Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10892) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8331 příspěvků 21.5.20 13:21

@MP blanka Dík za pochvalu sukně. Ale kritickým okem vidím, že by to chtělo aspoň o deset centimetrů kratší triko, takhle jsem nějak zaražená do země a celé je to takové… jak říkají @porjk a @Femur. :-) (Plisovanou sukni jsem předtím měla naposledy na ZŠ.) Boty na podpatku jsou pro mě, bohužel, už dlouho jenom nedostižným snem. Závidím vám je. Jste kočka.

ertz
419 příspěvků 21.5.20 13:30

@benyka Pozor, on foťák umí dost zkreslit postavu. Vy držíte mobil níž než Blanka a to Vás možná „zkracuje“.

benyka
8331 příspěvků 21.5.20 13:36

@ertz Myslím, že to tím není. Rozšířená sukně chce víc prostoru, aby to vypadalo proporčně. A triko se mi zkracovat nechce, protože ke kalhotám je tak akorát. Možná ho zkusím příště strčit dovnitř (jestli se tam ještě vejde). :-)

Femur
295 příspěvků 21.5.20 14:17

@benyka To zkuste, pas se dostane trošku výš. Sama nosím taky spíš vršky přes, ale u některých jsem byla překvapená, jak zastrčení dovnitř pomohlo. A ta vaše sukně je hezká, já jen že jsem plisovanou sukni měla naposledy jako malá holčička. A myslím, že mně to nebude dělat dobrou službu. Ale teď mě napadlo, že jsem později nosívala sukni ne plisovanou, ale skládanou a ty sklady začínaly od boků, nad tím byly sešité a to mi slušelo. Že bych tomu dala ještě šanci?

benyka
8331 příspěvků 21.5.20 15:14

@Femur Určitě dejte, tyhle sukně přiléhající přes boky jsou lichotivé. Tahle je také nahoře úzká, ale tím trikem jsem to zabila. V zrcadle a při pohybu to až tak nevadí, ale z fotky je to jasné. :-) Možná by to spravil i pásek. Vyzkouším, uvidím.

Nkem
160 příspěvků 21.5.20 15:18

@MP blanka Moc Vám to sluší! Jakou jste měla kabelku? Já bych asi vzala černou hladkou pro celkově výraznější look… Nebo naopak v některé z barev outfitu :thinking:, nebo ještě možná červená hladká, lakovaná…?

Nkem
160 příspěvků 21.5.20 15:22

@benyka Taky Vám to sluší, ta sukně je moc hezká. Akorát mi přijde ta kabelka zbytečně moc sportovní, nějaká v trochu elegantnějším provedení by z toho udělala top.

Nkem
160 příspěvků 21.5.20 15:27
@benyka Taky Vám to sluší, ta sukně je moc hezká. Akorát mi přijde ta kabelka zbytečně moc sportovní, nějaká v trochu elegantnějším provedení by z toho udělala top.
@benyka píše:
@ertz Myslím, že to tím není. Rozšířená sukně chce víc prostoru, aby to vypadalo proporčně. A triko se mi zkracovat nechce, protože ke kalhotám je tak akorát. Možná ho zkusím příště strčit dovnitř (jestli se tam ještě vejde). :-)

To jo, zastrčené to bude určitě ještě lepší

benyka
8331 příspěvků 21.5.20 15:34

@Nkem Souhlas. To bylo jen tak šup šup na nákup do Kauflandu (manžel už stepoval u dveří :-) ), tak jsem bafla tašku, ve které mám všechny potřebné propriety.

Uživatel je onlineMP blanka
2481 příspěvků 21.5.20 15:50

@Nkem - ďakujem, s kabelkou by som vás určite neoslnila - béžová, / a to lodičky sú svetlo sivé /, a veľká tak akorát, aby sa mi do nej zmestil fascikel zdravotnej dokumentácie. Ja som vedela, prečo som sa nefotila aj s ňou!

2481 příspěvků 21.5.20 16:06

@benyka : ja nejaký nepomer medzi dĺžkou trika a sukne nevidím, takže budem dosť zvedavá na novú fotku. Mne sa to celé páčilo aj farebne, a náhodou to tak vyšlo, že práve pre tie farby som touto vašou fotkou asi pred tromi hodinami demonštrovala švagrinej, že priznať sivé vlasy môže byť skôr výhoda. Už roky si necháva farbiť vlasy. Našťastie už upustila od „ mahagonovej “, ktorá na jej hlave vyzarala skôr červene, čo sama uznala. A tak sa vrátila k svojej pôvodnej, čiernej. Lenže čo bolo kedysi, nie je dnes. Tvár bledá, vlasov menej, nemaľuje sa, a dnes jej tá čierna naozaj „ dobre “ chytila. Je to moc tvrdé. Ja by som sa to neodvážila tak priamo povedať, ale manžel, jej brat ju uvítal hneď vo dverách, že čo to má na hlave. No a keď sme tak o tom debatovali, napadlo ma ukázať jej vašu fotku, lebo vám tie sivé vlasy vyložene svedčia. Páčilo sa to aj švagrinej, ale či nájde odvahu, neviem.

benyka
8331 příspěvků 21.5.20 16:21

@MP blanka Taky jsem onehdy přesvědčovala švagrovou, aby se vykašlala na rezavé vlasy, zvlášť poté, co si nechala vytetovat černě obočí. Když jsem ji s tím viděla poprvé (měla to čerstvé), byl to naprostý šok. Tvrdila, že až se to zahojí (do měsíce), tak to zbledne, ale už je to skoro rok a nevypadá to na nějakou výraznější změnu k lepšímu. Příbuznější barva vlasů by ten kontrast aspoň trošku potlačila, ale přidala by jí asi leta. Jinak s tou barevností, která se s věkem mění, na tom asi hodně bude. Já se teď sunu blíž k oranžové, která mi za mlada vůbec neslušela, a jako mrtvola vypadám pro změnu v modré. Člověk celý tak nějak žloutne nebo co. :-)

Uživatel je onlineVinca_minor
1663 příspěvků 21.5.20 19:02

Ségřina tchyně teď přešla ze světle hnědého melíru na svou barvu. Má to vepředu pepř a sůl a vzadu tmavší a neskutečně jí to sluší a všichni ji chválí.

rozmlsaná
479 příspěvků 21.5.20 19:29

V srpnu jsem v Řecku objevila tento zapomenutý poklad. Sukní jsem přivezla že jí ještě provětrám do práce ale tady už na ní nebylo počasí. Teď jí plánuji nosit ale nevím co k ní kromě bílého trička. A umíte si k ní představit tenisky?

porjk
3054 příspěvků 21.5.20 19:40

@rozmlsaná Docela určitě.

Temperance
2517 příspěvků 21.5.20 21:18

@MP blanka Smekám za lodičky - a dodatečně koukám, že stojím v docela dlouhé frontě :-D

2481 příspěvků 21.5.20 21:21

@Temperance -ďakujem :-)!

Nkem
160 příspěvků 21.5.20 22:34

@MP blanka
Ad barva vlasů - jestli je Vaše švagrová spíš bledá a nelíčí se, jak píšete, tak šedivá by asi vypadala opravdu hrozně staře a nemocně (ta černá taky přidává roky a je na ní asi nepřirozená). Jestli byla původně tmavovlasá, tak by jí mohly slušet odstíny hnědé, bez červených odlesků. Obecně se říká, že ve starším věku nejvíc sluší přirozené barvy o pár tónů světlejší než nosila žena dřív…
To samé by mohlo platit pro tu paní, o které mluvila @benyka (nyní vytetované, asi špatně provedené, obočí a zrz vlasy)

Nkem
160 příspěvků 21.5.20 22:41

@rozmlsaná Ta kombinace co máte teď (bílé tričko a ta dočervena kabelka-moc hezká) mi přijde asi nejlepší. Ale taky by mohlo jít tričko v té bordó nebo narůžovělé barvě, co jsou na sukni a k tomu pak tmavěmodrá kabelka…

Paris1789
4393 příspěvků 22.5.20 09:59

Omlouvám se, ale mám dost blbý foťák, kromě toho s ním moc neumím. Filtry nepoužívám, protože s nimi taky neumím. Ale tohle jsem dnes měla na sobě já, je to rozmazané, ale hadry poznat jdou

jitkaag
9 příspěvků 22.5.20 11:07

Přidala bych ještě pánskou hučku, ideálně s liščím ocasem.

jitkaag
9 příspěvků 22.5.20 11:10

Jééé… tu jsem milovala, pohodlná, veselá a spousta látky.
a tenisky určitě unese

Paris1789
4393 příspěvků 22.5.20 11:21

Pokud se sem zaregistruje ještě víc lidí, aby komentovali, jsem ochotná sem dávat víc svých mizerných fotek :-)

Birdonawire
453 příspěvků 22.5.20 11:55

@Paris1789 Kdybych nevěděla, že to není možné, myslela bych si, že jste moje kolegyně Louise. Podle vlasů, očí, postavy.

Paris1789
4393 příspěvků 22.5.20 11:57

@Birdonawire zdravím Louise, jsem ráda, že svou postavou dítěte nejsem na světě sama :-)

Stránka:  « Předchozí 1 4497 4498 4499 4500 4501 4502 4503 4504 4505 4506 4507 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek