Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10868) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
BeKaa
519 příspěvků 13.2.20 18:47

@Neferek Sako se mi nelíbí, ale hodně jste zhubnul, fakt vám to sluší.

benyka
8177 příspěvků 13.2.20 19:05

@Neferek Dobře, tak já se do toho pustím. :-) Tuhle hnědou mám ráda, ale musí se s ní zacházet opatrně. Po několika špatných zkušenostech (rozdala jsem bundu a zahodila kalhoty) ji využívám spíš na doplňky - boty, kabelky, rukavice, šátky, klobouky atp. nebo ve vzoru. V takové velké jednobarevné ploše jako je kabát, bunda, kalhoty nebo sako, se snese buď s vzorovanými oděvy, kde je tato barva obsažena, nebo s jednobrevnými, a to spíš s lomenými, tlumenými a pastelovými (smetanová, světle modrá, světle šedá). Ve Vašem případě považuji za ten rušivý prvek košile s černobílým vzorem. Černá k hnědé (sako - kalnoty) nevadí, ale s čistě bílou, i když ve vzoru, to prostě nefunguje. Kdybyste k tomu saku vzal jednobarevnou košili nebo rolák nějaké pastelové barvy (nejjednodušeji viz výše, růžovou a oranžovou bych nejspíš vynechala, ale proti gustu…), tak by to vypadalo jaksi „záměrněji“. Ta hnědá je prostě příliš dominantní na kombinování se vzorem z jiných barev, který se také uchází o dominanci.

Neferek
145 příspěvků 13.2.20 19:44

@Temperance no to sice jako jó, ale teď mi jde spíš o tu barvu
@BeKaa s tím zhubnutím teda nevím, to bude fotkou. Aktuálně jsem -3 kg od svého životního váhového maxima ;)

@benyka Díky, musím ale upřesnit barvy. Košile je šedo-vínová a kalhoty tmavě modré

benyka
8177 příspěvků 13.2.20 20:05

@Neferek Tak to asi dělají ty kontrastní kostičky. A vínová se skořicovou si silně konkurují. Prostě se mi to vedle sebe tluče, no, nemůžu si pomoct. :-) Tmavomodré, stejně jako jakékoli hodně tmavé kalhoty, jsou podle mě v pohodě, u džín i třeba světle modré vyšisované. Jako nejbezpečnější a zároveň nejšmrncovnější na kombinování k těmto teplým hnědým barvám mi připadají odstíny šedé.

Příspěvek upraven 13.02.20 v 20:06

Ivana32
258 příspěvků 13.2.20 20:05

@Neferek
A jo, mně se to líbí, ladí to, působíte příjemným dojmem. Zrakem bych spočinula se zalíbením, fakt. Takže za mě ano, hnědé sako noste. :-)

dajakbol
91 příspěvků 13.2.20 21:21

@Neferek

Za mě v pohodě. Snad jen barvu kostiček košile bych volil spíše v světlejších odstínech modré nebo hnědé. Trochu váham i nad rozhalenkou k zapnutému saku. Možná je to jen můj problém, ale… mám ho, no ;)

Nkem
153 příspěvků 14.2.20 00:07

@Neferek Barva i sako Vám sluší (i když ho teda nepovažuju za top ve vesmíru ????), takže za mně ano- noste… Akorát bych taky, jak už bylo tady řečeno, vzala rozhodně jinou košili než tuhle kostku (ty minulé šištičky třeba byly hezké…) nebo svetr, kombinovala bych k této hnědé asi valéry modré, možná krémovou, tmavou čokoládu…

Temperance
2422 příspěvků 14.2.20 00:27

@dajakbol @Neferek Jo, šedomodrá!

Dru
468 příspěvků 15.2.20 22:07

Dobry vecer vsem! Na Peklo jsem prestala chodit, kdyz v galerii zrusili cervena raminka, prislo mi pak uplne zbytecne tam neco vkladat, a evidentne jsem nebyla jedina, pekne to tam chciplo… ale nejak mi to tady chybelo :) I kdyz jak tak koukam, vetsina uzivatelek/uzivatelu, kteri tu tenkrat fungovali, zmizela, coz je skoda. Tak aspon v tehle diskuzi je porad zivo :)

kilgor
333 příspěvků 15.2.20 23:08

@Dru dobrý večer, to je fajn, že jste se vrátila. Já si vás pamatuju.Tady chybí takové outfity:) Můžete dát ještě prosím foto těch bot? Vypadají zajímavě.

Dru
468 příspěvků 15.2.20 23:20

@kilgor Dekuji :) Boty jsem koupila asi pred dvema roky v H&M (fotka vygooglena)

kilgor
333 příspěvků 15.2.20 23:30

Díky, jsou hezký.

Brep
722 příspěvků 16.2.20 10:05

@Dru teda priznam se, ze pro to pozadj na fotce skoro nevnimam, co mate na sobe :grinning:

Dru
468 příspěvků 16.2.20 12:05

@Brep Ano, maji to tam vylozene instagramove, kazda mistnost v jine barve, ale uplne stejne silena :D (v dobrem slova smyslu, dle meho nazoru)

Temperance
2422 příspěvků 16.2.20 14:32

@Dru Líbí se mi ty kytičkové knoflíky na kabátě, jsou vtipné :-) Botky taky pěkné!
Jen bych trochu šetřila se vzory - knoflíky, šála, sukně (šaty?), boty… jednotlivě moc hezké kousky, ale kombinovala bych je s jednobarevnými (kabát+šála jo, prima, ale pak už sukni a boty bez vzoru).

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 17.2.20 23:51

@Dru Já tyhle kombinace vzorů a barev naopak žeru :hearts:.

Dru
468 příspěvků 18.2.20 11:06

@Temperance To ja jsem na stary kolena zkrotla, byval to vetsi cirkus! :-D Ale dokazu si predstavit, ze bych v den, kdy mi to v hlave moc huci, obetovala tu salu… za nejakou min „hunatou“, celou modrou, a omotanou tak, aby nevisela, ale treba jen tak vykukovala nad limcem kabatu.

@shanimplavkynahrocha Dekuju, a ze ja si Vas pamatuju z te zlate ery pekla? :-D V ikonce jste mela hrocha? Nebo si Vas s nekym pletu?

Vinca_minor
1538 příspěvků 20.2.20 15:15

@Dru Mně se ke kabátu a šále nehodí ty boty, jsou na mě moc letní.
Já si vás taky pamatuju. Těch starých tváří je tu povícero, ale někteří v době krize zrušili účet a vrátili se pod novým jménem :D

pavka_l
1128 příspěvků 21.2.20 08:46

@Dru Líbí se mi boty, kabát a šála, ale ne vše takhle dohromady.

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 22.2.20 01:01

@Dru To už je dávno, jojo :).

Dru
468 příspěvků 26.2.20 13:46

@Vinca_minor No tak to by chtelo nejakej seznam, abych vedela kdo je kdo :-D

Venda79
578 příspěvků 27.2.20 22:21

A tenhle svetřík už jsem vám ukazovala?

MP blanka
2378 příspěvků 28.2.20 00:25

@Venda79 -že vy ste odvtedy, ako ste dávala posledné fotky, o čosi schudla? / nemyslím finančne :-)! / Sukňa aj svetrík fajn, a potom že vraj priečne pruhy rozširujú.

pavka_l
1128 příspěvků 28.2.20 09:01

@Venda79 moc pěkné

benyka
8177 příspěvků 28.2.20 09:44

@MP blanka Že příčné pruhy, roláky a lodičkové výstřihy rozšiřují, je škodolibá pomluva. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 4487 4488 4489 4490 4491 4492 4493 4494 4495 4496 4497 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek