskovat kruhy pod očima - máte pěkný obličej, který si zaslouží vypadat svěžeji…
Váš sportovní outfit: tady mi už také vadí až moc zrzavý tón vlasů a ke sportovnímu looku by asi vypadaly lépe rozpuštěné vlasy, culík atd. (možná by tak vypadala lépe i ta výrazná zrz)… Outfit je na mne strašně šedivý a takový nedotažený (šperk, výrazný šátek by mohl prospět) a moc se mi nelíbí bunda.

Temperance
2291 příspěvků 16.1.20 23:51

@Lucinela Mně se ty šaty s řetízky k degustaci rumů moc líbí, jejich styl se mi k té příležitosti hodí. Kozačky nekomentuji.

giuliettka
5611 příspěvků 17.1.20 05:39
@Lucinela píše: Úplně jinak…

Tak konečne viem ako to vyzerá, keď sa stará oblečeie športovo, aby mladosť dohnala. :-D
@Porkpiehat bundu donosím, keď už som ju kúpila, ale šiltovka počká. :-D

Lucinela
15 příspěvků 17.1.20 07:53

@giuliettka
Myslíte, že na prohlídku věže jsem si měla vzít solidní kalhoty, v žádném případě bundu do pasu a ó, ty hrůzo, ještě šedé Nike. Škoda, mohla jsem si ještě vzít tričko s nápisem. To byste si zgustla a crossbody Michael Kors.

Judy24
1049 příspěvků 17.1.20 09:32

@Lucinela Prosím pěkně, co je vaším cílem teď? Hodíte sem obrázek (za to pochvala - už jen za odvahu) a pak nás tady hned všechny začnete urážet, protože předpovídáte negativní reakce. Vás to fakt baví?

Lizbeth
1147 příspěvků 17.1.20 10:22

Vždyť nikoho neuráží?

Můj šálek to není ohledně oblečení, šperků, vlasů ani make upu..ale že bych se musela echt vyjadřovat..proč? Prostě takhle lidi doopravdy na ulici vypadají..já si naopak počkám, jak se paní bude dál vyjadřovat :)

MP Edina
124 příspěvků 17.1.20 10:32

@Lucinela Já bych spíš chtěla vědět, kde je takové teplo, že máte jen tričko a koženou bundu? Nebo je to fotka z léta? A na poslední fotce vidím lodičky?

Judy24
1049 příspěvků 17.1.20 11:06

@Lizbeth „Těším se, jak mi to nandáte. Šperky jsou z kolekce Pierre Lang, miluji je, oživí i nejvšednější outfit. Ale nenosím kárované košile, ani tenisky, jsem taková úhledná. To vy tady neradi… “

Jako není to explicitní urážka, to máte pravdu, ale já to tak vnímám a zdá se, že nejsem sama.

Matmys
2565 příspěvků 17.1.20 12:38
@giuliettka píše:
Tak konečne viem ako to vyzerá, keď sa stará oblečeie športovo, aby mladosť dohnala. :-D
Šmarjá, Giulli, jak se teda má starší paní (já jsem 53) oblíkat, když jde ven na procházku v přírodě? Tady u paní mi nepřijde nic divného, to už jsem tak out?
isko
1665 příspěvků 17.1.20 12:52

@Lizbeth
No, neuráží, ale v každém příspěvku špičkuje a provokuje a hlavně podsouvá.

„Těším se, jak mi to nandáte… Ale nenosím kárované košile, ani tenisky, jsem taková úhledná. To vy tady neradi…“

„Na prohlídku věže jsem si měla vzít solidní kalhoty…“

isko
1665 příspěvků 17.1.20 13:01

Jinak já bych měla faktické připomínky.
Ofinka jak pro holčičku z první třídy.
Nehodící se zrzavá - to asi není přírodní (dle obočí), že? Účes celkově - nepovedená Saskia Burešová. Šperky k outfitu patří, resp. ho doladí nebo potopí, takže nejde říct „tady nejde o šperky, ale o outfit“.
Dlouhé výrazné náušnice a dlouhý výrazný náhrdelník se navzájem přebíjí.

plisovaná sukně s topem se širokým výstřihem se mi takhle na dálku moc líbí. Ale jestli ten top má volán, jak tuším, tak to jsem trochu v rozpacích.

porjk
2953 příspěvků 17.1.20 13:06

@Lucinela Za nejpovedenější považuji tu fotku v plášti. Co se mi ale nelíbí všude, je účes, takový z časů Dynastie.

giuliettka
5611 příspěvků 17.1.20 17:17
@Matmys píše: Šmarjá, Giulli, jak se teda má starší paní (já jsem 53) oblíkat, když jde ven na procházku v přírodě? Tady u paní mi nepřijde nic divného, to už jsem tak out?

Tak v prvom rade ubrať na mejkape! :-D

giuliettka
5611 příspěvků 17.1.20 17:44
@Lucinela píše:
@giuliettka
Myslíte, že na prohlídku věže jsem si měla vzít solidní kalhoty, v žádném případě bundu do pasu a ó, ty hrůzo, ještě šedé Nike. Škoda, mohla jsem si ještě vzít tričko s nápisem. To byste si zgustla a crossbody Michael Kors.

Nie, myslím si, že v prvom rade by ste si mala vziať bundu, čo nevyzerá, že ju nosila polovica žien v NDR predtým, kým ste ju vy vyhrabala v sekáči. Je ošuntelá a nepadne vám v ramenách. Na skinny fit džínsy nemáte nohy ani postavu. Fakt by to chcelo nohavice slim fit, alebo straight leg. Tričko malo byť aké? Kopírujúce postavu, alebo voľné? Na jedno je to moc na druhé málo. Menej makeupu, alebo popprípade viac, aspoň na obočí. Ta obočie vyterhané na tenku čiaru a do poloviceje strašné. A boty Nike? No ak sú Nike a ak je na nich to najdoležitejšie že sú Nike, lebo na vežu sa predsa v ničom inom ako Nike ísť nemože, tak tie jediné sú správne. Nike forever! :-D
Jo a kým mi napíšete, že predtým po vás u náhrdelníka chceli, aby ste písala značku, tak teraz ste namiesto slova keds použila Nike, tak nechceli namojdušu spasenú. :-D

giuliettka
5611 příspěvků 17.1.20 17:50
@Lucinela píše:
Těším se, jak mi to nandáte. Šperky jsou z kolekce Pierre Lang, miluji je, oživí i nejvšednější outfit. Ale nenosím kárované košile, ani tenisky, jsem taková úhledná. To vy tady neradi… A sebekriticky vidím, že výběr bot nebyl šťastný, hodily se ke kabátu, ale k těm šatům celkem katastrofa.

Ale radi, lenže to nesmie byť táto forma úhľadnosti. :-D Ženská naučte sa nalíčiť. Nájdi 5 rozdielov. :-D

vlm
4889 příspěvků 17.1.20 18:22
@Judy24 píše:
@Lizbeth "Těším se, jak mi to nandáte. Šperky jsou z kolekce Pierre Lang, miluji je, oživí i nejvšednější outfit. Ale nenosím kárované košile, ani tenisky, jsem taková úhledná. To vy tady neradi… "Jako není to explicitní urážka, to máte pravdu, ale já to tak vnímám a zdá se, že nejsem sama.

Trefila jste to přesně.

giuliettka
5611 příspěvků 17.1.20 18:29

@vlm Kárované košele a tenisky predsa nosí len ten čo sa nikdy elegantne neoblieka. :-D

vlm
4889 příspěvků 17.1.20 18:31
EllaHolz
17 příspěvků 17.1.20 20:50

@Lucinela Nemůžu si pomoct, ale vy musíte být na 100 % o pět minut mladší sestra legendární Hraběnky

kilgor
332 příspěvků 17.1.20 21:56

@EllaHolz a jakou osobu myslíte?? v Brně bývaly takové dvě sestry, jednou jsme je s mámou potkaly, myslím že jim říkala Hraběnky :) už je to dávno..ale asi je to jiná, že.

EllaHolz
17 příspěvků 18.1.20 00:01

@kilgor Ne, Hraběnka nebyla z Brna. Byla poměrně dost legendární postavička pražského polosvěta.

Lucinela
15 příspěvků 18.1.20 04:06

@giuliettka @porjk @isko
Děkuji za reakce. Opravdu jsem potřebovala zpětnou vazbu. Tady u nás na maloměstě jsem „jedna z mála, co nechodí v outdoor“. Omlouvám se za sarkasmus, jsem taková svá, jde to ze mě tak nějak samozřejmě
@isko - svetr má spadlá ramena, volán určitě ne.
Lodičky to také nejsou, kotníčkové boty.

Pokud jde o vlasy a makeup, děkuji. Tady vím sama, že jsem zamrzla v době, častokrát zkouším nechat si je jen tak, střih mám dobrý. Ofinu chci, ale zase ten strach nechat to jen tak ležérně. Děkuji, zítra jdu na narozeniny kamaráda, zkusím překvapit. Co se týče zrzavé barvy, od přírody jsem měla ve vlasech měděné odlesky a na včerejší fotce mám čerstvě barvu kombinace více pramínků zrzavé. Cítím se momentálně ještě v zrzavé fajn, ale vím, že nastane doba, kdy budu muset zvolit něco méně nápadného. Tolik k barvě.
S tím, že mám ubrat makeupu, také souhlasím a tak nějak se to ve mně bije. Spraví to operace víček k narozeninám (tedy pro můj pocit), makeup si dávám, protože mám pigmentové skvrny. Vždycky jsem se líčila hodně, už jsem ubrala, nedávám si téměř stíny, obočí už mi nedoroste a ačkoli vím, že oblouky jsou z 80. let, cítím se v nich lépe, než v současných stylech. Každopádně jsem moc nestála o kritiku obličeje a vlasů a nakonec je pro mě nejvíce přínosnou.
Takže děkuji a zkusím to zítra alespoň trochu zlomit.
Velkou inspirací mi je - co se módy týče - paní Trump, károvaná košile se mi zalíbila. Ale nemám její výšku, jsem necelých 160 cm vysoká. Naopak její tvrdá plastika a styl líčení se mi nezdá zrovna na jedničku. Ale fajn vlasy. To zkusím.
Hezký den, hlavní giuliettce, skvělé rýpavé komentáře, pregnantní vyjadřování, hezká čeština (když pominu, že jste z Prahy, tak to nedáváte až tak moc najevo) a vtipné komentáře.
Dlouho vás tady sleduji, snesu kritiku, vlastně ji mám ráda.
@kilgor Hraběnka mě pobavila, už v 17 mi v rodném městečku říkali kněžna. Já mám tyhle karikatury ráda. Pořád lepší než splynout s davem. A pokud vás zajímá věk, je přece nad slunce jasné, že jsem v „nejlepších letech“.
Hezký den vám všem přeji.

giuliettka
5611 příspěvků 18.1.20 07:16

@Lucinela Ja Vám dám skvelá čeština. Veď ja krásnou írečítou slovenčinou píšem! :-D Síce mám každé 4 slovo počeštené, v každom druhom mám poprehadzované písmena jak dysgrafik, lebo som márnivá a nenosím okuliare a nevidím na písmenka na klávesnici a občas mám hrubky, lebo slovenská blondínka je česká blondýnka. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 4487 4488 4489 4490 4491 4492 4493 4494 4495 4496 4497 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek