Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10922) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lorens
2508 příspěvků 24.5.20 14:59

Od 18. 4. pracuju zas povětšinou z domova a když jdu mezi lidi, mívám na sobě sportovní oblečení a tenisky. Krom drobných výjimek nikam než na procházku nechodím. Není kam, všechno je pořád ještě zavřené. Zato jsem došla z Prahy do Brna a vracím se, už jsem někde u Humpolce. :) Ale začíná to být nuda.

JarkaJ
1085 příspěvků 24.5.20 16:33

@EmilyG. Ano, v pondeli kontrola na poliklinice. Manžel nadával, ze jsem si nechala dat sadru (je stoupencem přírodní medicíny a abych to mohla mazat), byla jsem připravena vzdorovat, ale jiná možnost v nemocnici nebyla. Možná tedy zítra na poliklinice bude ta možnost plastové, zřejmě placeny nadstandard. A nepřetěžovat - děkuji za připomenutí, ja mívám ty tendence, ze když mi to nevadí, zvládnu všechno, bohužel.

kobylkalucni
358 příspěvků 25.5.20 17:00

@JarkaJ dobře, že sádru máte, mazání pomůže tak na nějaké natažené vazy, zánět šlach a podobně, kost musí srůst a aby srostla dobře, nesmí se hýbat. To bych podpořila spíš vnitřně- dostatek vápníku a k tomu si kupte vitamíny A. D, díky kterým tělo ten vápník využije. Jestli vám tu plastovou sádru nedali, tak zkuste někde jinde, známý platil cca pětistovku, taky měl cosi ze zápěstím a místo sádry až k lokti měl obvázané opravdu jen to zápěstí, oblékl i normální košile s dlouhým rukávem, plus možnost koupání. Fakt to stojí za to, kor teď v létě.

JarkaJ
1085 příspěvků 25.5.20 17:30

@kobylkalucni Dnes po kontrole - já vím, že zde pomůže jen fixace (nevím, jakou měl muž představu, že mě bude léčit :-), plastová nejdříve min. po týdnu, stojí asi 700 a dělá ji jiný doktor. Zvážím to, jestli kvůli mytí, plavat stejně nemůžu. Vitamíny a správné poměry a kombinace, to máme podchycené :-). Manžel se opravdu hodně zajímá o přírodní, alternativní medicínu, homeopatika, tak nás má v péči - do určité míry, samozřejmě. Všem děkuji za soucítění a rady, ale konstatuji, dámy, že je smutné, že získávám zelená ramínka za příšerné oblečení, s rukou v sádře, s rouškou přes odřenou tvář a s přerostlým květákem na hlavě :-) Musím se polepšit.

EmilyG.
1934 příspěvků 25.5.20 18:01

@JarkaJ jezismarja ja bych ho za tu alternativni medicinu na zlomeninu hnala pesky do Vidne!
Kupte si Caltrate plus, jezte vajicka, aspon 1× tydne morskou rybu ( staci i krabicka sardinek ), vsak vy vite. Tu plastovou sadru si zaplatte, opravdu je lepsi na zlomeninu nejen kvuli sprchovani.
Po sundani sadry to bude chtit obcas pri praci zpevnit, ortezu a pozdeji plastove obinadlo ( davam i zviratum ).
Myslete na sebe, tu ruku budete potrebovat do konce zivota, tak ji dejte vsechnu peci a nechte ji odpocivat.

Vinca_minor
1767 příspěvků 25.5.20 18:20

@JarkaJ Hlavně nepodceňovat. Já jsem si nejspíš zlomila prostřední kost v ukazováčku - strčila jsem ho mezi hranu kmínku berberisu a násadu krumpáče - bolel, otekl, zmodral, ale ohýbat jsem ho mohla, tak přece nepůjdu k doktorovi. Teď po měsíci tam mám seshora jasnou hrču a když se do toho místa i malinko ťuknu, tak bolí jak čert. Ale jinak dobrý :D tak jsem ségře na její výtky řekla, že prst už srůstá a lámat si ho znova nenechám, takže žádný doktor ani sádra nebude.

Temperance
2611 příspěvků 25.5.20 22:16

@JarkaJ Ano, dala jsem Vám zelené, ale spíš pro útěchu v utrpení… Ať Vás ruka moc nebolí a dobře se hojí.

Judy24
1140 příspěvků 26.5.20 09:19

@JarkaJ Váš muž mi připomíná moji matku. :) Jsem ráda, že vy sama jste rozumná, podle toho, co píšete, se o vás nebojím.

Matku kousl na veterině před pár týdny náš kocour, ona (protože má vysoký práh bolesti a strach z toho, co si o ní kde kdo cizí myslí, tak nechtěla rušit veterinářku při kontrole kocourových zadních pacek) se hned neohnala, takže ji rafnul fakt do hloubky. Veterinářka jí to vyčistila a obvázala jak nejlépe to dokázala, ale ruka i tak pěkně natekla a zmodrala.

Když to nebylo večer lepší, tak jsem jí nabídla, že zajedeme ke strýci (jejímu švagrovi, kterého zná skoro 40 let) na chirurgii. Ne ne ne - nechce k doktorům (klasickou medicínu nenávidí už mnoho let), polévala si to koloidním stříbrem a kde čím…když jsem říkala, že tam zajedeme, pokud to ráno bude vypadat stejně nebo hůř, tak pořád bojovně odmítala. Řekla jsem jí, že jí dávám čas do dalšího večera a pak ji tam prostě odtáhnu a už jsem si chystala výhrůžky. Nakonec se to fakt do dalšího rána (takže cca 24 hodin od kousnutí, omlouvám se, jestli jste se ztratili) fakt docela zlepšilo, tak jsem to nechala být. Ale měla víc štěstí než rozumu.

Málem jsem vám to vypsala už tehdy do stížností, ale pak jsem si postěžovala svým sestrám, které nebyly obě tou dobou doma a ty mě naštěstí vzorně potlapkaly.

Paris1789
4661 příspěvků 26.5.20 09:58

Tak ty slíbené kozačky

Uživatel je onlineFemur
371 příspěvků 26.5.20 10:00

@Paris1789 Celý outfit je super. :-)

JarkaJ
1085 příspěvků 26.5.20 11:04

@Judy24 Omlouvám se, ale o mém muži toho víte příliš málo na to, aby Vám mohl připomínat Vaši matku s nějakou historkou. S klasickou medicínou mám ale bohužel taky osobní špatné zkušenosti. A raději bych se vrátila k tématu, kupříkladu tento outfit @Paris1789 se mi líbí.

Judy24
1140 příspěvků 26.5.20 11:27

@JarkaJ Rozumím, máte pravdu, omlouvám se, nechtěla jsem se vás (nebo vašeho muže) jakkoli dotknout nebo analyzovat.

EmilyG.
1934 příspěvků 26.5.20 12:53

@Paris1789 cely je to skvely!!!

pavka_l
1201 příspěvků 26.5.20 14:49

@Paris1789 Dobrý to je.

porjk
3094 příspěvků 26.5.20 14:58

@Paris1789 Přidám se k pochvale, tohle se mi líbí hodně, obzvlášť sukně.

bao-baba
1054 příspěvků 26.5.20 18:28

@Paris1789
Pěkná sukně!

BeKaa
554 příspěvků 26.5.20 18:32

@Paris1789 Oba Vaše outfity se mi líbí, ale ten druhý o něco víc.

Lizbeth
1361 příspěvků 26.5.20 20:01

@Paris1789
Sluší vám to..a protože nevlastním žádný styl jako vy mohu jen podotknout, že interier ve kterém se fotíte vypadá jako můj domov - stejné parkety a bílý nábytek..a to je asi tak všechno co máme společné :)

Paris1789
4661 příspěvků 26.5.20 20:14

Sukně je z PF, mám i ve stejném stylu kalhoty, z téže modelové řady. Asi bych se měla léčit…

Oveeec
2471 příspěvků 1 inzerát 26.5.20 20:23

@JarkaJ A tak připomínat může kdokoli komukoli kohokoli, s tím se asi nic nenadělá a taky to nemusí znamenat nic špatného.

giuliettka
7149 příspěvků 26.5.20 20:26
@EmilyG. píše:
@Paris1789 cely je to skvely!!!

A stačilo zastrčiť. :-D

giuliettka
7149 příspěvků 26.5.20 20:27

@Paris1789 nechod sa liečiť, je to super.:-)

JarkaJ
1085 příspěvků 26.5.20 20:49

@Oveeec @Judy24 Omluva, uznávám, ze jsem asi nějaká zbytečně podrážděná z té ruky, z toho omezení a navíc, jak na potvoru musím pořad něco tahat do práce, notebook na zítřejší videokonferenci, vytištěné uzávěrky… Ale na druhou stranu nemám moc rada zdravotní diskuze v nevhodném vlakne a už vůbec ne polemiky o účinnosti té které metody - o rozjeti diskuze tímto směrem jsem nestala. Ale ať nejsem znovu ot, pořídila jsem si nový sestřih.

MarryJu
454 příspěvků 26.5.20 21:01

@JarkaJ Jste krásná a velice sympatická

JarkaJ
1085 příspěvků 26.5.20 22:26

@MarryJu Děkuji, ze mě tak vidíte :relieved:, ale vnímám se spis opačně, věčný pochybovač. Mohla bych vyjmenovat spoustu nedostatků, z kterých jsem měla mindraky, některé přetrvaly (nedostatky), ale naučila jsem se s nimi za ty roky žít :grinning:.

Stránka:  « Předchozí 1 4501 4502 4503 4504 4505 4506 4507 4508 4509 4510 4511 4519 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek