Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10926) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Paris1789
4758 příspěvků 8.7.20 21:06

@krajta mně se nohy prakticky nepotí. Co se tenisek týče, není to vidět, ale jsou to kožené boty a celkem prodyšné. Fakt je, že do veder to není. Ale dnes vedro nebylo.
Tyhle boty nosím, protože jsem zvyklá hodně chodit, vlastně chodit musím, abych si udržela nějak nenásilně denní kvótu pohybu.
Je-li to móda nebo ne je pro mě v tomto případě jaksi vedlejší.

EmilyG.
2068 příspěvků 10.7.20 00:14

@krajta kdysi modni casopisy, dnes pinterest, instagram…to pro snazsi vysvetleni, krom toho ze je to pohodlna moda. Musite se myt, i ty nohy, pak smrdet nebudete. Staci mydlo a voda, zkuste to!

EmilyG.
2068 příspěvků 10.7.20 00:18

"@Temperance eee nechapu

krajta
64 příspěvků 12.7.20 19:20
@EmilyG. píše:
@krajta kdysi modni casopisy, dnes pinterest, instagram…to pro snazsi vysvetleni, krom toho ze je to pohodlna moda. Musite se myt, i ty nohy, pak smrdet nebudete. Staci mydlo a voda, zkuste to!

Já si nohy a celé tělo sprchují každý den, a tenisky nosím zásadně na podzim k riflím. K šatům a sukním nosím zásadně podpatky. Víte jak smrdí nohy z tenisek v létě z vlastní zkušenosti? Takové lidi, kteří nemají vlastní vkus a jenom nosí to co je zrovna in, mám nejraději.

mimi
249 příspěvků 12.7.20 20:18

Ticho sa hlasim k „teniskacom“. Nosim k sukni a satam aj sandale (zriedka, nemam rada hole prsty na nohach a bolia ma z nich paty), aj espadrilky aj tenisky (platene alebo kozene), a nohy mi nesmrdia. A tenisky, ci espadrilky vyberam podla stielky, musi by makka, inak ma bolia chodidla. Nenosim ich naboso. Ak ide o zvlastnu prilezitost ako nejaka spolocenska udalost, svadba, oslava, tak k satam obuvam, samozrejme, lodicky.

EmilyG.
2068 příspěvků 12.7.20 20:36

@mimi mam to stejne, ale ted jsem nadsena z Birkenstocku. Ja si koupila ty madrid big buckle, protoze mi prisly fajn na mou uzou nohu. pak kdyz prisly jsem se lekla, ze jsou moc tvrde a ze tim jak maji jen jeden pasek budou to placacky ktere bude slyset za roh, no vubec!
Jsou to nejlepsi Birkeny, opravdu neuveritelne dobre se v nich chodi, letosni leto jedu tenisky a Birkeny, hadam ze do rijna nic jineho neobuju.

Brep
757 příspěvků 12.7.20 20:55

Jedine z ceho mi pravidelne smrdi nohy, jsou silonky a hlavne silnejsi puncochace. Ty tenke silonky na vecerni / ne celodenni udalost jdou, ale cely den je zaruka zpoceni.
Vedle toho bavlnene / bambusove ponozky a platene ci kozene boty jsou jistota bez smradu. Nemluvim o kozenkovych, s temi jsem dobrou zkusenost nikdy nemela.

giuliettka
7309 příspěvků 12.7.20 21:14
@krajta píše:
Já si nohy a celé tělo sprchují každý den, a tenisky nosím zásadně na podzim k riflím. K šatům a sukním nosím zásadně podpatky. Víte jak smrdí nohy z tenisek v létě z vlastní zkušenosti? Takové lidi, kteří nemají vlastní vkus a jenom nosí to co je zrovna in, mám nejraději.

No a ja milujem také čo sa neprispôsobia móde, lebo veď nepojdem s davom, a chodia oblečené ako keby sa zabudli v jednej etape života. No čo si doprdele nenatiahnete krinolinu? Čo nosíte rifle? Veď tie sú tiež in. Jo a ha v lete chodím aj na výlety a čuduj sa svete, nosím nielen tenisky, ale aj ťažké pohory. Jo a chodím v sirokej nohavicovej sukni, čo vyzerá ako sukňa normálna. A nohy mi nesmrdia. Ale o pipinach ako vy si myslím svoje. Zásadne podpätky k sukni? z toho pipina priamo kričí.

benyka
8495 příspěvků 12.7.20 23:10

Od té doby, co nosím ponožky do žabek, mi nohy nesmrdí. :-)

MP Janka
618 příspěvků 13.7.20 07:45

Si vzpomínám, jak se tu před pár lety ty celebrity s teniskama k sukni pranýřovali a dokonce bych se nedivila, kdyby ty, co tenisky teď hrdě háji, tehdy prohlašovaly, že nikdy, k sukni jenom lodičky :-D

Jinak já nesnáším být v práci v jakékoliv uzavřené obuvi. Mám pantofle (teď nevím, jestli fuj nebo ne, dřív jednoznačně, ale Birkeny jsou taky pantofle, jen o polovinu dražší než ty moje české) a z lodiček se zouvám pod stolem (sedím sama nebo s klientem skoro po tmě, tak to není vidět). Když se ale zuje s tenisek klient, tak to je občas na plynovou masku :-D (neřešte, umělci…)

Paris1789
4758 příspěvků 13.7.20 10:04

@MP Janka
v práci se samozřejmě zouvám, snad si nemyslíte, že v tom sedím celý den?

MP Janka
618 příspěvků 13.7.20 11:57

@Paris1789
Absolutně netuším, posuzuju podle svého okolí. Znám dost lidí, kteří se v zimě ani v létě nepřezouvají. Dokonce je to většina, hlavně v mladší generaci. Já jsem mezi vrstevníky jedna z mála. Zbytek je schopný sedět 11 hodin v kozačkách.

Paris1789
4758 příspěvků 13.7.20 12:15

@MP Janka u mě je to přesně obráceně, doslova neznám nikoho, kdo by byl v práci celý den v botách, v nichž chodí venku. Ale nepracuju v korporátu, kde je možné, že tam není v open space ty boty kam dát a každý den si přezůvky přeci jen s sebou nosit nechcete. Taky chápu, že se leckde ještě lpí na dress code a zaměstnavatel nese nelibě ženu v kostýmku/pána v obleku v pantoflích.
U nás se v létě v práci chodí klidně úplně bez bot. Nikoho jsem trávit pracovní dobu v lakýrkách/lodičkách/bagančatech neviděla a myslím, že by to nikoho ani nenapadlo.

BeKaa
564 příspěvků 13.7.20 12:41

Omyl

Birdonawire
505 příspěvků 13.7.20 12:50

Ve vsech mych predchozich zamestnanich se do pantofli / prezuvek prezouvali jen asi 3 ajtaci. V soucasnem zamestnani neni dress code a nikoho by nenapadlo vzit si prezuvky. Naopak dost casto se zeny prezouvaji z balerin / tenisek do lodicek.

MP Janka
618 příspěvků 13.7.20 13:48

@Paris1789
Ani já nepracuji v korporátu, dress code nemáme ani náhodou a každý tu máme svoji skříňku. Přesto bych z 40 těch nejbližší kolegů ty, co se přezouvají, spočívala možná na prstech jedné ruky.
A obecně když na tohle téma dojde řeč, tak jsem dost za exota, většina je celý den v jedněch botech.

stenla
79 příspěvků 13.7.20 14:16

@MP Janka Ja pracujem v korporate, mame open space, ale priestor na nahradne boty kazdy ma. Vacsina ludi zostava v botach v ktorych prisla do prace, takze kludne sedia cely cas v kozackach.
Priznam ze ja sa v zime prezuvam do lodiciek vzdy, v lete vacsinou zostavam v botach v ktorych som prisla do prace. Len pokial je moc vypeckovana klima, tak sa prezujem zo sandalok do lodiciek.

Vinca_minor
1826 příspěvků 13.7.20 16:35

V nové práci většina kolegů chodí bosky včetně mě. Anebo tam mám pantofle na nízkém klínku. Ale jsme projektanti, u nás se to snese:) Jenom šéf zůstává na úrovni v botách.

giuliettka
7309 příspěvků 13.7.20 16:41

@Vinca_minor V bývalom zamestaní sme mali šéfa, ktorý keď niekoho načapal naboso, tak mu bez milosti strhol z výplaty tisícku. Tak bacha šéfa v botách. :-D

Brep
757 příspěvků 13.7.20 19:12

@Vinca_minor u nas je to stejne, vcetne oboru :) jen jsem byla jednou pokarana, ze az si vrazim do chodidla nejakou spadlou kancelarskou svorku, tak at si nestezuju :D

Vinca_minor
1826 příspěvků 14.7.20 01:16

@Brep Já jsem si po týdnu vrazila do nohy úlomek sponky z koníka :D To je holt riziko, když nevysává pravidelně uklízečka, ale sami projektanti :D
Jaký děláte obor?

Brep
757 příspěvků 14.7.20 07:53

@Vinca_minor jdu velebit nasi pani uklizecku :D
architektura, stavitelstvi

Iv_Sm
1577 příspěvků 14.7.20 08:55

Dnes do prace, 7. mesic.

benyka
8495 příspěvků 14.7.20 09:25

@Iv_Sm Dokonalé. Takhle si představuji šaty „mezi lidi“ k danému účelu.

Paris1789
4758 příspěvků 14.7.20 10:38

@Iv_Sm moc hezké šaty, je to pěkné celé.

Stránka:  « Předchozí 1 4512 4513 4514 4515 4516 4517 4518 4519 4520 4521 4522 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek